Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Koolilaps Soovitusi õppematerjalideks

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Soovitusi õppematerjalideks

Postitas:
Kägu

Otsin parimaid veebilehti ja platvorme, kust leida seaduslikke ja tasuta digitaalseid õppematerjale, mis aitaksid minu lapsel paremini mõista keerulisi aineid nagu matemaatika, keeled ja teadusained. Eesmärk on leida ressursse, mis pakuvad interaktiivseid harjutusi ja e-raamatuid, et toetada tema õppimist.

Kui teil on soovitusi usaldusväärsete ja kasutajasõbralike allikate kohta, mis pakuvad kvaliteetset õppesisu ilma liigsete reklaamide või registreerimisnõueteta, palun jagage neid minuga. Olen eriti huvitatud leidmaks veebilehti, mis aitavad muuta õppimise efektiivsemaks ja põnevamaks.

Lisaks, kui teate mõnda head ressurssi, mis võiks olla abiks minu lapse haridusteekonnal, palun saatke mulle otse e-mail aadressile sigrid.tiikjarv@protonmail.com. Iga soovitus, mis aitab parandada minu lapse õppimiskogemust, on väga teretulnud.

Ootan põnevusega teie soovitusi ja nõuandeid, mis aitaksid minu lapse õppimises edasi jõuda. Tänan teid ette toetuse ja jagatud teadmiste eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapse vanus/klass on muidugi täi-es-ti ebaoluline (y)

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

No siis võib juba kõikidele vanusegruppidele pakkuda. Arvan, et sellise info soovijaid oleks teisigi 🙂

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Niipalju, kui aga soovid!

https://tife.eu/

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui 15 Euri ära ei tapa siis udemy.com pakub igasugu kursuseid

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on ilmselgelt AI abi kasutanud.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tasuta, siis raamatukogust saab laenutada eksamivihikuid.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt sama vaatasin, kurb, kui oma enda asju ei suudeta/viitsita ise kirja panna.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, see on 100% AI koostatud tekst teemaalgatajal. Noh, selliseks me eesti keel lähitulevikus muutubki. Peale seda kaob eesti keel täielikult, sest selliste vanemate lapsed ei oska enam ka AI-ga eestikeelseid tekste koostada.

0
0
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Koolilaps Soovitusi õppematerjalideks