Esileht Ilu ja tervis Soovitage tselluliidi ravi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Soovitage tselluliidi ravi

Postitas:

Kas olete proovinud viimasel ajal tselluliiti mõne salongi protseduuriga vähendada? Milline protseduur on andnud tulemusi ja milline mitte?
Tselluliit on mul peamiselt reitel ja tuharatel.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salongiprotseduurid ei tasu ära. Kõige efektiivsem on kuivharjamine. Osta hari ja harja 2 x päevas. Juba 5 nädalaga võid tselluliiti vähendada 20-30 %.

Võib tunduda uskumatu aga tõsi. Kõige parem vahend tselluliidi vastu on kõige odavam naturaalsete harjaste ja pika varrega hari.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on vaja RAVI siis tuleb alustada toitumisharjumuste muutmisest ja tselluliit kaob kui võluväel!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hästi aitab LPG kuur salongis, nt 15x enne suve, lisaks siivitan ANESI tselluliidi kreemi. See on selline, mis läheb kuumaks. Aitab hästi.

Kindlasti ka harjamine. Ise teen seda duši all ja dušigeeli ja harjaga. Kas seda tehakse tõesti kuivalt? Kuidagi imelik oleks kuivalt nühkida, valus ka.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen eelneva vastajaga nõus! Just lpg ja anesi kreemiga. Lisaks sellele tegin vahepeal kehamähiste ja rullmassaži kombo ning ütleme nii, et kui keegi siis ülal mainis, et salongiprotseduurid ei tasu ära, siis ei ole lihtsalt õiges kohas käinud 😀

Sõbranna ütles, et tema sai oma murele tasuta konsultatsiooniga lahenduse ning nüüd olen ka ise SLIMM salongis käinud juba kuu ning tselluliit on ikka korralikult tagasi tõmbunud. Olen proovinud ka kuivharjamist, aga see on ikka nii kohutavalt tüütu asi ja minul isiklikult tulemusi ei tulnud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aita mingi LPG ega kreemid ega muu väljastpoolt lähenemine, kui elustiil on vale. Tselluliit on seoses toitumisharjumustega. Minul isiklikult kadus tselluliit, kui lõpetasin saia ja muude valgest jahust toodete söömise. Noorena olid kintsud ikka jubedad, ehkki käisin suht püsivalt LPGs ja kreemitasin tsellukreemidega ja harjasin ja masseerisin ka kodus. Praegu, 40ndates ja ilma igasugu protseduurideta tunduvalt ilusmad.
Lisaks teeb kintsud ja pepu ilusamaks jõutrenn.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olem viimase vastajaga nöus. Kui teha salongi protseduure ja mis iganes head kreemi kasutada, aga kui seestpoolt miskit ei muuda, siis tulemus tõesti olematu. Toitumine ja trenn aitavad kõige paremini. Minule aitas ka jõusaal ja rühmatreeningud. Eriti hästi raputab kogu keha bodypump, minule see meeldis. Kõigele lisaks kaob sellega kaal nagu võluväel????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage tselluliidi ravi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.