Esileht Pereelu ja suhted Sõprus eksiga

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Sõprus eksiga

Postitas:

Aga mul see rääkimise kunst ka muidugi lisaks üsna selge, mistõttu ka sõpru oli, on ja lisandub.

Sul pole ju lugeminegi selge. Rääkimata loetust arusaamisest, mis rääkimisoskusest sa soiud?

ja kui sa just kiisu oma nooruses ei olnud, ju siis need “sõbermehed” olid ja on samamoodi mingid mökud, et paremat ei olnud võtta.

Oleks sindki, kui nö, B-kategooria naist, saanud panna, aga sina pipardasid. Ja nüüd kekkad, et sõbrad.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 11:27; 13.06 11:54; 13.06 13:04; 13.06 16:16; 14.06 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatult Tuuli Roosmaa ja Teet Margna jalutuskäigust Kadriorus. Kas eksidega ongi võimalik sedasi sõpradeks jääda, et käiakse jalutamas, räägitakse, võibolla isegi söömas jne. Kas see ongi ainult sõprus üldjuhul. Kuidas te suhtuksite kui abikaasa saab eksiga väga hästi läbi? Kas tekiks kahtlusi? Minul, ausalt öeldes veidi tekiks vist. Kui nii hästi läbi saadakse, miks siis üldse lahku minnakse. Miks just eks peab see olema, kellega suur sõprus.

Muidugi on see võimalik. Kas just kohe, aga mõni aeg pärast lahkuminekut normaalsed inimesed hakkavadki normaalselt läbi saama. Ega siis lahkuminek pea alati viha täis olema.

Mina suhtlen oma esimese poiss-sõbraga harva, aga süvitsi. Kohtume kaks-kolm korda aastas mõne ühise tuttava peol ja jätkub juttu tundideks. Tavaliselt püüame olulisemad jutud kuskil eemal paarikümne minutiga ära rääkida ja seltskonnast mitte kauaks irduda. Minu mees ja tema naine on normaalsed inimesed, midagi ebasündsat me ei tee, seega nemad rõõmustavad, et meil tore on. Mees saab temaga ka läbi, kui kuskil linnas kohtuvad, ajavad juttu.

Üks hilisem meessõber on mu FB-semu, kirjutame kord nädalas ja paar-kolm korda aastas käime lõunal või üksteisel külas. Teinekord on minu mees või tema naine seltskonnas, aga enamasti mitte. Neil oleks lihtsalt igav. Nad ei tunne meie nooruspõlvepaiku ega neid inimesi, aga palju olulisem on, et inimtüübilt on meie partnerid väga-väga erinevad. Ehk siis minu mees on mu sõbrast valgusaastate kaugusel tüübilt ja mina oma sõbra naisest samuti ülimalt erineva maailmavaatega.

Armukadedust ei ole minu mehe poolt kindlasti – ta on seda nii palju aastaid pealt näinud, et oleks ka väga imelik ikka veel kahtlustada. Näha ei ole armukadedust ka selle sõbra naise poolt. Miks peakski, meil pole ju midagi varjata ja kumbki me teineteist ei tahaks enam intiimselt ka raha eest ????

Jah ja mõlema sõbraga võiksin vabalt liikuda ajuti ta käsivarrele toetudes. Niikuinii pakuvad kasvatatud mehed naisterahvale kätt treppidest kõndimisel, autost väljumisel jne jne. Seega jah, mõistagi võiks meid kohata kuskil käsi teise käsivarrel või ka (korraks) käest kinni. Ka mõlemad sõbrad ja mu abikaasa üldiselt puudutavad/toetavad daami, keda nad saadavad, seljast, kui sisenetakse restorani, astutakse kõrgele kõnniteele vms.

Mu mees poleks enam minu mees, kui ta kasvõi korraks! käiks oma eksiga käest kinni. Veel vähem kirjutaks paar korda nädalas oma eksiga. Pole te elus armastust tundnud ja piire ka ei tunne!

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 15:18; 15.06 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalse mehe ja naise vahelist sõprust ei eksisteeri.

Kuna see teema on nagunii juba M&R käesilitustelt mujale lappama läinud, siis heietan…

Mehe ja naise vahel eksisteerib sõprus küll, aga see EKSISTEERIB AINULT NAISE PEAS.

Just seal on pea alati kõik kinni. Kui naine võtab piduri maha (et on valmis ka muuks), siis mees on alati muuks valmis ja kogu see nö. sõprus on sekundiga kadunud nagu maikuu lumi meil oli.

Kui naine on naiivne (ja tavaliselt nad on, sest osad lihtsalt miskipärast tahavad meessõpru), siis ongi elu lõpuni nii, et suheldakse, ollakse olemas ja naine kujutabki ette, et see mees hoolib temast kui inimesest ja mitte rindadega olendist. Naine ei aima, et mees heameelega teeks muud ka.

Eile sattusin vaatama üht armastusfilmi (minu puhul haruldane) – Testament – kus see teema oli samuti üsna põnevalt välja toodud.

Kena, isepäine naine, leidis omale sõpru iga nurga pealt, kõik mehed tahtsid ilgelt tema “sõbrad” olla, aga kui naine neid meheks, s.o. partneriks ei valinud, siis hakkasid märatsema.

Naine muidugi ei saanud aru, et milles küss, me olime/oleme ju vaid sõbrad.

Aga muidu hea film, tema armulugu oli päris hästi tehtud ja mängitud. Isegi seks oli keskmisest ilusam. (kohati oli isegi raske vaadata)

Vaadake.

P.S. 99% mehi ei taha “sõber” olla rumalale, paksule ja koledale naisele.

Eitea, miks küll, eksole.

Rõve, aga nõus!

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 18:46; 14.06 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees poleks enam minu mees, kui ta kasvõi korraks! käiks oma eksiga käest kinni. Veel vähem kirjutaks paar korda nädalas oma eksiga. Pole te elus armastust tundnud ja piire ka ei tunne!

Seda ma kahtlustasin, et perekoolis SIISKI! käib ka väga normaalseid ja kogemusega naisi.

Aga nagu sa isegi näed, oled sa vähemuses.
Mis teeb su sinu mehe jaoks just eriti haruldaseks. Ma miskipärast arvan, et ta hindab seda.

Sa oled see naine sealt filmist?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõprus eksiga on natuke teine teema kui lihtsalt sõprus mehe ja naise vahel.
Arvan, et ekside vahel on siiras sõprus palju tõenäolisem ja usutavam, sest seks on lihtsalt niiöelda “eest ära”, tehtud.
Suhtes mitte olnud mehe-naise sõpruse puhul jääb alati see küsimus, kas võiks/oleks võinud ka midagi enamat olla.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nii hästi läbi saadakse, miks siis üldse lahku minnakse. Miks just eks peab see olema, kellega suur sõprus.

No mina oma eksist sellepärast lahku läksingi, et suhe oli muutunud sõpruseks. Sõbrad oleme siiani ja mu abikaasa peab teda nüüdseks samuti vähemalt heaks tuttavaks. Eksi abikaasa minuga suhelda ei soovi, see on ka ok. Kokku saame nii kolm-neli korda aastas – oleme käinud söömas ja tema käinud meil lastega külas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliselt kanalilt ja millal see film “Testament” tuli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 12:10; 13.06 18:16; 13.06 19:07; 14.06 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul absoluutselt. Mina vaatan praegu oma eksi ja null romantilist tunnet on. Ma ei saa aru, miks ometi ma nii murtud olin, kui meie suhtest asja ei saanud. Ma ei suuda enam ennast kujutada seda meest armastama, täielk müstika, mil moel tunded saavad nii kardinaalselt muutuda.

Mul oma eksiga täpselt sama lugu, oleme sõbrad ja tõesti ei suuda midagi romantilist enam temas näha. Ja samamoodi taban end sageli mõttelt, et kuidas ma küll nii murtud kunagi selle suhte ja tema pärast olin. Kui palju põdesin. Kõik, milleks? Kuidas inimlikult üldse teda romantilises võtmes nägin ja tundeid omasin?? Vot sellest ei saa enam küll kuidagi aru. Lihtsalt ei ole tegelikult üldse minu tüüp ja siiralt ei taipa, mis temas leidsin. Füüsiliselt ka kohe üldse enam ei tõmba ega aktraktiivne pole. Ei ole minu tüüp ei isiksusena ega ka väliselt, tõmmet enam üldse ei oma. Seda suurem müsteerium, et kuidas tema suhtes kunagi nii obsessiivne olin.

Tema muidugi imetleb vähemalt väliselt mind ikka veel ja vist omab ikka tõmmet. See ka müstika mu jaoks. Ma arvan, et asi on lihtsalt selles, et ta on üks neist meestest, kes on valmis igaühega seksima ja kelle jaoks on iga naine ilus. Kui olime suhtes, siis olin nii murtud sellest kõrvalejäetuse tundest, tähelepanupuudujäägist, aga nüüd kui enam suhet pole, tuleb neid komplimente ja tähelepanemist küll päris sageli. Ju siis varem olin nii iseenesestmõistetav ja seks minuga ka. Nüüd, kui seda pole, alles märgatakse.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 21:59; 15.06 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees poleks enam minu mees, kui ta kasvõi korraks! käiks oma eksiga käest kinni. Veel vähem kirjutaks paar korda nädalas oma eksiga. Pole te elus armastust tundnud ja piire ka ei tunne!

Seda ma kahtlustasin, et perekoolis SIISKI! käib ka väga normaalseid ja kogemusega naisi.

Aga nagu sa isegi näed, oled sa vähemuses.

Mis teeb su sinu mehe jaoks just eriti haruldaseks. Ma miskipärast arvan, et ta hindab seda.

Sa oled see naine sealt filmist?

Mul on väga hea mees. Ma austan teda niipalju, et ei lähe eksiga korraks käest kinni jalutama või seltskonnas paarikümneks minutiks kahekesi jutustama. Samamoodi käitub ka tema. Mingeid meessoost “sõpru” ka peale abikaasa ma ei vaja. Tema ongi minu sõber.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 15:18; 15.06 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis asi on üldse armumine sinu arvates? Midagi, mis läheb üle. Paljud lähevadki lahku paari-kolme aasta pärast. Ega sa sellepärast loll ei ole, et ta sulle meeldis. Vähemalt on ta täna su eks, mis tähendab, et sa ei piinle armastuseta suhtes.

Füüsiliselt ka kohe üldse enam ei tõmba ega aktraktiivne pole.

Eks inimesed ka ajas muutu. Välimuselt esimesena, aga inimesena üldse.

Tema muidugi imetleb vähemalt väliselt mind ikka veel ja vist omab ikka tõmmet. See ka müstika mu jaoks.

Kui sa välimuselt eriti muutunud ei ole, siis muidugi meeldid välimuselt edasi. Sama on iga kauni naisega. Aga siinkohal ei tasu arvata, et talle vaid sinu välimus meeldib. Eks ikka teiste oma ka.

Just, armumine lähebki üle. Aga ega siis igaühte ei armuta, lihtsalt sellepärast et vastassoost. Armumise eelduseks on ju siiski sümpaatia inimese suhtes, nii isiksuse tasandil kui ka väliselt, füüsiline tõmme. Aga sellest ei saagi aru, kuidas ja miks need üldse tema suhtes olid. Ja ma olen pidanud alati end inimeseks, kes soovib ikkagi sügavamat suhet. Pole loonud lihtsalt füüsilise veetluse või kire alusel suhteid. Isiksus ja vaimne klapp on olulised. Aga ju olin nii pettekujutelmas, roosad klapid ees. Sest tagantjärgi on lihtsalt hämming.

Välimuselt pole muutunud ei tema ega mina. Seda imestangi, et mis siis toona temas veetles. Pole tegelikult minu maitse.
Ma ei arvagi, et talle vaid minu välimus meeldib. Seda ma ka mainisin, et mulle tundub, et tema meelest on iga naine ilus ja tahaks kõiki käperdada ja komplimente teha. Seda väärtusetumana tundub tagantjärgi me suhe, mis siis et kestis ligi 5 aastat. Ta alati väitis, et vaid mina, vaid mina. Aga praegusel ajal tundub küll, et sisimas nillib iga naist ja igaüks pmst kõlbaks.

Ja seda küll, et minu meelest just talle meeldib vaid minu välimus. Teiste oma ka, jah, aga minu juures meeldibki ainult välimus. Seetõttu ehk ka tema huvi minu vastu kunagi.
Mehed, noh…valmis tegelikult iga naist kargama. Masendav.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 21:59; 15.06 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on sõprus vastassooga võimalik, kui sa näed teises inimest mitte seksuaalobjekti. Mulle meeldivad mehed, ent on vähe neid, kellega suhtesse astuks. Mul on lapsest peale palju meessoost sõpru olnud, kellega koos üles kasvanud, kõigil juba omad pered, pole kellegagi neist mingisuguseid piiripealseid situatsioone olnud, mida vääriti tõlgendada või kellegi eest varjata. Käest kinni kindlasti ringi ei käiks, aga kallistame ikka, kui kohtume, ei ole veel ükski elukaaslane sellest probleemi teinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen püüdnud endale siinsete selgituste järgi selgeks teha, et kõik minu õpingu ja töökaaslased, kellega mul hea ja mugav on juttu ajada, tegelikult salamisi soovivad minuga seksida. Minu jaoks on see täielik müstika. Mul on läbi aegade olnud mitmeid meessoost sõpru. Selliseid, kellega koos hobidega tegeletud ja pikalt juttu vesteldud, môned isegi olid minu jaoks üsna atraktiivsed. Ometi olin ma 26- nda eluaastani süütu ja 30-nda eluaastani polnud kordagi kellegagi suhtes olnud, sest mitte keegi neist ei teinud mitte ühtegi arusaadavat liigutust sõprusssuhte romantiliseks suhteks arendamiseks. Mul on väga raske ette kujutada, et tegelikult nad salamisi kõik tahtsid minuga seksida, lihtsalt keegi ei julenud seda välja öelda.

Ma olen nõus, et nüüd külaühiskonnas elades ma siin küll ei saaks ühegi mehega lihtsalt sõbrustada, sest siin pole sellist tüüpi mehigi, pigem tehakse just alati seksuaalse alatooniga nalju. Samas ülikooli- ja hobikaaslastega on mul hoopis teistsugused suhted. Ja ma ei ole hirmus ilus naine, täiesti harju keskmine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 23:11; 18.06 00:04; 19.06 12:41; 20.06 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen püüdnud endale siinsete selgituste järgi selgeks teha, et kõik minu õpingu ja töökaaslased, kellega mul hea ja mugav on juttu ajada, tegelikult salamisi soovivad minuga seksida. Minu jaoks on see täielik müstika. Mul on läbi aegade olnud mitmeid meessoost sõpru. Selliseid, kellega koos hobidega tegeletud ja pikalt juttu vesteldud, môned isegi olid minu jaoks üsna atraktiivsed. Ometi olin ma 26- nda eluaastani süütu ja 30-nda eluaastani polnud kordagi kellegagi suhtes olnud, sest mitte keegi neist ei teinud mitte ühtegi arusaadavat liigutust sõprusssuhte romantiliseks suhteks arendamiseks. Mul on väga raske ette kujutada, et tegelikult nad salamisi kõik tahtsid minuga seksida, lihtsalt keegi ei julenud seda välja öelda.

Ma olen nõus, et nüüd külaühiskonnas elades ma siin küll ei saaks ühegi mehega lihtsalt sõbrustada, sest siin pole sellist tüüpi mehigi, pigem tehakse just alati seksuaalse alatooniga nalju. Samas ülikooli- ja hobikaaslastega on mul hoopis teistsugused suhted. Ja ma ei ole hirmus ilus naine, täiesti harju keskmine.

Teema oli veidi teine, eksiga sõbrustamisest. Võtame, siis niipidi, kas sinu jaoks on ok, kui sinu abikaasa/elukaaslane on väga heas sõbrasuhtes oma endise naisega, kellega kunagi oldi väga lähedased, võibolla wlati pikalt koos, kasvatati last/lapsi. Kas sulle sobiks kui sinu mees käib selle endise naisega väga hästi läbi, ei suhelda ainult lapse/laste teemadel, vaid käiakse jalutamas, söömas vms? Jagaksid oma rõõme ja muresid jne?
See sõpruse teema on ka nii ja naa, kas sulle meeldiks kui sinu mees suhtleb lähemalt mõne naisega, jagaksid oma rõõme/muresid, räägiksid niisama, mõlemaid huvitavatest asjadest, seejuures, hoiaksid läest kinni jne? Kas sa ise ei sooviks oma mehel ainuke naine olla, kellega sedasi õrnutsetakse ja suheldakse, samal ajal kui sina võibolla lastega kooliasju teed või teie ühise kodu eest muretsed või nutvat last lohutad, olles ise tööst väsinud ja soovides kasvõi väikestki tähelepanu?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 08:55; 18.06 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen püüdnud endale siinsete selgituste järgi selgeks teha, et kõik minu õpingu ja töökaaslased, kellega mul hea ja mugav on juttu ajada, tegelikult salamisi soovivad minuga seksida. Minu jaoks on see täielik müstika. Mul on läbi aegade olnud mitmeid meessoost sõpru. Selliseid, kellega koos hobidega tegeletud ja pikalt juttu vesteldud, môned isegi olid minu jaoks üsna atraktiivsed. Ometi olin ma 26- nda eluaastani süütu ja 30-nda eluaastani polnud kordagi kellegagi suhtes olnud, sest mitte keegi neist ei teinud mitte ühtegi arusaadavat liigutust sõprusssuhte romantiliseks suhteks arendamiseks. Mul on väga raske ette kujutada, et tegelikult nad salamisi kõik tahtsid minuga seksida, lihtsalt keegi ei julenud seda välja öelda.

Ma ei olnud küll nii kaua süütu kui sina, aga mulle jõudsid sõbrannad mitu korda öelda, et kuule, tola, sulle löödi ju külge. Sa ehk kah ei saanud sellest lihtsalt varem aru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 17:12; 13.06 18:55; 19.06 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ehk kah ei saanud sellest lihtsalt varem aru?

Loomulikult, ta ei saanud aru.
Ja vähe sellest, ta pole sellest lausa tänaseni aru saanud ja kellab sellest kõva häälega tervele maailmale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 08:20; 20.06 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ehk kah ei saanud sellest lihtsalt varem aru?

Loomulikult, ta ei saanud aru.

Ja vähe sellest, ta pole sellest lausa tänaseni aru saanud ja kellab sellest kõva häälega tervele maailmale.

Nii, aga kui nad nägid, et ma selline ohmu olen ja aru ei saa, vedu ei võta (muuseas ühest juhuslikust puudutusestki oleks piisanud, et ma oleksin aru saanud – nad on huvitatud), miks nad aastaid ikka veel minuga sõbrustasid ja ka nüüd, mil minul on pere, ikka veel läbi astuvad oma peredega? Valgustage siis mind, ehk hakkan maailma asjadest lõpuks aru saama.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 23:11; 18.06 00:04; 19.06 12:41; 20.06 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, aga kui nad nägid, et ma selline ohmu olen ja aru ei saa, vedu ei võta (muuseas ühest juhuslikust puudutusestki oleks piisanud, et ma oleksin aru saanud – nad on huvitatud), miks nad aastaid ikka veel minuga sõbrustasid ja ka nüüd, mil minul on pere, ikka veel läbi astuvad oma peredega? Valgustage siis mind, ehk hakkan maailma asjadest lõpuks aru saama.

Lihtne, ma võin seletada.

Sest nad ei julgenud õigel ajal seda puudutust teha. Pooled mehed ei julge.
Või on liiga vähe alkoholi.
Peredega astuvad siiani läbi, sest nüüd juba nemadki tahavad selles sõpruse idüllis elada. Nii lahe on oma naisele näidata, et sul on veel teisigi naissoost sõpru. Samuti nagu sinulgi ju.

Loomulikult sa ei usu mind.
Sest see oleks su senise udumaailma purunemine.

Aga seda oleks väga lihtne tõestada – tekita mingi olukord, kus SINA puudutad, õhkad midagi. Olukord, kus te olete selle “sõbermehega” ainult kahekesi ja võimalus oleks.
Ühesõnaga: tekita olukord, kus sina kui naine enam ei ütle ei.
Siis näed, mis juhtuma hakkab.

Aga sina ilmselt ei tee seda kunagi. Ma ei pane ka pahaks.
Aga kindlasti on siin seltskonnas ka naisi, kes ON seda teinud…
Mida nemad räägivad?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õe eks saab õega endiselt hästi läbi, käivad vastastikku külas ja sõpruskond on endiselt seesama, mis enne lahkuminekut. Tema uus naine ja mu õde on aga lausa sõbrannad. Pidevalt käivad koos väljas, vahest võetakse eks ka kaasa, kui too väga nurub ????. Nii et kõik on võimalik!

Minu arust näitab see asjaosaliste küpsust ja suurt südant, kui osatakse hingehaavad ära lappida ning eksmehe/-naisega kõigest hoolimata sõpradeks jääda. Tavaliselt peitub lahkumineku põhjus ju hoopis muus ning see, miks antud inimene sulle algselt meeldima hakkas, ei muutu. Enamjaolt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik mehi, aga ka naisi, seksib elus korduvalt partneritega kelle vastu sügavam tõmme tegelikult puudub, seega väide, nagu mehe ja naise vahel saab olla puhas sõprus ilma igasuguse intiimse varjundita, kuna tõmme puudub, on lihtsalt jama. Vbl mõnel tõesti on, aga sellised on üliharvad erandid. Tõestada, et tõmme puudub, pole võimalik, sest sa ei tea iial, mida teine tegelikult mõtleb ja kas ta tõtt räägib.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatult Tuuli Roosmaa ja Teet Margna jalutuskäigust Kadriorus. Kas eksidega ongi võimalik sedasi sõpradeks jääda, et käiakse jalutamas, räägitakse, võibolla isegi söömas jne. Kas see ongi ainult sõprus üldjuhul. Kuidas te suhtuksite kui abikaasa saab eksiga väga hästi läbi? Kas tekiks kahtlusi? Minul, ausalt öeldes veidi tekiks vist. Kui nii hästi läbi saadakse, miks siis üldse lahku minnakse. Miks just eks peab see olema, kellega suur sõprus.

Millest sa järeldad, et see polnud tööalane kokkusaamine? Jalutuskäik on hea võimalus muide ka töiseid asju arutada. Kui mängus on raha, siis ei ole küll oluline minevik, vaid hoopis tulevik. Kui igat kohtumist pidada sõpruseks või romantiliseks, siis ei tohiks ju abielus inimene üldse töötada segakollektiivis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sinu jaoks on ok, kui sinu abikaasa/elukaaslane on väga heas sõbrasuhtes oma endise naisega, kellega kunagi oldi väga lähedased

Kui suhted elukaaslaega on minu jaoks täiesti rahuldavad, siis ei loksuta mind ükski teine naine. Kui mu elukaaslane räägib minuga minu armastuse keelt, kui meil on hea olla – siis mis tähtsust on sellel, mida ta teistega ajab. Nii ehk naa pole see teistega sama mis minuga.

kas sulle meeldiks kui sinu mees suhtleb lähemalt mõne naisega, jagaksid oma rõõme/muresid, räägiksid niisama, mõlemaid huvitavatest asjadest, seejuures, hoiaksid läest kinni jne?

Kui see kõik on mulle mehega suheldes tähtis ja ta ei tee seda minu, vaid kellegi teisega, siis muidugi ei meeldiks.
Kui see mulle tähtis pole, siis suhelgu neil teemadel, kellega tahes.

Kas sa ise ei sooviks oma mehel ainuke naine olla, kellega sedasi õrnutsetakse ja suheldakse, samal ajal kui sina võibolla lastega kooliasju teed või teie ühise kodu eest muretsed või nutvat last lohutad

See on veidi teine asi, eks. Et kui minu peal on kogu koorem, mida mees ei taha jagada ja siis veel läheb ja naudib elu mujal, kusjuures pole isegi väga oluline, kellega ta seda teeb, igal juhul häirib.

Kokkuvõttes – häirivad asjad siis, kui partner jätab sind ilma või võtab sinuga suhtest ära midagi, mida sa pead selle suhte oluliseks osaks. Mis see oluline on, sõltub inimestest ja suhtest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 15:17; 19.06 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on võimalik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sa järeldad, et see polnud tööalane kokkusaamine? Jalutuskäik on hea võimalus muide ka töiseid asju arutada.

Kuidas millest?
Sellest Kroonika tekstist muidugi:

Läbi aegade teleäris nii koostööd teinud kui ka rivaalitsenud paar tekitas pealtnägijais iseäranis segadust, kui jalutas teisipäeva pärastlõunal Kadrioru luigetiigi veerel kohvik Katharinenthali juures ringi justkui armunud – teineteisel hellalt ümbert kinni hoides.

Milline sõna vajaks sinu jaoks eraldi tõlkimist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 08:20; 20.06 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sulle meeldiks kui sinu mees suhtleb lähemalt mõne naisega, jagaksid oma rõõme/muresid, räägiksid niisama, mõlemaid huvitavatest asjadest, seejuures, hoiaksid läest kinni jne?

No näiteks käest kinni hoidmine enam lihtsalt sõbrasuhte juurde minu meelest ei kuulu. Nii mina, kui mu mees satume ikka aeg-ajalt situatsioonidesse, kus vastassoost sõpradega omapead oleme ja juttu ajame. Aga füüsiline puudutamine on juba samm liiga kaugele. Mina lihtsalt leian, et nii pole ka mõtet elada, et oma meest nagu lasteaialast lõa otsas hoian. Tuleb lihtsalt usaldada, et ta piiri osksb pidada. Kui see naine talle ka atraktiivne tundub, ei ole minu asi tema mõtteid kammitseda. Fantaasiad ei ole meie peres keelatud. Iga mõte ei tähenda veel petmist, kui tegudesse ei minda. Kui minnakse, siis nii on, siis on see etapp toredast elust läbi ja järgmised ees ootamas. Mingi eelnev mehe enese külge vangistamine niikuinii ei aita, kui mees suhte hoidmisest huvitatud ei ole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 23:11; 18.06 00:04; 19.06 12:41; 20.06 09:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõprus eksiga