Esileht Pereelu ja suhted Soovitage SINAMINA terapeuti pereteraapiaks.

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Soovitage SINAMINA terapeuti pereteraapiaks.

Postitas:

Soovitage SINAMINA terapeuti pereteraapiaks (mees/naine).

Kodulehe järgi tundub, et osad on suurema kogemusega kui teised ja osad on spetsialiseerunud lastele võib – olla rohkem. Kas kellegil on kogemuspõhist tagasisidet just suhete terapeudi osas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reklaam…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kogemused Marge Vainre ja Kadri Järv-Mändojaga.
Marge juures läbisin Gordoni perekooli, oli asjalik ja sümpaatne.
Kadri oli mu lapse koolis psühholoog, ka väga kompetentne.
Paariteraapia osas mõlemaga kogemus puudub.
Pereterapeudiks soovitan hoopis Katrin Saali-Sauli, ülihea pereterapeut. Tal oma erapraksis. Pikaajaline kokkupuude temaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 17:51; 23.01 00:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereteraapia ei tööta kui mõlemadpooled huvitatud ei ole. seeon raha raiskamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereteraapia ei tööta kui mõlemadpooled huvitatud ei ole. seeon raha raiskamine.

vastupidi.
kui ondibviduaalgrupp veel kuidagimoodigi on andnud statistist parenemist, siis just tugigrupp üldsegi mitte!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha kokkuhoiu mõttes kuula ära näiteks peresaated raadiost.
Ja siis otsusta, kas selle kuulamiseks oled valmis ka raha maksma.
https://vikerraadio.err.ee/l/peresaade

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha kokkuhoiu mõttes kuula ära näiteks peresaated raadiost.
Ja siis otsusta, kas selle kuulamiseks oled valmis ka raha maksma.
https://vikerraadio.err.ee/l/peresaade

Kas keegi jagaks isiklikku kogemust Katrin Saali Saul`ist kui nõustajast/terapeudist.
Peresaated jätavad küll nii kunstliku sõna-sõnalt maha vuristatud mulje 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:20; 02.02 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea kogemus paarinōustamisel Meelike Saarnaga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi jagaks isiklikku kogemust Katrin Saali Saul`ist kui nõustajast/terapeudist.
Peresaated jätavad küll nii kunstliku sõna-sõnalt maha vuristatud mulje

Tema raamat on ikka ka naiivsuse tipp ja ei saa täiesti karjuvalt üldse poindile pihta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea kogemus paarinōustamisel Meelike Saarnaga ????

Täpselt vastupidine kogemus selle inimesega, meie pereelu ajas ikka täitsa vussi. Tagantjärgi analüüsides ässitas meid lausa teineteise vastu üles.
Aga eks igale probleemile ja inimtüübile ongi vaja erinevat terapeuti, seepärast ei anna teiste inimeste kogemused ja soovitused ka suurt midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea kogemus paarinōustamisel Meelike Saarnaga ????

Selle psühhopaadiga? Kes nõustajaks õppis, kui endal isiklik elu kontrolli alt väljus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi jagaks isiklikku kogemust Katrin Saali Saul`ist kui nõustajast/terapeudist.
Peresaated jätavad küll nii kunstliku sõna-sõnalt maha vuristatud mulje

Tema raamat on ikka ka naiivsuse tipp ja ei saa täiesti karjuvalt üldse poindile pihta.

Pole küll teemasse, aga hea kuulda, et kellegi teise arvates on ka see tema raamat jabur 🙂 Kartsin, et olen ainuke, kes nii arvab, ex-mees kiidab seda kui piiblit ….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi jagaks isiklikku kogemust Katrin Saali Saul`ist kui nõustajast/terapeudist.
Peresaated jätavad küll nii kunstliku sõna-sõnalt maha vuristatud mulje

Tema raamat on ikka ka naiivsuse tipp ja ei saa täiesti karjuvalt üldse poindile pihta.

Pole küll teemasse, aga hea kuulda, et kellegi teise arvates on ka see tema raamat jabur ???? Kartsin, et olen ainuke, kes nii arvab, ex-mees kiidab seda kui piiblit ….

Oot, kumbast raamatust jutt on? Tal neid ju kaks ilmunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 17:51; 23.01 00:35;
To report this post you need to login first.

Kärt Kase on see keda mina julgen soovitada. Saime abikaasaga sealt palju tuge ja imekombel tegi mu mees ka tema juures istudes suu lahti ning rääkis mis teda häirib, ise kuulasin suu ammuli. Aga jah, enne peaks veenduma et mõlemad pooled pereteraapiasse tulla soovivad ja peaks ka teadma väga kindlat põhjust et miks sinna vaja minna on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kas peab olema just SINAMINA terapeut?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärt Kase on see keda mina julgen soovitada. Saime abikaasaga sealt palju tuge ja imekombel tegi mu mees ka tema juures istudes suu lahti ning rääkis mis teda häirib, ise kuulasin suu ammuli. Aga jah, enne peaks veenduma et mõlemad pooled pereteraapiasse tulla soovivad ja peaks ka teadma väga kindlat põhjust et miks sinna vaja minna on.

Õigluse huvides märgin ära, et esindan seda poolt, kellele Kärt Kase psühholoogina üldse ei sobinud ja veel tükk aega hiljem tuleb tohutult ebameeldiv tunne peale kui seda tema juures käimist meenutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärt Kase on see keda mina julgen soovitada. Saime abikaasaga sealt palju tuge ja imekombel tegi mu mees ka tema juures istudes suu lahti ning rääkis mis teda häirib, ise kuulasin suu ammuli. Aga jah, enne peaks veenduma et mõlemad pooled pereteraapiasse tulla soovivad ja peaks ka teadma väga kindlat põhjust et miks sinna vaja minna on.

Õigluse huvides märgin ära, et esindan seda poolt, kellele Kärt Kase psühholoogina üldse ei sobinud ja veel tükk aega hiljem tuleb tohutult ebameeldiv tunne peale kui seda tema juures käimist meenutan.

ˇ

Kas võiksid rääkida, mis nii hullu mulje jättis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:20; 02.02 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kunagi uurisin ise ka terapeute ja teraapiavõimalusi ja jõudsin välja sellisesse kohta, st valiksin siit: http://collega.ee/paari-ja-pereteraapia/

mitte et sinamina omad kuidagi kehvemad oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et iga terapeudiga on natukene nii, et ühele osapoolele kuuldu meeldib ja see kellele ei meeldi, see mõtleb et johhaidii, mis nõu see nüüd oli.
Pereterapeut ei saa lahendada teie muresid, neid peate te ise ikka tahtma lahendada.
Kui pereterapeut ütleb, et lapsed peaksid olema vanemate juures 2-2 nädalat ja see kummalegi vanemale ei sobi, siis mõlemad arvavad, et terapeut on peast soe. Samas on terve trobikond peresid, kus see toimib ja lapsed on rahul (märksa rahulikumad kui 1-1 või näen isa ainult nv). See kõik oleneb perekonnast ja sellest, kes mida ja kuidas talub.
Kui naine absoluutselt välistab oma peas võimaluse nt, et laps nädala sees võiks isa juures elada, siis ükski pereterapeut ei suuda seda ema ilmselt ümber veenda. Isegi kui see ema kuuleb terapeudi käest, et see on täitsa terve ja hea lahendus lapse jaoks (kindlasti oleneb see ka lapsest ja vanemate omavahelisest suhtest).
Palun saage ka eos aru, et lapsel on alguses segadus…võibki rääkida jumala jura suust välja ja kui vanemate vahel on seal vaen, siis see lihtsalt suurendab vaenu…ja annab kellelgi õigust…
Kõige hullemad on kolmandad osapooled, kes on võtnud seisukoha, et teine vanem on jobu, sitapea, saamatu ja tropp. Sellisel juhul saad sa sealt ka alati erapoolikut nõu! Seega pane tähele, kes see erapoolik inimene on sinu elus – enamasti on selleks su ema või isa või lähedane keegi.
Mitteiialgi ärge pange lapsele kohustust valida.
Saali-Sauli raamatud on küll selline kerge roosamanna, aga mõtted on kõik õiged. Tähelepanekud lapse käitumisest on õiged…kahjuks inimesed ei suudagi ka raamatut neutraalselt tihti lugeda, sest nende normaalsusesse ei mahu sealt midagi (nt mõte, et laps võiks elada 2-2 ndl).
Võin ka siinkohal öelda, et kui minu eks kolis teise linna ja meile terapeut soovitas, et lasteaialaps võiks käia kahe linna vahel 1-1 ndl, siis minu jaoks oli see samuti välistatud (sellepärast, et senini olingi kõik haigused olnud kodus lapsega mina, kõik viimised ja toomised lasteaiast teinud mina jne jne)
Seega kui keegi oleks minult seda ka kohtu kaudu nõudnud, oleksin sellele kogu jõuga vastu võitlenud. Samas isa on lapse ellu alles jäänud…Kui ma oleksin kuulanud neid pereterapeute, kes väitsid, et täitsa ok on lapsel, kui ta elab kahe linna vahel (isal polnud ka oma kodu) ja frustreerunud sellest nii, et igasuguse suhtluse oleksin ära blokeerinud…siis mu lapsel ei oleks ilmselt isa. Õnneks ka ässitajatele, et isa on tropp, oli ka neutraalseid, kes ütlesid, et lapsel on isa ja olidki neutraalsed. Õnneks on nüüd mu lapsel see isa olemas, ma näen kui tähtis on see lapsel kuidagi enda paika panemiseks. Koolikaaslastega need jutud, mida ma kodus siis kuulen…et kelle isa ja kus ja miks. See on ikka ilmatu boonus, et laps saab öelda, et mul on isa ja ma saan isaga olla alati kui ma tahan, et mul on isa juures kodu! Ja me tegime isaga seda või toda…
Aitähh mu neutraalsetele sõpradele ja mu enda mõistusenatukesele, mida viha päris ära ei varjutanud. Ma suutsin säilitada kogu lahkuminekupasas lapsele isa, ega andnud alla raevule 🙂
Päris paljud seda ei suuda 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terapeuti võid valida ka lehelt Eesti Pereteraapia Ühing. Igaühe juures selgitus olemas, kes milliste teemadega tegeleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Soovitage SINAMINA terapeuti pereteraapiaks.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.