Esileht Kodunurk Soovitage täisautomaatset kohvimasinat

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Soovitage täisautomaatset kohvimasinat

Postitas:

Olen mõelnud, et tahaks koju täisautomaatse kohvimasina soetada. Jurale ei hakka hammas peale, samuti tundub, et konkurentidel on samuti kvaliteetsed masinad. Kuna mulle meeldib ka cappuccino, siis võiks masinal olla mugav piimavahustamissüsteem.

Praegu kaalun Philips LatteGo-d ja De’Longhi Dinamicat, mõlemal hinnaklass 550-600 eurot, Philipsil keraamiline veski, De’Longhil terasest. Kumba valiksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just kuu aega tagasi ostsime selle:
https://www.kohvisemu.ee/p/kohvimasin-philips-series-2200-ep2221-40/
Plaanisin ka osta Latte Go süsteemiga, aga poes katsudes ja osi küljest võttes tundus see topsikuga variant jube tüütu ja kipakas, ilmselgelt hakkab kiirelt lagunema igast otsast. See toruga vahustaja vahustab piima super hästi ja puhastada on toru ülilihtne (kas küljest ära ja vee alla või siis lase keev vesi läbi korra lihtsalt, igal juhul lihtsam korras hoida, kui seda piimakannu süsteemi, mis tuleks puhastamiseks juppideka lammutada.
Masin on klassikaline, hea lihtne ja teeb täitsa head kohvi. Töö juures olev Jura teem muigugi tiba siidisema vahuga, aga suurt erinevust maitsetel pole, seega oma hinnaklassis on see Philips päris ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles oli mitu lk kohvi(masina)teema…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kohvikusse. Tuleb odavam ja loodushoidlikum.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 17:21; 07.08 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jurat saab ka järelmaksuga soetada(oi oi jah ma tean, et osad peavad seda õuduseks, eriti perekoolis). Meie ostsime järelmaksuga (alla aasta). Esimese sissemakse tegime suurema. Nüüd on 1 kuu veel maksta ja ongi makstud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 18:44; 07.08 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta korralik. Järelmaksuga või kasvõi aasta kasutatud ja kehtiva garantiiga veel.
Ole loodushoidlik jah, ära osta odavat rämpsu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jura masinale on Eestis head müügitööd tehtud aga maailmas on müüdavam masin Delonghi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jura saab ka 700-ga. Järelmaks on intressita. Muud masinad ei kõlba kuhugi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jura saab ka 700-ga. Järelmaks on intressita. Muud masinad ei kõlba kuhugi.

Kust sa tead, et muud masinad ei kõlba kuhugi? On sul kõik muud olemas ja oled neid kõiki proovinud samade ubadega?
Tead, 700-ga saab tunduvalt parema kui 700-ne Jura. Kui üldse Jura, siis nii odavat ei vaataks ka, sel pole mingit vahet Delonghi või veelgi odavama Boschiga.
Jural maksab kaubamärk ja lisad. Miskipärast on nii paljud selle õnge läinud, et ka odav Jura on ikkagi parem kui mõni muu. No ei ole.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl kogemused Juraga ja endale sellise hinnaga ei ostaks. Jura – nimi räägib enda eest.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole need Jura masinad ka teab mis head. Mina olen küll pettunud. Algusest peale viga küljes ja pärast katlakivieemaldamist ja muud puhastamist peksab segast. Tööle ei hakka enam. Tavaliselt lülitan ta välja ja hommikul hakkab jälle tööle, aga viimane kord ei tahtnud siis ka tööle hakata. Mässasin ja torkisin seest, kuivatasin klemme. Lõpuks hakkas tööle. Ei viitsi remonti ka viia. Pole kõige odavam masin. 900 vist maksis. Enam vist nii kallist ei ostaks. Odavamad teevad ka sama töö ära.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 11:55; 12.08 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole need Jura masinad ka teab mis head. Mina olen küll pettunud. Algusest peale viga küljes ja pärast katlakivieemaldamist ja muud puhastamist peksab segast. Tööle ei hakka enam. Tavaliselt lülitan ta välja ja hommikul hakkab jälle tööle, aga viimane kord ei tahtnud siis ka tööle hakata. Mässasin ja torkisin seest, kuivatasin klemme. Lõpuks hakkas tööle. Ei viitsi remonti ka viia. Pole kõige odavam masin. 900 vist maksis. Enam vist nii kallist ei ostaks. Odavamad teevad ka sama töö ära.

no antud juhul on küll probleem sinus, mitte jura masinas. kui ikka inimene ei viitsi uut masinat garantiiremonti viia, siis pole vahet, kui odava v kalli asja ta ostab, jama on sissekodeeritud.

minu jura on töötanud 14 a (just jäid mingid hoolduse paberid ette ja olin ise ka üllatunud, kui vana see on).

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.08 13:34; 09.08 22:04; 12.08 21:01; 13.08 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole need Jura masinad ka teab mis head. Mina olen küll pettunud. Algusest peale viga küljes ja pärast katlakivieemaldamist ja muud puhastamist peksab segast. Tööle ei hakka enam. Tavaliselt lülitan ta välja ja hommikul hakkab jälle tööle, aga viimane kord ei tahtnud siis ka tööle hakata. Mässasin ja torkisin seest, kuivatasin klemme. Lõpuks hakkas tööle. Ei viitsi remonti ka viia. Pole kõige odavam masin. 900 vist maksis. Enam vist nii kallist ei ostaks. Odavamad teevad ka sama töö ära.

no antud juhul on küll probleem sinus, mitte jura masinas. kui ikka inimene ei viitsi uut masinat garantiiremonti viia, siis pole vahet, kui odava v kalli asja ta ostab, jama on sissekodeeritud.

minu jura on töötanud 14 a (just jäid mingid hoolduse paberid ette ja olin ise ka üllatunud, kui vana see on).

Kas käite nendega igaaastaselt hooldusel nagu autoga? Mida tegemas? Palju maksab?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 17:21; 07.08 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole need Jura masinad ka teab mis head. Mina olen küll pettunud. Algusest peale viga küljes ja pärast katlakivieemaldamist ja muud puhastamist peksab segast. Tööle ei hakka enam. Tavaliselt lülitan ta välja ja hommikul hakkab jälle tööle, aga viimane kord ei tahtnud siis ka tööle hakata. Mässasin ja torkisin seest, kuivatasin klemme. Lõpuks hakkas tööle. Ei viitsi remonti ka viia. Pole kõige odavam masin. 900 vist maksis. Enam vist nii kallist ei ostaks. Odavamad teevad ka sama töö ära.

no antud juhul on küll probleem sinus, mitte jura masinas. kui ikka inimene ei viitsi uut masinat garantiiremonti viia, siis pole vahet, kui odava v kalli asja ta ostab, jama on sissekodeeritud.

minu jura on töötanud 14 a (just jäid mingid hoolduse paberid ette ja olin ise ka üllatunud, kui vana see on).

Kas käite nendega igaaastaselt hooldusel nagu autoga? Mida tegemas? Palju maksab?

Kui viga on algusest peale, siis kehtib sellele ju ometi garantii!
Hooldust regulaarselt tuleb teha ise kodus. Aparaat annab ise märku sellest.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 18:44; 07.08 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me oleme kasutanud siemensi, bosch. Praegu melitta. Kõik on meil enne garantii lõppu otsad andnud. Praegu see melitta veel kuidagimoodi toimib. peaks viima garantiisse. Järgmise masina ostan jura. mul tööl ka jura ja see juba 3 aastat siin seisnud, ühtegi probleemi pole olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes tosina tubli tööaasta järel andis Jura kõige odavam mudel tõepoolest otsad.

Tehniliselt annax ilmselt hoolduses veel kokku lappida, aga sinna on pikk maa & ma kardan, nad kysivad, kust ma sihukese juuraajastu fossiiliga tulen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes tosina tubli tööaasta järel andis Jura kõige odavam mudel tõepoolest otsad.

Tehniliselt annax ilmselt hoolduses veel kokku lappida, aga sinna on pikk maa & ma kardan, nad kysivad, kust ma sihukese juuraajastu fossiiliga tulen.

kindlasti küsivad, aga ära mine sinna 😉 otsi kuldsete kätega mees tutvusringkonnast, varuosad saad netist ja parandusjuhised ka. kestab veel, tosin aastat tagasi tehtud asjad olid ikka nõks töökindlamad kui praegused.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.08 13:34; 09.08 22:04; 12.08 21:01; 13.08 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes tosina tubli tööaasta järel andis Jura kõige odavam mudel tõepoolest otsad.

Tehniliselt annax ilmselt hoolduses veel kokku lappida, aga sinna on pikk maa & ma kardan, nad kysivad, kust ma sihukese juuraajastu fossiiliga tulen.

kindlasti küsivad, aga ära mine sinna ???? otsi kuldsete kätega mees tutvusringkonnast, varuosad saad netist ja parandusjuhised ka. kestab veel, tosin aastat tagasi tehtud asjad olid ikka nõks töökindlamad kui praegused.

Lähen aga ikka. Ehkki ma pole ise ka mingi siidikäpp, tean, et läbi läx veepaagi andur, ära vahetada suudaxin selle ilma meestööjõuta & juhenditeta, aga vot internetist enam varuosi ei telli pärast seda, kui telefoni aku paar aastat tagasi saadeti kõigi andmete alusel õige, aga umbes millimeetri jagu lyhem, klemmid kontakti ei saanud & moblaga võis lutsu visata.

Muidu tähendab Jura yldjuhul ikka kymmet aastat muretut elu, kui ise teda väga väärkohtlema ei hakka. Mul on olnud ka umbkallis udupeen Cuisinarti kohvimasin — kurrradi kusinartsux hyydsime, elektroonika sai sarikad sõlme heal juhul kõigest kord nädalas. Juraga juba ei juhtu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole need Jura masinad ka teab mis head. Mina olen küll pettunud. Algusest peale viga küljes ja pärast katlakivieemaldamist ja muud puhastamist peksab segast. Tööle ei hakka enam. Tavaliselt lülitan ta välja ja hommikul hakkab jälle tööle, aga viimane kord ei tahtnud siis ka tööle hakata. Mässasin ja torkisin seest, kuivatasin klemme. Lõpuks hakkas tööle. Ei viitsi remonti ka viia. Pole kõige odavam masin. 900 vist maksis. Enam vist nii kallist ei ostaks. Odavamad teevad ka sama töö ära.

no antud juhul on küll probleem sinus, mitte jura masinas. kui ikka inimene ei viitsi uut masinat garantiiremonti viia, siis pole vahet, kui odava v kalli asja ta ostab, jama on sissekodeeritud.

minu jura on töötanud 14 a (just jäid mingid hoolduse paberid ette ja olin ise ka üllatunud, kui vana see on).

Tohohh! See, kas ma lähen remonti või mitte, ongi minu asi ja minu proleem. Küsimus pole absoluutselt selles. Ma tahtsin öelda, et Jura masinad pole teab mis töökindlad nagu kiidetakse. Esineb ka neil vigu ja meie masinal on isegi tüüpviga. Sellest siin varemgi kirjutatud. Nii et probleem on kohe kindlasti masinas. Ma oleks remonti läinud siis, kui masin üldse ei tööta, aga ta ikka töötab. Vahepeal lihtsalt tõrgub ja peab natuke klemme puhastama. Aga seda juhtub mõned korrad aastas.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 11:55; 12.08 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohohh! See, kas ma lähen remonti või mitte, ongi minu asi ja minu proleem. Küsimus pole absoluutselt selles. Ma tahtsin öelda, et Jura masinad pole teab mis töökindlad nagu kiidetakse. Esineb ka neil vigu ja meie masinal on isegi tüüpviga. Sellest siin varemgi kirjutatud. Nii et probleem on kohe kindlasti masinas. Ma oleks remonti läinud siis, kui masin üldse ei tööta, aga ta ikka töötab. Vahepeal lihtsalt tõrgub ja peab natuke klemme puhastama. Aga seda juhtub mõned korrad aastas.

vaata, meil oli kunagi poest ostetud tutikas audi. kurivaim hakkas kohe mitmest otsast lagunema. kui ma nüüd räägiksin siin, et audi on igavene pask, siis see ei oleks ju päris tõde, või mis? meile juhtus erakordselt õnnetu isend, sest ühelgi tootjal ei ole 100% kõik liinilt maha veerev veatu. nii ka sinu juraga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.08 13:34; 09.08 22:04; 12.08 21:01; 13.08 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Audid lagunevadki kiirelt 🙂 küik remondimehed yeavad

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Audid lagunevadki kiirelt ???? küik remondimehed yeavad

no garantiiajal lagunemine ei ole siiski standard, isegi mitte audide puhul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.08 13:34; 09.08 22:04; 12.08 21:01; 13.08 10:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Soovitage täisautomaatset kohvimasinat