Esileht Kodunurk Soovitage tolmukotiga tolmuimejat

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soovitage tolmukotiga tolmuimejat

Postitas:
Kägu

Valik on megasuur ja ei mõista hinnavahet, sest lugesin hunniku ertikleid läbi ja võimsus ei olevate tänapäeval üldse oluline enam. Millest siis nende säärane hinnavahe?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan Mielet. Hinnavahe tuleb samadest asjadest nagu kõigil toodetel. Brändinimi, materjalide kvaliteet jne. Odavamatel läheb nt plastik kiiremini katki.

Mis puutub võimsusesse, siis need päris odavad ei kompenseeri nõrka võimsust muude tehnoloogiatega ära ja päriselt ka imevad viletsalt. Võimsus on üldiselt EL-is juba aastaid keelatud, kõik muudki säästavad energiat ja päästavad keskkonda. Kallimad imevad ka nõrgema võimsusega “nagu vanasti”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest siis nende säärane hinnavahe?

Vaata klassi. Märgised on peal A – D. Vaipade imemine, parketi imemine.
Tavaliselt odavamatel on vaipade klass C, olen näinud ka D.
Põrandaimu A ja vaibaimu B on juba väga hea. Väga üksikutel mudelitel on mõlemad A.
Siis vaata, millised selle hinnaga otsikud kaasas on: tolmuotsik, kardinaotsik, tekstiili/diivaniotsik, vaibaotsik, parketiotsik, pragude otsik, turbo loomkarvade jaoks.
Miele on hea küll, aga et saada masin, mil  imemise klassid on  A/A või A/B ja kõik need samad otsikud kaasas, mis nt Boschil või Electroluxil on juba hinnas, tuleb üsna palju juurde maksta.
Philips on praegu vist ainus, mil on tavaline põrandaotsik nurkadest pehmete harjastega (väga praktiline).  Teistel kõigil ikka ühtlaselt kõvad ja ei tee sama tööd ära.
Mugavuse poolest vaata, kas saad imemisvõimsust ja sisse-/väljalülitust juhtida käepidemelt või ainult masina korpuselt.
Ruumi poolest vaata, kui pikk on juhe. 9 m on tunduvalt parem kui 7 m.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin hiljuti Miele Parquet PowerLine tolmuimeja. Elan korteris, enamus põrandaid laminaat, kaks väiksemat vaipa. Parketiotsik on super. Lisaotsikud masina sees. Juhe 12m. Ma kasutan teist võimsust (on 5 võimsust) ja ei kurda millegi üle. Tõmbab kenasti sodi sisse. Naturaalkarvadega parketiotsik ja pisike otsik, millega võtan liistud, kapi seest jne. Teisi otsikuid pole veel proovinud. Vana masinaga (mingi Bosch) ei anna võrreldagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin öelda, et vaibapind meil suures osas. Aga lähen vaatan siis alustuseks Mielesid, tänud nõuannete eest. Vahepeal jagage julgesti veel soovitusi edasi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Boch Pro silence. Võimsust annab reguleerida ja käepide/otsik ülimalt mugav kasutada ja liigub nii nagu vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest siis nende säärane hinnavahe?

Philips on praegu vist ainus, mil on tavaline põrandaotsik nurkadest pehmete harjastega (väga praktiline). Teistel kõigil ikka ühtlaselt kõvad ja ei tee sama tööd ära.

Milline mudel see on? Mul hetkel sõelal 2 mudelit: Electrolux <span style=”color: #646b7d; font-family: Euronics, sans-serif; font-size: 13px;”>EPF62IS ja Miele Classic C1. Elektrolux oleks justkui parem, filtrites on mingi erinevus, ei tea, kumb parem . . .</span>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Electrolux EPF621S tahtsin öelda eelmises kommentaaris (et siis ei saagi siin enam kommentaari muuta?? )

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Soovitage tolmukotiga tolmuimejat