Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sotsmaks mingi imelik summa

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sotsmaks mingi imelik summa

Postitas:

Vaevalt, et keegi vastat oskab, aga selline lugu. Tööl ma ei käi, eelmine aasta ka ei käinud, üks laps, kes sai septembris kolme aastaseks. Mul on seal maksuameti koondandmetes kirjas, et sotsmaksu makstud 770 euri. Minu pea ei võta, mille eest-pealt seda makstud on. Kuus on umbes 91 euri, aga ma ei saanud lapserahagi nii palju. Ei saa aru, kust see summa küll tulnud on. Kardan, et kui mehegi tuludeklarit tegema hakkan, siis pärast avastatakse mingi viga ja nõutakse raha tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 18:31; 13.02 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sotsiaalmaks ja tulumaks on kaks väga erinevat asja, aga sa vist ajad need omavahel segi. 91,75 on sotsiaalmaksu summa, mida riik sinu lapsega kodus olles igakuiselt sinu eest maksab, et sul püsiks mittetöötamise ajal sotsiaalkindlustus – et saaksid arsti juures käia näiteks. tuludeklaratsiooniga sult seda tagasi ei nõuta, ära muretse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sotsmaksu lapsehoolduspuhkusel oleva vanema eest ei maksta kindlasti mitte lapsetoetuse summa järgi (pakun et alampalga järgi). teine kindel asi on see, et sotsmaksu makseid ei tee inimene ise ja kui sm on valesti makstud, siis sind ei hakka keegi kiusama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu tuludeklaratsiooni puutub TULUMAKS, mitte sotsmaks.

Tehke rahulikult ühisdeklar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge, nüüd tean millest selline summa, aitäh valgustamast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 18:31; 13.02 20:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sotsmaks mingi imelik summa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.