Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage vankrit.

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Soovitage vankrit.

Postitas:

Sooviks lapsele vankrit alates sünnist.Vanker peaks olema kerge,et trepist jõuaks vedada ja autose pannes saaks ilusti kokku panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 19:54; 20.01 09:06; 20.01 10:05; 20.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu on vario fun. On kerge, mahub kenasti autosse, lume peal hea liikuda jne. Olen rahul sellega kuigi algul kartsin rattaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Gesslein M1. Väga mugav, kerge raam ja käib väga lihtsalt kokku, mahub ilusasti ka väiksemasse autosse. Olemas nii kookon, kui isteosa hilisemaks. Saab keerata mõlemasse suunda. Suured ja väikesed rattad. Isegi täna läksin läbi lume sellega 🙂 Ja müügis on ta ka mul. Tõesti väärt käru!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ABC DESIGN RODEO
http://vankrid24.ee/component/adsmanager/?page=show_category&catid=2&text_search=&order=0&expand=0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hinnaga on Gesslein M1 müügis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 19:54; 20.01 09:06; 20.01 10:05; 20.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka oli abc design rodeo.vedasin neljandale,sest tõesti väga kerge.käib väikeseks kokku,mahub ilusti autosse ja tuppa.lumepeal tiptop.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapsele mugav ka
ABC DESIGN RODEO

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 19:54; 20.01 09:06; 20.01 10:05; 20.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Gessleini! Kasutan Vison S-i. Hind oli u 400 ¤. Kookoniga ja hea suure istumisosaga, suurte ratastega. Mahub väiksesse autosse, sest rattad käivad lihtsalt ära.

Ise vaatasin ka ABC rodeot, aga sellel on väga väike korv ja istumisosa ei ole täislamav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

M1 mul Buduaaris müügis ja maksab 250.- Tumepruuni ja lillelise sisuga. Lisapilte saab ka, kui soovi. ( piltidel pole kookonit jne.)
Defekte ei esine, väga korralik ja põhiliselt rõdu peal magamiseks kasutatud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ja väga ilus on ABC DESIGN RODEO aga kahju et istumisosa ei ole täislamav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 19:54; 20.01 09:06; 20.01 10:05; 20.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on küll mugav abc design rodeo.minu piiga magas seal 10kuuni.ja alles siis panin istumisosasse.ja paljud istumisvankrid samamoodi pole täislamavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

x-lander.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage vankrit.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.