Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sos pill ja võimalik rasedus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sos pill ja võimalik rasedus

Postitas:

Võtsin sos pilli. Umbes 12 pärast algasid normaalsed valutud päevad. Sellest 13 päeva pärast kõht veidi valutas, ühel päeval tuli punast verd, teisel-kolmandal päeval määris pruunikalt. Täna rinnad tundlikud, test oli positiivne.

Küsingi, kas peale sos pilli võtmist võibki test positiivseks “muutuda”? Rindade tundlikkus pidi norm nähtus olema.

Kes on pidanud aborti tegema, kas on väga hull kõhuvalu pärast ja kas järgnevad päevad on väga vererohked?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 21:18; 22.06 21:42; 01.08 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin sos pilli. Umbes 12 pärast algasid normaalsed valutud päevad. Sellest 13 päeva pärast kõht veidi valutas, ühel päeval tuli punast verd, teisel-kolmandal päeval määris pruunikalt. Täna rinnad tundlikud, test oli positiivne.

Küsingi, kas peale sos pilli võtmist võibki test positiivseks “muutuda”? Rindade tundlikkus pidi norm nähtus olema.

Kes on pidanud aborti tegema, kas on väga hull kõhuvalu pärast ja kas järgnevad päevad on väga vererohked?

SOS pill ei kutsu esile menstruatsiooni vaid lükkab edasi munaraku vabastamist ehk OV. Test ei muutu positiivseks, suure tõenäosusega olid rasestunud juba enne SOS pilli võtmist (kas päevad hakkasid nö normaalse tsükliga?). On see võimalik – st kui päevad hakkasid normaalse tsükliga võta tagasi umbes 10-16 päeva, et kas sel perioodil olid vahekorras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine esimesel võimalusel naistearsti juurde, ta kontrollib raseduse olemasolu ja räägib sulle sinu võimalistest.

Mina võtsin SOS pilli (EllaOne) vähem kui 12 tundi pärast vahekorda ja jäin sellest hoolimata rasedaks. Rasedus peetus ja hakkas ise puhastuma 6. nädalal, arst andis valiku kas oodata loomulikult või tableti abort. Valisin viimase, pandi tabletid tuppe ja saadeti koju. Mõne aja pärast algasid valud, mis olid tugevamad kui mu tavapärased menstruatsioonivalud, midagi asjalikku teha ei kannatanud. Samas mitte ka päris tappev (sünnitus oli hullem). Järgmine päev oli juba ok.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 23:06; 23.06 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on kindel, et olen rase. Lasin tuttavalt ämmakal proovi võtta ja täna sain synlabist vastuse.

Täna õhtupoolikul hakkas kõht valutama ja tuli pesukaitsme täis verd. Otseselt ei valuta, kui tuikab, köhides on valus.

Peab emosse minema? Kuidagi nadi minna jaanide tõttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 21:18; 22.06 21:42; 01.08 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on kindel, et olen rase. Lasin tuttavalt ämmakal proovi võtta ja täna sain synlabist vastuse.

Täna õhtupoolikul hakkas kõht valutama ja tuli pesukaitsme täis verd. Otseselt ei valuta, kui tuikab, köhides on valus.

Peab emosse minema? Kuidagi nadi minna jaanide tõttu.

Lollikindel on muidugi emosse kontrolli minna, kuid seni kuni enesetunne põhimõtteliselt ok, siis ei juhtu ilmselt ka midagi kui hiljem arstile minna. Katkemise korral nad väga nagunii teha ei saa.

Kui vaid korra veritses, siis võib olla pesastumisest. Minul jäi määrima nädalaks kuni arsti juurde minekuni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 23:06; 23.06 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin siis kõige pealt veritsusega ITK emos. Sain seal korralikult sõimata, et miks ma päeval ei tulnud emosse. Kahjuks on mul töö, et pole võimalik kohe jooksu panna…see selleks. Siis kuna mul veritsus oli selle arsti (ma ei tea kas see on arst, kes esimesena verd võtab, vererõhku mõõdab) vähene, siis sain riielda, et see pole piisav põhjus emosse pöördumiseks. Oleksin pidanud pöörduma naistearsti poole. Et emosse tasub siis minna, kui korralik verejooks on!!! Ma siis seletasin, et mul on naistearsti aeg pandud, aga see on x kuupäeval. Et  ma olen 2x registratuuri helistanud, et kahtlustan et mul on peetumine, aga aega ei saanud. OK, sain siis emos arsti vastuvõtule 5h hiljem, arst uuris-puuris, aga ei näinud midagi. Käskis siis oodata oma naistearsti vastuvõtuni ja jälgida rasedust.

Mul on 2 väga head sünnituskogemust ITKs, aga see “arstitädi” registratuuri kõrval suutis mu emotsioonid täiesti 0 keerata. Nii halb kogemus, et ei taha sinna tükk aega jalga tõsta.

Nii, x kuupäeval külastasin siis oma naistearsti, kes saatis maakonnahaiglasse UHsse. Seal oli nii tore naistearst ja ämmaemand, kes mind läbi vaatas. Tema avastas, et mul oli peetunud rasedus munajuhas. Nii ma pidin siis sammud seadma taas linna, seekord läksin Pelgulinna sünnitusmajja.

Pelgus EMOs vaadati ka mind siis üle, UHs. Olukord oli vist päris hull. Võeti kohe sisse ja mõne tunni pärast tehti laparaskoopia. Olen väga tänulik sealsetele arstidele sooja suhtumise eest. MU mure sai lahendatud!!!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 21:18; 22.06 21:42; 01.08 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jäin rasedaks ehkki järgmine päev võtsin sos-pilli. Esimene kuu olid päevad ka, aga lühemad kui tavaliselt, lisaks palavik, test näitas õrna teist triipu, vereproov näitas ka rasedust. Järgmisel kuul päevi polnud aga siis kuu lõpus katkes ära rasedus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sos pill ja võimalik rasedus