Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sotid selgeks saade täna

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 114 )

Teema: Sotid selgeks saade täna

Postitas:
Kägu

Kahju nendest lastest, netis ka kirjutati, et mitme erineva mehe lapsed, võibolla ongi nii, et osad lapsed selle mehega ja teised vennaga. Loodetavasti ei pea lapsed koolikiusamist taluma selle saate tõttu!

Sa ikka mõtle ka enne kui lahmima hakkad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nagu see naine suu lahti tegi, oli kohe selge, et jälle on tegemist ühe süüdimatu tegelasega, kes ootab, käsi pikka, et kõik neile midagi annaksid. Inimene ei vaevu isegi lepingut läbi lugema, enne kui alla kirjutab, aga ometi on tal jultumust looga televisiooni minna!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida see naine sellest saatest üldse otsis/tahtis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks oma õnnetut olukorda näidata ja seda, kui “julmad” võivad üürileandjad olla. Muud ei oska välja pakkuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Esiteks oma õnnetut olukorda näidata ja seda, kui “julmad” võivad üürileandjad olla. Muud ei oska välja pakkuda.

Mitte ainult – elu ongi julm. Jätad paar kuud elektri eest tasumata, tuleb elektrik ja lülitab elektri välja. Sama on veega – jätad veearved maksmata, paari kuu pärast on trass kinni. Ja mobiiliga on eriti julm – kui arve pole õigeks ajaks tasutud, piiratakse väljahelistamist! No see on küll julmuste tipp! Oh häda… Pisar tuleb lausa silma, kuidas üldse nii elada saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lihtsalt hädas ja veidi totud.

Mitte ainult hädas ja totud, vaid ka kangekaelsed. Kui inimene on hädas ja tal puuduvad teadmised, siis on suu peas ja saab alati juurde küsida, kui miski jääb arusaamatuks. Ma olen elus sellistega kokku puutunud ja nüüdseks olen ka võtnud seisukoha, et enam teist põske ette ei keera. Iga heategu on tõesti karistatav ja tuleb omale p*sana tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks neid üürileandjaid tanki pannakse. Kas see ei peaks mitte iga omaniku oma asi olema kellele ta on oma korteri üürile annab. Lisaks miks nad tasuta peaksid seda tegema. Kummaline lugu igatahes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

saate fb lehelt lugedes tuli välja, et korteriomanik valis selle pere teiste tahtjate hulgast välja, pereisa jutu järgi tahtsid üürida kuniks maja ehitatud saavad. üürilepingusse olevat kirjutanud valed mailiaadressid, et arveid kätte ei saaks, eelnevas korteris sama lugu, et ei maksnud kommunaale. nii et kahjuks kindel käitumismuster ja taktika teiste kulul elamiseks, kõik detailideni läbi mõeldud. selles mõttes positiivne, et saatesse ronisid, korteriomanikud teavad nüüd vähemalt sellistest hoiduda, näod tuttavad

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Neid lapsi kokku 9. 3 perest eemaldatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind pani imestama just see osa, et “Nõos korter hallitas. Mõtlesime, et Elva on ilus linn ja kolisime siia.” Oli see Nõo ainuke korter?
Minu tuttavate hulgas on pigem nii, et kodu vahetades (parema vastu, lahutuse pärast vms) valitakse sama või hea transpordiühendusega piirkond, et lapsed kooli vahetama ei peaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea on see, et tänu saatele on nüüd ilmselt potentsiaalsetele üürileandjatele selle pere vanemate näod hästi teada ja saavad ettevaatlikud olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lihtsalt hädas ja veidi totud.

Mitte ainult hädas ja totud, vaid ka kangekaelsed. Kui inimene on hädas ja tal puuduvad teadmised, siis on suu peas ja saab alati juurde küsida, kui miski jääb arusaamatuks. Ma olen elus sellistega kokku puutunud ja nüüdseks olen ka võtnud seisukoha, et enam teist põske ette ei keera . Iga heategu on tõesti karistatav ja tuleb omale p*sana tagasi.

See ütlemine käib pigem õilsameelsuse kohta. Kristlikus moraalis `a la, et kui kui keegi lööb, siis vastu ei löö vaid keerad teise põse – las lööb edasi, sina oled õilishing ja kannatad kõik ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea on see, et tänu saatele on nüüd ilmselt potentsiaalsetele üürileandjatele selle pere vanemate näod hästi teada ja saavad ettevaatlikud olla.

Seda küll, aga mis lastest saab?
Kust see välja tuli, et juba 9 last?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsed tuleks riigi hoolde võtta. Aga teades, kuidas igasugused “tädide” tegemised eesti jorssidel kopsu üle maksu ajavad, siis mis lastel häda on? Kui liiga hädiseks muutub, siis kutsub “pereema” kaamerad kohale ja paiskab märguande peale pisarajoad voolama. Küll siis Eesti rahvas raha kogub ja toetab.

Tuhandeid inimesi on hullemas olukorras kui need lapsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult surfasin natuke nende fb kontodel ja tuleb välja, et alles aasta jagu nö paar oldud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsed tuleks riigi hoolde võtta. Aga teades, kuidas igasugused “tädide” tegemised eesti jorssidel kopsu üle maksu ajavad, siis mis lastel häda on? Kui liiga hädiseks muutub, siis kutsub “pereema” kaamerad kohale ja paiskab märguande peale pisarajoad voolama. Küll siis Eesti rahvas raha kogub ja toetab.

Tuhandeid inimesi on hullemas olukorras kui need lapsed.

Kui lapsed riigi eestkostel, siis ju vanemad raha ei saa. See ongi kogu kala.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegemist vana tuttava perega.
Mängitakse ohvreid, et aina tasuta saada. Tööl käia ei viitsita, selle asemel tehakse lapsi. Kui läheb mädaks joostakse uude kohta peitu.
Siin olekski ainuõige laste eraldamine. Aga kaovad, kui sots.töötaja väga torkima hakkab.

Kust see välja tuli, et juba 9 last?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sihitu sigimine. Kurb.

Maailma rahvaarv suureneb, aga keskmine IQ ainult langeb. Ei suhestu selliste inimestega mitte kuidagi. Paralleeluniversumid on siiski olemas, mina, sina ja paljud teised ei puutu selliste inimestega mitte kunagi ega kuskil kokku.

Natuke kohatu ei ole maailma mängu tuua ja IQ-st rääkida, kui Eestis on 1,6 last naise kohta ja kõrgharidusega naiste osakaal on 60% piirimail?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jäi nägemata. Oskab keegi öelda, millal see tv3 kodukale järelvaatamisse tuleb?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Neid lapsi kokku 9. 3 perest eemaldatud.

Seda ma mõtlesin et vahepeal on kuidagi suur paus olnud tal.
Vald võiks pingutada ja võiks neilt väiksematelt üldse õigused ära võtta, siis saaksid päris noorelt uute perede juurde ja paremad šansid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

võiks neilt väiksematelt üldse õigused ära võtta

Lastelt õigused ära võtta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

veebis on juba praegu üleval. järelvaatamisest ei tea ma midagi, mul tv3 ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

veebis on juba praegu üleval. järelvaatamisest ei tea ma midagi, mul tv3 ei ole.

Tänud. Ma vist vaatasin vale koha pealt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust need kaks last veel tulid??

Mul jäi nagu 8 meelde. Aga, et 9 lausa.

Ma sain aru, et rõhuti sellele, et 6 neist alaealised, teistest üldse ei räägitud kuna on täiskasvanud? Mis elu nemad elavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kava.ee.

Telekava võiks ikka iga inimene osata ise vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kava.ee.

Ma tean millal see on kava järgi eetris. Ma tahtsin mobiiliga internetist just nüüd järgi vaadata tv3 kodulehelt.
Ei kanna telekat ja digiboxi kaasas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kava.ee.

Ma tean millal see on kava järgi eetris. Ma tahtsin mobiiliga internetist just nüüd järgi vaadata tv3 kodulehelt.

Aga kust seda peaks teadma, kui sa seda ei kirjuta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kava.ee.

Aga kust seda peaks teadma, kui sa seda ei kirjuta?

On ju kirjas, et tv3 kodukale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sihitu sigimine. Kurb.

Maailma rahvaarv suureneb, aga keskmine IQ ainult langeb. Ei suhestu selliste inimestega mitte kuidagi. Paralleeluniversumid on siiski olemas, mina, sina ja paljud teised ei puutu selliste inimestega mitte kunagi ega kuskil kokku.

Natuke kohatu ei ole maailma mängu tuua ja IQ-st rääkida, kui Eestis on 1,6 last naise kohta ja kõrgharidusega naiste osakaal on 60% piirimail?

Ok, tänu miinustele ma tunnistan, et kuna kõrgharidusega naiste % on järjepidevalt kasvanud, siis juba mõnda aega on ka nende keskmine IQ langenud. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust need kaks last veel tulid??

Mul jäi nagu 8 meelde. Aga, et 9 lausa.

Ma sain aru, et rõhuti sellele, et 6 neist alaealised, teistest üldse ei räägitud kuna on täiskasvanud? Mis elu nemad elavad?

Alaealised kõik aga nendest ei räägi keegi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 114 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sotid selgeks saade täna