Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage söögitooli, millel oleks jalatugi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Soovitage söögitooli, millel oleks jalatugi

Postitas:

Minu laps käib füsioteraapias ja nüüd on asjad sealmaal, lubati ta vankris ja toolis istuma panna. Meil on Haucki Sit’n’relax, sest sellel oli ka lamamistooli osa, kuigi istuda ei osanud veel, sõi seal poollamakil. Füsio aga ütles, et lapse tool peab olema jalatoega, kui jalad niisama õhus tilbendavad, pole hea. Hauckil ongi jalatugi, aga minu laps on üsna väike ja ei ulatu selleni. Tulemus on, et jalad ripuvadki õhus… Ma nagunii ei salli seda Haucki, kuradi kobakas tiluliluga pussakas, pean ta vist maha müüma ja ostma mingi lihtsama puidust tooli. Enne olin kindel, et Ikea Antilop tuleb, kõik kiidavad, aga nüüd vaatan, et sellel ka pole jalatuge. Palun, kirjutage siia, kui kellelgi on selline tool, mille jalatoe kõrgust reguleerida saab. Hauckil saab kallet muuta, aga mis sellest kasu, kui jalad ei ulatu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline IKEA puidust tool üle, laps just kasvas välja. Rihmasid küljes pole ja jalatugi ei ole kahjuks reguleeritav. http://bonjovibiography.com/wp-content/uploads/2017/08/Exciting-Wooden-High-Chairs-Ikea-20-With-Additional-Cute-Desk-Chairs-with-Wooden-High-Chairs-Ikea.jpg Aga kui oled huvitatud, võid oma meiliaadressi siia jätta.

Nüüd kasutame Stokke Tripp Trapp tooli, aga see on suhteliselt kallis. Samas saab pikalt kasutada ja jalatugi on reguleeritav. Kui raha pole probleem, siis soovitan soojalt. Võibolla leiad ka kasutatatult. Sellele peaks analooge ka olema, võibolla mõni on odavam, pole uurinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime jukukeskusest chicco 2in1 seal saab jalatuge ise sättida kõrgemale-madalamale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage söögitooli, millel oleks jalatugi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.