Esileht Ilu Soovitage stiilset kleiti

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Soovitage stiilset kleiti

Postitas:
Kägu

mulle meeldivad särk-kleidid, näiteks:

https://www.cos.com/en_eur/women/womenswear/dresses/product.belted-printed-midi-dress-green.1098983005.html

Sellega on see häda, et teeb isegi alakaalulise modelli päris suureks.

Täiestu vastupidi minumeelest – varjab üleligsed kilod ja seljas on väga mõnus.

Üleliigseid kilosid ei varja miski.

TA on 73kg. Te pakute modelle, kes on nii 50 kg. Ükski neist kleitidest ei näita nende tegelikku sobivust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldivad särk-kleidid, näiteks:

https://www.cos.com/en_eur/women/womenswear/dresses/product.belted-printed-midi-dress-green.1098983005.html

Sellega on see häda, et teeb isegi alakaalulise modelli päris suureks.

Täiestu vastupidi minumeelest – varjab üleligsed kilod ja seljas on väga mõnus.

Üleliigseid kilosid ei varja miski.

TA on 73kg. Te pakute modelle, kes on nii 50 kg. Ükski neist kleitidest ei näita nende tegelikku sobivust.

Ega meie kleidipiltidele modelle vali? Aga nii ju käibki, ka enamus xl või xxl kandjad peavadki seda XS-S modelli seljas olevat kleiti ise enda seljas ette kujutama ja otsustama, kas sobib. 73kg on natuke naljakas ka mingeid plus size või curve modellide seljas kleite pakkuma hakata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldivad särk-kleidid, näiteks:

https://www.cos.com/en_eur/women/womenswear/dresses/product.belted-printed-midi-dress-green.1098983005.html

Sellega on see häda, et teeb isegi alakaalulise modelli päris suureks.

Täiestu vastupidi minumeelest – varjab üleligsed kilod ja seljas on väga mõnus.

Üleliigseid kilosid ei varja miski.

TA on 73kg. Te pakute modelle, kes on nii 50 kg. Ükski neist kleitidest ei näita nende tegelikku sobivust.

Ega meie kleidipiltidele modelle vali? Aga nii ju käibki, ka enamus xl või xxl kandjad peavadki seda XS-S modelli seljas olevat kleiti ise enda seljas ette kujutama ja otsustama, kas sobib. 73kg on natuke naljakas ka mingeid plus size või curve modellide seljas kleite pakkuma hakata.

Te valite pilte. Miks neid üles panna? Otsigegi siis plus size modelle.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170 ja 73 kg juures kandsin suuruses S, mõned M riideid, mis k****i plus size? Pärast rasedust pea 80kg on riided M suuruses, mõned S riidedki sobivad veel, osad üksikud L kuna M läheb selga, aga puusast enam teksadel nt nööp kinni ei lähe.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170 ja 73 kg juures kandsin suuruses S, mõned M riideid, mis k****i plus size? Pärast rasedust pea 80kg on riided M suuruses, mõned S riidedki sobivad veel, osad üksikud L kuna M läheb selga, aga puusast enam teksadel nt nööp kinni ei lähe.

No sa topid oma väljaveninud riideid vist selga, 73 kg 170 pikkuse juures pole S, veel vähem on 80 kg M. Eks ma venitan ka endale 62 kg juures XS selga, aga see ei tähenda, et minu number oleks selline. 73 kg ei ole paks, aga ka mitte ülisale, seega kõik modellidse seljas nähtud kleidid ei ole selle inimese seljas ilusad. See särkkleit on tal nagu telk seljas ja paistab suurem, kui inimene tegelikult on. Nagu öeldud olen ise 62 kg ja proovinud selliseid kleite ja tunnen ennast nendega paksuna, kuigi mõni paremini istuv kleit teeb väga saledaks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu öeldud olen ise 62 kg ja proovinud selliseid kleite ja tunnen ennast nendega paksuna, kuigi mõni paremini istuv kleit teeb väga saledaks.

Tunned. Täpselt. Tegelikult oled täpselt sama suur hoolimata sellest, mida tunned.

Inimeste kehaproportsioonid ja kehakoostised on väga erisnevad sama pikkuse ja kaalu juures. Retuuside juures ei ole absoluutselt vahet nt, kas seljas on  XS kui selga mahub või M – täpselt sama liibuvad on nad ikka. Riideesemete lõiked, materjalid jmt erinevad. Nt särkkleit – peamiselt loeb vaid õla ja rinnalaius, edasi on juba vabalt langev – seega kui kaal on rohkem kõhul-puusadel ja rinnust nööbid ei kisu ja käed liiguvad vabalt siis võibki vabalt korraga sobida nii suurused s m ja l, ilma, et seljas kole välja näeks (kui rind suur pole). Sama paljude teiste vabalt langevate kleitidega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult oled täpselt sama suur hoolimata sellest, mida tunned.

Olen muidugi sama suur, aga et riided üldmuljet ei mõjuta, küll tõsi ei ole. Osa kleite jätavad ikka saledama mulje ja osa suurema. Ülisaledale sobib ehk tõesti kõik, aga keskmise kehaehitusega peab ikka paremini valima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170 ja 73 kg juures kandsin suuruses S, mõned M riideid, mis k****i plus size? Pärast rasedust pea 80kg on riided M suuruses, mõned S riidedki sobivad veel, osad üksikud L kuna M läheb selga, aga puusast enam teksadel nt nööp kinni ei lähe.

Loomulikult olid sa 73 kg juures 90-60-90. Jajah.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170 ja 73 kg juures kandsin suuruses S, mõned M riideid, mis k****i plus size? Pärast rasedust pea 80kg on riided M suuruses, mõned S riidedki sobivad veel, osad üksikud L kuna M läheb selga, aga puusast enam teksadel nt nööp kinni ei lähe.

Loomulikult olid sa 73 kg juures 90-60-90. Jajah.

Ei, pole seda väitnudki. Palun 170cm ja 73kg https://app.mybodygallery.com/#/?height=170&weight=73

170 ja 83 kg https://app.mybodygallery.com/#/?height=170&weight=82

Ehk olenebki puhtalt kehakujust, kuhu üleliigne kaal koguneb – kas kogu kehale ühtlaselt, kõhule-puusale, palju enne lihast oli jne.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, pole seda väitnudki. Palun 170cm ja 73kg https://app.mybodygallery.com/#/?height=170&weight=73 170 ja 83 kg https://app.mybodygallery.com/#/?height=170&weight=82 Ehk olenebki puhtalt kehakujust, kuhu üleliigne kaal koguneb – kas kogu kehale ühtlaselt, kõhule-puusale, palju enne lihast oli jne.

Väga naljakas, et iga kord, kui siin hakatakse rääkima, et 170/80 on puhastverd M suurus, siis tuuakse näiteks mingid musklimäed. Oled siis ise selline või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldivad särk-kleidid, näiteks:

https://www.cos.com/en_eur/women/womenswear/dresses/product.belted-printed-midi-dress-green.1098983005.html

Sellega on see häda, et teeb isegi alakaalulise modelli päris suureks.

Täiestu vastupidi minumeelest – varjab üleligsed kilod ja seljas on väga mõnus.

Üleliigseid kilosid ei varja miski.

TA on 73kg. Te pakute modelle, kes on nii 50 kg. Ükski neist kleitidest ei näita nende tegelikku sobivust.

Ega meie kleidipiltidele modelle vali? Aga nii ju käibki, ka enamus xl või xxl kandjad peavadki seda XS-S modelli seljas olevat kleiti ise enda seljas ette kujutama ja otsustama, kas sobib. 73kg on natuke naljakas ka mingeid plus size või curve modellide seljas kleite pakkuma hakata.

Just hommikul valisin kleiti veebipoest. Osadel piltidel oli moodsalt ilsmelt u 100 kg kaaluv modell. No oli palju raskem neid kleite enda seljas ette kujutada, kui suurus XS modelli järgi. Ise olen ka 170/70. Enamasti M suurus kleidid on täpselt parajad. Nt Tallin Dollsi puhul M ja Prottenil 40. Eespool soovitatud Donnanordical on suurus 38 kleidid parajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170 ja 73 kg juures kandsin suuruses S, mõned M riideid, mis k****i plus size? Pärast rasedust pea 80kg on riided M suuruses, mõned S riidedki sobivad veel, osad üksikud L kuna M läheb selga, aga puusast enam teksadel nt nööp kinni ei lähe.

Loomulikult olid sa 73 kg juures 90-60-90. Jajah.

Ei, pole seda väitnudki. Palun 170cm ja 73kg https://app.mybodygallery.com/#/?height=170&weight=73

170 ja 83 kg https://app.mybodygallery.com/#/?height=170&weight=82

Ehk olenebki puhtalt kehakujust, kuhu üleliigne kaal koguneb – kas kogu kehale ühtlaselt, kõhule-puusale, palju enne lihast oli jne.

Sul on midagi nihkes. Mitte keegi neist pole S.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on midagi nihkes. Mitte keegi neist pole S.

Nihkes on kindlasti. Kirjutab, et 80 kg kaaluvana sobivad ka veel S riided selga. Võib-olla tõesti selga pigistad, kui on venivad asjad, aga see ei tähenda, et inimene oleks S või isegi M number.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on midagi nihkes. Mitte keegi neist pole S.

Nihkes on kindlasti. Kirjutab, et 80 kg kaaluvana sobivad ka veel S riided selga. Võib-olla tõesti selga pigistad, kui on venivad asjad, aga see ei tähenda, et inimene oleks S või isegi M number.

Inimestel pole riidekapis vaid liibuvad riided – s mis siiani selga mahuvad on pintsakud, t-särgid, maikad, topid, kampsunid jmt. Riidesuurus sõltub paljustki tootjast – selge see. Aga point oli selles, et mingist plus size riidesuuruste otsimisest on asi kaugel.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga point oli selles, et mingist plus size riidesuuruste otsimisest on asi kaugel.

80 kg kaaluv inimene on siiski plus-size-le märksa lähemal kui XS modellile. Ja ka 73 kg kaaluvana peab kleidilõikeid üsna hoolikalt valima, kõik modellimõõtu inimese seljas olevad kleidid ei sobi. Näiteks siin oli üks väga kaunis kleit, selg lahti. Aga kui on natuke suuremad rinnad, hakkab see kleit selja pealt kiskuma. 50 aastasel on tihtipeale kõht ka ees, kui just pole kõhuplastikat teinud või väga sportlik, see kõht hakkab väga paljude lõigetega välja paistma jne, jne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga point oli selles, et mingist plus size riidesuuruste otsimisest on asi kaugel.

80 kg kaaluv inimene on siiski plus-size-le märksa lähemal kui XS modellile. Ja ka 73 kg kaaluvana peab kleidilõikeid üsna hoolikalt valima, kõik modellimõõtu inimese seljas olevad kleidid ei sobi. Näiteks siin oli üks väga kaunis kleit, selg lahti. Aga kui on natuke suuremad rinnad, hakkab see kleit selja pealt kiskuma. 50 aastasel on tihtipeale kõht ka ees, kui just pole kõhuplastikat teinud või väga sportlik, see kõht hakkab väga paljude lõigetega välja paistma jne, jne.

No ma ei tea, kui ma olen veebipoodides pannud valikusse nt kõik kleidid ja mõni plus size valik on meeldima hakanud siis seal tihti suuruses algavad alles xl, xll jne.

Inimese kehatüüp ka 50-60 kg juures on nii erinev, et kõik mis modelli seljas istub või kuidas ei ole enda seljas samasugune. Rolli mängib pikkus, õlgade laius, rindade suurus, kõht, puusade laius, kintsud, sääred jne. Seega üpriski ebaoluline on, et mis suuruses asi modellil seljas on, idee saab ikka ja 50a elanud inimene juba on piisavalt riideid omanud, et enamvähem saab riide lõike järgi aru, et kas see temale võiks sobida.

Kui on kõht ees ei võta kõhust liibuvat kleiti jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

80 kg kaaluv inimene on siiski plus-size-le märksa lähemal kui XS modellile. Ja ka 73 kg kaaluvana peab kleidilõikeid üsna hoolikalt valima, kõik modellimõõtu inimese seljas olevad kleidid ei sobi.

Me räägimegi siin ju teemaalgatajast, kes oma 73kg juures ilmselt kannab M, või k S või L riideid. Ja siis tuli soovitus, et TA peaks hoopis plus size modellide seljas riideid soovitama. CA m suurus kandvale isikule! Ehk kellelgi on tõsine väärastunud pilt peas milline umbes 73kg 170cm juures kaaluv inimene välja näeb.

Suured suurused hakkavad ca XXList, pole haruldane kui ka 3xl või ka 4xlist.

Esimesel tallinn dolls kleidil on lausa suurem modell ka kasutusel, ei ole vaid see üks kõige pisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on midagi nihkes. Mitte keegi neist pole S.

Nihkes on kindlasti. Kirjutab, et 80 kg kaaluvana sobivad ka veel S riided selga. Võib-olla tõesti selga pigistad, kui on venivad asjad, aga see ei tähenda, et inimene oleks S või isegi M number.

Ma arvan, et oleneb kust ta oma riided ostab. L suuruses naine venitab endale raudselt HMis S suuruses riideid selga, võibolla isegi xs suuruses.
Aga kui ta läheb kuskile korralikku kohta omale riideid ostma, siis ta ei saaks M suurustki selga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldivad särk-kleidid, näiteks:

https://www.cos.com/en_eur/women/womenswear/dresses/product.belted-printed-midi-dress-green.1098983005.html

Sellega on see häda, et teeb isegi alakaalulise modelli päris suureks.

Täiestu vastupidi minumeelest – varjab üleligsed kilod ja seljas on väga mõnus.

Üleliigseid kilosid ei varja miski.

TA on 73kg. Te pakute modelle, kes on nii 50 kg. Ükski neist kleitidest ei näita nende tegelikku sobivust.

Ega meie kleidipiltidele modelle vali? Aga nii ju käibki, ka enamus xl või xxl kandjad peavadki seda XS-S modelli seljas olevat kleiti ise enda seljas ette kujutama ja otsustama, kas sobib. 73kg on natuke naljakas ka mingeid plus size või curve modellide seljas kleite pakkuma hakata.

Te valite pilte. Miks neid üles panna? Otsigegi siis plus size modelle.

Kuule, ära nüüd üle ka pinguta. Olen teemaalgataja ja kannan enamasti M suurust, vahel ka L-i, pluss-suurus ma küll ei ole. Mul ei ole suured rinnad, rinnahoidja on 75B ja talje on ka olemas. Liibuvaid riideid ei kanna, aga ei pea vajalikuks end ka päris kotti peita. Siin on pakutud mitmeid hõlmikkleite, need mulle sobivad ja meeldivad. Sobivad ka särk-kleidid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170 ja 73 kg juures kandsin suuruses S, mõned M riideid, mis k****i plus size? Pärast rasedust pea 80kg on riided M suuruses, mõned S riidedki sobivad veel, osad üksikud L kuna M läheb selga, aga puusast enam teksadel nt nööp kinni ei lähe.

olen 170/64, ei paks ega kõhn, ja päris kindlasti ei saa ma kanda S-suurust. Või ilmselt saaks, kui rõiva rebenemiseni liibuvalt selga tiriks. Ei salli liibukat, pigem A-, kott- ja särkkleite, ja suurus M või L.

TA tahtis ju lihtsalt kena ja hiljemgi kantavat kleiti, mis õlad varjaks – polnud kirjas, et peaks kilod peitma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen 170/64, ei paks ega kõhn, ja päris kindlasti ei saa ma kanda S-suurust. Või ilmselt saaks, kui rõiva rebenemiseni liibuvalt selga tiriks. Ei salli liibukat, pigem A-, kott- ja särkkleite, ja suurus M või L.

See on ilmselt sinu kehakujust seotud, mitte vaid kaalust. Võimalik, et oled suurerinnaline? Tean ka ca 160cm ja ehk 45kg, max 50kg kaaluvat naist, kel enamus müügil olevaid riideid (seljas pildistatud) on M ja isegi L. Müüb neid enda pildiga ühes portaalis. Lihtsalt rinnad on suured ja ilmselt siis puus lai.

Ehk ka 50kg kaaluv, kuid suurerinnaline ilmselt peabki paljud särgid ja jakid endale hoopiski suuremas suuruses ostma. Samal ajal tõesti ca 70kg kaaluv kuid väiksema rinnaline saabki vabalt S kanda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170 ja 73 kg juures kandsin suuruses S, mõned M riideid, mis k****i plus size? Pärast rasedust pea 80kg on riided M suuruses, mõned S riidedki sobivad veel, osad üksikud L kuna M läheb selga, aga puusast enam teksadel nt nööp kinni ei lähe.

olen 170/64, ei paks ega kõhn, ja päris kindlasti ei saa ma kanda S-suurust. Või ilmselt saaks, kui rõiva rebenemiseni liibuvalt selga tiriks. Ei salli liibukat, pigem A-, kott- ja särkkleite, ja suurus M või L.

TA tahtis ju lihtsalt kena ja hiljemgi kantavat kleiti, mis õlad varjaks – polnud kirjas, et peaks kilod peitma.

No see, et sa S suurust ei saa kanda, on ilmselt su kehakuju pärast. Mina olen peaaegu samades mõõtudes ja S suurus on mulle paras.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ilmselt sinu kehakujust seotud, mitte vaid kaalust. Võimalik, et oled suurerinnaline?

pole üldse suurerinnaline, B-korv. Pole ka mingit tohutut päästerõngast ümber piha või puusade, tavaline 50+ naine. Aga pigem usun, et vahe tuleb rõivastumise stiilist – kas armastad liibuvat või mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Boden, Hobbs, Ralph Lauren ja The Fold teevad kõik ilusaid ja klaasikalisi kleite, endale meeldib nt see https://thefoldlondon.com/product/octavia-dress-navy-and-pistachio-stretch-ponte/

Karen Millenil on nt eraldi Plus Size kollektsioon.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ilmselt sinu kehakujust seotud, mitte vaid kaalust. Võimalik, et oled suurerinnaline?

pole üldse suurerinnaline, B-korv. Pole ka mingit tohutut päästerõngast ümber piha või puusade, tavaline 50+ naine. Aga pigem usun, et vahe tuleb rõivastumise stiilist – kas armastad liibuvat või mitte.

Aa tead, ega kaal üksi ei loe. Ma arvan, et sinu puhul on lihtsalt see, et su keha on lodev.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Boden, Hobbs, Ralph Lauren ja The Fold teevad kõik ilusaid ja klaasikalisi kleite, endale meeldib nt see https://thefoldlondon.com/product/octavia-dress-navy-and-pistachio-stretch-ponte/

Karen Millenil on nt eraldi Plus Size kollektsioon.

Tohoh, mingi täitsa keskpärane kleit ligi 600 eurot.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Boden, Hobbs, Ralph Lauren ja The Fold teevad kõik ilusaid ja klaasikalisi kleite, endale meeldib nt see https://thefoldlondon.com/product/octavia-dress-navy-and-pistachio-stretch-ponte/

Karen Millenil on nt eraldi Plus Size kollektsioon.

Ma peaks küll raha peale vihane olema, kui sellise hinnaga kleidi ostaksin …

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Boden, Hobbs, Ralph Lauren ja The Fold teevad kõik ilusaid ja klaasikalisi kleite, endale meeldib nt see https://thefoldlondon.com/product/octavia-dress-navy-and-pistachio-stretch-ponte/

Karen Millenil on nt eraldi Plus Size kollektsioon.

Sünnipäevsks? Sellega kõlbab matustele minna.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan nexti ka vaadata – seal ikka valik, alates bohokatest, taskutega vabamatest, särkkleitidest, pidulikkumatest jne https://www.next.com.ee/en/shop/gender-women-category-dresses/length-maxi-sleeve-34sleeve-sleeve-halfsleeve-sleeve-longsleeve-isort-score?p=10#942.125

Ise ilmselt vaataks miskit, mida suvel edaspidi ka kanda saaks – näiteks see tundub selline mõnus, millega ka ülejäänud suve käiks https://www.next.com.ee/en/style/st299685/t37208#t37208

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ilmselt sinu kehakujust seotud, mitte vaid kaalust. Võimalik, et oled suurerinnaline?

pole üldse suurerinnaline, B-korv. Pole ka mingit tohutut päästerõngast ümber piha või puusade, tavaline 50+ naine. Aga pigem usun, et vahe tuleb rõivastumise stiilist – kas armastad liibuvat või mitte.

Aa tead, ega kaal üksi ei loe. Ma arvan, et sinu puhul on lihtsalt see, et su keha on lodev.

Jah, trennis käiva naise keha on ikka tunduvalt parem kui lihtsalt lodevalt kõhn.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Ilu Soovitage stiilset kleiti