Esileht Hobinurk Soovitage turismitalu või suvemajakest

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Soovitage turismitalu või suvemajakest

Soovime puhkuse ajaks rentida looduskaunis kohas turismitalus toa või eraldi privaatse majakese.
Kindlasti peaks olema veekogu lähedal ja mõnus roheline hoov.
Ideaalne oleks kui saaks grillida ja saunatada.
Kas keegi oskab soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karineeme puhkemaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värska Külalistemaja.
http://www.maaturism.ee/index.php?id=ee&liige_id=277

Asub Värska lahe kaldal.

Suures majas on 10 tuba, 30 voodikohta, 5 lisakohta, saun.
Lahe kaldal telkimis- ja piknikuplatsid.
Paadilaenutus ja kalapüügivõimalus.
Staadion 200 m kaugusel.
Tennis, minigolf 100 m kaugusel.
Rand 150 m.
Ümber järve matkarada.
Piirkonnas ilusad seenerikkad palumetsad, Piusa ürgorg ja liivakoopad.
Soovi korral võimalik teha mootorpaadi ja väikelaeva sõite Värska lahel ja Lämmijärvel, külastada Seto Talumuuseumi või Värska Sanatooriumi Spaad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 19:44; 07.07 00:31; 08.07 16:53; 08.07 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahva koht, aga “Hinnad kokkuleppel”? Peab tähendama mida…? Sellise asja puhul ei hakka küsimagi :0

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 23:10; 08.07 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://hurmiorg.ee/
Ise olen käinud Savi talus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahva koht, aga “Hinnad kokkuleppel”? Peab tähendama mida…? Sellise asja puhul ei hakka küsimagi :0[/tsitaat]See tähendab, et suurema grupi puhul on soodustus, hooajavälisel ajal on väga odav jmt. Minu teada peaks kusagil 10-15 eurot inimese kohta olema ühe öö hinnaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 19:44; 07.07 00:31; 08.07 16:53; 08.07 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav. Aga nii nad peakski siis ju veebilehele kirja panema, muidu jääb selline “petuka” tunne :). Igasugust määramatust on elus piisavalt palju, pole vaja veel puhkusereisi ajalgi nuputada, mida mis siis nüüd tähendama peaks ;). Jätame meelde igatahes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 23:10; 08.07 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Arusaadav. Aga nii nad peakski siis ju veebilehele kirja panema, muidu jääb selline “petuka” tunne :). Igasugust määramatust on elus piisavalt palju, pole vaja veel puhkusereisi ajalgi nuputada, mida mis siis nüüd tähendama peaks ;)[/tsitaat]
Vaevalt, et keegi puhkusreisi ajal öömaja ette ei broneeri, vastasel juhul võib ju kohapeal selguda, et kõik on täis. Ja kui ette võtta hinnapakkumine, saabki ju hinna teada. Hotellide puhul on ju samamoodi, et hinnad kõiguvad ja täpse hinna saad siis, kui broneerima hakkad ja oma sobivad parameetrid sisestad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 19:44; 07.07 00:31; 08.07 16:53; 08.07 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vaevalt, et keegi puhkusreisi ajal öömaja ette ei broneeri, vastasel juhul võib ju kohapeal selguda, et kõik on täis. Ja kui ette võtta hinnapakkumine, saabki ju hinna teada. Hotellide puhul on ju samamoodi, et hinnad kõiguvad ja täpse hinna saad siis, kui broneerima hakkad ja oma sobivad parameetrid sisestad.[/tsitaat]Mina ei hakka vaatamagi kohti ega ka kaupu-teenuseid, mis lasevad hinnapäringut teha. Ei viitsi. Tahan otsustada selle põhjal, mis näha on ja kui olen otsustanud, eks siis või ju kaubelda ja mida iganes. Aga kui ikka orientiirigi ei anta, siis mina pärima ja vastust ootama ei viitsi hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Aga kui ikka orientiirigi ei anta, siis mina pärima ja vastust ootama ei viitsi hakata. [/tsitaat]Sinu kaotus. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 19:44; 07.07 00:31; 08.07 16:53; 08.07 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sinu kaotus. :)[/tsitaat]

Ma ei usu et see turisti kaotus on praeguses konkurentsis, ikka teenuse pakkuja. Aga loomilikult kui uksest ja aknast inimesed sisse trügivad siis isegi poleks vaja ennast reklaamida ju enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 17:14; 26.07 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
See tähendab, et suurema grupi puhul on soodustus, hooajavälisel ajal on väga odav jmt. Minu teada peaks kusagil 10-15 eurot inimese kohta olema ühe öö hinnaks. [/tsitaat]
Ja miks mitte seda koike siis mitte kirja panna, et järsku saab kallimat hinda küsida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 17:14; 26.07 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma käisin just Käbliku turismitalus põlvamaal (tartust ~30km), erinevad majutusvõimalused, ilus koht metsa sees, paisjärv ning jõgi ümber krundi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.koverjarve.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Soovitage turismitalu või suvemajakest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.