Esileht Kodunurk soovitage vastupidavat veekeetjat

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: soovitage vastupidavat veekeetjat

Postitas:

Olen 4 kuu jooksul vastu taevast lasknud kaks Nordy veekeetjat (Koduekstrast), nüüd tahaks midagi kallimat ja kvaliteetsemat osta, mis peaks ikka aastaid vastu. Mis firma oma valida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.03 19:27; 11.03 20:33; 12.03 10:46; 13.03 19:50; 13.03 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrolli kõigepealt pinget, muidu lased kalli ja kvaliteetse samuti vastu taevast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi polnud pinges, esimesel korral hakkas kann alt läbi laskma, teisel korral ütles lüliti üles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.03 19:27; 11.03 20:33; 12.03 10:46; 13.03 19:50; 13.03 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on moulinex scarlett gold filter veekeetja- kasutusel juba 13 aastat (viimased 2 aastat maakodus ja mitte igapäevaselt)ning kodus teist aastat pidevas kasutuses Brauni veekeetja. Philipsi tooted on ka hea kvaliteediga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallim ei ole kvaliteetsem. Mul olnud mitmeid kallieid ja erineva firmade keetjaid. Boch-i oma lasi vett läbi. Vahetasin 2 aasta jooksul pidevalt uue vastu, ju siis oli tüüpviga. Ka tuttaval ei pidanud selle firma kann vastu (plastmass kaanekinnitus läks pidevalt katki). Järgmiseks võtsin Philpsi. Ta on mul olnud vast 6 kuud, kuid kaane kinnitusel on midagi viga. Puhastan ja hooldan nii nagu juhendis ettenähtud.
Samas emal oli mingi imeodav veekeetja, mis pidas väga kaua vastu,ainult plastmass läks kollaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime selle philipsi oma, millel saab temperatuuri ise valida. Kahjuks töötas see masin meil vist maksimum 4 kuud.
Nüüd keedan vett ikka kannuga pliidil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan:) meie kõige parem kann oli Uuskasutuskeskusest ostetud samuti Moulinex kann, mille ma oma lohakusest korra ilma veeta käima panin ja läbi lasin. Ilmselt käiks muidu siiani. Aga ok, Boschi katsun siis vältida, Philipsi kannud meile vist ära ei mahugi oma laia aluse tõttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.03 19:27; 11.03 20:33; 12.03 10:46; 13.03 19:50; 13.03 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Tefali roostevabast veekeetja. Suvel saab 7 aastat täis. Üks väheseid kodumasinaid, mis on nii kaua vastu pidanud. 7 aastat tagasi ostetud pesumasin, triikraud on juba ammu välja vahetatud. Kann on mitu korda päevas kasutusel. Teen sellega kuuma vett presskannu jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 13.03 10:54; 13.03 21:34; 14.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane veekeetja pidas vastu ligi 5 aastat, kenwoodi oma oli. Lõpuks läks kaane avamise nupp katki. nüüd olen samuti uue keetja otsingutel, aga ei suuda valida. Tean ainult, et ei taha plastmassist vaid roostevabast terasest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli severini metallik veekeeetja ja see lasi ka kusagilt alt niimoodi vett läbi, et lõpuks lihtsalt roostetas ära – uskumatu. Enne seda oli vähemalt viis-kuus aastat philipsi odavaim plastmassist veekeetja.
Hetkel on meil ka bosch http://www.euronics.ee/tootekaart/38853/Kontoritehnika/Kohvi_ja_veekeetjad/TWK8611 aga oleme küll väga rahul ja vett ei tule kusagilt läbi. Ma beebiga kasutasin pidevalt seda võimalust, et keetsin vee ainult 70 kraadini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 16:45; 13.03 15:54; 13.03 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba 6-7 aastat Stollari veeketja. Maksis millalgi tuhande krooni kanti. Ma usun, et see kestab veel ja veel, pole seni veel mingeid märke näha, et aeg hakkaks ümber saama.
Muidugi me kasutame selles ainult filtreeritud vett, niiet meie veeketja pole katlakivi näinudki. Kõik senised veeketjad on läinud rikki just katlakivi tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, mis mul kodus on… keedab juba paarkümmend aastat :D… peaasi – äädikas, äädikas, äädikas – see on meie veekeetja suur sõber 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil oli severini metallik veekeeetja ja see lasi ka kusagilt alt niimoodi vett läbi, et lõpuks lihtsalt roostetas ära – uskumatu. Enne seda oli vähemalt viis-kuus aastat philipsi odavaim plastmassist veekeetja.
Hetkel on meil ka bosch http://www.euronics.ee/tootekaart/38853/Kontoritehnika/Kohvi_ja_veekeetjad/TWK8611 aga oleme küll väga rahul ja vett ei tule kusagilt läbi. Ma beebiga kasutasin pidevalt seda võimalust, et keetsin vee ainult 70 kraadini.[/tsitaat]

Kuidas saab vett 70 kraadini keeta? Mina õppisin koolis, et 100 kraadi juures hakkab alles vesi keema. Mina omal ajal ikka keetsin vett beebidele ja alles siis lasin jahtuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 13.03 10:54; 13.03 21:34; 14.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli Krupsi veekeetja 14 aastat. Maksis kunagi 500 krooni.
Nüüd on ka see odav Nordy veekeetja kasutusel umbes pool aastat olnud, kestab veel 🙂

Üks kallis Philipsi kann, mis meil kontoris oli, maksis 1000 krooni ringis ja see oli täielik saast. Täpselt ei mäletagi, mis tal viga oli, aga pidev jama oli vee keetmisega algusest peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli Philipsi roostevaba kann ca 10 aastat. nüüd on 3 a Electroluxi oma. selle ostsin kuna lihtsalt oli tol korral soodukas.
mingi noname Prismast ostetud kann pidas vastu ca aasta, siis ühel hetkel läks kärssama.
maal käib juba aastaid vana Moulinexi kann,mida on korra parandatud-lüliti oli rikkis.üks kuldsete kätega mees parandas ära.

Ja muide-hooldanud olen neid kõiki kanne korralikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas saab vett 70 kraadini keeta? Mina õppisin koolis, et 100 kraadi juures hakkab alles vesi keema. Mina omal ajal ikka keetsin vett beebidele ja alles siis lasin jahtuda. [/tsitaat]

No teen siis puust ja punaseks, kui jäi segaseks, et vesi, mis on kannus on juba korra varem keedetud aga SOOJENDADA saab 70 kraadini. Kuigi ma kahtlen, et sa jutust aru ei saanud, pigem mingi \”nokkimise\” probleemiga isik lihtsalt 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 16:45; 13.03 15:54; 13.03 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin valge plastikust Severini, teised ei oleks aluse laiuse tõttu ära mahtunud. lootkem parimat:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.03 19:27; 11.03 20:33; 12.03 10:46; 13.03 19:50; 13.03 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No teen siis puust ja punaseks, kui jäi segaseks, et vesi, mis on kannus on juba korra varem keedetud aga SOOJENDADA saab 70 kraadini. Kuigi ma kahtlen, et sa jutust aru ei saanud, pigem mingi \”nokkimise\” probleemiga isik lihtsalt :D[/tsitaat]

Muide, ma tõesti ei saanud aru. Ei olnudki üldse plaanis nokkida. Aga ok, nüüd sain aru. Ju siis mul pikad juhtmed. Pole olnud sellist kannu, kus vee saab soojendada mingi temperatuurini. Iseenesest beebile piimasegude tegemiseks täiesti ideaalne variant. Ma lihtsalt ei tulnud selle peale, et soojendatakse juba varem keedetud vett. Mina keetsin alati selle koguse vett, mida oli parajasti vaja, sest kannuga keetsin ka veel presskannu jaoks vett. Sinna aga mõõdan täpselt kruusidega kindla koguse vett.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 13.03 10:54; 13.03 21:34; 14.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellel kannud lekkima hakkavad – ega te äädikaga katlakivitõrjet ei ole teinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kann, millele tegin äädikaga, ei hakanud lekkima. lihtsalt panin kogemata tyhjalt käima ja olingi kannust lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.03 19:27; 11.03 20:33; 12.03 10:46; 13.03 19:50; 13.03 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kannu, mis oleks roostevabast terasest, kaetud küttekehaga ja lisaks oleks sisselülituskaitse vähese veetaseme või vee puudumise korral. Kusjuures firma ja hind polegi minu meelest nii tähtis. Roostevaba kannu on väga lihtne äädikaga katlakivist puhastada ja tervislikum on see ka võrreldes plastmassiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Muide, ma tõesti ei saanud aru. Ei olnudki üldse plaanis nokkida. Aga ok, nüüd sain aru. Ju siis mul pikad juhtmed. Pole olnud sellist kannu, kus vee saab soojendada mingi temperatuurini. Iseenesest beebile piimasegude tegemiseks täiesti ideaalne variant. Ma lihtsalt ei tulnud selle peale, et soojendatakse juba varem keedetud vett. Mina keetsin alati selle koguse vett, mida oli parajasti vaja, sest kannuga keetsin ka veel presskannu jaoks vett. Sinna aga mõõdan täpselt kruusidega kindla koguse vett.[/tsitaat]

Vabandused ka minu poolt sel juhul. Ma just beebi tõttu valisin sellise kannu ja teadlikult keetsin varem rohkem vett, et hiljem saaks kiiresti sobiva temperatuuriga vett.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 16:45; 13.03 15:54; 13.03 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Philipsi kann. Väiksemat sorti, 1L. Vastu on pidanud 4 aastat. Enne seda vahetasime iga poole aasta tagant neid odavaid jamasid, siis ostsime korraliku. Maksis 500 krooni ringi midagi, aga see eest on nüüd meid truult teeninud.
Kasutame väga palju. Küttekeha peaks see peidetud olema, st põhi on küttekeha.
Pühastan vastavalt vajadusele äädikaga, sest ega need kannud hooldusvabad ei ole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis see, kellel roostevaba Tefali kann ja 7 aastat peaaegu vastu pidanud. Pean tunnistama, et pole seda seest kordagi puhastanud erivahenditega. Näeb seest suht kollane ja kole välja. Aga see küttekeha toru on täiesti puhas. Ma lihtsalt ei julge seda seest puhastada. Kunagi emaga mõtlesime, et puhastame kannu katlakivieemaldajaga ära. Kohe pärast seda ütles kann ülesse. Täpselt sama juhtus kohvimasinaga. Ma ei saanud aru, mis me valesti tegime. Kohvimasinast saan veel aru. Mõni katlakivitükk ummistas toru ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 13.03 10:54; 13.03 21:34; 14.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo veekannude ja kohvimasinate elulõpetajad! Kas te ikka teadsite, et masinasse ei panda kunagi puhast äädikat ega keedeta teda. Äädika keemistemperatuur on juba mingi 40 kraadi juures.
Tehakse selline lahus nagu te süldi juurde võtate. Lasete kannu kuumaks ja siis kohe seisma pooleks tunniks. Kohvimasinaga sama lugu- lasete natuke läbi ja siis kohe kinni. Seisab u. 1 tund aega ja siis lased edasi lõpuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Kodunurk soovitage vastupidavat veekeetjat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.