Esileht Hobinurk Soovitage reisi

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 155 )

Teema: Soovitage reisi

Postitas:
Kägu

Ja kui ise broneerides saad 200 euro eest väga hea toa, siis Novatoursi vahendusel pead poole rohkem maksma sama asja eest?

Dziisas, Novatoursi broneeringuhinnas on ka juba lend ning transfeerid, ise ostad lennu/transfeeri oma toale lisaks. Olen võrrelnud Novatoursi hindu ise ostmisega, ning odavam pole (sama hotelli puhul)ise osta olnud, ammugi mitte 2x soodsam.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dziisas, Novatoursi broneeringuhinnas on ka juba lend ning transfeerid, ise ostad lennu/transfeeri oma toale lisaks. Olen võrrelnud Novatoursi hindu ise ostmisega, ning odavam pole (sama hotelli puhul)ise osta olnud, ammugi mitte 2x soodsam.

Dziisas kui lolli juttu võib ajada. Ei, ma poleks selle pealegi tulnud, et hotelli hind ja paketi hind on kaks erinevat asja. Kui sina siin vabandad Novatoursi, et ise olen loll, et ei võtnud viietärni hotellis veel katusekorterit, merevaadet ja mida iganes, siis see ei olnud siin teemaks. Sama hotelli ma muidugi ei võta, kui Novatours pakub, sest need hotellid on lihtsalt halva hinna ja kvaliteedi suhtega. Kui ma panen reisi ise kokku, ei saa tõesti märgatavalt odavamalt, aga saan palju parema kvaliteedi sama raha eest. Seega ei saa aru, mis loll see sellise firmaga reisib üldse. Äkki mõni vanainimene, kes ise ei oska asju otsida, aga teistel pole küll mõtet.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dziisas kui lolli juttu võib ajada. Ei, ma poleks selle pealegi tulnud, et hotelli hind ja paketi hind on kaks erinevat asja. Kui sina siin vabandad Novatoursi, et ise olen loll, et ei võtnud viietärni hotellis veel katusekorterit, merevaadet ja mida iganes, siis see ei olnud siin teemaks. Sama hotelli ma muidugi ei võta, kui Novatours pakub, sest need hotellid on lihtsalt halva hinna ja kvaliteedi suhtega. Kui ma panen reisi ise kokku, ei saa tõesti märgatavalt odavamalt, aga saan palju parema kvaliteedi sama raha eest. Seega ei saa aru, mis loll see sellise firmaga reisib üldse. Äkki mõni vanainimene, kes ise ei oska asju otsida, aga teistel pole küll mõtet.

Ainus loll siin oled ikka sina. Ei oska sa korralikku tuba osta ning arvab, et 5 tärni hotellis madalat korrust polegi. Ise rotid ning pead süüdlasteks teisi. Üldiselt 5 tärni hotellis alla 300 eurot maksev öö ongi odav.

PS: Sa ei raatsi merevaate eest maksta ja loodad, et pead saama selle tasuta?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin kunagi mingi odavpakkumise viietärni hotelli Novatoursi kaudu ja meid pisteti kuskile keldrisse basseiniruumi kõrvale ubrikusse.

Maksid ikka hotellis juurde ja said sellise toa, mida soovisid või jäidki sinna uberikku?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega ei saa aru, mis loll see sellise firmaga reisib üldse. Äkki mõni vanainimene, kes ise ei oska asju otsida, aga teistel pole küll mõtet.

Ma teen aastas 4 puhkusereisi. 4-st 3 panen ise kokku. Reisibürooga ei pettu, kuna saan, mille eest maksan. Paistab, et sul on veel areneda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Viimased kommentaarid on mind täiesti segadusse ajanud.

Kas siis lisaks nimetatud paketile pean toa eest veel eraldi maksma? Või on toa hind ikka paketis, aga see on tõenäoliselt kehv konku kuskil keldrikorrusel? Ja, kui tahan normaalset tuba saada, siis pean rohkem maksma? Kus ma selle normaalse toa valiku saan teha? Kas siinse reisibüroo kaudu? Või hotellis koha peal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Viimased kommentaarid on mind täiesti segadusse ajanud. Kas siis lisaks nimetatud paketile pean toa eest veel eraldi maksma? Või on toa hind ikka paketis, aga see on tõenäoliselt kehv konku kuskil keldrikorrusel? Ja, kui tahan normaalset tuba saada, siis pean rohkem maksma? Kus ma selle normaalse toa valiku saan teha? Kas siinse reisibüroo kaudu? Või hotellis koha peal?

Tuba on loomulikult hinnas, aga hind alates on kõige kehvem ja väiksem tuba(economic või standard). Ei ole keldris, aga on kehvema vaatega kui kallimad ning vahest võib juhtuda, et vaadet polegi(näiteks varikatus on akende ees, vaade hoovi prügimäele vm).Mida parem tuba, seda rohkem maksad. Kui vaatad paketti, siis avad tubade valiku-seal tubade liigid ja ka see, millise vaatega-aiavaade, külgmerevaade, otsemerevaade jne).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis lisaks nimetatud paketile pean toa eest veel eraldi maksma? Või on toa hind ikka paketis, aga see on tõenäoliselt kehv konku kuskil keldrikorrusel?

Viietärni hotellis peaks ikkagi standardtuba ka elatav olema. Vaade mind ei huvta, aga et lausa harjakappi pannakse, pole ka normaalne. Hotelli lehel on standardtubade kirjeldused ja pildid ju olemas, sellest madalama taseme puhul läheks õiendama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viietärni hotellis peaks ikkagi standardtuba ka elatav olema. Vaade mind ei huvta, aga et lausa harjakappi pannakse, pole ka normaalne. Hotelli lehel on standardtubade kirjeldused ja pildid ju olemas, sellest madalama taseme puhul läheks õiendama.

Mulle sattus aastaid tagasi kallimapoolne 4* hotelli tuba selline, et varikatus oli ees ja rõdult vaade katusele, tuba ise pime. Maksime nädala kohta 230 eurot juurde ning saime kõrgele korrusele viisaka toa.

Sellega tuleb arvestada igal pool, et mõnikord lihtsalt ei vea, kui ostad tavalise toa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Väga palju segadusse ajavaid soovitusi on siin antud. Kui reisid esimest korda, võta kindlasti paketireis. Praegu on lennunduses nii segased ajad. Pöördu nt Estravelisse või Reisieksperti vms ja küsi viimase hetke pakkumist. Sinu eelarvega on muidu pisut keeruline. Viimase hetke reisi Tallinnast või Helsingist peaksite selle raha eest saama. Samas on hinna sees hotelli transfeer, ehk ka toitlustus osaliselt. Kui kuuma ei karda võid juulis, augustis reisida. Leebe kliima aastaringi on  Madeiral ja väga ilus loodus. Ilusat avastamist!
+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Väga palju segadusse ajavaid soovitusi on siin antud. Kui reisid esimest korda, võta kindlasti paketireis. Praegu on lennunduses nii segased ajad. Pöördu nt Estravelisse või Reisieksperti vms ja küsi viimase hetke pakkumist. Sinu eelarvega on muidu pisut keeruline. Viimase hetke reisi Tallinnast või Helsingist peaksite selle raha eest saama. Samas on hinna sees hotelli transfeer, ehk ka toitlustus osaliselt. Kui kuuma ei karda võid juulis, augustis reisida. Leebe kliima aastaringi on Madeiral ja väga ilus loodus. Ilusat avastamist!

Paketireisi eelis on jah see, et kui mingi streik on siis nemad peavad organiseerima su tagasi ja majutust pikendama/toitlustama. Ise reisides võib see minna kordi kallimaks kui vaja siis järsku kallima hinnaga (sest paljud korraga broneerivad) majutus leida, vajadusel taksosõit lennujaama ja majutuse vahel, ümberistumised/uued lennupiletid jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meie oleme enamasti ise reisi korraldajad, aga oleme ka ostnud charteri ainult-lennu.

Ja oleme täiesti lend+hotell võtnud (pigem Soome kaudu), kui lihtsalt lendu pole saadaval ja ega neile Kreeka väikesaartele nii mugav pole ise seigelda.

Nö rannapuhkusel soovime alati apartementi kööginurgaga, need on söökideta ja odavamas otsas:) Samas ruumi palju, alati suur terrass või rõdu. Ei soovi mingil juhul mingis suures hotellis olla, väike on kodusem. Pererahvas toob arbuuse, pirukaid ja viigimarju, naabritega saab lobiseda (kui soovi on). Suures 5-tärnikas seda ei juhtu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pererahvas toob arbuuse, pirukaid ja viigimarju, naabritega saab lobiseda (kui soovi on). Suures 5-tärnikas seda ei juhtu.

Kolite kellegi koju?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolite kellegi koju?

ei, lihtsalt tavaliselt on kogu pere oma majutusäriga seotud ja tihti nad ka elavad lähedal.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolite kellegi koju?

ei, lihtsalt tavaliselt on kogu pere oma majutusäriga seotud ja tihti nad ka elavad lähedal.

Samasugused kogemused Lõuna-Euroopast. B&B-s ööbides oluliselt ägedamad elamused kui 5-tärni hotellis. Pererahvas toob omatehutd veine, aiast puuvilju jm head-paremat. Kõige lõpuks ütleb veel, et see kõik on kingituseks toreda seltskonna eest :).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samasugused kogemused Lõuna-Euroopast. B&B-s ööbides oluliselt ägedamad elamused kui 5-tärni hotellis. Pererahvas toob omatehutd veine, aiast puuvilju jm head-paremat. Kõige lõpuks ütleb veel, et see kõik on kingituseks toreda seltskonna eest :).

Novott, mis kellele meeldib. Mina ei soovi, et keegi tuleb suhtlema või et kellelgi pidevalt silm peal on, kuhu lähen ja mida ma teen. Pealegi ei ole seal hotelli mugavusi ja luksust.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samasugused kogemused Lõuna-Euroopast. B&B-s ööbides oluliselt ägedamad elamused kui 5-tärni hotellis. Pererahvas toob omatehutd veine, aiast puuvilju jm head-paremat. Kõige lõpuks ütleb veel, et see kõik on kingituseks toreda seltskonna eest :).

Novott, mis kellele meeldib. Mina ei soovi, et keegi tuleb suhtlema või et kellelgi pidevalt silm peal on, kuhu lähen ja mida ma teen. Pealegi ei ole seal hotelli mugavusi ja luksust.

Minu jaoks suhtlemine kohalike inimestega on jällegi suur väärtus reisidel ja kohaliku elu-oluga tutvumine just nö seestpoolt. Anonüümses hotellis ei saa kuidagi seda fiilingut.

Aga silma ei hoia keegi peal, võid vabalt minna ja tulla, millal soovid :).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parimad elamused on need, mida raha eest ei saa!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Novott, mis kellele meeldib. Mina ei soovi, et keegi tuleb suhtlema või et kellelgi pidevalt silm peal on, kuhu lähen ja mida ma teen. Pealegi ei ole seal hotelli mugavusi ja luksust.

Keegi ei jälgi sind, ja pealetükkivad pole ka kunagi. Eks nad näevad inimesest ka, kellele meeldib suhelda ja kellele mitte. Minu jaoks teeb selline suhtlus reisi eriliseks. Ja mugavuse osas vaidleks – mulle ongi sellisel reisil mugav, kui on oma köök ja suur terrass. Armastan neid hommikusööke seal, omas rütmis. Õhtul sööme niikuinii kuskil väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mugavuse osas vaidleks – mulle ongi sellisel reisil mugav, kui on oma köök ja suur terrass.

Suur terrass või rõdu on elementaarne. Viimati ühes armsas Hispaania butiikhotellis jagasime kõrvaloleva toaga 60 m2 suurust terrassi. Minu jaoks on must be ka merevaade.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mugavuse osas vaidleks – mulle ongi sellisel reisil mugav, kui on oma köök ja suur terrass.

Suur terrass või rõdu on elementaarne. Viimati ühes armsas Hispaania butiikhotellis jagasime kõrvaloleva toaga 60 m2 suurust terrassi. Minu jaoks on must be ka merevaade.

Kõrvaloleva toaga jagasite? See on küll ebameeldiv ühe introverdist eestlase jaoks ????.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvaloleva toaga jagasite? See on küll ebameeldiv ühe introverdist eestlase jaoks ????.

Jah, kõrvalolev tuba oli tühi ehk täitsa enda kasutuses. Õnneks ei tunne ühtki introverti, ise pole ammugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis erinevus neil on?

Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök

Kõik hinnas

Ultra kõik hinnas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis erinevus neil on?

Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök

Kõik hinnas

Ultra kõik hinnas

Kas üks söögikoht hinnas vs mitu või nt ultral ka alkohol hinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvaloleva toaga jagasite? See on küll ebameeldiv ühe introverdist eestlase jaoks ????.

Jah, kõrvalolev tuba oli tühi ehk täitsa enda kasutuses. Õnneks ei tunne ühtki introverti, ise pole ammugi.

Ühtegi ei tunne, aga võõraid inimesi kardad nagu tuld?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühtegi ei tunne, aga võõraid inimesi kardad nagu tuld?

Vastupidi-olen väga hea suhtleja. Eelistan suhelda siis, kui mina soovin, mitte pealesunnitud suhtlust

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule ka ei meeldiks kodumajutus. Kuna mu töö ongi suures osas suhtlemine, siis puhkuse ajal ei sooviks küll kellegagi pealesunnitult suhelda.

Hotelli eelis on see, et seal seda teha ei tule. Samuti on hotellil mugavused, mida kodumajutusel ei ole. Näiteks kõik hinnas paketis on kõik söögid ja joogid sees. Samuti toa koristus. Erinev meelelahutus. Spordi tegemise võimalus, basseinide kasutamine.

Ei vahetaks seda välja selle vastu, et pererahvas toob puuvilju või et sul on suurem tuba ja terrass kui hotellis. Toas ju nagunii vast käid rohkem ööbimas, mitte miljööd nautimas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühtegi ei tunne, aga võõraid inimesi kardad nagu tuld?

Vastupidi-olen väga hea suhtleja. Eelistan suhelda siis, kui mina soovin, mitte pealesunnitud suhtlust

Kas arvad, et majutuskohas pererahvas  sunnib end peale? Kui oled väga hea suhtleja, nagu väidad, siis sa pigem siiski otsiksid vōimalusi reisil erinevate inimestega suhtlemiseks, mitte ei väldiks seda (ei peidaks end anonüümsesse igavasse botelli).

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hotelli eelis on see, et seal seda teha ei tule. Samuti on hotellil mugavused, mida kodumajutusel ei ole. Näiteks kõik hinnas paketis on kõik söögid ja joogid sees. Samuti toa koristus. Erinev meelelahutus. Spordi tegemise võimalus, basseinide kasutamine. Ei vahetaks seda välja selle vastu, et pererahvas toob puuvilju või et sul on suurem tuba ja terrass kui hotellis. Toas ju nagunii vast käid rohkem ööbimas, mitte miljööd nautimas.

Sõltuvalt majutusest vōib see kõik olla ka kodumajutuses. Näiteks Itaalias olime suure basseiniga villas, koristaja kraamis tube jne.

Ja tasuta puuviljad ei ole mitte asja point, vaid vaib ja fiiling, mis tekib kohalikega suheldes ja kohalikku ellu sisse elades. Aga arusaadav, et sa ei mõista seda juttu, kuna pole ise kogenud ja oled paljust seetōttu ilma jäänud. Elu tuleb ise huvitavaks elada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su kohalik vaib ja fiiling on see, et sa oled maksev turist. Kes maksab hullu hinda mõne virsiku eest.

Absull iga naeratus ja hõige on toa hinna sees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 155 )


Esileht Hobinurk Soovitage reisi