Esileht Hobinurk Soovitage stiilset majutust looduskaunis kohas

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Soovitage stiilset majutust looduskaunis kohas

Postitas:

Meil on pulma-aastapäeva puhul plaanis üle aegade mehega kahekesi, ilma lasteta, paariks päevaks puhkama minna. Kuna on suvi ja meile meeldib loodus, sooviks, et majutus asuks looduses, samas ei taha puhkemaja, kus peab ise süüa tegema, tahaks hotellilikku teenindust. Elame Tallinnas ja teise Eesti otsa ei hakka sõitma, nii et umbes 1,5 h Tallinnast võiks maksimaalselt olla. Üks võimalus oleks Vihula mõis, aga seal oleme palju käinud. Mis teil veel taolist meelde tuleb?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitada ei oska, aga miks peab sellist postitust miinustama? Ma tõesti aru ei saa! Et mehega kahekesi ei tohi puhata? Või ei tohi hotelli minna? VÕi ei tohi tahta looduses käia? Või ei tohi nõu küsida ja peaks peast kõiki kohti teadma? Uskumatu, mida kõike miinustatakse!

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitada ei oska, aga miks peab sellist postitust miinustama? Ma tõesti aru ei saa! Et mehega kahekesi ei tohi puhata? Või ei tohi hotelli minna? VÕi ei tohi tahta looduses käia? Või ei tohi nõu küsida ja peaks peast kõiki kohti teadma? Uskumatu, mida kõike miinustatakse!

Aga miks sa nõuad vastuseid? Plusside juures sa seda ju ei tee, miks need miinused nii häirivad? Ära solvu nüüd juba ka teiste asjade pärast!
Aga mõned mõtted: “stiilne looduskauniskoht”; see kuulus “teise Eesti ots”, lisaks kindlasti Tallinna mainimine (mis vahet seal on, kust inimene tulema hakkab? See pole lugejale absoluutselt oluline); “tahaks seda, aga mitte toda” ehk siis “me oleme Tallinnast ja maksame” ja minu jaoks kõige miinusem, et naine/pruut organiseerib iseendale midagi romantilist.
Aga las jääb!

Kuna minu mõisteks stiil ja loodus väga kokku ei käi, siis ei saa sulle pakkuda meie heinamaad, mis laia jõega piirneb, kus on kaunist loodust ja privaatsust, turvalisus ja tsivilisatsioon 2 km raadiuses.

+3
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Alati miinustatakse neid postitusi, mille järgi on aru saada, et kirjutajal rahapuudust ei ole. Vaesemad siis kadedusest miinustavad.
Minu meelest kaks Eesti ilusamat ja romantilisemat lossi, ilusa pargi sees, on paraku nimelt “teises Eesti otsas” – Alatskivi ja Taagepera. Aga lähemal on Keila-Joa ja Padise.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitada ei oska, aga miks peab sellist postitust miinustama? Ma tõesti aru ei saa! Et mehega kahekesi ei tohi puhata? Või ei tohi hotelli minna? VÕi ei tohi tahta looduses käia? Või ei tohi nõu küsida ja peaks peast kõiki kohti teadma? Uskumatu, mida kõike miinustatakse!

Ilmselt miinustatakse sellepärast, et teemaalgatajal on oma kindlad tingimused a la ei tohi liiga kaugel olla, ise ei taha süüa teha jne.

Olen märganud, et mõnda inimest ajab selline “nõudlikkus” närvi. Inimene peab ikka leplik ja vähenõudlik olema 😀

No vat! Nüüd loen seda sinust järgmist kägu ja saan aru, et mu mõte liigub õigesti. Aa, et isegi Tallinna mainimine ajab mõnda vihaseks. Tema arvates tähendab see eneseupitamist. Uskumatu! 😀

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahelduseks Sagadi või Mäetaguse mõis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitada ei oska, aga miks peab sellist postitust miinustama? Ma tõesti aru ei saa! Et mehega kahekesi ei tohi puhata? Või ei tohi hotelli minna? VÕi ei tohi tahta looduses käia? Või ei tohi nõu küsida ja peaks peast kõiki kohti teadma? Uskumatu, mida kõike miinustatakse!

Sest lastega paar pole “üle aegade” paarigi päeva kahekesi ilma lasteta veetnud. Masendav ju.
Soovitaks need paar päeva voodis veeta, vahelduse mõttes kodulinna nooblimas hotellis.
Looduses jõuab lastega ka kablutada.

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Soovitage stiilset majutust looduskaunis kohas