Esileht Väikelaps Soovitage saapaid 1,7 a väiksesele külmavaresele

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Soovitage saapaid 1,7 a väiksesele külmavaresele

Postitas:

Nii,

tuleb uued saapad osta, kuna praegused Eccod on liiga parajad, ninas ruumi väga vähe. Vbl sellest jalad jahedad.

Palun soovitage seest karvaseid ja muidu hästi sooje talvesaapaid lapsele, kelle jalad kergesti külmetavad. Villased sokid paljal jalal niikuinii jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 10:54; 16.01 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuomad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin proovida Kuomasid. Mu laps ei ole küll külmetaja, kuid ikkagi jalad on olnud teiste saabastega jahedada, kuid Kuomad on mõnusalt jalga pandavad kerged ning seest karvased.
Umbes nädalakene tagasi oli meil õues -10 laps möllas ikka päris pikalt. Pärast olid jalad soojad ning laps mõnusalt rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles paar päeva tagasi oli siin talvesaabaste kohta üsna palju vastuseid saanud teema: http://www.perekool.ee/index.php?id=45838&class=forum_schnell&action=view_post&post=8794783

Minu lapsel on Kuomad, ostsin need ka alles hiljuti neti teel. Mu laps on aga üsna kleenuke ja need saapad ei ole tal üldse kindlalt jalas, kuidagi loksuvad edasi-tagasi (kuigi nr on ok). Neid ma julgeks soovitada kõrge ja/või laia jalaga lapsele. Soojad on küll, aga vähemalt minu lapsel on nendega ebamugav kõndida.

Mulle jäid aga mõni päev tagasi silma Weekendis (Viljandis) soodushinnaga (49.90) müügil olevad Columbiad: http://www.sierratradingpost.com/columbia-footwear-rope-tow-winter-boots-insulated-for-toddler~p~3343g/
Oli olemas ka poiste värvides (sinise-halliga). Kuna endal on mul samasugused täiskasvanute Columbiad, siis julgen neid küll väga kiita. Sees olid spetsiaalsed padjakesed ka, et isegi kui lapsele saabas natuke suur on, siis padjakesed fikseerivad kanna ilusti ära. Kui ma mõni nädal tagasi ei oleks Kuomasid ostnud, siis läheks kindlasti neid oma lapsele soetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh… Ja kujutate ette, mina ostsin oma lapsele Walkingust soodukaga 17¤ maksvad soojad kummikulaadsed jalanõud – ja lapsel mitu tundi õues mütates jalad täitsa soojad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 1a.9k. jällegi Taevani kiidetud Kuomadega jalad ikka külmad :(. Ostsin ka sellepärast, et kiideti kui soojad nendega lapse jalad on aga meie piigal ikka ka nendega jalad külmad.
Seega vist peab terve talve toas passima, kuna kõikide saapastega jalad täitsa külmad, kuigi liigub ja möllab õues palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oeh… Ja kujutate ette, mina ostsin oma lapsele Walkingust soodukaga 17¤ maksvad soojad kummikulaadsed jalanõud – ja lapsel mitu tundi õues mütates jalad täitsa soojad![/tsitaat]

Absoluutselt kindel on see, et inimesed sh lapsed ON ERINEVAD. Minu mees ja ema võivad talvel ka sandaalidega käia, ei külmeta nende jalad iial. Minul on soojad jalad v. olulised, tihti jalad-käed külmetavad ja kohe siis ka nohu platsis. Poisil täpselt sama.

Pole siiani Kuomasid vaadanud, kuna need tunduvad laia liistuga. Poisil aga kitsas ja mitte kõrge jalg.
Ideaalselt võiksid saapad olla minu nägemuses nahast ja naturaalse karvase voodriga. Sopa-pori kummikud on olemas, seega tahaks just nii -5…-10 kandmiseks. Kas selliseid on olemas? Tean, et Vincentil on sellisid mudeleid, neid Eestis vist enam ei müüda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 10:54; 16.01 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Demarid on nii väiksele ilmselt kõige soojemad. iseasi, kuidas neid jalga saab, suht lötsid on. aga seest lambakarvaga. Nõmme keskuses müüakse ja vahel on ka jaama juures poes olnud.
Meil ka need Spirale sooja dkummikud – sel aastal kuidagi raske mudel, muidu ok. Aga Demar igal juhul soojem, kuigi kantav vaid miinuskraadidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koamasid kindlasti ei soovita. Need nagu säärikud . Ikka sellised millel peal mingi kinnis, enamasti krõpsud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 1,3a põnnil on ka lambavillaga demarid, suht kenad ja head (aga meil ka vennast jäänud 6a- tagune mudel). paneme toasoki peale ja jalad siiani alati soojad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kavat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on väike vahe selles ka, kas lapsel on jalad külmad või tal jalad külmetavad. Kui te ise tuppa tulete, siis katsuge vahel oma enda varbaid ka, need ei ole ju alati laussoojad, vahel on ikka päris jahedad, aga ometigi teil jalad õues otseselt ei külmeta. Nii et minu arust päris ainult selle järgi ka hinnata ei saa, kui lapsel varbad natuke jahedad tunduvad tuppa tulles, et ta siis tingimata ka külmetanud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka Demariga rahul. Kui õige nr jalas, siis laps saab väga hästi käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ideaalselt võiksid saapad olla minu nägemuses nahast ja naturaalse karvase voodriga. Sopa-pori kummikud on olemas, seega tahaks just nii -5…-10 kandmiseks. Kas selliseid on olemas?

[/tsitaat]

On olemas, aga nagu sa ütled isegi – lapsed on erinevad. Ma ostsin oma 2 ja 4 aastastele Kotofey jalatsid, mis on samuti paljukiidetud. Vooder on mõnusalt paks ja kohev, aga soki pidime ikka sisse panema, ilma selleta olid jalad ikka külmad.

Nooremal on veel eelmisest aastast Demarid, millega ta hoius käib, ja nendega on küll lisasokita jalad soojad, julgen soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Soovitage saapaid 1,7 a väiksesele külmavaresele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.