Esileht Beebi ja mitmikud soovitage vankrit

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: soovitage vankrit

Postitas:

Esimene laps sünnib augustis ja olen vankriotsinguil (pigem varem kui hiljem, eks), seega palun nõu – millist firmat, millist mudelit vaadata.
Elan linna lähedal uuselamurajoonis eramajas, meil no kruusateed ning universaalkerega auto.
Seega ei ole erilisi nõudeid vankri raskusele/kergusele ega sellele, et käiks väga väikeseks kokku.
Kuna palju on liikumist kruusateel, siis peaksid vist olema õhkkummid, eks? Ja eelistaksin vist nelja ratast, arvan, et talvel on meie “külavaheteedel” stabiilsem.
Kas olen saanud õigesti aru, et need vankrid, millel on korv, neil käib istumisosa eraldi (ehk eeldab hoiustamist seni, kuni seda läheb tarvis) ning kookoniga korvidel on istumisosa kogu aeg vankril ja selle peale pannakse kookon? Sel juhul, tundub mulle, sooviksin kookoniga varianti.
Sang võiks muidugi mõlemale poole käia, aga muid erisoove ei oskagi tahta. Kas on veel midagi, millele peaks tähelepanu pöörama?
Kas mõne sellise vanker-käru raamile on võimalik paigutada (ilmselt adapterite abiga) turvahälli, kui tahaks kiirelt teha poetiiru ja ei tahaks last hällist kärru ja tagasi tõsta? Või on turvahällidele eraldi nn rattad?

Igasugune info targematelt on teretulnud. Lugesin küll ka eelmisi teemasid, ent need on enamasti juba mõne aasta tagused, vahepeal on kindlasti midagi muutunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 17:23; 18.01 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on vankreid, millele saab adapteriga SOBIVA turvahälli panna. Või siis jah, eraldi turvahällile sobivad rattad, mis tavaliselt kergkäru rattad kah (suurema lapsega võib linnas nt kergkäruga mugavam olla ).

Kindlasti vaata, et vankri ja istumisosa suu saaks võimalikult koomale tõmmata, et istumisosal oleks ka jalakate olemas.

Firmasid ei oska soovitada, meil endal Tako ja rahul, teisi pole proovinud. Ka maal ja suured rattad, suur käru.

Kõige indlam on minna poodidsse ja katsuda erinevaid vankreid, et mis meeldib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emmaljunga Mondial de Lux raamiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldasin viimast vakrit, aga fotode järgi tundusid kõik olema korviga variandid, mitte kookoniga.
Kas olen valesti aru saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 17:23; 18.01 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kuna laps sünnib. Kui kevadel või suvel, siis soovitaksin pigem korviga varianti. Mulle lihtsalt tundub korv avaram ja õhurikkam kui kookon. Kui teil eramaja, siis ei tohiks ju olla väga suurt probleemi selle mittevajatava osa paigutamiseks. Isegi mina leidsin oma mini-elamises selle kapipõhja kuhu istumisosa, hiljem siis korv panna.
Elan ka linnast väljas ja on palju kruusateid. Esimese lapsega oli i coo peak4, praegu kärutan emmaljunga mondial duo classicuga. Mõlemad täiesti ok vankrid, õhkkummidega. I coo plussiks veidi pöörlevad esirattas (mida sai väga kergesti lukustada), mis olid suureks plusdiks linnas liikudes ja poes käies. Emmaljunga suureks plussiks suur vankrikorv ja ülihea liikuvus. Samuti on see kergem kui i coo.
Esimese lapse turvahälli kinnitasin adapteritega suure vankri raamile. Seekord ostsin eraldi kergkäru, mille raami hoiangi pidevas valmisolekus autos ( häll cybex cloud q ja käru cybex agis m4).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hartanid on kookoniga ja adapterite abil saad maxi cosi või cybexi hälli raamile kinnitada. Iseasi kas viitsid seda suurt raami kaasa vedada iga kord, kui autoga minek kuskile. Mugavam on hoida autos mõnd kergkäru raami, mida siis turvahälli ratastena kasutada ja hiljem poekäruna.
Universaalse kookoni saad muidugi iga vankri istumisosale panna, kui see täislamavasse asendisse käib ja piisavalt suur on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan ka kruusateede piirkonnas ja ega siin kõik vankrirattad hästi ei liigugi, isegi kui on täispuhutavad kummid. Endal oli emmaljunga mondial, aga nüüdseks olen selle vahetanud urban jungle terrain vastu. Viimane on ikka ülihea käru. Istumisosa võtab vähe ruumi, võib vabalt riiulis seista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud soovitage vankrit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.