Esileht Kasutajaabi ja mõtted Soovitus teha VÄLISMAAL elavate eestlaste rubriik

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Soovitus teha VÄLISMAAL elavate eestlaste rubriik

Postitas:

Et seal saaks puudutada kõikvõimalikke vajaminevaid kohaliku (= välismaa) eluga seotud küsimusi ja üksteist niimoodi aidata.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus maailmajaos see Välismaa asub, mille elukorralduse ja seaduste vastu sa huvi tunned?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Et seal saaks puudutada kõikvõimalikke vajaminevaid kohaliku (= välismaa) eluga seotud küsimusi ja üksteist niimoodi aidata.

Sinu meelest kehtivad igas välisriigis samad seadused? Et vahet pole, kas need väliseestlased elavad Luxembourgis või Zimbambwes, muudkui aga vahetavad üksteisega infot ja aitavad?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OMG.
Mina, lumehelbeke, soovin ka endale oma rubriiki. Muidu ma pean igas alajotuses teemat tehes või vastates nutma ja kurvastama. Inimesed ei ole armastusväärsed ja lahked kahjuks. Pliis!!

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 19:49; 04.09 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et seal saaks puudutada kõikvõimalikke vajaminevaid kohaliku (= välismaa) eluga seotud küsimusi ja üksteist niimoodi aidata.

Minu meelest täitsa hea idee. ????

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 14:22; 28.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus maailmajaos see Välismaa asub, mille elukorralduse ja seaduste vastu sa huvi tunned?

Soomes

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 20:45; 25.07 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et seal saaks puudutada kõikvõimalikke vajaminevaid kohaliku (= välismaa) eluga seotud küsimusi ja üksteist niimoodi aidata.

Õpi kohalik keel ära, saad kohapeal aru, mis toimub.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 20:45; 25.07 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest täitsa hea mõte. Selles mõttes pole vahet, et “kus see välismaa asub”, sest teemade pealkirjad annaks aimu, kas küsimus on spetsiifiline, nt Soome toetused või üldine, nt millisest eesti toiduainest tunnevad välismaal elajad puudust.

Samamoodi võiks ju kurta, et mis mõttes rasedate teema, mõni alles jäi rasedaks, teine hakkab juba sünnitama – ei ole ju samad küsimused. Ei olegi, aga oma alateema võib neil ikka olla.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest täitsa hea mõte. Selles mõttes pole vahet, et “kus see välismaa asub”, sest teemade pealkirjad annaks aimu, kas küsimus on spetsiifiline, nt Soome toetused või üldine, nt millisest eesti toiduainest tunnevad välismaal elajad puudust.

Samamoodi võiks ju kurta, et mis mõttes rasedate teema, mõni alles jäi rasedaks, teine hakkab juba sünnitama – ei ole ju samad küsimused. Ei olegi, aga oma alateema võib neil ikka olla.

Täpselt nii. Siin on palju välismaa kägusid ja usun, et sel rubriigil oleks piisavalt kasutust.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 14:22; 28.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest täitsa hea mõte. Selles mõttes pole vahet, et “kus see välismaa asub”, sest teemade pealkirjad annaks aimu, kas küsimus on spetsiifiline, nt Soome toetused või üldine, nt millisest eesti toiduainest tunnevad välismaal elajad puudust.

Samamoodi võiks ju kurta, et mis mõttes rasedate teema, mõni alles jäi rasedaks, teine hakkab juba sünnitama – ei ole ju samad küsimused. Ei olegi, aga oma alateema võib neil ikka olla.

Et siis peaks soome keelse lehe tegema? Soome asjadega? Kas te oma ämmaendatega seal Zoomes ei viitsi arutada, et nad teeksid teile sellise lehe! Saavad frantsiisi osta ja saate seal kindlasti palju mõnusamalt võibolla isegi oma nimede alt teemasid täristada teha. Või mõne It firma poole pöördute ja need siis teevadki teile päris oma lehe.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 19:49; 04.09 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on väljasurnud nurki niigi juba küllalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Soovitus teha VÄLISMAAL elavate eestlaste rubriik