Esileht Kodunurk

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: …

Postitas:

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 17:35; 12.07 00:08; 12.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pese lihtsalt tavalise vahendiga läbi võimalikult kuuma veega ja pika programmiga. siis saad nii-öelda terad sõkaldest eraldada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kuivama vaid ikka pessu! Esialgu nii pika (eelleotamisega) tsükliga kui võimalik. Kui 1.korraga puhtaks ei saa, siis leotada (Fermenta) plekieemaldus jne

Kust see mõte musta märga pesu kuivatada mitte pesta?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häid riideid on kahju ära visata, kas kellelgi on sarnast kogemust ja oskab soovitada, mida ometi ette võtta ja milliseid aineid kasutada, kui näiteks pesumasinasse need pesema panna? On siin lootust midagi päästa?

Mis sul viga on, perekooli perenaine?

Kui pükstega muru peal kõhuli käia, siis on põlved palju hullemini määrdunud, kui see pesu sul seal praegu.
Pane tavalisse pessu ja asi korras.

Segi läinud oma perekooliga.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest!

Kust see mõte musta märga pesu kuivatada mitte pesta?

Olin just jõudnud panna pika programmi muule pesule käima.

Mis sul viga on, perekooli perenaine?

Segi läinud oma perekooliga.

Maitea, see on mu esimene postitus siin foorumis, ausalt öeldes ei mõista, miks pead nii kibestunud olema?
Aga igatahes mul on hea meel, et sain olla sulle väljaelamise objektiks.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 17:35; 12.07 00:08; 12.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust see mõte musta märga pesu kuivatada mitte pesta?

Olin just jõudnud panna pika programmi muule pesule käima.

Kui pikk see pikk programm sul on – kah mitu päeva? Mul on pikim programm vist u 3 tundi (eelpesu ja järelloputusega) ja kui miski on juba mitu päeva hallitanud, ei päästa see kolm tundi kuivatamist küll midagi.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk see pikk programm sul on – kah mitu päeva? Mul on pikim programm vist u 3 tundi (eelpesu ja järelloputusega) ja kui miski on juba mitu päeva hallitanud, ei päästa see kolm tundi kuivatamist küll midagi.

Ja selle postituse mõte on..?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 17:35; 12.07 00:08; 12.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean, et hapupiima sisse pannakse likku või äädikavee sisse. Siis pesta 60 kraadi juures. Kui hallitus ära ei tule, siis tuleb nii kaua korrata, kui tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kust see mõte musta märga pesu kuivatada mitte pesta?

Olin just jõudnud panna pika programmi muule pesule käima.

Kui pikk see pikk programm sul on – kah mitu päeva? Mul on pikim programm vist u 3 tundi (eelpesu ja järelloputusega) ja kui miski on juba mitu päeva hallitanud, ei päästa see kolm tundi kuivatamist küll midagi.

paari päevaga ei lähe midagi veel hallitama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piim pidavat hallituseplekid ära võtma, so leotamine piimas. Korra proovisin, aga ju see sõltub materjalist vmt. Mul ei mõiganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk