Esileht Tööelu, raha ja seadused. Soovitage töökohti minusugusele

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Soovitage töökohti minusugusele

Postitas:

Minu puhul võis saatuslikuks saada ka see, et laps alles 3-aastane ja äkki on tihti haige.

CV-sse ei panda ei enda vanust ega oma laste arvu, sest need ei puutu kuidagi tööandjasse. Pole ka iialgi kohanud tööandjat, kes ise selliste asjade kohta küsima hakkaks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 12:54; 15.12 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klienditeeninduses on tähtis just rahulikkus, kui suudad need pahased kliendid taltsutada, siis see ongi töövõit. Ma muidugi ei suudaks olla suures kaubakeskuses tööl, kuid selline väike spordipood, kosmeetikapood sobiks küll.

Samas tahan kiita oma soomlastest ülemusi, pidev tunnustamine ja uurimine kuidas läheb, kas midagi saab parandada. Oma sõbrannalt kuulen kuidas siis eestlasest ülemused nõuavad ja ei kiida kunagi, väljaõpe puudulik, töövahendeid napib jne.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 20:48; 16.12 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis sul on hästi, et selline töö sobib. Mu sugulane tegi sarnast tööd, aga klientideks olid soomlased. 2 kuud pidas vastu. Lõpuks ütlesid närvid üles. See sõim ja muu… Ta siiani vihkab soomlasi.

Sugulane see, tuttav too..
Proovi ise ka midagi uut ära, siis oskad öelda, kuidas sinu enda arvamus ja hinnang oleks.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 09:59; 15.12 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul võis saatuslikuks saada ka see, et laps alles 3-aastane ja äkki on tihti haige.

CV-sse ei panda ei enda vanust ega oma laste arvu, sest need ei puutu kuidagi tööandjasse. Pole ka iialgi kohanud tööandjat, kes ise selliste asjade kohta küsima hakkaks.

Siis sa pole palju vestlustel käinud. Ühes kohas oldi minu peale lausa kuri, et miks laste vanuseid cv-s pole. Pidin need ütlema ja need pandi kirja. Aga sellest on aastaid möödas. Nüüd jah minu cv-s lapsi pole. Kandideerin cv keskuse kaudu ja neil pole sellist kohtagi, kus lapsi mainida.

Kohalik omavalitsus asub minu kodust 200m kaugusel. Väike koht, kõik tunnevad kõiki. Laps käib kohalikus lasteaias. Vallavanemal, kes mind üle kuulas, poleks taustauuringut tehes mingi probleem see teada saada. Aga ma lihtsalt huupi pakkusin põhjuse, miks mind ei valitud. Väljavalitu oli just erialase kooli lõpetanud, tema teadmised on värsked. Mul pole selle vastu midagi panna kuigi minu haridus on väheke “kõvem sõna” kui tema rakenduslik. Aga mul puudub vastav töökogemus. See ongi põhjus, miks mind keegi tööle ei võta.
Siis te imestate, miks ma negatiivne olen. Lihtsalt enesehinnang on juba nii madalal. Ma ju ise ka õnnetu, et sellise lolli iseloomuga olen. Isegi sekretäriks ei sobi, sest võõraste inimestega telefoniteel suhtlemine on piin. Ma saan hakkama, aga assistendina töötades iga kord käis sees jõnks läbi, kui telefon helises. Ma sobin arvuti taha ja ma võin vabalt kolleegidega suhelda. Aga asjaajaja ja organiseerija ma pole.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.12 13:12; 14.12 15:29; 14.12 17:40; 14.12 21:27; 15.12 15:52; 15.12 16:25; 15.12 21:32; 15.12 21:46; 16.12 06:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis sul on hästi, et selline töö sobib. Mu sugulane tegi sarnast tööd, aga klientideks olid soomlased. 2 kuud pidas vastu. Lõpuks ütlesid närvid üles. See sõim ja muu… Ta siiani vihkab soomlasi.

Sugulane see, tuttav too..

Proovi ise ka midagi uut ära, siis oskad öelda, kuidas sinu enda arvamus ja hinnang oleks.

Aga ma olengi ju proovinud erinevaid töid. Konkreetselt telefonitööd mitte. Sellega ma nagunii hakkama ei saa. Ma ju tunnen ennast. Soomlasi tunnen ka hästi. Olen ka nendega koos töötanud. No tee mis tahad, ei meeldi nad mulle kui üldiselt öelda. Nende kõrval eestlane on kui ingel. Morn ja vinguv, aga siiski oma rahvus. Mul on tõsiselt keeruline aru saada, miks eestlased Soome kolivad. Aga eks iga inimene tunneb erinevalt.
Ma olengi päris palju kogenud, näinud, erinevate inimestega koos töötanud, pikalt ka kodune olnud ja ka Perekoolis pikalt olnud. Inimestest on mingi pilt silme ees ja ausalt öeldes see pole tõesti positiivne. Ma pole enam 20-aastane, kes arvas, et töökaaslased on tema sõbrad ja usaldas nii mõndagi isiklikku. Kõik mu saladused räägiti välja. Pärast seda ma sain aru, mis toimub, kuidas käituda, minimaalselt endast ja oma perest rääkida. Meeletult palju on õelust ja kadedust ümberringi. Ja kui te nüüd vaidlete mulle vastu, siis olete kas lootusetult sinisilmsed või suurema tõenäosusega need samad õelad ja kadedad inimesed. Ega ma ka mingi ingel pole, aga kadedus on minu jaoks võõras ja kui mulle saladus usaldatakse, siis ma ei lobise seda välja.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.12 13:12; 14.12 15:29; 14.12 17:40; 14.12 21:27; 15.12 15:52; 15.12 16:25; 15.12 21:32; 15.12 21:46; 16.12 06:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki õpid midagi uut?

Öeldakse küll, et pole raamatupidamist mõtet õppida, aga mina näen alatasa tööpakkumisi. Kursuseid saab ka neti teel läbida. Pane cvkeskusesse asukohaks kodukontor ja uuri maad, kas miski sealt meeldiks sulle.

Tööpakkumisi on alatasa, aga kas tead ka, mis konkursid seal on? Mingi neti teel omandatud haridusega kaugele ei jõua. Pealegi on teenuseosutaja (kodukontor) töö suuresti suhtlemine klientidega, st edukad teenuseosutajad-raamatupidajad on eelkõige säravad suhtlejad, sest töö tuleb tavaliselt isiklike kontakte pidi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärss kärnas ja maa külmetanud…

Külmunud, mitte külmetanud. Viimane on tegusõna.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 09:05; 16.12 05:23; 16.12 05:36; 18.12 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis sul on hästi, et selline töö sobib. Mu sugulane tegi sarnast tööd, aga klientideks olid soomlased. 2 kuud pidas vastu. Lõpuks ütlesid närvid üles. See sõim ja muu… Ta siiani vihkab soomlasi.

Sugulane see, tuttav too..

Proovi ise ka midagi uut ära, siis oskad öelda, kuidas sinu enda arvamus ja hinnang oleks.

Aga ma olengi ju proovinud erinevaid töid. Konkreetselt telefonitööd mitte. Sellega ma nagunii hakkama ei saa. Ma ju tunnen ennast. Soomlasi tunnen ka hästi. Olen ka nendega koos töötanud. No tee mis tahad, ei meeldi nad mulle kui üldiselt öelda. Nende kõrval eestlane on kui ingel. Morn ja vinguv, aga siiski oma rahvus. Mul on tõsiselt keeruline aru saada, miks eestlased Soome kolivad. Aga eks iga inimene tunneb erinevalt.

Ma olengi päris palju kogenud, näinud, erinevate inimestega koos töötanud, pikalt ka kodune olnud ja ka Perekoolis pikalt olnud. Inimestest on mingi pilt silme ees ja ausalt öeldes see pole tõesti positiivne. Ma pole enam 20-aastane, kes arvas, et töökaaslased on tema sõbrad ja usaldas nii mõndagi isiklikku. Kõik mu saladused räägiti välja. Pärast seda ma sain aru, mis toimub, kuidas käituda, minimaalselt endast ja oma perest rääkida. Meeletult palju on õelust ja kadedust ümberringi. Ja kui te nüüd vaidlete mulle vastu, siis olete kas lootusetult sinisilmsed või suurema tõenäosusega need samad õelad ja kadedad inimesed. Ega ma ka mingi ingel pole, aga kadedus on minu jaoks võõras ja kui mulle saladus usaldatakse, siis ma ei lobise seda välja.

Vat kuidas inimene jälle oskab asjad teiste kaela veeretada! Selline lasteaia mentaliteet, et – Kati, miks sa karjusid?
– Aga Mati karjus ka!

Loen et niiii palju “kogemusi” (nimetaks pigem kokkupuudeteks) erinevate alade ja inimeste osas, pikk kodusistumine, pikk netispassimine… Ilmselt oled pensionieelik ja minu meelest sellises vanuses väga enam pirtsutada ei maksa. Ega see “külapood 200m pärast” ka ainult sind oota, et sa siin arutled, kas võtta või jätta.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 09:05; 16.12 05:23; 16.12 05:36; 18.12 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis sul on hästi, et selline töö sobib. Mu sugulane tegi sarnast tööd, aga klientideks olid soomlased. 2 kuud pidas vastu. Lõpuks ütlesid närvid üles. See sõim ja muu… Ta siiani vihkab soomlasi.

Sugulane see, tuttav too..

Proovi ise ka midagi uut ära, siis oskad öelda, kuidas sinu enda arvamus ja hinnang oleks.

Aga ma olengi ju proovinud erinevaid töid. Konkreetselt telefonitööd mitte. Sellega ma nagunii hakkama ei saa. Ma ju tunnen ennast. Soomlasi tunnen ka hästi. Olen ka nendega koos töötanud. No tee mis tahad, ei meeldi nad mulle kui üldiselt öelda. Nende kõrval eestlane on kui ingel. Morn ja vinguv, aga siiski oma rahvus. Mul on tõsiselt keeruline aru saada, miks eestlased Soome kolivad. Aga eks iga inimene tunneb erinevalt.

Ma olengi päris palju kogenud, näinud, erinevate inimestega koos töötanud, pikalt ka kodune olnud ja ka Perekoolis pikalt olnud. Inimestest on mingi pilt silme ees ja ausalt öeldes see pole tõesti positiivne. Ma pole enam 20-aastane, kes arvas, et töökaaslased on tema sõbrad ja usaldas nii mõndagi isiklikku. Kõik mu saladused räägiti välja. Pärast seda ma sain aru, mis toimub, kuidas käituda, minimaalselt endast ja oma perest rääkida. Meeletult palju on õelust ja kadedust ümberringi. Ja kui te nüüd vaidlete mulle vastu, siis olete kas lootusetult sinisilmsed või suurema tõenäosusega need samad õelad ja kadedad inimesed. Ega ma ka mingi ingel pole, aga kadedus on minu jaoks võõras ja kui mulle saladus usaldatakse, siis ma ei lobise seda välja.

Vat kuidas inimene jälle oskab asjad teiste kaela veeretada! Selline lasteaia mentaliteet, et – Kati, miks sa karjusid?

– Aga Mati karjus ka!

Loen et niiii palju “kogemusi” (nimetaks pigem kokkupuudeteks) erinevate alade ja inimeste osas, pikk kodusistumine, pikk netispassimine… Ilmselt oled pensionieelik ja minu meelest sellises vanuses väga enam pirtsutada ei maksa. Ega see “külapood 200m pärast” ka ainult sind oota, et sa siin arutled, kas võtta või jätta.

Ja mis sinu probleem on, et sapiseid kommentaare siia loobid. Ma tahaks lihtsalt sinusuguseid mõista, aga te ju ei avalda seda, miks sapipritsijad olete. Ja miks sa koguaeg midagi eeldad. Sa ei tunnegi mind, ei tea, kui vana ma olen või arvad tõesti, et pensionieelikutel on 3-aastane laps. Sa pole isegi viitsinud teksti läbi lugeda. Häbi peaks olema. Ja siis imestatakse, miks nii negatiivne olen. Sinusuguste pärast olengi.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.12 13:12; 14.12 15:29; 14.12 17:40; 14.12 21:27; 15.12 15:52; 15.12 16:25; 15.12 21:32; 15.12 21:46; 16.12 06:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis sinu probleem on, et sapiseid kommentaare siia loobid. Ma tahaks lihtsalt sinusuguseid mõista, aga te ju ei avalda seda, miks sapipritsijad olete. Ja miks sa koguaeg midagi eeldad. Sa ei tunnegi mind, ei tea, kui vana ma olen või arvad tõesti, et pensionieelikutel on 3-aastane laps. Sa pole isegi viitsinud teksti läbi lugeda. Häbi peaks olema. Ja siis imestatakse, miks nii negatiivne olen. Sinusuguste pärast olengi.

Ja ka vastupidi: sinusugune vinguviiul ja lilleke p.sameres panebki sappi pritsima.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see, kes alguses soovitas sul otsida hea kollektiiviga töökoha ja soovitan endiselt. Heas kollektiivis on ok teha ka veidi vastikumat tööd kui vastupidi.

AGA kõigepealt pead sa tõesti veidi enda suhtumist muutma. Ma saan aru, kuidas enesehinnang läheb alla ja tulevik tundub tume jne, aga sa vaatad seda maailma ikka väga vastikutes toonides – kõik inimesed on õelad ja kui seda ei usu, olete sinisilmsed. Mul on kahju, et sul on nii palju halbu kogemusi, aga sa keskendud ka neile liiga palju.

Räägi hoopis natuke, mis tööd sa praegu teed ja mis praegu tööl ja töö0lesannetel viga? Võib-olla suudad end paremini meelestada selle osas ja vastu pidada kuni uus töö leitud?

Ise tulin ka kord “parema” pakkumise pärast töölt ja oi kuidas ma kahetsesin. Vana töö “vead” tundusid nüüd unistus. Piinlesin kõik need 2 a seal. Aga saan aru, et nüüd täitsa uuel kohal hindan palju rohkemat ja vingun palju vähem asjade üle, mille üle selles esimeses kohas kindlasti vingunud oleksin. Mind küll on need negatiivsed töökogemused õpetanud lihtsalt hindama konkreetse töö plusspooli ja püüan keskenduda neile. Ebameeldivad asjad (nt telefon) teen ära nii kiiresti kui saan.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 14:10; 16.12 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga hea eluga harjunud, mis muud. Kui inimesed ei meeldi, siis tuleb teistsugune töö otsida. Teine kõrgharidus siin ei aita, saad veel targemaks ja teised muutuvad veel lollimaks ja halvemaks. Mõni inimene kohe oskab teistes vaid halba näha ja keskendub sellele…

Sulle sobiks ehk koristamine teiste eramajades – sellel tööl on piisavalt aega (kui pererahvas tööl 8+ tundi, võid kõik see aeg liigutada nii aeglaselt kui soovid), suhtlema ei pea, kõik saab tähtajaks valmis ja koristajaid aetakse tikutulega taga. Palk ka ülihea. Võta endale 5-6 maja ja elad nagu kuninga kass, kellegagi suhtlema ei pea.

Sa vist ei tea sellest tööst midagi. Mina tean. Sul on antud näiteks 3-4h ja pead 300m2 maja korda tegema. Sa jooksed nii, et higi voolab. Sa puutud kokku inimestega, kes topivad igale poole diivani vahele mingeid asju ja vaatava, kas sa oled ikka kõik ära koristanud, kas iga telekatagune põtandaliist on ikka puhas jne.

Mul tuttav Soomes koristaja. Ma ei soovitaks sinu asemel isegi vaenlasele seda tööd. Kougid voodi alt kellegi proteese välja, teed põrandatrappe puhtaks, kus para elu keeb jne. Kiirus, meeletu kiirus taga. Mulle selline töö ei sobi.

Ma ei öelnud, et klientidega suhtlemine ei sobi. Ma võin müüja olla. Kliendid tulevad ja lähevad. Ma olen suhteliselt rõõmsameelne teenindaja. Nooruses olin aastaid klienditeeninduses. Ma ei taha lihtsalt klientide muresid lahendada nagu näiteks kõik klienditoespetsialistid teevad. Aga ma ei taha ka terve päev olla koos ebameeldivate kolleegidega või ülemusega. Selles on probleem. Ja ei tule sealt enam ühtegi naeratust, kui selja taga põrnitsetakse või tagaräägitakse.

Võin ühe näite tuua. Olin leti taga tööl. Töötajateks ümberringi rahvusvaheline seltskond. Suurem ülemus austerlane, minu otsene ülemus kreeklane. Tuli leti taha eesti mees ja suureks üllatuseks avastas, et ma ka eestlane. Jäime lobisema. Kliente teisi ei olnud. Hommikul ülemus küsis, no et kuidas öö möödus, oli siis tore selle mehega hullata, kellega ma eelmisel päeval vestlesin. Vot selline ongi suhtumine oma alluvatesse. Sellised asjad võtavad lihtsalt sõnatuks. Õnneks see oli palju aastaid tagasi ja siis sai selgeks, et välismaal ma enam elus ei tööta. Aga ega Eestis parem pole. Miks ometi ei suuda ülemused viisakaks jääda. Kui midagi on halvasti, siis tule ja räägi. Ma kannatan kriitikat küll ja õpin vigadest. Aga kui väljaõpe on kesine, ülemus saadab sõnumiga ülesande ja see on nii poolik, et midagi ei saa aru või saad valesti aru. Ja kui sa pole hiromant ja ülemuse mõtteis lugenud, siis oled lihtsalt mõttetu ohmu.

Ma teeks kodus hea meelega tööd, aga pole kohanud selliseid pakkumisi. Hoian kogu aeg silma peal ka kaugtöövõimalusega töödel. Telefonimüügiga ma elus ei tegeleks. Arvutit oskan keskpäraselt. Organiseerija tüüp ma ka pole.

Soovitus valvuriks minna on natuke ka naljakas. Ma ootaks ikka tööst veidi rohkemat, kui lihtsalt passimist. Ja palka tahaks ka saada. Ja ei ole nii, et ma ei taha suhelda. Ikka tahan. Lihtsalt omasugustega.

Eks peabki töökohta valima selle järgi, kuidas seltskond on. Töö võibolla ongi teisejärguline.

Ega sa juhuslikult ühes hotellis ei töötanud. Tuleb tuttav ette. Kui see on see kreeklane keda ma arvan olevat siis tema inglise keel on juba algusest peale puudulik. Kreekas töötas lennukite koristajana ise. Oli kunagi mu kolleeg, väga vastik seljataga tagarääkija oli.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tee endale ise töökoht, siis ei pea sa kedagi taluma (aga pole ka kellegi kallal viriseda).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel on mõnikord selline kehv naljasoon, et kipuvad allapoole vööd nalju tegema, aga krt sellest peab üle olema.

Kas peab? Töökohal allapoole vööd naljade tegemist loetakse tegelikult ahistamiseks. Minu meelest ei pea rumalaid ja isiklikult riivavaid nalju mitte keegi välja kannatama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks üldse palgatöö? Mulle ka inimesed ei meeldi, aga ma ei püüa nendega ka koos töötada. Sain juba 20dates sellest aru ja hakkasin võtma kursusi, mis aitaksid ettevõtlusega alustada. Oli ka idee, koostasin äriplaani ja töötukassalt sain starditoetuse. Paar töötajat on nüüdseks, aga nendega ei puutu ka igapäevaselt kokku ja ei ole probleeme esinenud. Rikas pole, aga leiva toob lauale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus näitab, et hea lihttöö on oksüümoron. Kõik siin mainitud lihttööd sisaldavad midagi ebameeldivat – öösel töötamine või liikuv graafik, füüsiline töö, klienditeenindus, kiire ja stressirikas keskkond jne. Isegi, kui leiab midagi paremat, makstakse lihttööde eest palka, millest ära ei ela aga maha ka ei sure. Loodan, et keegi ei pahanda ega saa valesti aru aga need lihttööd, mis sobivad stressitalumatule introverdile, on kõik sellised pensionäritööd (nt valvelaud, garderoob kuskil unises hoones). Vastutus on väike, inimesi eriti tüütamas ei käi, saab aeglaselt ja põhjalikult nokitseda.

Aga noore, haritud ja elujõulisena nendes töökohtades tiksumine on ajupotentsiaali raiskamine, vabatahtlik mahakandmisele minek. Lihttöid võib ajutiselt teha, aga kui nupp vähegi nokib ja inimeses on kas või milligramm ambitsioonikust, siis võiks vaadata mingi professionaalsema töökoha või siis tõesti rajada oma äri.

Milline on teemaalgataja varasem töökogemus, spetsiifilised oskused ja professionaalne tutvusringkond? Kas sealt ei annaks midagi edasi aretada?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki õpid midagi uut?

Öeldakse küll, et pole raamatupidamist mõtet õppida, aga mina näen alatasa tööpakkumisi. Kursuseid saab ka neti teel läbida. Pane cvkeskusesse asukohaks kodukontor ja uuri maad, kas miski sealt meeldiks sulle.

Igasugu raamatupidamise, sekretäri ja andmesisestaja tööd pole mõtet õppida, need on juba täna kaduv nähtus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakka endale tööandjaks. tõsiselt, olgu või megaraske, eriti alguses. aga vähemalt enamus sõltub sinust endast. mitte mingist lollist ülemusest ja manipuleerivast kolleegist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma olengi ju proovinud erinevaid töid. Konkreetselt telefonitööd mitte. Sellega ma nagunii hakkama ei saa. Ma ju tunnen ennast

Võimalik, et oled neid erinevaid töid teinud kehvas kollektiivis. Oluline on väljaõpe. Ehk peaksid käima mõnel heal müügi- või suhtluskoolitusel. Mina olen sealt palju õppinud, kuidas klientide solvamisi mitte isiklikult võtta ja lõpuks oskad juba eristada, et aa see vinguja-tüüp just tuli, vaatame kuidas saan talle kasulik olla. Ja ei pea olema madalam kui muru ja koogutama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 20:48; 16.12 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga probleemiks olen mina ise. Inimestega suhtlemine tekitab stressi. Lihtsalt normaalseid inimesi on nii vähe. Üks hullem kui teine. Ma ei kannata vingujaid, purulolle, kahepalgelisi inimesi. Ma ei taha teiste inimeste probleemidega tegeleda ega seda, et mind valatakse pasaga üle, kui kellelgi halb tuju.

Miks neid kliente nii isiklikult võtad, ega sa omale ju meest või sõbrannat nende seast vali.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis sinu probleem on, et sapiseid kommentaare siia loobid. Ma tahaks lihtsalt sinusuguseid mõista, aga te ju ei avalda seda, miks sapipritsijad olete. Ja miks sa koguaeg midagi eeldad. Sa ei tunnegi mind, ei tea, kui vana ma olen või arvad tõesti, et pensionieelikutel on 3-aastane laps. Sa pole isegi viitsinud teksti läbi lugeda. Häbi peaks olema. Ja siis imestatakse, miks nii negatiivne olen. Sinusuguste pärast olengi.

Kulla inimene – 50-aastane on ka pensionieelik. Samas sellist “häbi-häbi!” näpuga viibutamist harrastavad küll pigem vanemad inimesed.

Sa tee kriitikal ja sapil vahet. Ja tänapäeval on vanemas eas sünnitajaid küllalt.

Häbi jah, aga ühes oma kommentaaris kirjutasin sinu neljast vinguvast postitusest. Järelikult siis ma ikkagi lugesin neid. Tõesti ei tasu eeldada!

See “teie pärast ma olengi selline” on muidugi absoluutne illustrarsioon sellele, mida juba mainisin – lasteaed!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 09:05; 16.12 05:23; 16.12 05:36; 18.12 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Introvert, teistega suhelda ei taha, liigne takkasundimine ja kiirustamine ei meeldi… sulle sobib kodune töö, mida omaette teha omas rütmis. Oled mõelnud näiteks tõlkima hakata? See on just selline töö ja peaks sulle hästi sobima, kui ainult võõrkeele ja emakeele oskus olemas on, ka mingi eriala sügavam tundmine tuleb kasuks, aga kõike saab ka õppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Soovitage töökohti minusugusele