Esileht Ilu ja tervis Sõrmed surnud?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sõrmed surnud?

Postitas:

Mul on vasaku käe kaks sõrme ära surnud ja nii juba 4 päeva. Arsti juurde sain aja alles reedeks. Mida teha? Või millest see on ? Ei tunne oma kahte sõrme ja ei saa nendega miskit teha ega tõsta 🙁 Algul paar päeva surisesid nüüd täitsa surnud. Olen mures 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:38; 08.09 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvutitöö? Kui jah, siis võib häda olla karpaalkanalis. Aga ainult võib, ei pruugi. Mingi närv seda häiret ilmselt ikkagi annab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 17:13; 08.09 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viimased 6 kuud töötu olnud ja arvuti taga veedan maksimum 1-2 tundi päevas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:38; 08.09 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtleks ikkagi karpaalkanali või käenärvide peale. Aga selle võib anda ka ülaselg kehvast magamisasendist. Äkki magad käed keha all või kuidagi halvas asendis? Kehv madrats, nt. vana ja lohkuvajunud. Karpaalkanali sümptomid tekivad sundasendist või liiga raskest ja ühetaolisest liikumisest. Arvutitööd küsisin seepärast, et seal on sundasend.
Üldiselt pole see eriti naljatamise teema. Mine perearstile, oskuslik seljamassa¸ võiks sind aidata. Halvimal juhul võib see ka operatsiooni tähendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 17:13; 08.09 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaelanärvid on pitsunud. Mine kiropraktikule. Kuna sõrmed on tõesti tundetud, siis mine kähku.

Perearstile võiksid ka uuesti asja seletada, öelda, et sa ei tunne sõrmi üldse. Sellega peaks sind ikka kiiremini ette võtma – kõigepealt tuleks teha röntgen, et näha mis toimub. Ehk annavad saatekirja röntgenile nii, et vastuvõtule minnes on tulemus juba olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama jama sõrmedega peale oppi (lahtine rinnakorv). Öeldi lihtsalt, et ju siis õde opi ajal ei kohendanud mind seal \”risti\” peal korralikult. Ühessegi dokumenti jama kirja ei läinud, puudetoetuse taotlemisel küsiti, et mis jahu ma ajan, et ma ühte kätt kasutada ei saa. Ma siis selgitasin … vangutati pead, et krdi arstid sellised …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ligi 1-2 päeva pool kätt n.ö surnud (nädalavahetusel), pereliinil olev arst soovitas aspiriini võtta. Kohe mööda ei läinud, aga lõpuks ikka, öeldi, et ehk olin mingi närvi kinni vajutanud. Aga ka pidevalt turjas põletab, käed surevad ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Sõrmed surnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.