Esileht Ajaviite- ja muud jutud Soovitage söögikohta

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Soovitage söögikohta

Postitas:
Kägu

Tere! Oleks Soov minna suurema seltskonnaga sööma ning kaasa tuleks 3 2018 sündinud last. Kas keegi oskab soovitada hea toiduga restorani kus oleks ka hea lastenurk Tallinnas või selle lähiümbruses?

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et suur seltskond ja kellegi pole mõtteid, kuhu sööma minna?

Või on see nii, et mõtteid on, aga teemaalgataja tahab minna ja tähtsa näoga teatada, et perekoolis soovitati HOOPIS SEDA kohta…
Või 2. vaikid perekooli üldse maha ja esitled seda oma hea mõttena?

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei teagi Tallinnas nii suurt söögikohta, kuhu kõik 32018 last ära mahuks.

+23
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen.
Uskumatu mida ma siin vastuseks lugesin.
Esiteks, olen aru saanu, et siin on koht kus lapsevanemad saavad oma kogemusi jagada ning kuigi paar mõtet on kuhu minna, mõtlesin uurida – ehk on kuskil mõni tore koht mida me ei tea.
Teiseks, ma väga vabandan, et küsida julgesin – tulevikus seda viga enam ei tee.

+9
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui suur on suurem seltskond? Vahe ikka ju, kas 10 inimest või 30.
Kas minek päevasel ajal või õhtul?
Mis hinnaklass?
Ilma neid asju teadmata raske soovitada. Aga pakun esialgu välja Sardiinid. On keskmine hinnaklass. On suur mängunurk, tean, kuna mind ennast on kord sinna kõrvale istuma paigutatud ja pidin terve õhtusöögi taluma mudilaste kisa. On mereäärne koht ja ilusa ilmaga peaks saama ka väljas olla.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen.

Uskumatu mida ma siin vastuseks lugesin.

Esiteks, olen aru saanu, et siin on koht kus lapsevanemad saavad oma kogemusi jagada ning kuigi paar mõtet on kuhu minna, mõtlesin uurida – ehk on kuskil mõni tore koht mida me ei tea.

Teiseks, ma väga vabandan, et küsida julgesin – tulevikus seda viga enam ei tee.

See “vabandan, et ma olemas olen” on nii naeruväärne. Miks sa alavääristad ennast?

32018 last ei pruugi tõesti kuskile ära mahtuda, kolm 2018ndal aastal sündinud titte on teine jutt (numbrid 1-10 soovitatakse kirjutada sõnadega). Iseasi, mis koht see peaks olema, kus külastajad seda kisa välja kannataksid.
Kuna Tallinn muudkui laieneb, siis minge kas või Tikupoissi Paia ristil. Ruumi on, liivakast on ka.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei tasu tõesti.

Pigem küsi nii: Kas oskate soovitada söögikohta, umbes 20 täiskasvanut, 3 aastast ja 5 vanemat last, hinnaklass võiks olla 20euri/nägu ja kus ka ligidal oleks autodega parkida.

“Hea toit” samuti vastab umbes tuhandele erinevale kriteeriumile, pigem ole täpsem. Tallinnas on 6 rahvusvahelise tasemega restorani, 16 kõrgtasemel restorani, 13 väga head restorani ja 17 hea tasemega restorani.
Ülejäänud on normaalsed.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellises on lastenurk ja võimalik pika laua taga suurtel süüa: https://www.mackbbq.ee/

T1 keskuses on restoran helk, kus on hästi suur Lotte mängunurk: http://restoranhelk.ee/galerii/

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellises on lastenurk ja võimalik pika laua taga suurtel süüa: https://www.mackbbq.ee/

T1 keskuses on restoran helk, kus on hästi suur Lotte mängunurk: http://restoranhelk.ee/galerii/

No kui palju see aastane seal mängib?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on ilus ilm, siis Kakumäe jahisadama Terrass. Googelda Haveni Terrass, saad infot. Ilus koht, lapsed saavad jahte vaadata, on ka mudilastele sobiv mängunurk, stiilne koht, aga perekeskne.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kui palju see aastane seal mängib?

Aastane mängib seal täpselt sama palju kui üskõik missuguse muu toidukoha mängunurgas. Suur draakon on seal suurematele lastele, aga oma ala on ka väiksematele lastele, kus on nukumaja ja lotte nukud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Terass kindlasti mitte, seal on restoran 2. korrusel ja saate pidevalt lapsi taga ajada et nad trepist või üle rõduääre alla ei kukuks.
Ma ei tea teie rahalist poolt, aga soovitan:
Lucca (Tabasalu külje all)
Seller (Tabasalus)
Rucola
Jahtklubi Pirital

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

McDonalds

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mimosas on õues mõnus, laste mänguplats ja kõrval restoranilauad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et suur seltskond ja kellegi pole mõtteid, kuhu sööma minna?

Või on see nii, et mõtteid on, aga teemaalgataja tahab minna ja tähtsa näoga teatada, et perekoolis soovitati HOOPIS SEDA kohta…

Või 2. vaikid perekooli üldse maha ja esitled seda oma hea mõttena?

Kruvid logisevad?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mimosas on õues mõnus, laste mänguplats ja kõrval restoranilauad.

Minu meelest ikkagi sülalapsed ja restoran ei käi kokku. Aga ma tuntud “lastevihkaja” ka.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest ikkagi sülalapsed ja restoran ei käi kokku. Aga ma tuntud “lastevihkaja” ka.

Teemaalgataja küsis söögikohta, mitte restorani. Söögikohti on nii selliseid, kuhu saab lapsi kaasa võtta ja ka selliseid, kuhu ei tasu lapsega üldse minema hakata, eks ta sellepärast küsiski. Tegelikult on niisuguseid mängunurgaga söögikohti päris palju. Probleem on pigem tõesti selles, et lapsed on alles aastased, nad ei jaksa kaua mingis mängunurgas mängida. 2-aastastega oleks juba tunduvalt lihtsam.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Terass kindlasti mitte, seal on restoran 2. korrusel ja saate pidevalt lapsi taga ajada et nad trepist või üle rõduääre alla ei kukuks.

Jahtklubi Pirital

Terrass on meie kodu lähedal, nii et oma aastasega oleme seal korduvalt käinud ja ei saa kriitikast aru. Üle rõduääre ei saa kohe kuidagi kukkuda, sest piirded on ju ees. Ja kui treppi karta, peaks lapse omapead kondama laskma, seda ei teeks ma restoranis nagunii, arvestades, et söömas on ka teisi inimesi ja keegi ei taha üheaastast oma laua alla. Olen endiselt arvamusel, et Terrass on sobiv koht!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peekri baar

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei teagi Tallinnas nii suurt söögikohta, kuhu kõik 32018 last ära mahuks.

Hea, et veel kolme kuusega restorani minna ei taha…

+2
-1
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Soovitage söögikohta