Esileht Kodunurk Soovitage tõeliselt sooja talvesaabast (naiste)

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Soovitage tõeliselt sooja talvesaabast (naiste)

Postitas:
Kägu

Sooviks midagi sellist, millega käia linnas, aga ka metsarajal, ja mis oleks tõesti soe! Olen suur külmavarvas.

Tänud!

(Ahjaa, hind võiks jääda 100 kanti)

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata matka-talvesaabast. Kindlasti võiks olla korraliku spordifirma, mitte jalatsifirma toodang.
Üldiselt pea kõigi talvesaabastega on ikkagi see, et selleks, et soe oleks peab liikuma ning ühe kohapeal pikalt seistes võib hakata jahe – seega mida paksem nö tald on seda parem.
Nt https://www.weekendshoes.ee/icepeak-talvesaapad-antrea-202164.html

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige soojemad mul on olnud Columbia alt kummiga talvesaapad aga nendega oli pikki maid raske käia kuna olid kobakad. Lapsega kelgumäel olid ideaalsed. Eriti kui pidi kaua paigal seisma.

Soovitan ja korraliku firma matkajalatsit. Mul on Matkaspordist ostetud Keenid. Samas need maksavad rohkem kui 100.

Kuomad on ka head soojad muide. Prismas on naiste mudelid saadaval.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust Perekooli käod peavad teada, mis TA jaoks on soe saabas?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitan sul tellida siit: https://www.efootwear.eu/womens-shoes/high-boots-and-others/winter-boots.html?order=price_asc

Seal suur valik ja osadel ka palju paremad allahindlused kui siin. Võid leida 100 euro eest sellised saapad, mille peale meil Eestis hammas ei hakka, no ja talvesaabaste aled on ju tavaliselt alles jaanuaris.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui liigud ka Tartus, soovitan Samelini poodi kiigata. Ise sattusin hiljuti sügissaabaste otsingul sinna. Võib arvata, et ka talvesaapad saan sealt.

Sooja saapa sain ise kunagi Salomonilt, aga alla 100 ei jäänud tookord. Need saan jalga panna alles kõige varem -5 juures, sest muidu jalg higistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kannan Helly Hansen’i Othila saapaid. Soojad ja mugavad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka selline inimene, kellel on kogu aeg külm. Ükski kallis saabas pole mind veel rõõmsaks teinud.

Kõige soojem jalanõu mu elus on olnud odav ehituspoest ostetud kummik, mingi sünteetilise sisu/sokiga. No linnas julgen koeraga veel nii käia, aga päris viisakas kontorisse vudida muidugi ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soojad saapad on enamasti ikka sportlikud saapad – ilusa villase mantliga neid väga ei sobita. Minu kõige soojemad saapad, millega tõesti kannatab ka pakaselise ilmaga tunde lumes viibida, ilma et külm hakkaks, on mingid hästi kobakad Timberlandi saapad – neil on eraldi paks vildist sisevooder, mis käib saapast välja nagu laste kummikutel sisevoodrid käivad.  Neis pole mu jalad külmetama hakanud lastega kelgumäel käies ega talvistel matkadel metsa.  Ja neist natuke vähem kobakad saapad on mul Columbia alt kummise osa ja karvase äärega – suure pakasega pole kandnud aga vähemaga ajavad asja ära. Viisakate mantli saabaste puhul on abiks, kui on paks karvane naturaalsest villast vooder ja kui saapa tald ei ole väga õhuke – kui on platvormtald, on kohe soem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane parka jalga, see Perekooli suur lemmik

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin Kuomad. Jah, mitte küige daamilikumad, aga kui ikka suured hanged, siis läksin ka tööle nendega. Juba lasteaias pean hangedes müttama – kojamees ajab lahti teed kahelt poolt maja, aga unustab ära, et mõnel vanemal on laste rühmad eri maja pooltel ja pean majale ringi peale tegema – vot maja otsakohad ongi lahti ajamata.

No ja kui hommikul on auto ka lumme mattunud….

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul icebug.com lehelt ostetud pikema säärega Sund Women´s michelin wic talvesaapad, naelteta.  On soojad ja kerged,  äär on kaetud veekindla kangaga, et sulalume ajal jalad märjaks ei saaks.  Ostsin rohkem talla pärast, see ei ole libe. Meil müüb ka Matkasport mingeid mudeleid, saab suurust proovida. Need naeltega variandid on ruumis sees väga libedad.  Kahjuks suht kallid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin Soreli lumesaapad eelmine talv ja saan ainult kiita. Muidugi mantlisaabas ei ole, kuigi tänapäeva moe järgi kantakse selliseid ka mantliga, aga viisaka riietuse juurde ei sobi niikuinii ükski matka-/spordijalats. Lihtsalt linna poodi kannatab ikka minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitan sul tellida siit: https://www.efootwear.eu/womens-shoes/high-boots-and-others/winter-boots.html?order=price_asc

Seal suur valik ja osadel ka palju paremad allahindlused kui siin. Võid leida 100 euro eest sellised saapad, mille peale meil Eestis hammas ei hakka, no ja talvesaabaste aled on ju tavaliselt alles jaanuaris.

keegi pime on need disaininud või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No linnas julgen koeraga veel nii käia, aga päris viisakas kontorisse vudida muidugi ei ole.

Teil mingi kontroll uksel, kes “viisakust” jälgib või kavatsesid nende kummikutega ka sees olla?

Ostsin Crocsi talvesaapad – minu jaoks palavad ja miinusena lubedad, aga igasugust vett, külma ja lollust hülgavad küll. Kontorisse (õigemini kantseleisse ja õpetajate tuppa) lähen ka nendega, meil kontrolle ei ole ja komplekse ei oma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea nipp on ka panna sooja voodriga nahksaapasse lisaks veel fooliumtald. See eeldab veidi suuremate saabaste ostu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saabas peab olema paksema tallaga,  avaramat sorti ja kui seda kanda puhta pehme villase sokiga, ei hakka jalad külmetama.

Isegi lambanahkse voodriga naturaalsest nahast saapad ei ole soojad, kui nad on tihkelt ümber jala.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles hinnaklassis vast  Sorelid, aga ma ei suuda neid üle -5ga kanda, jalg hakkab higistama.

Ise olen klassikaliste Timberlandide juurde pidama jäänud, käin õhukese sokiga nii +5ga kui ka -15ga. Igapäevase kandmisega peavad 3 aastat vastu. Hind on küll kallim kui teemaalgataja soovitud.

Vanasti sai ka odavaid kunstnahast saapaid kantud 2 paari villase sokiga, aga kokkuvõttes on odavam kvaliteetseid saapaid osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on päris lambanahkse voodriga Högli saapad. Pole päris matkasaapad, aga tavalisel metsarajal igati ok. Seemisnahast, gore-tex töötlusega. Tõsi, hind oli tuntavalt üle 100€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise olen klassikaliste Timberlandide juurde pidama jäänud, käin õhukese sokiga nii +5ga kui ka -15ga. Igapäevase kandmisega peavad 3 aastat vastu. Hind on küll kallim kui teemaalgataja soovitud.

Kusjuures timberlandi soovitusega tuli meelde, et mina, kes kannan 39/40 sobis mulle ideaalselt timberlandi laste 40 suuruse saapad. Aga hinnavahe täiskasvanute omaga oli ca 70 eurot? Et kui laste omad olid nt 79 ringis, täiskasvanute analoogne mudel 149 jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

dr.Martens parimad, soojad püsid püsti iga ilmaga ja autoga kah hää sõita

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kodunurk Soovitage tõeliselt sooja talvesaabast (naiste)