Esileht Ilu Soovitage sukkpükse :)

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soovitage sukkpükse :)

Postitas:

Otsin heledaid sukkpükse, mis jätaksid võimalikult loomuliku mulje (nagu ei olekski sukkpükse jalas :)) ja ei oleks väga lirud. Nii lahe, kui keegi jagaks konkreetset firmat ja värvi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 10:20; 04.03 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu jäi “seejuures võimalikult soodsalt”?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eesmärk pole “võimalikult soodsalt” saada, siis soovitan võimalusel vaadata kaubamaja vastavasse osakonda. Olen saanud sealt päris korralikke värvilisi, aga polnud väga odav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb sinu naha toonist. Mis mulle loomulik see sulle äkki ebaloomulik. Kui tahan jätta muljet, et sukki polegi, kannan nt. Golden Lady 5 den sukkpükse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen enda jaoks hinnanud parimaiks Wolfordi toodangu, aga odav ta küll ei ole võrreldes teiste kaubamärkidega. Kaubamaja müüb, aga eelistan netist osta, säästlikum. Värvi pead sa ise leidma mis sinu nahaga sobib ja vali võimalikult väike den.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna teemaalgataja välistab “lirud”, siis ta ei saagi midagi loomulikku (sest need on 8-12 deni). 20 deni küütlevad koolnu värvi sukad on siis sinu valik.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wolford on jah ulme kvaliteet. Hind on küll ka päris soolane. Mul on ühed Wolfordi sukkpüksid. Ei tea, kust sain. Tõenäoliselt ostsin suhteliselt soodsa hinna tõttu kusagilt osturallilt või hulludelt kunagi. Nende tõttu mu teised sukkpüksid kõik seisavad, kuna ei lähe ega lähe katki. Ja jalad näevad nendes imekenad välja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teil nende pidevate smailidega on? Et peab igale poole toppima?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Soovitage sukkpükse :)