Esileht Pereelu ja suhted Sos pill iga kord?!

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Sos pill iga kord?!

Postitas:
Kägu

ETVs on saade Selge pilt. Tundub uskumatu, aga 2 lapse ema, Etv endine saatejuht räägib, et tema pereplaneeringumeetod oli võtta SOS pill iga kord peale vahekorda?!
Kuidas on see võimalik? Niiiii puudulik pereplaneeringuvahend tänapäeval, selline teaduskaugus. Ei kondoomi, ei tavalisi pille. Milleks? Kas keegi pole teavitanud, et see suur hormoonidehulk pole sagedaseks kasutamiseks?

+33
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes see endine ETV saatejuht on, kes nii räägib?

Muidugi ei tohi SOS-pilli regulaarselt kasutad. Sõna SOS tähendabki, et seda kasutatakse vaid erandlikus ehk hädaolukorras.

+14
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvatavasti usub teadusest seda, mida ise heaks arvab.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki oli tegemist nö kombineeritud meetodiga- ohutute päevade arvestus + vahest harva SOS pill ovulutsiooni ajal.

+1
-16
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki oli tegemist nö kombineeritud meetodiga- ohutute päevade arvestus + vahest harva SOS pill ovulutsiooni ajal.

Selline kombineeritud meetod on tervisele ohtlikum, kui igapäevane tavapillide söömine, seega ratsionaalset kaalutlust aeg-ajalt SOS pillide võtmiseks väljaspool SOS olukorda tegelikult ei ole. Ohutute päevade arvestus pereplaneerimismeetodina on enamasti ju kasutusel justnimelt hormoonide sissesöömisest hoidumiseks. Ja kui aeg-ajalt siis võtta megakogus hormooni ovulatsiooni ajal, nullib see kogu asja mõtte ära.

+22
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka seda tänu TA-le. Ainus , mis pähe tuleb, variant on väga harv suguelu. Eelnevalt ta ju mehega vist kokku-lahku suhe. Ehk kui kord kuus läheb asjaks, poleks SOS pill patt…

+2
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka seda tänu TA-le. Ainus , mis pähe tuleb, variant on väga harv suguelu. Eelnevalt ta ju mehega vist kokku-lahku suhe. Ehk kui kord kuus läheb asjaks, poleks SOS pill patt…

Saan netist uurides aru, et seda ei ole nii põhjalikult uuritud ja igaks juhuks ei soovitata SOS-pilli võtta tihemini kui korra tsükli jooksul (ehk enam-vähem korra kuus, kuigi keskmine menstruatsioonitsükkel on muidugi ju ikka veidi lühem). Mulle tundub siiski imelik, kui naine seksibki selle mõttega, et pärast võtan SOS-pilli. Mu arust see on olnud ikka selline kondoom läheb katki/tuleb maha, vägistati, purjus peaga juhtus nii, et ei mõeldud kaitsele… olukorra jaoks. Ju selle naise jaoks riskid ja sellisest tegevusest saadav heaolu (või rahaline kokkuhoid?) on tasakaalus, aga tundub veider käitumine tõesti. Samuti võivad mingid kahjulikud mõjud ilmnedagi ju alles hiljem.

+19
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

sos-pill võib tsükli kuudeks segi keerata.

+16
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

sos-pill võib tsükli kuudeks segi keerata.

Just. Ise olen võtnud 2 korda elus ning ühel korral pööras see graafiku paariks kuuks segi.

+11
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli pärast SOS-pilli võtmist kaks nädalat lakkamatut määrimist ja siis veel korralikud vererohked päevad otsa.

+10
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka nägin seda saadet ja see oli uskumatu.  Kuna inimene on endiselt leinas, siis tegelikult oleks pidanud mõned osad tema jutust välja jätma. Liiga isiklikud ja polnud loo edasiandmiseks kuidagi vajalikud või olulised. Arvan, et inimene hakkab hiljem lihtsalt kahetsema. Teinekord võiks paluda saate kokkuloikamisel prof leinanoustaja abi

+11
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen 20 a jooksul ca 10 korda sos pilli võtnud. Mitte kordagi pole see põhjustanud mingeid muutusi tsüklis.

+6
-16
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ovulatsioon, mitte ovulutsioon!

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui juba parandamiseks läks, siis vahel, mitte vahest.

+4
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Etv endine saatejuht räägib, et tema pereplaneeringumeetod oli võtta SOS pill iga kord peale vahekorda?!

Kas see naine, kes oma lapse kaotusest räägib, on endine ETV saatejuht? Minu jaoks täiesti võõras nägu.

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Etv endine saatejuht räägib, et tema pereplaneeringumeetod oli võtta SOS pill iga kord peale vahekorda?!

Kas see naine, kes oma lapse kaotusest räägib, on endine ETV saatejuht? Minu jaoks täiesti võõras nägu.

Minu jaoks ka täiesti tundmatu.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ühe korra sos pilli kasutanud. Ei toiminud ja pidin abordi sinna otsa tegema. Rohkem pole katsetanud, aga tore, kui tema jaoks see kindel ja usaldusväärne vahend on

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

See raseduse vältimise viis kõlas tõesti kummaliselt. Eriti, et võeti vastu otsus, et rohkem lapsi ei saada ning siis iga kord pärast vahekorda SOS-pill? Tahaks loota, et ta ikka mingeid termineid valesti kasutas…

Mul laps alles 9-kuune ja ega väga tihti just abikaasaga seksini ei jõua, aga no SOS-pilli jaoks ikkagi liiga sageli. Mõistan ka soovi mitte hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid kasutada (kuigi SOS-pill on ju veel hullem kui igapäevane väike doos), aga kondoomid on ju olemas ja vabalt kätte saadavad.

+5
0
Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Pereelu ja suhted Sos pill iga kord?!