Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sos ja päevad

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Sos ja päevad

Postitas:

Mure lihtne ja konkreetne: võtsin sos’i 11.12 ja 13.12 algasid uuesti päevad, kuigi 04.12 olid just olnud. Tänaseks pole päevad alanud, kuigi kõik viitab sellele juba üle nädala (alakõhuvalud, rinnad valusad, tujud jne). Kas lõi hormoonid sassi? Novembrini kasutasin tuperõngast, aga detsembris olude sunnil mitte. Olen 2 last saanud ja rasedustuntunnused alati varakult ära tundnud. Kas kellelgi on veel sos nii sassi löönud ja millal võiks päevi oodata? Ilmselgelt lähen ka arstile, aga kogemusi uuriks enda huviks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50:50 kas oled rase või lõi tsükli sassi. St tsükli sassi lööb see kindlasti ja kuna päevi oodata on, ei saa sulle keegi ennustada, aga miski ei välista, et ikkagi rase oled.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SOS pillid võivad vabalt päevad sassi lüüa, oleneb, millise võtsid ka. Endal on elu jooksul 2 erinevaga kogemust olnud, üks neist oli vist Ella One? See lükkas päevad lausa 2 nädalat edasi. Kuna sul päevad on hilinenud, siis soovitan teha rasedustesti. Muud siin polegi. Kui rasedustest on negatiivne, tee hiljem üks veel, kuigi ühest reeglina piisab. Ülejäänud aja lihtsalt ootad, millal päevad algavad. See on täiesti tavaline, et SOS pillid mõjutavad päevade algusaegasid, pikkust ja osadel võib võtta mitu kuud, et tsükkel taas normaliseeruks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50:50 kas oled rase või lõi tsükli sassi. St tsükli sassi lööb see kindlasti ja kuna päevi oodata on, ei saa sulle keegi ennustada, aga miski ei välista, et ikkagi rase oled.

Kindlasti nüüd küll mitte. Ma olen oma elu jooksul vist 8 korda sos pilli võtnud. Parem karta kui kahetseda, kuna kondoom ei anna täielikku kaitset. Mitte ükski kord ei ole tsükkel muutunud või päevad varem/hiljem hakanud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sos ja päevad