Esileht Ilu ja tervis soovitage trenni palun.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: soovitage trenni palun.

Postitas:

Niih, mulle aitab, tunnen, et viimane aeg on hakata veidikenegi ennast liigutama. Ma ei aja taga mingit kindlat kaalunumbrit vms, tahan lihtsalt vormi saada. Vaadates aga spordiklubi lehelt erinevaid treeninguid, siis jookseb juhe üsna kokku ja ei suuda valida.
alustuseks-olen 175 cm pikk, kaalun ca 80 kilo(+- 2 kg). Jooksmine näiteks mulle ei sobi, liigesed muutuvad kohe valusaks. Tantsuline trenn ka ei sobi, sest mul lihtsalt ei ole seda kordinatsiooni.
bodypump tundub üsna huvitav..on see ka hea? või oskate midagi muud soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 14:05; 22.02 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bodypump ja igasugune muu jõutreening kombineerituna veidikese kardioga on väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ujuda oskad, siis see sobib samuti hästi jooksmise asemel. Mingit lihasekasvatust tuleks muidugi juurde teha. Bodypump või jõusaal. Bodycombatit võiks ka jooksmise asemel proovida – see ei nõua nii hullu koordinatsiooni nagu näiteks zumba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise fännan body pumpi, zumbat ning pilatest. Üheski neis ei ole mingeid sammukombinatsioonide õppimist, zumbas lihtsalt tantsidki nii kaasa, kuidas oskad, keegi ei vaata imelikult, aga mònusa aeroobse koormuse saad. Body pump on hea suuremate lihasgruppide treenimiseks (ära raskustega liiale mine) ja pilateses keskendutakse süvalihaste, eriti korsetilihaste, treenimisele.

Ps. Jäta meelde, et trenn vormib keha, kaalu alandab toitumine. Treening toetab kaalualandamist, aga põhiline tuleb ikkagi toidulauast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ise fännan body pumpi, zumbat ning pilatest. Üheski neis ei ole mingeid sammukombinatsioonide õppimist, zumbas lihtsalt tantsidki nii kaasa, kuidas oskad, keegi ei vaata imelikult, aga mònusa aeroobse koormuse saad. Body pump on hea suuremate lihasgruppide treenimiseks (ära raskustega liiale mine) ja pilateses keskendutakse süvalihaste, eriti korsetilihaste, treenimisele.

Ps. Jäta meelde, et trenn vormib keha, kaalu alandab toitumine. Treening toetab kaalualandamist, aga põhiline tuleb ikkagi toidulauast. [/tsitaat]
tänud soovituse eest, ma toidulaua jälgimisega olengi algust teinud juba, mõned kilod on ka kadunud. Elu eest kaalunumbri jälgimine ei ole minu eesmärk, tasapisi las liigub allapoole, aga tahan just keha vormi saada-rasvu põletada, lihaseid tekitada 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 14:05; 22.02 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, body pump vormib küll edukalt, aga kui sa pole tükil ajal trenni teinud, siis see trenn on küll päris karm. Muidugi sõltub raskustest, mille sa kangile laod. Pole muud kui proovima! Eelmisel laupäeval oli just Kadrioru tervisekeksuses päev, mil sai tasuta kõiki stiile proovida. Küllap on millalgi teistes klubides ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusta Pilatesega, et lihased toonusesse saada ja siis vaata edasi, mida veel tahaksid proovida. Kui tahad üldse midagi muuta, sest ka Pilatesega võib päris korralikku vormi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BodyPump on väga mõnus!!
Soovitan kindlasti kui tahad keha vormida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis soovitage trenni palun.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.