Esileht Pereelu ja suhted Sopvunud mehe peale

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Sopvunud mehe peale

Postitas:

Jama oli.

+6
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasva suureks

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka vahel valetan mehele, sellepärast et kui ma talle tõtt räägin siis ta hakkab liiga sageli kas a) mossitama b) vinguma või c) draamat tegema

Mõtle, kas sinuga pole sama.

Heas suhtes peab olema lihtne teisele ütelda – ei, ma ei viitsi kusagile praegu tulla. Mul on hetkel teised plaanid.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 19:34; 28.08 02:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees on harjumuslik valetaja ja see ei muutu mitte kunagi.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga veider.. ütled inimesele keda armastad, et ou kle ole üksi ma ei viitsi? Ja siis kimad oma semuga ringi.. ma olen vist kiiksuga, aga ma ei saaks sellist usaldada.. jumal teab mille kohta ta veel valetanud on kui nii väikese asja kohta valetab. Raske ss olla aus ja öelda sorri beib, olen semuga tiirul, ei teadnud et tuled vms. Milleks need mõtetud valed, selliste asjade pärast võib väga ruttu usalduse kaotada ju.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees on harjumuslik valetaja ja see ei muutu mitte kunagi.

+ ei tea, mille kohta veel valetanud. Kui väikseid asju ei julge öelda, mis siis veel suurtest, neid on ju palju raskem öelda. Nagu väike laps, kes ei julge tunnistada, et käis kommikoti kallal.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees on harjumuslik valetaja ja see ei muutu mitte kunagi.

Selle naisega ei muutu ilmselt jah, mõne teisega võib muutuda, kui avastab, et on võimalik teisele öelda, et tahaksin hoopis kodus lõdvaks lasta end, ilma et tuleks draama. Ma ise pole küll harjumuslik valetaja olnud päris, aga kindlasti oli mu ammuse kontrollivajadusega eksi puhul nii mõndagi, mida ma talle rääkida ei julgenud.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis saab nendes olukordades, kus mees sulle tõtt ütleb? Kui ta näiteks olekski vastanud, et ma ei viitsi sinuga edasi-tagasi kaasa sõitma tulla, ma tahan hoopis sõbraga kokku saada ja talle oma autot proovida anda?

Kui sa sellistes olukordades vastust täiesti siiralt aktsepteerid, teda selle eest ei kritiseeri, ümber veenda ei püüa ega hiljem mossita, on tõesti kummaline, et ta sulle tõe rääkimise asemel valetab.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti oleksid sa solvunud mehe peale nagunii, nii siis, kui ta oleks ausalt öelnud, et ei viitsi sinuga poolteist tundi edasi-tagasi niisama sõita jõlkuda (temal polnud ju sinna üldse asja) kui nüüd, kui vale välja tuli. Ta arvas, et üritab valetada, ehk naine ei märka ja saabki rahu.
Miks sa talle muidu rahu ei anna? Nagu keegi juba ütles, sellised valed tulevad siis, kui tõe rääkimisest tõuseks nagunii probleem. Ei pruugi olla mees patoloogiline valetaja (muidugi pole välistatud, et ta valetabki lihtsalt valetamise ilu pärast). Aga tundub, et sa hoiad teda ka niisama väga lühikese lõa otsas- lihtsalt hea pärast sõidad mööda, et kas ta ikka on seal, kus ütleb jne. Ei tea, kumb on põhjus, kumb tagajärg: kas ta valetab sellepärast, et sa oled liiga kontrolliv ja ahistav, või oled sa kontrolliv sellepärast, et oled teda liiga palju kordi valelt tabanud.

Ma ei taha andestada aga lahku minna ka ei taha.

Mida sa tahad siis?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks muidu koos olete?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees on harjumuslik valetaja ja see ei muutu mitte kunagi.

+ ei tea, mille kohta veel valetanud. Kui väikseid asju ei julge öelda, mis siis veel suurtest, neid on ju palju raskem öelda. Nagu väike laps, kes ei julge tunnistada, et käis kommikoti kallal.

Äkki julgeks, kui jälle pahandada ei saaks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska talle seda ka põhjendada.

Kas pidev valetamine pole siis piisav põhjus? Et pole võimalik usaldada?

Samas, see juhtum, millest räägid. Ma poleks ka viitsinud oma mehega mingile mõttetule käigule lihtsalt seltsi pärast kaasa minna, kui mul on näiteks sõbrannaga parajasti lõbus olla. Ma saaks seda oma mehele ka vabalt öelda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul on kokku lepitud sõbraga kohtumine ja mees kutsub mind lihtsalt seltskonna mõttes kaasa kuhugi, siis ma ütleks ausalt, et ei viitsi. Ma arvan, et täiskasvanud inimene saab üksi ka hakkama tund aega. TA sa mõtle järele, miks su mees valetab sulle? Võib-olla on põhjus sinus, sinu reaktsioonides ja ootustes? Kas sa eeldad, et su mees paneb sinu alati esikohale? Mina tahan ka vahel oma aega, aega kas üksi või koos teiste inimestega. Ma ei ole oma mehe siiami kaksik! Kui ei ole kogu aeg ninapidi koos, siis ongi suhe värskem. Kogu aeg koos, läheb tüütuks. Ka hea asi võib ära tüüdata. Anna mehele hingamisruumi.
Aga võib-olla ma eksin ja su mees ongi vastik tüüp. Sa pead ise järele mõtlema, mis olukordades su mees valetab ja kas põhjuseks võib olla sinu liigne klammerdumine?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ütleks, et teinekord ärgu niisugust tühja asja valetagu, sest see on mulle solvav. Öelgugi pigem nagu asi on, et ta on koos sõber Matiga praegu ja tahab talle oma autot näidata.

Megalt solvunud ei ole mõtet sellises olukorras olla, nagu teil oli, sest teil ei olnud ju mingi spets kokkulepitud asi ees, sa lihtsalt lambist helistasid mehele ja mõtlesid, et ta VÕIKS tulla aidata sul aega surnuks lüüa. See on jah veider, et ta õiget põhjust ei öelnud, aga see ei ole, et ta ei viitsinud niisama sinna sind lõbustama tulla. Kas te olete värskelt armunud paar, kes harva kohtuda saab? Kui mingi remont pooleli, siis järelikult ei ole ju, näete lihtsalt veidi hiljem, seega pole kokkusaamispõuda.

Megalt solvunud oleksin mina aga siis, kui meil oleks mingi kohting kokku lepitud, a la et läheme koos kinno, aga kuna eelnevalt on erinevaid asjaajamisi, siis saabume eri kohtadest, mina juba ootan kino ees ja siis saabub mingi teade, et sorri, ma siin sain Matiga kokku, näitan talle hoopis oma autot. Sellises olukorras pigem juba valetagu, et vanaema suri ära või muud sellist tähtsat ja ärgu hiljem selle valega kunagi vahele jäägu 😀 Kino võiks ju ka muidugi ära jätta ja teisele ajale lükata, aga sel juhul siis ikka varem, mitte viimasel hetkel ja mitte mingi tühise asja pärast, et nägi mingit sõpra, keda nagunii iga päev näeb. Sellega tahan öelda seda, et jah, ma ka teatud olukordades solvuksin. Aga teemaalgatuses toodud olukord ei ole päris selline koht, kus solvumine oleks nii suur, et lausa nuttes kodust ära põgeneks ja mõtleks lahkuminekumõtteid.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA – maga välja, ära pudista. Võta padi kaissu ja säilita väärikus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama oli.

Mul on hea mälu, võin selle loo algusest lõpuni ümber jutustada.

TA luges kommid läbi, tal (loodetavasti) hakkas piinlik ja meil siin õnnestus päästa üks suhe.
Edaspidi – andke üksteisele ruumi. Lihtne.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 19:34; 28.08 02:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Sopvunud mehe peale