Esileht Pereelu ja suhted Sõprus eksiga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Sõprus eksiga

Postitas:

Ajendatult Tuuli Roosmaa ja Teet Margna jalutuskäigust Kadriorus. Kas eksidega ongi võimalik sedasi sõpradeks jääda, et käiakse jalutamas, räägitakse, võibolla isegi söömas jne. Kas see ongi ainult sõprus üldjuhul. Kuidas te suhtuksite kui abikaasa saab eksiga väga hästi läbi? Kas tekiks kahtlusi? Minul, ausalt öeldes veidi tekiks vist. Kui nii hästi läbi saadakse, miks siis üldse lahku minnakse. Miks just eks peab see olema, kellega suur sõprus.

+9
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 08:55; 18.06 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kindlasti võimalik. Olime eksiga pikalt mõlemad pärast lahutust üksi ja tõesti igasugune seksuaalsus meie vahel oli kadunud, aga samas me tundsime teineteist hästi ja hea oli rääkida inimesega, kes teadis ja tundis mind läbinisti.

Kui ta leidis endale uue kaaslase, siis meie suhtlemine vähenes oluliselt, millest mul on kahju, aga mida samas mõistan väga hästi.

+21
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatult Tuuli Roosmaa ja Teet Margna jalutuskäigust Kadriorus. Kas eksidega ongi võimalik sedasi sõpradeks jääda, et käiakse jalutamas, räägitakse, võibolla isegi söömas jne. Kas see ongi ainult sõprus üldjuhul. Kuidas te suhtuksite kui abikaasa saab eksiga väga hästi läbi? Kas tekiks kahtlusi? Minul, ausalt öeldes veidi tekiks vist. Kui nii hästi läbi saadakse, miks siis üldse lahku minnakse. Miks just eks peab see olema, kellega suur sõprus.

No kui nad olid paar 90ndatel ehk rohkem kui 20 aastat tagasi, siis ma ei näe küll põhjust arvata, et seal peaks olema mingeid romantilisi suhteid või tundeid säilinud.
Iseasi olekski kui see sõprus eksiga tekiks kohe pärast lahkuminekut. Siis võibolla oleks kahtlane.
Aga kui on kaks inimest, kelle suhtest on juba aastakümneid möödas, aga kes tegutsevad samas valdkonnas, siis on ainult loomulik, et nad ka omavahel suhtlevad.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatult Tuuli Roosmaa ja Teet Margna jalutuskäigust Kadriorus. Kas eksidega ongi võimalik sedasi sõpradeks jääda, et käiakse jalutamas, räägitakse, võibolla isegi söömas jne. Kas see ongi ainult sõprus üldjuhul. Kuidas te suhtuksite kui abikaasa saab eksiga väga hästi läbi? Kas tekiks kahtlusi? Minul, ausalt öeldes veidi tekiks vist. Kui nii hästi läbi saadakse, miks siis üldse lahku minnakse. Miks just eks peab see olema, kellega suur sõprus.

Toimiva mehe-naise(või samasooliste) suhte jaoks on vaja nii sõprust kui ka seksuaalset tõmmet. Kui seksuaalne tõmme ära kaob ajapikku, siis jääbki järgi ainult sõprus. Mõnikord tõesti piisabki mõlemile sellest ja jäädakse paarina kokku ka ainult sõprusetasandil, aga mõnikord ühele või mõlemile ainult sõprusest paarisuhte jaoks ei piisa ja minnakse lahku ning leitakse omale uus kaaslane, kellega lisaks sõprusele on ka seksuaalne intiimsus.
Sõpradeks jäädakse, sest tuntakse teineteist ju väga hästi. Eks see ole pigem selliste emotsionaalselt ja vaimselt küpsemate inimeste vahel võimalik, kes oskavad hästi oma tundeid ja piire analüüsida. Ka uued kaaslased peavad olema piisavalt küpse hingeeluga, et mitte tonte näha seal, kus neid pole.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan seda, et naine võiks küll olla mehega niimoodi sõber, et ta ei kujuta ennast kohe ette selle mehega voodis või et tal ei ole see kuskil alateadvuses mõtteis.

Aga mehe puhul, kes otsib naisega sõprust, kahtlustan mina siiski alati seda, et küllap ta sooviks selle naisega ka seksida.

Naised võivad endale ette kujutada, et mehega saab niisama sõber ka olla, aga mees on rohkem nagu hunt lambamaskis sellises olukorras.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan seda, et naine võiks küll olla mehega niimoodi sõber, et ta ei kujuta ennast kohe ette selle mehega voodis või et tal ei ole see kuskil alateadvuses mõtteis.

Aga mehe puhul, kes otsib naisega sõprust, kahtlustan mina siiski alati seda, et küllap ta sooviks selle naisega ka seksida.

Naised võivad endale ette kujutada, et mehega saab niisama sõber ka olla, aga mees on rohkem nagu hunt lambamaskis sellises olukorras.

No aga ongi, naine alati tahab mehelt tähelepanu, kas siis kui nad ei seksi omavahel, aga mida pakub naine mehele, ka tähelepanu? Tavaliselt on ju mees naisega sõber, mitte vastupidi. Naine võib alati otsustada kas tahab sõbraga seksida või mitte, aga kui mees seda mõtleb, siis on pervert. Naistel on alati uks lahti jäetud, aga seda ei tohi meestel olla.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 11:10; 13.06 11:34; 13.06 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kindlasti võimalik. Olime eksiga pikalt mõlemad pärast lahutust üksi

Küsimus ei olnud ju sinust ja sinu eksist.
Ega ka mitte minust ja minu eksist. See on hoopis teine teema.

Küsimus oli eelpoolmainutud telenägudest, kui sa aru ei saanud.

Kelle kohta Kroonika kirjutas, et
Läbi aegade teleäris nii koostööd teinud kui ka rivaalitsenud paar tekitas pealtnägijais iseäranis segadust, kui jalutas teisipäeva pärastlõunal Kadrioru luigetiigi veerel kohvik Katharinenthali juures ringi justkui armunud – teineteisel hellalt ümbert kinni hoides.

Kroonika kui usaldusväärse allika kohta on muidugi null usaldust, aga praegu võiks ju sellest nende tekstist lähtuda.

Kas sa käid kah eksiga jalutamas ja samal ajal hoiad hellalt ümbert kinni?

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 11:27; 13.06 11:54; 13.06 13:04; 13.06 16:16; 14.06 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa käid kah eksiga jalutamas ja samal ajal hoiad hellalt ümbert kinni?

Äkki olid nad natuke nokastanud ja lihtsalt lõbusas tujus nagu kambajõmmid. Kas siis kohe peab sellest nägema ohtlikku suhet?

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 11:10; 13.06 11:34; 13.06 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki olid nad natuke nokastanud

Mitte äkki vaid KINDLASTI.
Inimesed, kes meil aastakümneid iga päev ekraanidel virvendavad vist ei pea endalt küsima, et kas neid Kadrioru pargis keegi ära võib tunda.
Selge see, et tunneb. Ja meelega tegid.

Roosmaast ma ei tea küll midagi, aga Margna läks avalikult naisest lahku ja “kambajõmleb” kellega ja kus tahab.
Kuigi mina tema asemel ei teeks seda.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 11:27; 13.06 11:54; 13.06 13:04; 13.06 16:16; 14.06 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Margna ja Tuuli värki ei tea. Aga mul küll oma eksiga, ja mõlemat pidi, on jäänud ka pärast lahkukolimist, ja sinna on aastaid, jäänud tõmme alles. Ehkki meil mõlemil uued suhted. Jah, me ei tee miskit, aga … Mõned tõmbed jäävad vastastikku alles lihtsalt. Pole need eksid nii süütu värk ühti kuo tahetakse uskuma panna.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 12:10; 13.06 18:16; 13.06 19:07; 14.06 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki olid nad natuke nokastanud

Mitte äkki vaid KINDLASTI.

Inimesed, kes meil aastakümneid iga päev ekraanidel virvendavad vist ei pea endalt küsima, et kas neid Kadrioru pargis keegi ära võib tunda.

Selge see, et tunneb. Ja meelega tegid.

Roosmaast ma ei tea küll midagi, aga Margna läks avalikult naisest lahku ja “kambajõmleb” kellega ja kus tahab.

Kuigi mina tema asemel ei teeks seda.

Miks tema naine siis suhte päästmiseks midagi ei teinud? Aga pigem tahtis iseseisev olla nagu ikka, lõpuks mees andis alla ja läks ise ära.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 11:10; 13.06 11:34; 13.06 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks tema naine siis suhte päästmiseks midagi ei teinud? Aga pigem tahtis iseseisev olla nagu ikka, lõpuks mees andis alla ja läks ise ära.

Mis tähtsust sel on? See ei puutu siia teemasse.

Ja normaalsed inimesed ikka lähevad tänapäeval lahku, see “60-aastat-koos-ja abielus-surmani” on ju ajalugu.
Pluss ehk ka täna mingi 10% inimeste teema, kellel see lihtsalt sobib ja ongi tõsine armastus.

Teemaalgatajat erutas see asi, et kas vastassoost sõbrad jalutavad käest kinni (või emmates) või mitte.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 11:27; 13.06 11:54; 13.06 13:04; 13.06 16:16; 14.06 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalse mehe ja naise vahelist sõprust ei eksisteeri. On kas seksuaalsuhe või siis areng sinnapoole. Kui on tegemist ebanormaalse mehega, siis on laual mitmeksesised võimalused. Kui mehel pole haistmismeelt ja ta ei näe, siis muidugi võib kena naise kõrval ennast kooma unustada. Normaalne mees imetleb oma vastassoost kaaslast ja unistab sellest, et saaks temast osa. Räägitagu, mida tahes, kuid normaalsete erisooliste sõprust ei eksisteeri. Kujutage ette atraktiivse isalõvi perekonda, kus emased kõik teda armastavad ja lapsed on ühised. Ja siis kusagilt võsa tagant ilmub välja keegi karjajuhi kooliaegne emane sõber, keda keegi teine pole eales näinud. Nad väidetavalt kunagi vahetunni ajal olid heki taga ainult pissud kokku pannud. Kah mul asi armukadeduseks

+7
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 14:06; 13.06 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On neid, kes saavad sõbrad olla ja neid, kes ei saa. Kui inimesed näevad teisi esmajoones seksuaalsete olenditena, siis ei saa. Kui ei näe, siis saavad.
“Miks nad siis lahku läksid…” Koos elades on inimestel teineteisele teatud ootused ja kui need ei täitu, siis on ehk targem lahus elada. See ei takista sõprust ega armastust. On inimesi, kes “romantilise” partnerina on võrdlemisi nadid, aga sõpradena suurepärased. Meheks/ naiseks ei taha, aga sõbrana väga mõnus.
Nii et kõik sõltub inimestest.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 15:17; 19.06 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka, me lahus oleme juba 4 aastat koos olime 5 aastat lapsi ja muid ühiseid varasid jagada ei olnud saame siiani suurepäraselt läbi ei mingit tõmmet ega vaenu. Vahest käime koos välja söömas, vahest teeme koos trenni midagi imeliku selles pole. Vahest hängib meil grillida, mu lastega saab hästi läbi. Meil kummalgi uus suhe ja minu elukaaslast see ei häiri mind ei häiri tema normaalsed suhted oma eksiga. Oleme kõik 40+ ning ei jaksa nagu igast tühjast asjast tüli tekitada.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kummalgi uus suhe ja minu elukaaslast see ei häiri

Aga kas embamine ja teineteisel käest kinni hoidmine sul oma eksiga kah praegust elukaaslast ei häiri?

Sest teema oli ju justnimelt sellest.
Või, kui te seda ei tee, siis oli täiesti mõttetu teemast välja kommentaar.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 11:27; 13.06 11:54; 13.06 13:04; 13.06 16:16; 14.06 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka, me lahus oleme juba 4 aastat koos olime 5 aastat lapsi ja muid ühiseid varasid jagada ei olnud saame siiani suurepäraselt läbi ei mingit tõmmet ega vaenu. Vahest käime koos välja söömas, vahest teeme koos trenni midagi imeliku selles pole. Vahest hängib meil grillida, mu lastega saab hästi läbi. Meil kummalgi uus suhe ja minu elukaaslast see ei häiri mind ei häiri tema normaalsed suhted oma eksiga.

Teil pole kunagi olnud eksiga mingit tõmmet ega ole ka vist praegusega mingit tõmmet. Kui pole põhjust armukadeduseks, siis pole olnus ega ole ka armastust. Kui mehe hing ripub jäägitult ühe naise küljes, siis tema mitte ei talu, et selle naise läheduses mingid tüübid siiberdaksid, kes oma unistustes temale käppasid püksi ajaksid või veel midagi amoraalsemat teeksid

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 14:06; 13.06 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka, me lahus oleme juba 4 aastat koos olime 5 aastat lapsi ja muid ühiseid varasid jagada ei olnud saame siiani suurepäraselt läbi ei mingit tõmmet ega vaenu. Vahest käime koos välja söömas, vahest teeme koos trenni midagi imeliku selles pole. Vahest hängib meil grillida, mu lastega saab hästi läbi. Meil kummalgi uus suhe ja minu elukaaslast see ei häiri mind ei häiri tema normaalsed suhted oma eksiga. Oleme kõik 40+ ning ei jaksa nagu igast tühjast asjast tüli tekitada.

Nooh, eelmise mehega olid koos 5a, praegusega 4a – selge, et sellise pikkusega suhete puhul on tõesti tegu suht “tühjade asjadega” (kui räägime 40+, mitte 20+ inimestest), millest pole mõtet tüli tekitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 17:12; 13.06 18:55; 19.06 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis, ja elus üldse, on huvitav, et ei suudeta aktsepteerida kui keegi arvab teisiti. Üldjoones jagunevadki vastused kaheks: ühed, kes arvavad, et eksiga sõprus on võimalik ja teised, kes pole. Eks see oleneb eksist ja sädemest, mis oli ja vahel kestab edasi. See võib mitte meeldida, kuid ega see nende vahelist klikki olematuks tee, eriti kui nad ei peta kedagi.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 12:10; 13.06 18:16; 13.06 19:07; 14.06 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka, me lahus oleme juba 4 aastat koos olime 5 aastat lapsi ja muid ühiseid varasid jagada ei olnud saame siiani suurepäraselt läbi ei mingit tõmmet ega vaenu. Vahest käime koos välja söömas, vahest teeme koos trenni midagi imeliku selles pole. Vahest hängib meil grillida, mu lastega saab hästi läbi. Meil kummalgi uus suhe ja minu elukaaslast see ei häiri mind ei häiri tema normaalsed suhted oma eksiga. Oleme kõik 40+ ning ei jaksa nagu igast tühjast asjast tüli tekitada.

Nooh, eelmise mehega olid koos 5a, praegusega 4a – selge, et sellise pikkusega suhete puhul on tõesti tegu suht “tühjade asjadega” (kui räägime 40+, mitte 20+ inimestest), millest pole mõtet tüli tekitada.

Ja selle lahusoldud 4 aastaga on juba uue mehega saadud mitu last, kes kõik juba beebieast väljas ja saavad vana mehega väga hästi läbi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 18:46; 14.06 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka, me lahus oleme juba 4 aastat koos olime 5 aastat lapsi ja muid ühiseid varasid jagada ei olnud saame siiani suurepäraselt läbi ei mingit tõmmet ega vaenu. Vahest käime koos välja söömas, vahest teeme koos trenni midagi imeliku selles pole. Vahest hängib meil grillida, mu lastega saab hästi läbi. Meil kummalgi uus suhe ja minu elukaaslast see ei häiri mind ei häiri tema normaalsed suhted oma eksiga. Oleme kõik 40+ ning ei jaksa nagu igast tühjast asjast tüli tekitada.

Nooh, eelmise mehega olid koos 5a, praegusega 4a – selge, et sellise pikkusega suhete puhul on tõesti tegu suht “tühjade asjadega” (kui räägime 40+, mitte 20+ inimestest), millest pole mõtet tüli tekitada.

Ja selle lahusoldud 4 aastaga on juba uue mehega saadud mitu last, kes kõik juba beebieast väljas ja saavad vana mehega väga hästi läbi.

Ei pruugi, need võivad vabalt olla ka üle-(üle-…)eelmise mehega (meestega). Pane tähele, et grilliti “meil”, aga lapsed on “mu”, seda ühes ja samas lauses.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 17:12; 13.06 18:55; 19.06 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et keegi kellegi pähe ja südamesse pisut kinni jääb, ei tähenda, et mõlemil ei võiks õnnelik pereelu olla. Kust te üldse saate nii kindlad olla, et teie mehed oma eksi(de)st nii üle on. Maailm pole mustvalge.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 12:10; 13.06 18:16; 13.06 19:07; 14.06 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei või sõber olla? Põhjusega mindi ju lahku, seega see juba ütleb, et midagi seal enam pole.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu parimaks mees-soost sõbraks (no elukaaslast ma ei arvesta) on minu keskkooliaegne esimene armastus, kellega olime koos 2 aastat ja meie lahkuminekust on möödast juba ca 15 aastat. Ta on üks väheseid sõpru kes minu südamesse ilmselt igaveseks jääb – mõistame teineteist väga hästi ning meie sõprus on väga tugev. Elame erinevates linnades ja kohtume aastas ca 3-4 korda, kuid meie vahel on AINULT sõprus. S.t et mina tema vastu absoluutselt midagi füüsilist ei tunne ja usun et tema minu vastu ka mitte (kuigi jah – kindel ei saa kunagi olla).
Temaga ongi nii, et sõbrana on meie “suhe” ideaalne, aga paarina me ei sobi absoluutselt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatult Tuuli Roosmaa ja Teet Margna jalutuskäigust Kadriorus. Kas eksidega ongi võimalik sedasi sõpradeks jääda, et käiakse jalutamas, räägitakse, võibolla isegi söömas jne. Kas see ongi ainult sõprus üldjuhul. Kuidas te suhtuksite kui abikaasa saab eksiga väga hästi läbi? Kas tekiks kahtlusi? Minul, ausalt öeldes veidi tekiks vist. Kui nii hästi läbi saadakse, miks siis üldse lahku minnakse. Miks just eks peab see olema, kellega suur sõprus.

Minu puhul absoluutselt. Mina vaatan praegu oma eksi ja null romantilist tunnet on. Ma ei saa aru, miks ometi ma nii murtud olin, kui meie suhtest asja ei saanud. Ma ei suuda enam ennast kujutada seda meest armastama, täielk müstika, mil moel tunded saavad nii kardinaalselt muutuda. Aga sõbrana saame täiesti kenasti läbi ja jutustame vahel pikalt.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 23:11; 18.06 00:04; 19.06 12:41; 20.06 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatult Tuuli Roosmaa ja Teet Margna jalutuskäigust Kadriorus. Kas eksidega ongi võimalik sedasi sõpradeks jääda, et käiakse jalutamas, räägitakse, võibolla isegi söömas jne. Kas see ongi ainult sõprus üldjuhul. Kuidas te suhtuksite kui abikaasa saab eksiga väga hästi läbi? Kas tekiks kahtlusi? Minul, ausalt öeldes veidi tekiks vist. Kui nii hästi läbi saadakse, miks siis üldse lahku minnakse. Miks just eks peab see olema, kellega suur sõprus.

Muidugi on see võimalik. Kas just kohe, aga mõni aeg pärast lahkuminekut normaalsed inimesed hakkavadki normaalselt läbi saama. Ega siis lahkuminek pea alati viha täis olema.

Mina suhtlen oma esimese poiss-sõbraga harva, aga süvitsi. Kohtume kaks-kolm korda aastas mõne ühise tuttava peol ja jätkub juttu tundideks. Tavaliselt püüame olulisemad jutud kuskil eemal paarikümne minutiga ära rääkida ja seltskonnast mitte kauaks irduda. Minu mees ja tema naine on normaalsed inimesed, midagi ebasündsat me ei tee, seega nemad rõõmustavad, et meil tore on. Mees saab temaga ka läbi, kui kuskil linnas kohtuvad, ajavad juttu.

Üks hilisem meessõber on mu FB-semu, kirjutame kord nädalas ja paar-kolm korda aastas käime lõunal või üksteisel külas. Teinekord on minu mees või tema naine seltskonnas, aga enamasti mitte. Neil oleks lihtsalt igav. Nad ei tunne meie nooruspõlvepaiku ega neid inimesi, aga palju olulisem on, et inimtüübilt on meie partnerid väga-väga erinevad. Ehk siis minu mees on mu sõbrast valgusaastate kaugusel tüübilt ja mina oma sõbra naisest samuti ülimalt erineva maailmavaatega.
Armukadedust ei ole minu mehe poolt kindlasti – ta on seda nii palju aastaid pealt näinud, et oleks ka väga imelik ikka veel kahtlustada. Näha ei ole armukadedust ka selle sõbra naise poolt. Miks peakski, meil pole ju midagi varjata ja kumbki me teineteist ei tahaks enam intiimselt ka raha eest 🙂

Jah ja mõlema sõbraga võiksin vabalt liikuda ajuti ta käsivarrele toetudes. Niikuinii pakuvad kasvatatud mehed naisterahvale kätt treppidest kõndimisel, autost väljumisel jne jne. Seega jah, mõistagi võiks meid kohata kuskil käsi teise käsivarrel või ka (korraks) käest kinni. Ka mõlemad sõbrad ja mu abikaasa üldiselt puudutavad/toetavad daami, keda nad saadavad, seljast, kui sisenetakse restorani, astutakse kõrgele kõnniteele vms.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 08:52; 14.06 12:59; 14.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalse mehe ja naise vahelist sõprust ei eksisteeri.

Kuna see teema on nagunii juba M&R käesilitustelt mujale lappama läinud, siis heietan…

Mehe ja naise vahel eksisteerib sõprus küll, aga see EKSISTEERIB AINULT NAISE PEAS.
Just seal on pea alati kõik kinni. Kui naine võtab piduri maha (et on valmis ka muuks), siis mees on alati muuks valmis ja kogu see nö. sõprus on sekundiga kadunud nagu maikuu lumi meil oli.

Kui naine on naiivne (ja tavaliselt nad on, sest osad lihtsalt miskipärast tahavad meessõpru), siis ongi elu lõpuni nii, et suheldakse, ollakse olemas ja naine kujutabki ette, et see mees hoolib temast kui inimesest ja mitte rindadega olendist. Naine ei aima, et mees heameelega teeks muud ka.

Eile sattusin vaatama üht armastusfilmi (minu puhul haruldane) – Testament – kus see teema oli samuti üsna põnevalt välja toodud.

Kena, isepäine naine, leidis omale sõpru iga nurga pealt, kõik mehed tahtsid ilgelt tema “sõbrad” olla, aga kui naine neid meheks, s.o. partneriks ei valinud, siis hakkasid märatsema.
Naine muidugi ei saanud aru, et milles küss, me olime/oleme ju vaid sõbrad.

Aga muidu hea film, tema armulugu oli päris hästi tehtud ja mängitud. Isegi seks oli keskmisest ilusam. (kohati oli isegi raske vaadata)
Vaadake.

P.S. 99% mehi ei taha “sõber” olla rumalale, paksule ja koledale naisele.
Eitea, miks küll, eksole.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe ja naise vahel eksisteerib sõprus küll, aga see EKSISTEERIB AINULT NAISE PEAS.

Lollus. Minu 61-aastane sõber ja minu 57-aastane sõber ausõna ei ole minust huvitatud naisena. Ja ei olnud ka 25 aastat tagasi.

Ara nüüd ennast nii palju ka meelita, et kõik mehed sooviksid elu lõpuni magada kõigi endiste pruutidega. Või sa ei tea, mis on sõprus. Pigem, jah, see, et ükski mees ei taha sind sõbraks, sest sõbraga peab olema ka huvitav.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 08:52; 14.06 12:59; 14.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollus. Minu 61-aastane sõber ja minu 57-aastane sõber ausõna ei ole minust huvitatud naisena. Ja ei olnud ka 25 aastat tagasi.

Justnimelt, see lollus on (ok, sinul juba nüüd siis OLI) su peas.
Praegu nad muidugi enam ei ole huvitatud, nüüd on juba nii kaua ilma oldud, et s..tta kah, nagu öeldakse.
Aga üldiselt oledki sa selline naivne naine kellest ma rääkisin. Ja seda, et need mehed 25a tagasi ei tahtnud muud, võid nüüdseks juba ilmselt ise vanaema olles, oma kassile rääkida.

Endised pruudid ei puutu asjasse, sellega on üldse pisut teised lood.
Miks sa selle nüüd siia mehe-naise sõpruse teemasse sisse tõid?
Või sa ei osanud välja lugeda, kui ma kirjutasin, et ma ei räägi teemaalgataja tehtud teemal, vaid mehe naise sõprusest, kus ei ole tegu eksidega?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollus. Minu 61-aastane sõber ja minu 57-aastane sõber ausõna ei ole minust huvitatud naisena. Ja ei olnud ka 25 aastat tagasi.

Justnimelt, see lollus on (ok, sinul juba nüüd siis OLI) su peas.

Praegu nad muidugi enam ei ole huvitatud, nüüd on juba nii kaua ilma oldud, et s..tta kah, nagu öeldakse.

Aga üldiselt oledki sa selline naivne naine kellest ma rääkisin. Ja seda, et need mehed 25a tagasi ei tahtnud muud, võid nüüdseks juba ilmselt ise vanaema olles, oma kassile rääkida.

Endised pruudid ei puutu asjasse, sellega on üldse pisut teised lood.

Miks sa selle nüüd siia mehe-naise sõpruse teemasse sisse tõid?

Või sa ei osanud välja lugeda, kui ma kirjutasin, et ma ei räägi teemaalgataja tehtud teemal, vaid mehe naise sõprusest, kus ei ole tegu eksidega?

See teema paraku on endistest pruutidest 🙂 ja endistest paaridest ja sellest, kas nad saavad olla sõbrad. See, et sina otsustasid vahepeal mingit isiklikku muret hakata kurtma, et kuidas kõik mehed sind tahavad, siis elaksin sulle kaasa mõnes teemakohases lõimes. Mina sinust erinevalt nii seksikas ei ole, et kõigil meestel pidevalt minu peale erektsioon tekiks ega olnud ma nii seksikas ka 25-30 aastat tagasi. Aga mul see rääkimise kunst ka muidugi lisaks üsna selge, mistõttu ka sõpru oli, on ja lisandub.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 08:52; 14.06 12:59; 14.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõprus eksiga