Esileht Kodunurk soovitage robottolmuimejat- porandapesijat

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: soovitage robottolmuimejat- porandapesijat

Postitas:

Sooviksin osta robottolmuimejat- moppi.

Pakkumisi ja reklaamtekste internet tais- see koik ajab segadusse.

Palun kirjutage oma kogemustest, millist tasuks osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 23:35; 12.01 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitmendat korda juba täna robotttolmuimeja teemat püstitad siin+

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tanan tahelepanu eest. Esimest korda. Pealegi ei huvita mind lihtsalt robottolmuimeja, vaid selline mis ka poranda ara peseb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 23:35; 12.01 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tanan tahelepanu eest. Esimest korda. Pealegi ei huvita mind lihtsalt robottolmuimeja, vaid selline mis ka poranda ara peseb.

Enamik neist mopiga mudelitest tõmbab põranda lihtsalt õrnalt niiske lapiga üle, pesemiseks on seda palju nimetada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tanan tahelepanu eest. Esimest korda. Pealegi ei huvita mind lihtsalt robottolmuimeja, vaid selline mis ka poranda ara peseb.

Enamik neist mopiga mudelitest tõmbab põranda lihtsalt õrnalt niiske lapiga üle, pesemiseks on seda palju nimetada.

Suuremat räppa tõepoolest lahti ei ligunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://robottolmuimejad.eu/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 19:37; 14.01 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesev robot on üsna mõttetu asi. Imemine ja pesemine ei käi sama tsükliga, et eest imeb puhtaks ja tagant peseb ära. Kõigepealt käib see robot sul terve elamise läbi, imeb ja pühib kokku. Selle aja peale on tõenäoliselt aku ka juba tühi (oleneb elamise suurusest, akust jne, aga üldiselt nii käib). Siis läheb robot laadima. Kui aku täis laetud, siis võtad ja vahetad prügipaagi veepaagi vastu ja lased ta uuesti ringi jooksma, ise samal ajal kodust ära minnes, sest miks peaks märjale põrandale jalajälgi tegema. See pesu võtab jälle tund-paar. Ja see pesu käibki nii, et robot tilgutab vett ja siis sõidab lapiga üle. Lahtise tolmu võtab kinni, aga mingiks pesuks seda ei saa nimetada.

Jah, mul on selline robot. Ei, pesufunktsiooni ei ole rohkem kui ühe korra kasutanud.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesev robot on üsna mõttetu asi. Imemine ja pesemine ei käi sama tsükliga, et eest imeb puhtaks ja tagant peseb ära. Kõigepealt käib see robot sul terve elamise läbi, imeb ja pühib kokku. Selle aja peale on tõenäoliselt aku ka juba tühi (oleneb elamise suurusest, akust jne, aga üldiselt nii käib). Siis läheb robot laadima. Kui aku täis laetud, siis võtad ja vahetad prügipaagi veepaagi vastu ja lased ta uuesti ringi jooksma, ise samal ajal kodust ära minnes, sest miks peaks märjale põrandale jalajälgi tegema. See pesu võtab jälle tund-paar. Ja see pesu käibki nii, et robot tilgutab vett ja siis sõidab lapiga üle. Lahtise tolmu võtab kinni, aga mingiks pesuks seda ei saa nimetada.

Jah, mul on selline robot. Ei, pesufunktsiooni ei ole rohkem kui ühe korra kasutanud.

 

Sul äkki mingi vana mudel?

Mul robot imeb eest tolmu ja niiske lapp järel. Mul Xiaomi Mi-Mop Pro.

Kasutangi seda 2in1 programmi tavaliselt. Robot teeb elu lihtsamaks, iga päev tõmbab põrandalt kassikarvad, tolmu ära ja niiske lapp järel ei lase tolmul õhku lennelda. Korra nädalas või vastavalt vajadusele pesen ikka ise ka põrandad üle, sest robot ei taju kui põrandal mõni kuivanud plekk. Mina olen väga rahul, et just selline robot ostetud sai.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesev robot on üsna mõttetu asi. Imemine ja pesemine ei käi sama tsükliga, et eest imeb puhtaks ja tagant peseb ära. Kõigepealt käib see robot sul terve elamise läbi, imeb ja pühib kokku. Selle aja peale on tõenäoliselt aku ka juba tühi (oleneb elamise suurusest, akust jne, aga üldiselt nii käib). Siis läheb robot laadima. Kui aku täis laetud, siis võtad ja vahetad prügipaagi veepaagi vastu ja lased ta uuesti ringi jooksma, ise samal ajal kodust ära minnes, sest miks peaks märjale põrandale jalajälgi tegema. See pesu võtab jälle tund-paar. Ja see pesu käibki nii, et robot tilgutab vett ja siis sõidab lapiga üle. Lahtise tolmu võtab kinni, aga mingiks pesuks seda ei saa nimetada.

Jah, mul on selline robot. Ei, pesufunktsiooni ei ole rohkem kui ühe korra kasutanud.

Meie robotil on ainult prügipaak või siis pisike prügipaak koos niiske mopiga. Ainult tolmuimejat olen kasutanud vähe, alati ikka veepaagiga ja niiske mopiga – palju paremini korjab kokku kassi ja koera karvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesev robot on üsna mõttetu asi. Imemine ja pesemine ei käi sama tsükliga, et eest imeb puhtaks ja tagant peseb ära. Kõigepealt käib see robot sul terve elamise läbi, imeb ja pühib kokku. Selle aja peale on tõenäoliselt aku ka juba tühi (oleneb elamise suurusest, akust jne, aga üldiselt nii käib). Siis läheb robot laadima. Kui aku täis laetud, siis võtad ja vahetad prügipaagi veepaagi vastu ja lased ta uuesti ringi jooksma, ise samal ajal kodust ära minnes, sest miks peaks märjale põrandale jalajälgi tegema. See pesu võtab jälle tund-paar. Ja see pesu käibki nii, et robot tilgutab vett ja siis sõidab lapiga üle. Lahtise tolmu võtab kinni, aga mingiks pesuks seda ei saa nimetada.

Jah, mul on selline robot. Ei, pesufunktsiooni ei ole rohkem kui ühe korra kasutanud.

Sul äkki mingi vana mudel?

Mul robot imeb eest tolmu ja niiske lapp järel. Mul Xiaomi Mi-Mop Pro.

Kasutangi seda 2in1 programmi tavaliselt. Robot teeb elu lihtsamaks, iga päev tõmbab põrandalt kassikarvad, tolmu ära ja niiske lapp järel ei lase tolmul õhku lennelda. Korra nädalas või vastavalt vajadusele pesen ikka ise ka põrandad üle, sest robot ei taju kui põrandal mõni kuivanud plekk. Mina olen väga rahul, et just selline robot ostetud sai.

Meil ka Xiaomi. 75 m2 korteri teeb ühe jutiga alla tunniga ära (puhastatavaid ruutmeetreid on vähem muidugi), aku pole kordagi tühjaks saanud, ei kuluta pooltki akust ära selle ajaga. Peseb samal ajal, kuigi tavaliselt terve korteri jaoks pesufunktsiooni ei kasuta, sest ei viitsi vaipu ära korjata, aga uuemad mudelid peaksid ka vaibad ära tundma. Seega kasutan pesufunktsiooni konkreetsete alade jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi aru, kuidas siis asi toimib, kui põrand on osaliselt kaetud vaibaga? Kas siis masin teeb ainult vaiba ümbert? Ja siis pärast saab pesufunktsiooni maha võtta ja tõsta vaibale?

Veel, mul on kahe toa vahel väike aste (silma järgi nii ca 3 cm). Kas masin ronib sealt üles?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 19:37; 14.01 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Ilte  – kasutan pesemisfunktsiooni harva, aga siis teen pesulapi pesuainega märjaks ja lasen põrandal olevatele plekkidele puhastuvahendi enne  peale mõjuma.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi aru, kuidas siis asi toimib, kui põrand on osaliselt kaetud vaibaga? Kas siis masin teeb ainult vaiba ümbert? Ja siis pärast saab pesufunktsiooni maha võtta ja tõsta vaibale?

Veel, mul on kahe toa vahel väike aste (silma järgi nii ca 3 cm). Kas masin ronib sealt üles?

Eks igal robotil erinevalt. Mul on Roborock S5 max. Roborocki äpis saan märkida vaiba asukohale no-mop tsooni, st kui robotil on mopp küljes, siis ta sinna vaiba peale lihtsalt ei lähe. Kui moppi küljes pole, siis käib ka vaiba peal tolmu imemas.

Kirjade järgi on kuni 2 cm lävepakud sobivad, 3 cm ilmselt jääb liiga kõrgeks. Variant on panna astmele mingi väike (kald)liist, siis saab hakkama.

Nagu eelnevalr mainitud, siis imemine + pesemine käivad alati koos. Loomulikult on võimalik ainult imemisfunktsiooni kasutada, aga ainult pesemisfunktsiooni ei ole. Samas tuleb arvestada, et ega märga ja musta lappi igaveseks roboti külge jätta ei saa, seda peab ikka pesema ja kuivatama ka. Minul imeb iga päev, aga pesen paar korda nädalas ja võtan kohe pärast lõpetamist märja lapi ära.

Soovitan igatahes enda mudelit küll.

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 19:13; 16.01 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi aru, kuidas siis asi toimib, kui põrand on osaliselt kaetud vaibaga? Kas siis masin teeb ainult vaiba ümbert? Ja siis pärast saab pesufunktsiooni maha võtta ja tõsta vaibale?

Veel, mul on kahe toa vahel väike aste (silma järgi nii ca 3 cm). Kas masin ronib sealt üles?

Eks igal robotil erinevalt. Mul on Roborock S5 max. Roborocki äpis saan märkida vaiba asukohale no-mop tsooni, st kui robotil on mopp küljes, siis ta sinna vaiba peale lihtsalt ei lähe. Kui moppi küljes pole, siis käib ka vaiba peal tolmu imemas.

Kirjade järgi on kuni 2 cm lävepakud sobivad, 3 cm ilmselt jääb liiga kõrgeks. Variant on panna astmele mingi väike (kald)liist, siis saab hakkama.

Nagu eelnevalr mainitud, siis imemine + pesemine käivad alati koos. Loomulikult on võimalik ainult imemisfunktsiooni kasutada, aga ainult pesemisfunktsiooni ei ole. Samas tuleb arvestada, et ega märga ja musta lappi igaveseks roboti külge jätta ei saa, seda peab ikka pesema ja kuivatama ka. Minul imeb iga päev, aga pesen paar korda nädalas ja võtan kohe pärast lõpetamist märja lapi ära.

Soovitan igatahes enda mudelit küll.

Mul sama mudel ja julgen soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu eelnevalr mainitud, siis imemine + pesemine käivad alati koos. Loomulikult on võimalik ainult imemisfunktsiooni kasutada, aga ainult pesemisfunktsiooni ei ole.

Mul on mingi iLife ja sellel on pesemine ja imemine eraldi, paagid on ka erinevad. Ma teen nii, et esmalt võtab tolmu ja siis peseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mingi iLife ja sellel on pesemine ja imemine eraldi, paagid on ka erinevad. Ma teen nii, et esmalt võtab tolmu ja siis peseb.

Täpsustan, et rääkisin konkreetselt Roborockist (Roborock on seotud eelpool mainitud Xiaomiga, seega tõmban tihti Roborocki ja Xiaomi vahele teatava võrdusmärgi, aga Roborocki enda robotid on võimekamad kui Xiaomi kaubamärgiga robotid).

Nagu öeldud – igal robotil erinevalt. Paagid on erinevad ka Roborockil.

Samas tundub see kahe tiiru tegemine pigem ebavajalik variant, mõistlikum oleks see ühe korraga ära teha…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 19:13; 16.01 14:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk soovitage robottolmuimejat- porandapesijat