Esileht Hobinurk Soovitage reisi

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 155 )

Teema: Soovitage reisi

Postitas:
Kägu

Minu arust on perekoolis alati nii, et keegi küsib midagi, tuleb mõni asjalik vastus ja siis hakkavad inimesed jaurama ja vaidlema mingite mõtetute ja muude asjade üle, mis üldse teemasse ei puutu.
TA küsis reisisoovitusi, siis jauratakse, et miks Eestis ei puhka, siis on mingi vee teema jne.
Mulle väga meeldib reisida, aga ega see tähenda, et ma Eestis ka ei puhkaks. Saan ju mõlemat teha. Minu jaoks on 20 kraadi vesi külm, mõne jaoks on 15 kraadi ka ok.
Reisitalse ju selleks, et silmaringi laiendada ja mõnusaid emotsioone kogeda.
Häid pakkumisi võid leida ka Hispaaniasse (Barcelona) ja Lõuna-Prantsusmaale, seal saad ranna ja linnapuhkuse ühenda. Loodan, et leiate omale sobiva reisi ja naudite seda täiega.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nizza

https://www.momondo.ee/flight-search/TLL-NCE/2022-08-03/2022-08-10

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.eurotravel.ee/product/saksamaa-romantilised-vaikelinnad-berliin/

Sellise eelarvega kaaluksin seda reisi

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas leidsid midagi, kuhu minna?

Ei ole veel, aga mõttes mõlgub ikka Kreeka, Kreeta või Türgi. Samas vaatan, et juuliks on neil hõredad pakkumised. Novatours ei pakugi vist midagi neist juulis.

Kes soovitas minna sügisel, siis ütlen, et see ei ole võimalik, sest lapse koolivaheajad ei ole nö tavapärasel ajal, vaid ongi ainult suvel ja jõulude ajal. Sügisvaheaeg puudub. Ja mul endal on ka ülikeeruline saada suvalisel, soovitud ajal puhkust. Seekord õnneks õnnestus juuli paar viimast nädalat välja kaubelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin just Kreetalt, viisakas AI hotell kahele koos lendudega 2600.- Türgis võtsime AI 4tärni, hoolikalt valitud, kahele 1400.- ja oli pm et sure nälga, isegi lina oli 2 korda nädalas ainult, alkohol sai otsa hommikul kell 10.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liha. mitte lina. Nõme, et parandada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin just Kreetalt, viisakas AI hotell kahele koos lendudega 2600.- Türgis võtsime AI 4tärni, hoolikalt valitud, kahele 1400.- ja oli pm et sure nälga, isegi lina oli 2 korda nädalas ainult, alkohol sai otsa hommikul kell 10.

Mida tähendab, et isegi “lina oli kaks korda nädalas”?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab, et isegi “lina oli kaks korda nädalas”?

Sellest ma saan aru, et linaga oli lauad kaetud ainult kaks korda nädalas. Aga sellest kurtmisest eriti mitte, et alkohol sai otsa kell 10 hommikul, kas siis oli soov ööpäevaringselt kaanida?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest ma saan aru, et linaga oli lauad kaetud ainult kaks korda nädalas. Aga sellest kurtmisest eriti mitte, et alkohol sai otsa kell 10 hommikul, kas siis oli soov ööpäevaringselt kaanida?

Ütlesin ju, et liha, mitte lina. Kui hommikul kell 9.30 inimesed võtavad esimesi jooke ja kell 10 on need otsas, siis jah, see pole okei. Ei tohi kunagi otsa saada, kuna raha nende eest on ju võetud. Veider, et see sinu jaoks AI puhul ok oleks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin ju, et liha, mitte lina.

Sina ütlesid ikka lina ja siis oled pahane, et teised su jutust aru ei saa.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin ju, et liha, mitte lina.

Sina ütlesid ikka lina ja siis oled pahane, et teised su jutust aru ei saa.

Ta ju järgmises kommentaaris kohe parandas. Väga nõme, et oma teksti muuta ei saa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin just Kreetalt, viisakas AI hotell kahele koos lendudega 2600.- Türgis võtsime AI 4tärni, hoolikalt valitud, kahele 1400.- ja oli pm et sure nälga, isegi lina oli 2 korda nädalas ainult, alkohol sai otsa hommikul kell 10.

Sa ikka TA esialgset postitust ja tema eelarvet lugesid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka TA esialgset postitust ja tema eelarvet lugesid?

Jah. Tahangi öelda, et see on liiga väike.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka TA esialgset postitust ja tema eelarvet lugesid?

Jah. Tahangi öelda, et see on liiga väike.

Just nimelt. 1000 € eest ei saa 2 inimest mujale kui Jurmalasse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te sellise reisi kohta arvate?

https://www.top10reisipakkumised.com/tours/otse-tallinnast-all-inclusive-5-hotel-viking-star-5171.aspx?fbclid=IwAR28g_T7NpRIP7PEtKDOxJLlqFx5JlPLdhReM1uiyJUf5JXY3iYf-ykOIdQ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te sellise reisi kohta arvate?

https://www.top10reisipakkumised.com/tours/otse-tallinnast-all-inclusive-5-hotel-viking-star-5171.aspx?fbclid=IwAR28g_T7NpRIP7PEtKDOxJLlqFx5JlPLdhReM1uiyJUf5JXY3iYf-ykOIdQ

Pakkumine on hea, aga kui mina hakkasin taolist reisi vaatama, siis sellise hinnaga reis oli saadaval vaid ühel päeval oktoobris, kõik varasemad kuupäevad olid palju kõrgema hinnaga. Aga võib olla siin pole nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakkumine on hea, aga kui mina hakkasin taolist reisi vaatama, siis sellise hinnaga reis oli saadaval vaid ühel päeval oktoobris, kõik varasemad kuupäevad olid palju kõrgema hinnaga. Aga võib olla siin pole nii.

Näitabki 12. juuli 603.-, 16. juuli 647.-

Läheb eelarvest vist väga välja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakkumine on hea, aga kui mina hakkasin taolist reisi vaatama, siis sellise hinnaga reis oli saadaval vaid ühel päeval oktoobris, kõik varasemad kuupäevad olid palju kõrgema hinnaga. Aga võib olla siin pole nii.

Näitabki 12. juuli 603.-, 16. juuli 647.-

Läheb eelarvest vist väga välja?

Ei lähe. Seda nägin, et erinevatel kuupäevadel on erinevad hinnad. Ja olen juba arvestanud, et reis läheks üle 1 000 euro.

Pigem huvitas mind pakkumise sisu. Kas pakett sisaldab algaja jaoks kõike vajalikku. Ei saanud aru, kas söök on selle sees.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem huvitas mind pakkumise sisu. Kas pakett sisaldab algaja jaoks kõike vajalikku. Ei saanud aru, kas söök on selle sees.

Kõik hinnas tähendab, et on kolm korda päevas toit sees. Aga ilmselt selle raha eest on toitlustus kehvapoolsem ja viietärni hotelle on ka väga erinevaid. Ostsin kunagi mingi odavpakkumise viietärni hotelli Novatoursi kaudu ja meid pisteti kuskile keldrisse basseiniruumi kõrvale ubrikusse. Piltide peal oli hotell väga ilus ja seal oligi ilusaid tube ka olemas, aga alati, mis ma olen Novatoursi kaudu võtnud, saad mingi peldiku kalli raha eest. Siin õnneks Novatoursi mängus pole, seega võib-olla täitsa okei tuba teil, kuigi mitte sama, mis meie mõistes viietärni hotell peaks olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh vastuste eest.

Küsin veel ka covidi kohta. Kas praegusel ajal on veel mingeid piiranguid selles osas? Just Türgi või Kreeka piirkonda pean silmas.

Eelmisel aastal olen kaks süsti ära saanud. Jaanuari alguses põdesin koroona läbi. Kolmandat süsti ei ole teinud. Terviselukku sisenedes lööb kohe ette mingi teate, et pean oma koroonapassi uuendama. Enda arvates tegin selle uuenduse ära, aga ikka lööb seda kirjet ette. Kas see mõjutab reisile pääsu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin veel ka covidi kohta. Kas praegusel ajal on veel mingeid piiranguid selles osas? Just Türgi või Kreeka piirkonda pean silmas.

Vaata ise. Guuglisse reisi targalt kreeka, sealt valid covid 19. Sama Türgi kohta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge Legolandi ????

Ise just jõudsin Saksa Legolandist tagasi ja üks lastest ongi 15. Aga seda TA-le soovitama ma vist väga ei kipuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin kunagi mingi odavpakkumise viietärni hotelli Novatoursi kaudu ja meid pisteti kuskile keldrisse basseiniruumi kõrvale ubrikusse. Piltide peal oli hotell väga ilus ja seal oligi ilusaid tube ka olemas, aga alati, mis ma olen Novatoursi kaudu võtnud, saad mingi peldiku kalli raha eest.

Oi. Nii palju reisinud ja ikka ei tea? Ilmselt oled ostnud lihtsalt odava standardtoa ilma vaateta pärapõrgus. Deluxe, Superior, külgmerevaade, otsemerevaade, kalleim veel kõrgeimatel korrustel merevaade. lisa hinnale pool, kui head tuba tahad.

Ma usun, et sa ise ei oska endale reisi osta, mitte et reisibüroo tüssanud on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi. Nii palju reisinud ja ikka ei tea? Ilmselt oled ostnud lihtsalt odava standardtoa ilma vaateta pärapõrgus. Deluxe, Superior, külgmerevaade, otsemerevaade, kalleim veel kõrgeimatel korrustel merevaade. lisa hinnale pool, kui head tuba tahad. Ma usun, et sa ise ei oska endale reisi osta, mitte et reisibüroo tüssanud on.

Ei ole nii. Novatours pakub kallima hinnaga neid hotelle ja tube, mille ise broneerides saaksid tunduvalt soodsamalt. Broneeringi ise ja saan väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega reisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole nii. Novatours pakub kallima hinnaga neid hotelle ja tube, mille ise broneerides saaksid tunduvalt soodsamalt. Broneeringi ise ja saan väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega reisid.

No Novatoursi kaudu võtsid kõige odavama toa-milles siis nemad süüdi? Said selle, mille eest maksid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisel aastal olen kaks süsti ära saanud. Jaanuari alguses põdesin koroona läbi. Kolmandat süsti ei ole teinud. Terviselukku sisenedes lööb kohe ette mingi teate, et pean oma koroonapassi uuendama. Enda arvates tegin selle uuenduse ära, aga ikka lööb seda kirjet ette. Kas see mõjutab reisile pääsu?

Sul see pass ei kehti, mida seal ikka uuendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No Novatoursi kaudu võtsid kõige odavama toa-milles siis nemad süüdi? Said selle, mille eest maksid.

Ei võtnud ju, kaua sa seletad ühte ja sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei võtnud ju, kaua sa seletad ühte ja sama.

Ehk võtsid merevaatega suure toa kõrgel korrusel ja said aiavaatega urka keldris? Ära valeta! See, et seal ilusaid tube on piltide peal, on suurema raha eest, mitte mingid tavatoad, mille sina oled ostnud.

Näiteks kasvõi Laulasmaa spaa-tuba maksab 100 ringis. Meie tahame merevaatega suurt ja kõrgel korrusel olevat tuba ning maksame selle eest 180 eurot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk võtsid merevaatega suure toa kõrgel korrusel ja said aiavaatega urka keldris? Ära valeta! See, et seal ilusaid tube on piltide peal, on suurema raha eest, mitte mingid tavatoad, mille sina oled ostnud.

Mida sa soovid nüüd öelda? Et maksad tavatoa eest viietärni hotellis näiteks 200 eurot ja siis on okei sind pista keldrisse urkasse, kus basseinitehnika kõrva ääres möriseb? Sest ise oled ju loll, et 400 eurot ei maksnud, oleks ka keldrist välja saanud? Ja kui ise broneerides saad 200 euro eest väga hea toa, siis Novatoursi vahendusel pead poole rohkem maksma sama asja eest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa soovid nüüd öelda? Et maksad tavatoa eest viietärni hotellis näiteks 200 eurot ja siis on okei sind pista keldrisse urkasse, kus basseinitehnika kõrva ääres möriseb? Sest ise oled ju loll, et 400 eurot ei maksnud, oleks ka keldrist välja saanud? Ja kui ise broneerides saad 200 euro eest väga hea toa, siis Novatoursi vahendusel pead poole rohkem maksma sama asja eest?

Appi:D

Kui sa võtad kõige odavama toa(standard), siis jah-nii se on. See võib olla igal pool, kus on odavad toad-kahjuks ka keldris.

Ma ei võta mitte iial standardtuba. Nagu ei võta ka ilma merevaateta ega rõdu/terrassita tuba.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 155 )


Esileht Hobinurk Soovitage reisi