Esileht Kodunurk Soovitage suupisteid, mida valmistada

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Soovitage suupisteid, mida valmistada

Postitas:
Kägu

Milliseid soolaseid suupisteid valmistate, mis on väga maitsvad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks hea soovitus, mis on alati hitt – tortillad ahjus maisi, juustu ja jalopenodega. Lihtsalt panedki kõik pannile ja kuumutad seni kuni juust sulab. Üllatavalt maitsev kooslus. Mul mees on natuke tundlikuma kõhuga, temale ka hirmsasti maitseb, aga iga kord on pärast öösel kõhus väga raske, seega tema sööb hästi vähe. Aga muidu kõigi lemmik, kuid mitte just tervislik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks hea soovitus, mis on alati hitt – tortillad ahjus maisi, juustu ja jalopenodega. Lihtsalt panedki kõik pannile ja kuumutad seni kuni juust sulab. Üllatavalt maitsev kooslus. Mul mees on natuke tundlikuma kõhuga, temale ka hirmsasti maitseb, aga iga kord on pärast öösel kõhus väga raske, seega tema sööb hästi vähe. Aga muidu kõigi lemmik, kuid mitte just tervislik.

Vabandus, täpsustan – tortillakrõpsud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see suuresti maitseasi on.

Täidetud munad – munakollase segan hapukoore ja natukese riivjuustuga, teen pigem soolase.

Lavashirullid – nt toorjuust, lehtsalat, sink.

Leivalootsikud juust-küüslauguvõidega

Leivalootsikud või salatikorvid seenesalatiga

Salatikorvid misiganes salatiga.

Lavashikrõpsud – lavash ahjuplaadile, raputad peale riivjuustu või sinihallitusjuustu (või mõlemit), ca 150 kraadiga ahju äkki 10 min (kuni juust sulanud), pärast murrad krõpsudeks

Šampinjonid sidrunipipra ja sinihallitusjuustuga

Lihtsalt meelepärane juust

Tikuvõileivad

Miniviineripirukad või minipitsapirukad

Rohkem ei meenu hetkel, mida olen teinud….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

-Ma teen tortillarulle, lavaši asemel. Ei lähe nii kähku nätskeks.
Toorjuust, salat, kurk, tomat, lõhe, sink vms täidiseks.

– Tuunikala(sibul, tuunikala, majonees, mõnikord ka tomat ja kurk peeneks hakituna lisaks) rukkileiva korvikesed.

– Juustupulgad, ma lisan köömneid ka.
https://nami-nami.ee/retsept/392/juustupulgad_1

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viimase aja eriline lemmik: kalanaha krõpsud.

lõhenahk ribadeks, ribad kuumaõhufritüüri, veidi soola peale, fritin umbes 5-6 minutit, mõnusad krõbedad soolased suupisted tulevad

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soolased kanapeed. Need on sellised väikesed lehttaignaliblikad või lehvikud või nii, sellised küpsisemoodi asjad, kunagi ammu Kodukirjas oli selle retsept. Enamasti on nad magusad (täidiseks nt suhkur ja kaneel), aga ma tegin kord tavalise jahvatatud musta pipra ja riivjuustuga – kadusid veelgi kiiremini kui magusad. Pisikesed on ka ja neid võidki jääda sööma. Täidist (nii soolast kui magusat) võib ilmselt lõputult varieerida. Kerge teha valmistehtud ja lahtirullitud lehttaignast (mina olen selle veel õhemaks rullinud), kiiresti küpsevad, vuhi kasvõi mitu ahjutäit järjest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtad krõbileiva, kastad vette või puljongisse – ühte pidi ja teist pidi, määrid peale pasteeti vms. ja keerad rulli.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtad krõbileiva

Mis see krõbileib on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtad krõbileiva

Mis see krõbileib on?

see õhem ja kitsam, kui kuivikleib, müüakse punases karbis (no ei tule nimi meelde)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtad krõbileiva

Mis see krõbileib on?

see õhem ja kitsam, kui kuivikleib, müüakse punases karbis (no ei tule nimi meelde)

Näkileib

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtad krõbileiva

Mis see krõbileib on?

see õhem ja kitsam, kui kuivikleib, müüakse punases karbis (no ei tule nimi meelde)

See tavaline Finn Crisp?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtad krõbileiva, kastad vette või puljongisse – ühte pidi ja teist pidi, määrid peale pasteeti vms. ja keerad rulli.

Siis on märg leib ju?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minimuffinivormikestes mini singiomletid, mini quiched või korvikesed kas singi, lõhe, juustu, seente jms. Ikka vanad head pisivõileivad ka, müüakse igasuguseid korvikesi ja laastukesi, mida täita nt seenesalatiga või mõne (pasteedi, juustu-küüslaugu) võidega. Nachod juustuga(/tsilliga) ahjus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuuletaskud soolase täidisega. Soolalõhe, toorjuust, till on päris hea. Aga ka pasteet. Juustu-küüslaugu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lisaks eelnevatele tulid meelde veel väiksed täidetud tomatid, krabipulga sisse keeratud roheline sibul, soolaste kõrsikute otsa keeratud peekon, juustuga täidetud hakklihapallike

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks hea soovitus, mis on alati hitt – tortillad ahjus maisi, juustu ja jalopenodega. Lihtsalt panedki kõik pannile ja kuumutad seni kuni juust sulab. Üllatavalt maitsev kooslus. Mul mees on natuke tundlikuma kõhuga, temale ka hirmsasti maitseb, aga iga kord on pärast öösel kõhus väga raske, seega tema sööb hästi vähe. Aga muidu kõigi lemmik, kuid mitte just tervislik.

Seda saab palju kiiremalt mikrolaineahjus teha. Mina teen ainult juustuga – tortillakrõpsud ühe kihina suurele taldrikule, riivjuust peale ja mikros minutiga sulaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Soovitage suupisteid, mida valmistada