Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Soovitage viljatusravi arsti Tallinnas

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Soovitage viljatusravi arsti Tallinnas

Postitas:

Tere!
Olles esimese IVF tsükli ebaõnnestumise üle elanud, arutleme abikaasaga, mida järgmine kord teiesiti / paremini võiks ja peaks tegema. Seni oleme käinud ITKs. Kaalume ka teist arsti / kliinikut. Palun soovitage, kes oleks usaldusväärne ning võtaks aega süveneda. Olen juba 42 ning aeg just parim sõber meile ei ole. Siiski loodame ja palvetame, et sünniks meile Ime.
Läheme jaanuari lõpus ka senise arsti juurde tagasi. Ei soovi sama plaani alusel kõike läbi teha. Sooviksin siiski lasta end ja abikaasat uurida. Näiteks avastasin ipatsiendist, et siirdamise käigus oli avastatud polüüp – reaalajas sellest keegi ei rääkinud, samuti mitte ka õde eile mulle helistades. Samuti ei olnud kõik analüüsid korras, ehkki mulle öeldi vastuvõtul, et kõik korras. Just eelnev ongi mind veennud, et tegelikult oleks võimalik õnnestumisprotsenti suurendada.

Jään teie lahkeid soovitusi ootama! Niisama tundmatu taustaga arsti juurde ei tahaks tormata.
Ette tänades
Lõvipreili

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Fertility Clinic Nordicut, Tlna kesklinnas. Minu arust hästi personaalne lähenemine ja arst on alati ära kuulanud ja ikkagi vaadatakse täpselt vastavalt minu nn haigusloole vastavalt lahendusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan käia mitmes kohas korraga konsultatsioonil, et tekiks pilt, enne, kui otsustate, kus ravi jätkata. Soovitan ära käia Nova Vitas ja Elites, kuna seal vastatakse meelsasti teie küsimustele ja räägitakse erinevatest uuringuvõimalustest vms mis vastavalt teie haigusloost peaks ilmnema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liis Lill pelgus, tema juures ônnestus teine IVF. Olin siis 41.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel korral arst alles kompab maad ja vaatab kuidas keha reageerib, et siis teisel katsel individuaalsemalt läheneda.
Mina teeks ühe katse veel sama arsti juures.
Olen ka ITK, palju nad seal just ei arutle aga väga proffessionaalsed on. Ka ei põlga vanuse pärast ära nagu tehti seda Pelgus (43)
Soovitatud ka Elle Talving Nova Vitas.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 12:46; 09.01 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liis Lill on nüüd Nova Vitas. Peale 4x ITKs läksin tema juurde. Ja sain positiivse tulemuse☺️

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin Nova Vitas ja sealne arst tegi mind maatasa. Olin 44 ja mulle isegi tundus, et mõnitas, et olen nii vana ja mees noorem. Lisaks pidin ka opile minema nagunii, mul olid munasarjas ja emakas müoomid. Nende kohta ütles sealne arst, et keegi ei lõika mul emakat nii, et sellega veel lapsi saan..ühesõnaga jube kogemus. Leidsin endale super arsti ja operatsioon õnnestus. Opi käigus leiti ka endometrioosikolle, mis likvideeriti. Kuus kuud ei tohtinud rasestuda. Peale seda käisin ka tuttava soovitusel ühe ravitseja juures (väga ei usu küll selliseid asju), aga nädal peale seda ootasin beebit..nüüd käib juba kuues kuu ja Täpp siputab rõõmsalt mu kõhus. Kõik on võimalik. Aega on vähe, aga ma olin sinust palju rohkem maas..op ja pool aastat ootamist..aga näed, nüüd ootan ma beebit???? Seega tegutse ja uuri võimalusi. Ise head viljatusraviarsti soovitada ei oska, sinnani ei jõudnud..ainult üks konsulatsioon..mida ei meenutaks..

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina väga soovitan doktor Liis Lille Nova Vitas. Väga põhjalik, mõtleb kaasa, soovitab, vastab meilidele kiiresti, ja on muidu tore. Ja üldse kogu Nova Vita personal on jätnud väga meeldiva mulje.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovita siis palun ravitsejat.
Tänud ette!

Mina käisin Nova Vitas ja sealne arst tegi mind maatasa. Olin 44 ja mulle isegi tundus, et mõnitas, et olen nii vana ja mees noorem. Lisaks pidin ka opile minema nagunii, mul olid munasarjas ja emakas müoomid. Nende kohta ütles sealne arst, et keegi ei lõika mul emakat nii, et sellega veel lapsi saan..ühesõnaga jube kogemus. Leidsin endale super arsti ja operatsioon õnnestus. Opi käigus leiti ka endometrioosikolle, mis likvideeriti. Kuus kuud ei tohtinud rasestuda. Peale seda käisin ka tuttava soovitusel ühe ravitseja juures (väga ei usu küll selliseid asju), aga nädal peale seda ootasin beebit..nüüd käib juba kuues kuu ja Täpp siputab rõõmsalt mu kõhus. Kõik on võimalik. Aega on vähe, aga ma olin sinust palju rohkem maas..op ja pool aastat ootamist..aga näed, nüüd ootan ma beebit???? Seega tegutse ja uuri võimalusi. Ise head viljatusraviarsti soovitada ei oska, sinnani ei jõudnud..ainult üks konsulatsioon..mida ei meenutaks..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 12:46; 09.01 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nova Vita ja Peeter Karits.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Soovitage viljatusravi arsti Tallinnas