Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage tippmassööri 5 kuusele lapsele, kes hoiab pead viltu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Soovitage tippmassööri 5 kuusele lapsele, kes hoiab pead viltu

Postitas:

Nimelt laps ei keera ühelegi poole ja hoiab pead ka veic viltu. Kui kohapeal käia, siis sobib õhtune aeg ja kui kojukutsel, siis vahet pole.
Kas keegi teab Mahtra tänaval tegutsevat Jelena ¦avrak-i. Kellel kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 14:26; 01.02 14:55; 01.02 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tippmassöör ? mis siis teistel viga on ? minu laps sai esmaklassilist abi täitsa tavaliselt massöörilt, au ja kiitus talle !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiksid ikka mainida, kelle juures siis käisid kui juba siia kirjutad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 14:26; 01.02 14:55; 01.02 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Super on Maria Jeines Pirita Perearstikeskuses- 51935753. Käisime mõlema lapsega tema juures, esimene hoidis ka pead viltu, 10 x ja korras. Nüüd 4 a sprodipoiss:) Teise 5 kuusega, just tegime 10 x, kui kõndima hakkab, siis uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen käinud Pelgulinnas nii Kudruni, Solvi, Inna, kui Mari juures. Kõik meeldivad väga aga ei ole kunagi tähele pannud, et neil ”tippmassööri” silt rinnas oleks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju maksis Maria Jeinesi juures massaaz…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 14:26; 01.02 14:55; 01.02 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus massööri soovitada ei oska aga väga hea füsioterapeut on Ülle Utsal meil poja hoidis ka pead küljel ja peale kuu ajast võimlemist Tartu Lastehaiglas on probleem lahenenud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage tippmassööri 5 kuusele lapsele, kes hoiab pead viltu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.