Esileht Kodunurk Soovitage tolmuimejat!

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Soovitage tolmuimejat!

Postitas:
Kägu

Mul on pakkuda 10 minutit töötanud ForMe FVC-2071. Annan 30€-ga. Enam vähem pool poe hinnast.

Aitäh pakkumast, aga see jääb vist natuke suureks, kõrguse poolest just – tahaks, et voodi alla ära mahuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pakkuda 10 minutit töötanud ForMe FVC-2071. Annan 30€-ga. Enam vähem pool poe hinnast.

Aitäh pakkumast, aga see jääb vist natuke suureks, kõrguse poolest just – tahaks, et voodi alla ära mahuks.

No anna siis oma voodialuse mõõt ometi! Kes ikka lambist midagi pakkuda oskab. Robotid roomavad ilmselt küll iga tavalise voodi alt läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellisin endale mõni aeg tagasi Dreame V10 varstolmuimeja ja olen väga rahul. Sellel 3 eri tugevusega režiimi, millega saab puhtaks nii parektipinna kui madalama karvaga vaibad. Laadimisdokk on ka hea pisike ja saab seinale kinnitada. Olen kuulnud, et neid Dreame varstolmuimejaid võrreldakse Dysoni omadega, aga lihtsalt hinnaklassilt palju soodsamad.

https://kaup24.ee/et/kodumasinad-kodutehnika/kodumasinad/varstolmuimejad/varstolmuimeja-xiaomi-dreame-v10?id=3851134&mid=4494142

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain selle Thomase (Thomas Cycloon Hybrid LED Parqet) kätte ja tõesti hea masin on. Parim, mis mul kunagi on olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Soovitage tolmuimejat!