Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sotid selgeks saade täna

Näitan 24 postitust - vahemik 91 kuni 114 (kokku 114 )

Teema: Sotid selgeks saade täna

Postitas:
Kägu

Jah, ongi lollid ja lihtsad inimesed, see oli neile näkku kirjutatud. See ei õigusta seda, et mingi Maria Merilai käib ja internetis nende pere kõige isiklikumaid detaile pläkutab. Kes teab kui tõesed needki on. Enda suures vihas, mõtlemata selle peale, kuidas need lapsed pärast kooli lähevad. Labane ja vastik külamoor.

ikka väga lihtsad inimesed, kui lähevad telesse, endal niisugused luukered kapis. ükski maria merilai ei suuda neile rohkem kahju teha kui nad ise teinud on.

Neist endist on täiesti savi. Emana mõtlen laste peale, nad ei ole saanud enda vanemaid valida. Saate tegijatest oli väga nõme neid lapsi näidata, aga mingi tibi viib netis asja veel kaugemale. Kui muidu tema klatšimist ei viitsi keegi kuulata, siis netis saab kord elus särada. Sära, lilleke. Naudi oma sära siin portaalis, kust sind kunagi suure kaarega välja visati selle eest, et üritasid õeluskottidega võidelda. Nüüd siis uuel katsel ja samasugusena nagu nemad. Kurb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tuleb panna steriilsetesse tingimustesse nagu hindu vaesurid – kaalutud toiduratsioon, kohustuslik käitumine, kahjulikud tegurid välistada. Väga hästi läheks loosi. Füüsilised geenid on tal küll head. 9 last sünnitanud, juttude järgi joob ka veel – ja milline välimus!

Oli siis tõesti ilus naine või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb panna steriilsetesse tingimustesse nagu hindu vaesurid – kaalutud toiduratsioon, kohustuslik käitumine, kahjulikud tegurid välistada. Väga hästi läheks loosi. Füüsilised geenid on tal küll head. 9 last sünnitanud, juttude järgi joob ka veel – ja milline välimus!

No mis tal siis viga oli? Selge see, et ta pole hoolitsetud ja tuunitud ja on peast lihtne, aga ei ütleks, et sellise CV-ga tegelasi just palju niisugune välja näeb. Palju tuunimist ta küll ei vaja, pärast üheksat last trimmis nagu jõusaalitibi. Ilusad juuksed ja korrapärased näojooned, mitte halvem kui Uma Thurman.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No mis tal siis viga oli? Selge see, et ta pole hoolitsetud ja tuunitud ja on peast lihtne, aga ei ütleks, et sellise CV-ga tegelasi just palju niisugune välja näeb. Palju tuunimist ta küll ei vaja, pärast üheksat last trimmis nagu jõusaalitibi. Ilusad juuksed ja korrapärased näojooned, mitte halvem kui Uma Thurman.

Tuunimine ei puutu kuidagi asjasse. Inimese ilu algab seestpoolt. Seda mina kahjuks ei näinud. Kui tõesti vaid välimusest lähtuda, siis imelisi näojooni ka ei näinud. Nägin tühja pilku ja tohutut rumalust. Sellest piisab, et inimest mitte ilusaks pidada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuunimine ei puutu kuidagi asjasse. Inimese ilu algab seestpoolt. Seda mina kahjuks ei näinud. Kui tõesti vaid välimusest lähtuda, siis imelisi näojooni ka ei näinud. Nägin tühja pilku ja tohutut rumalust. Sellest piisab, et inimest mitte ilusaks pidada.

Kuidas sul omal sellega on, sisemise iluga, ma mõtlen? Et sul head sõna on nii raske öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas sul omal sellega on, sisemise iluga, ma mõtlen? Et sul head sõna on nii raske öelda.

Tunnistan, selliste inimeste puhul jääb mul heast sõnast vajaka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma rääkisin ainult välimusest. Mis, muide, polegi inimese enda teha kuigivõrd. Et kõlbaks homodele lapsi tootma küll.

Please wait...
Postitas:
talent

Ilmselt loodeti saatesse minnes, et Eesti rahvas teeb korjanduse. Mill või kaks vähemalt. Aga saatejuht ei langenud päriselt haledate silmade ja nunnude põngerjate õnge.

Väga meeldivalt juhitud saade oli.

Oli jah. Polnud pisarakiskumist, polnud totakaid ilmeid ja iga hinna eest skandaali välja imemist. Asjalik, kaine, konstruktiivne. Mehed on ikka paremad saatejuhid kui naised, öelge mis tahate.

Ma ei usu, et see soost oleneb, aga vahetult enne sotte vaatasin Lusti saadet ja no kontrast oli mäekõrgune! Tema teatraalsus, kätega vehkimine, “mõistvalt” kaasanoogutamine ja suunavad küsimused/märkused (“Teil on pisarad silmas? On, jah? Oi, ongi!”) on põhjus, miks ma Kuuuurijat väga vaadata ei saa.
Mees jälle arvas, et Lindmaa kohe peale Lusti mõjus nagu villaste sokkidega tõrva sees kõndimine – aeglane ja uimane. Mina jälle leian, et väga asjalik. Ainuke asi, et tema lood jäävad tihtipeale lahenduseta. Mitte kõik, aga on neid.

Peategelaste kohta ei taha midagi arvata. Korraldasin endale kampaania “Septembris ei imesta”, aga kohe rikkusin reegleid 🙄

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et kõlbaks homodele lapsi tootma küll.

Surrogaatemadust sooviksid ka heteronaised, kes ise lapsi ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma rääkisin ainult välimusest. Mis, muide, polegi inimese enda teha kuigivõrd. Et kõlbaks homodele lapsi tootma küll.

Ahsoo, siis ma ei oska kaasa rääkida. Mina ei lähtu inimestega suhtlemisel välimusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahsoo, siis ma ei oska kaasa rääkida. Mina ei lähtu inimestega suhtlemisel välimusest.

Ja mina ei nimeta seda, mida ma telekas näen, inimesega suhtlemiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tundunud just sellised inimesed, kes viitsiksid lepingut lugeda.

Kui üürnikud lepingut lugeda ei viitsi aga kirjutavad alla, siis imelik on oma lollusega telesse lehvitama ja ohvrit mängima minna.

Jah, ongi lollid ja lihtsad inimesed, see oli neile näkku kirjutatud. See ei õigusta seda, et mingi Maria Merilai käib ja internetis nende pere kõige isiklikumaid detaile pläkutab. Kes teab kui tõesed needki on. Enda suures vihas, mõtlemata selle peale, kuidas need lapsed pärast kooli lähevad. Labane ja vastik külamoor.

Arvestades kui detailsete isikuandmetega antud külamoor töötab, valiks mina väga hoolega, kuhu kliinikusse enda naisteasju ajama läheksin. Keegi teeb aborti, pärast pool küla teab…

See, et inimesed on peast lihtsad ja ei saa iseendaga hakkama, ei anna õigust külamooridele tuld anda.

Sa kirjuta sellele Maria Merilaile Facebooki ja ütle talle oma nime ja näoga otse neid asju, mida siin ütled. Oled julge kirjutama, ole julge ka oma nime koos näoga avaldama. Maria Merilai seisab oma sõnade taga ega karda seda teha.
On vaks vahet, kas asi puudutab delikaatseid isikuandmeid ja konfidentsiaalset materjali (tööalaseks kasutamiseks) või inimesi, kes on endast ise avaliku huviobjekti teinud ja teise inimese perekonnale pahatahlikult moraalset ja rahalist kahju tekitanud. Mitte keegi ei keela tõde levitada. Sina paraku tõde ei tea kummagi osapoole kohta, ilmselgelt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas üürileandja teab, palju keegi kulutab,…

Minu paar tuttavat üürivad kindla summa eest elamispindu välja. Elekter on loomulikult eraldi, see on vist igas maailma otsas nii. Aga summa on konkreetne, näiteks 1000€ kuu. Talvel saab kasumit vähem, suvel rohkem, aga mugav nii endale kui üürnikule. Eriti üürnikule, kuna kulu on kogu aeg stabiilne.

Kasumivahesse mahub ka vee erinev kasutuskulu, kuigi üldjoontes on see normaalse pere puhul kuu lõikes siiski teada. Selliseid, kes nimme vee jooksma jätavad või iga päev 2 x vannis käivad, ei võetagi üüriliseks.

Olen välismaal (Taanis) õpingute ajal samamoodi üürinud – väga mugav süsteem.

Ka meie anname oma kaht kinnisvara just nii üürile. Üürihinnas on kõik. Kui tahab uhkemat telepaketti või kiiremat intenetti, maksab ise. Lepingud on minu nimel, neid muuta nad ei saa. Küll aga saavad teisest ketist näiteks teise tuppa eraldi kanalid osta, kui tahavad.

Väga mugav. Üürijad esialgu kahtlevad, aga mõni kuu hiljem alati kiidavad, et hea lihtne arvestada. Ja mina ei pea muretsema, kas neil mõni arve kogemata märkamata ei jää.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tõesti vaid välimusest lähtuda, siis imelisi näojooni ka ei näinud.

Mina nägin nendest näojoontest, et ta ei ole oma suguvõsas esimene selline.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatasime mehega koos seda saadet ja tema kommenteeris et milline mees sellise näoga naisega seksida tahab. Vaevalt et need lapsed kainelt on tehtud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatasime mehega koos seda saadet ja tema kommenteeris et milline mees sellise näoga naisega seksida tahab. Vaevalt et need lapsed kainelt on tehtud.

Küll sul on alles nunnu mees. Selline kullatükk, et isegi seksiks temaga – purjus peaga muidugi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Saade saateks aga see kammajjaa mis hiljem lahti läinud, ikka väga inetu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen nõus sellega, et see Maria on kaugele läinud. Sellest emast on mul ükskõik, aga lastest on kahju, see võib mõjutada ikka korralikult nende elu. Teate, et lapsed ei ole alati need õelad, täiskasvanud on ka. Mina, isegi mina, olen saanud oma vanema tegude pärast pähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks nad ilmselt järgmiseks kutsuvad Kodutunde külla.

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja selle naise hambad! Õudne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaatan see M.M. võtab Facebookis alatihti ja iga teema all sõna, nii kui kuskil mõni draama on. Iga kaklus on justkui tema kaklus. Tal on vist väga palju vaba aega.

Oskad mõne näite ka tuua?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaatan see M.M. võtab Facebookis alatihti ja iga teema all sõna, nii kui kuskil mõni draama on. Iga kaklus on justkui tema kaklus. Tal on vist väga palju vaba aega.

Malluka nr. 1 fänn. Tema postituste alt leiab alatihti. Ilmselt mingites gruppides ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Malluka nr. 1 fänn. Tema postituste alt leiab alatihti. Ilmselt mingites gruppides ka.

Too mõni konkreetne näide, kus ta Malluka teemades draamale kaasa elab või sellega tegeleb. Tegemist on tema isikliku tuttavaga, tuttavad ikka kommenteerivad üksteise postitusi. Ilmselt mingites gruppides ka? Ilmselt ei ole mingi näide.

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 91 kuni 114 (kokku 114 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sotid selgeks saade täna