Esileht Ilu ja tervis Soovitage sukkpükse

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soovitage sukkpükse

Postitas:

varsti peod tulekul ja oleks vaja häid sukkpükse. Poes näidiseid katsudes ei meeldinud ükski, enamus kuidagi karedad . Tahaks aga siidiseid, 40-60 den, musta värvi, mitte väga läikivaid ja päris matte ka ei soovi. Ootan teie soovitusi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 12:33; 14.11 07:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sukkpükste firmade turundustöö on vist olematu. Kõigepealt imestasin lollaka teema üle, siis hakkasin mõtlema ja no tõepoolest pole mul aimugi mis firmade sukkpüksid mul kodus on. Sukki on palju, küll pakse, küll õhukesi, küll tihendustega.
Kas sina teemaalgataja tead, mis sul kodus on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 teema on tõesti naljakas , nõus. Aga kahjuks pole ma üldse seelikukandja ja sukkpükse ei kanna. Pükste all ka mitte. Nüüd tekkis aga soov ilusa kleidiga peole minna ja ei oska sukkpükse valida. Jalad on ka suht problemaatilised ( punased veresooned ja veenilaiendid). Olen katsunud poes palju sukkpukse, aga enamus näevad kuidagi odavad välja. Enamus on karedad ja ebameeldivad katsudes, mõnel on silmaga nähtav “muster”, paljud ei veni hästi. Kas need Kaubamajas müüdavad kallimad (10-20 eur) on paremad? Tahaks just selliseid ….siidiseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 12:33; 14.11 07:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sukkpükste puhul kehtib päris kindlasti, et mida kallimad, seda paremad.
ja neid firmasid on ju mustmiljon, paki viskan kohe ära, järgmine kord ei mäleta isegi, kui samu osta tahan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan kogu aeg sukkpükse. Igapäevaselt ainult Golden Lady toodangut. Edevamad ja pidulikumad valin Philippe Matignonilt või ka Oroblult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan firma Kunert sukkpükse, ma ise eelistan võimalusel alati neid. Pehmed, siidised, tõeliselt mugavad ja peavad hästi vastu. Igasugu erinevaid variante ka saadaval. Tõsi, nad ei ole kõige odavamad, pigem kallimat sorti, aga samas mitte kõige kallimad. Tallinnas olen ostmas käinud Kristiine keskusest. Seal on üks pesupood, kus neid päris hea valik. Poe nime kahjuks ei mäleta, asub keskuse teisel korrusel.

Ahjaa, sellel firmal on alati väike nimelipik pükstele sisse õmmeldud, kohe näed, et selle firma omad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Philippe Matignon Noblesse 50 mustad on ilusad – mitte liiga läikivad ja on pehmed. Oroblu omad on tihti liiga läikivad olnud minu jaoks.
Ning, jah, sukkade ja sukkpükste puhul kehtib eranditult see reegel, et kallimad on paremad ja ilusamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei suuda poest leida nn korrigeerivaid sukkpükse. Kunagi ostsin täiesti huupi – grafiithallid, aga neil käis korrigeeriv koeriba üle pepu, puusade ja kõhu. Liibuva kleidi all oli mu keha ikka vinks-vonks 😀 Nüüd on üle aasta mööda läinud, vahepeal sündis beebi. Nüüd, kui neid sukkpükse reaalselt vaja oleks, ma neid enam poes näinud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage sukkpükse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.