Esileht Kodunurk Soovitage tekki

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Soovitage tekki

Postitas:

Mõtlen viimasel ajal uue teki soetamise peale, aga kuna praeguse olukorra tõttu poes kohapeal valida ei saa, sooviksin veidi nõu.
Seni olen maganud vana vatiteki all, aga kuna see hakkab tasapisi lagunema, oleks vaja uut tekki.
Ei meeldi krõbisevad ja kerged-kohevad tekid. Soovitusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 17:09; 14.04 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule sobib villatekk. St villase sisuga ja puuvillase ümbrisega. On parajalt raske ja soe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaasaegsed villatekid on väga mõnusad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on u viis aastat nüüd Finlaysoni kahepoolne tekk. Üsna paks, aga samas kerge. Ühtepidi on talvel piisavalt soe, teistpidi suvel jahe (mulle meeldib, kui suvel on ka midagi tihkemat peal kui lihtsalt lina)
Maksis 100 EUR kanti, aga arvestasingi, et investeering pikemaks ajaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% merino. Soe ja kerge.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin, eile sain teki kätte. Väga mõnus, naturaalne. Väga kvaliteetne.
https://www.e-tekstiil.ee/villatooted

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin, eile sain teki kätte. Väga mõnus, naturaalne. Väga kvaliteetne.

https://www.e-tekstiil.ee/villatooted

Minu sellel lingil olev villatekk on küll juba aastaid vana, aga samas on ta ka juba päris mitu aastat väga külm, sest vill on vajunud kokku. Sellist tekki ostes peab ka arvestama, kuidas on seda võimalik pesta. Nt meil on peres tolmuallergikud ja neile on oluline osta tekk, mida võib vabalt tihti masinas 60-kraadiga pesta. Ise olen ka uue teki otsingul, aga pole seda õiget leidnud. Kõik tekid ja ka voodipesu tänapäeval on enamasti kas üheinimese mõõdus või 200x200cm. Minu tekikotid aga on kodus 180x200cm. Oleksin ammu juba endale mingi teki 200×200 leidnud, aga ei raatsi kõiki tekikotte ka välja vahetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 21:10; 11.04 14:07; 12.04 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin, eile sain teki kätte. Väga mõnus, naturaalne. Väga kvaliteetne.

https://www.e-tekstiil.ee/villatooted

Minu sellel lingil olev villatekk on küll juba aastaid vana, aga samas on ta ka juba päris mitu aastat väga külm, sest vill on vajunud kokku. Sellist tekki ostes peab ka arvestama, kuidas on seda võimalik pesta. Nt meil on peres tolmuallergikud ja neile on oluline osta tekk, mida võib vabalt tihti masinas 60-kraadiga pesta. Ise olen ka uue teki otsingul, aga pole seda õiget leidnud. Kõik tekid ja ka voodipesu tänapäeval on enamasti kas üheinimese mõõdus või 200x200cm. Minu tekikotid aga on kodus 180x200cm. Oleksin ammu juba endale mingi teki 200×200 leidnud, aga ei raatsi kõiki tekikotte ka välja vahetada.

mulle ka meeldib 180cm mõõt. just parasjagu jõuab veel kuivama riputada ja kokku lappida, need 200-sed on liiga laiad minu käteulatuse jaoks.
aga need lammastega tekid on mul vist juba oma 10a kasutuses ja oleks pidanud juba ammu ära viskama – lähevad külmaks jah, ja ei ole enam mõnusad kohevad. Wendre teeb ka 180 mõõtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on raskustekk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on puuvillaümbrisega villatekk umbes 15 aastat kasutusel ning pestud ka korduvalt ja ma küll aru ei saa, et väga õhem või külmem oleks. Lihtsalt omale tunudb, et võiks tekki vahelduseks vahetama hakata. Lingitud poe allergikute tekkide hulgas oli üks 95 kraadiga pestav ning üks lausa kuivatis kuivatatav. Vot seda kuivati asja tahaks küll proovida. Seda tüüpi tekid kipuvad tavaliselt mitte 180cm mõõdus olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 15:27; 09.04 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled vatitekiga maganud, siis peaks arvestama, et see on raske, soe, aga õhku läbilaskev ehk hingav. Vist on päris raske asendajat leida, sest tänapäeva tekid on kõik vaid 1 kolmest. Mina magan baikatekiga, sest see on hästi hingav, nende sünteetikate all hakkan higistama. Mees armastab raskustekki, lapsed sünteetikat (kerge ja soe). Võibolla suletekk? Aga siis ei tohi allergik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla suletekk? Aga siis ei tohi allergik olla.

Kui magate kahekesi selle all siis hakkab jube palav. Üksinda magades on hea soe talvel ja suvel ei hakka palav ka kuumal ajal. Selles mõttes on suletekk väga hea, aga korralik suletekk on parasjagu kallis ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 23:32; 09.04 22:29; 12.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle võib soovitada head jahedat tekki, mida osta suveks. Meil on hetkel udusuletekk ja praegu sellega väga palav. Kas siiditekk oleks hea valik?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 22:55; 09.04 12:37; 10.04 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suveks sobib puuvillatekk ehk vana hea baikatekk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 15:27; 09.04 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suveks sobib puuvillatekk ehk vana hea baikatekk.

Mulle see ei sobi, mulle meeldib õhuline variant. Praegune suletekk nagu hõljuks mu kohal, selline tunne on, et midagi pole peal. Tahaks midagi sarnast, aga õhemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 22:55; 09.04 12:37; 10.04 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle võib soovitada head jahedat tekki, mida osta suveks. Meil on hetkel ususuletekk ja praegu sellega väga palav. Kas siiditekk oleks hea valik?

lahe näpukas. Siid on samuti looduslik materjal kui on naturaalne ja see on kerge, aga soe ikkagi. Pole endal iialgi olnud, küsi müüjalt.
Kas need kunstmaterjalid on täiesti välistatud sinu jaoks? Suvel on nendega pisut lihtsam, neid on üsna õhukesi ja pole ka rahaline häving kui üldse ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 23:32; 09.04 22:29; 12.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lahe näpukas. Siid on samuti looduslik materjal kui on naturaalne ja see on kerge, aga soe ikkagi. Pole endal iialgi olnud, küsi müüjalt.
Kas need kunstmaterjalid on täiesti välistatud sinu jaoks? Suvel on nendega pisut lihtsam, neid on üsna õhukesi ja pole ka rahaline häving kui üldse ei sobi

Ups, lahe näpukas jah 🙂 Vot müüjalt on hetkel raske küsida 🙂 Seepärast siit uuringi. Kunstmaterjal pole üldse välistatud kui on mõnus ja õhuline tekk, aga jube raske on valida, kui käega katsuda ei saa, aga vaja oleks kohe osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 22:55; 09.04 12:37; 10.04 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle suletekid ja villatekid üldse ei meeldi. Eelistan sünteetilisest kiust suhteliselt õhukest tekki.

P.S. Perekoolist poel mõtet tekisoovitust küsida. Siin ollakse peaaegu et ühehäälselt villateki poolt. Mina kirjutangi praegu lihtsalt selleks, et näidata, et kõik inimesed seda ei poolda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt kasutan ainult suletekke. Need eesti villatekid on nagu papitükid – ei ole nad paksud, pehmed ega kohevad. Kunstmaterjal on minu jaoks absoluutselt välistatud, kuna ei hinga – ei taha teki all higistada.
Villatekid ja kunstmaterjalist tekid on populaarsed ilmselt oma suhtelise odavuse pärast.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 12:15; 12.04 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kiidan omalt poolt ka siiditekki. Ostsin enda oma juba pruugituna, ta ei ole väga paks, nii et talvel jääb temast üksi väheks. Kannatab pesu, on hingav, kerge ja mõnus: külmaga soe, soojaga jahe, nagu siid ikka. Põhimõtteliselt nagu vanaaegne puuvillavatitekk, aga siidivatt seisab kohevam. No ma kujutan ette, et uuest peast võis see olla küll kallima hinnaklassi toode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.stockmann.com/product/bambukuitupeite/1172262849

Bambustekk, ostsin kunagi suvetekiks, aga nüüd olen ka 2 talve sellega maganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle suletekid ja villatekid üldse ei meeldi. Eelistan sünteetilisest kiust suhteliselt õhukest tekki.

P.S. Perekoolist poel mõtet tekisoovitust küsida. Siin ollakse peaaegu et ühehäälselt villateki poolt. Mina kirjutangi praegu lihtsalt selleks, et näidata, et kõik inimesed seda ei poolda.

Minule ka. Villatekist juba kirjutasin. Teine tekk mul suletekk. Sai ostetud mingi allergiavaba variant. See jubedalt krabises ja nüüdseks ikkagi suled klompis, nii et tekk on külm ja ebamugav. Seega ei oska hetkel küll “naturaalseid” tekke teistest paremaks pidada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 21:10; 11.04 14:07; 12.04 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsin ka juba pikemat aega tekki. Tahan, et oleks kohev, aga mitte paks. Meil tuba aastaringselt väga soe. Olen proovinud kahte erinevat sünteetilist tekki. Üks, mida kasutame suvilasn hingab kenasti, aga linna jääb ta liiga paksuks, teine seevastu ei lase üldse õhku läbi. Ja nii ei oskagi leida kohevat ja hästi hingavat mitte paksu tekki. Baikatekk on ok, aga see ei ole kohev, samuti pole puuvillatekk kohev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 21:59; 12.04 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See jubedalt krabises ja nüüdseks ikkagi suled klompis, nii et tekk on külm ja ebamugav. Seega ei oska hetkel küll “naturaalseid” tekke teistest paremaks pidada.

Kas sa oled seda pesnud? Suled saab lahti küll, aga tüli on sellega jubedalt kui viitsid vaeva näha. Teki üks ots tuleb lahti võtta ja need klombid lahtinäppida. Võib proovida ka kuivatit koos tennisepallidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine tekk mul suletekk. Sai ostetud mingi allergiavaba variant. See jubedalt krabises ja nüüdseks ikkagi suled klompis, nii et tekk on külm ja ebamugav. Seega ei oska hetkel küll “naturaalseid” tekke teistest paremaks pidada.

Võid mind parandada, kui ma eksin, aga ilmselt ei soetanud sa endale just kvaliteetse suleteki?
Minul on Hemtexi keskmise paksusega Disa suletekk (mis ei ole ka mingi tipp-kvaliteet, kuid siiski korralik tekk oma hinna kohta) ning see on tänaseks 4 aastat muutumatult kohev ja soe püsinud. Ei ole ka mingit krabinat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 12:15; 12.04 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine tekk mul suletekk. Sai ostetud mingi allergiavaba variant. See jubedalt krabises ja nüüdseks ikkagi suled klompis, nii et tekk on külm ja ebamugav. Seega ei oska hetkel küll “naturaalseid” tekke teistest paremaks pidada.

Võid mind parandada, kui ma eksin, aga ilmselt ei soetanud sa endale just kvaliteetse suleteki?

Minul on Hemtexi keskmise paksusega Disa suletekk (mis ei ole ka mingi tipp-kvaliteet, kuid siiski korralik tekk oma hinna kohta) ning see on tänaseks 4 aastat muutumatult kohev ja soe püsinud. Ei ole ka mingit krabinat.

Krabisevad odavad suletekid mille sees on suuremad ja vähem soojaandvad suled. Udusulgedega tekid on krdi kallid, aga soojad ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 23:32; 09.04 22:29; 12.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et mul odavama otsa suletekk. Ostsin aastaid tagasi, hinda ei mäleta. Mäletan, et üleüldiselt tekkidega võrreldes odav ta ei olnud ja ikka kaalusin, kas tasub selle hinnaga osta või peaks mõne tavalise teki valima, aga hirmkallist poleks ma endale ka sel ajal lubada saanud. Ise mõtlesin, et see krabisev ümbris on seotud spetsiaalselt allergiavabadusega (ei lase tolmu läbi vms).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 21:10; 11.04 14:07; 12.04 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi nene tencel tekkide kohta oskab midagi öelda?
https://www.textelle.ee/magamistuppa/tekid/allergiavabad-tekid/wendre-tekk-tencel-premium

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 21:59; 12.04 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastajatele! Kahjuks ma pole veel sobivat tekki leidnud 🙁

Olen allergik, magan “kookonis”, sünteetilised hotellitekid ajavad hirmsasti higistama. Meeldib, kui tekk on raskemapoolne (2-4kg) aga elastne, st vajub keha ümber ja ei jää kohev.
Peab vist hakkama otsima, kas keegi eritellimusel uue villateki valmistaks 😀

Mul seisab kapis üks meriino lambavilla tekk, kahjuks see üldse ei sobi. Kas ja kui palju puuvillaümbrisega villatekk erineb meriinotekist? Kellelgi kogemusi siiditekiga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 17:09; 14.04 18:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Kodunurk Soovitage tekki