Esileht Hobinurk Spa hotelli etikett

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Spa hotelli etikett

Postitas:

Esimest korda elus spa-sse  puhkama minek ja seega ka mõned rumalad küsimused:

1. Kas hotellitoast on normaalne spa alasse minna jalutades läbi fuajee  hommikumantlis? ( olen seda näinud filmides)

2. kuhu jäetakse selleks ajaks toa kaart, kui ise samal ajal basseinis oled?
3. Kas hommikusöögilauda minnakse viisakate riietega või võib sinna minna ka hommikumantlis?

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

1. Jah

2. Ma olen jätnud hommikumantli taskusse või administraatori kätte

3. Ikka viisakate riietega

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda elus spa-sse puhkama minek ja seega ka mõned rumalad küsimused:

1. Kas hotellitoast on normaalne spa alasse minna jalutades läbi fuajee hommikumantlis? ( olen seda näinud filmides)

2. kuhu jäetakse selleks ajaks toa kaart, kui ise samal ajal basseinis oled?

3. Kas hommikusöögilauda minnakse viisakate riietega või võib sinna minna ka hommikumantlis?

1. Spaasse on normaalne minna hommikumantlis

2. Toa kaardi paned riietusruumi kappi

3. Hommikusöögilauda minnakse tavaliste riietega, mitte hommikumantlis

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 19:53; 21.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem vaid hästiteenivatele kodanikele kättesaadavad teenused on lõpuks ka lihtrahvani jõudnud….ja nad lihtsalt ei oska käituda.

Kas see oli filmis Titanic, kus DiCaprio tegelasele korraldati enne kerge koolitus, kui ta oma tavapärastest trümmidest üles laeva restosse sööma lasti?

+10
-33
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. On OK, aga ma kasutaks võimalusel lifti, mis otse SPA lähistele viib, et ei peaks üleriides saabuvaid külastajaid kohtama
2. Hommikumantli taskusse
3. Ikka riietega, mitte hommikumantlis.
4. Ära mine praegu spasse, viirus levib

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spasse lähed hommikunatlis, ujumisriided all. Toa kaardi paned hommikumantli taskusse. Hommikust sööma minnakse tavaliste riietega. Mitte hommikumantlis. Enamikes kohtades saab tellida hommikusöögi lisatasu eest tuppa. Kui tunned, et ei viitsi ennast enne lõunat korda ja riide sättida, siis kasuta seda võimalust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem vaid hästiteenivatele kodanikele kättesaadavad teenused on lõpuks ka lihtrahvani jõudnud….ja nad lihtsalt ei oska käituda. Kas see oli filmis Titanic, kus DiCaprio tegelasele korraldati enne kerge koolitus, kui ta oma tavapärastest trümmidest üles laeva restosse sööma lasti?

Kas sinu kommentaar lisab midagi teemale juurde? Minu arust mitte, tänitad täiesti mõttetult.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 19:53; 21.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1-2. Ujumisriided paned toas selga, hommikumantli peale, plätud jalga ja lähed niimoodi spa poolele (enamasti on mingi eraldi sissepääs otse hotellist, ei pea läbi välisukse esise fuajee kõndima – Gospa-s peab jah). Tavaliselt on juba toas valmis kapi võtmepael, see kaasa või see antakse spas toakaardi alusel. Toakaardi jätad kappi, sinna võid jätta ka hommikumantli, sest spas antakse käterätik sulle (mõnes spas on eraldi rätik juba toas valmis). Hommikumantli võib ka spasse kaasa võtta, aga pigem on see seal tüliks. Hiljem on hea kuiv hommikumantel selga panna ja tuppa minna pesema.

3. Hommikusöögile minnakse riietatult, aga vabalt võib minna hotellisussides, kui need toas olemas, või oma plätudega.

 

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina spas kappi ei võta – pesen toas, panen trikoo selga, hommikumantli peale. Kaart, prillid, kell on hommikumantli taskus ujumise ajal. Tulen kohe tuppa ja lähen toas dušši alla.

Hommikusöögi kohta on juba kõik öelnud -sinna minnakse oma riietes.

Näe, õnneks on siin ka üks lihtrahva esindaja, võiksid ka endale nüüd spaad lubada, kui Titanicu oled ära vaadanud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaart, prillid, kell on hommikumantli taskus ujumise ajal.

Põhimõtteliselt muidugi võib hommikumantlis ujuda, aga ega see kõige viisakam tegu ei ole. Samuti on oht, et hommikumantli taskust võivad ujumise ajal eelpool mainitud asjad välja pudeneda ja otsi siis neid basseini põhjast taga.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt muidugi võib hommikumantlis ujuda, aga ega see kõige viisakam tegu ei ole. Samuti on oht, et hommikumantli taskust võivad ujumise ajal eelpool mainitud asjad välja pudeneda ja otsi siis neid basseini põhjast taga.

Põhimõtteliselt ma ei paneks isegi trikood sinna alla, läheb palavaks äkki pikema ujumisega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt muidugi võib hommikumantlis ujuda, aga ega see kõige viisakam tegu ei ole. Samuti on oht, et hommikumantli taskust võivad ujumise ajal eelpool mainitud asjad välja pudeneda ja otsi siis neid basseini põhjast taga.

Pidi hullult naljakas olema või?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi hommikumantlis ringi käia. Basseinide, saunade juures on rätik kaasas. Hotelli alal liikumise jaoks on mugav (dress)kleit. Sellega sobib ka hommikusöögile minna.

Pesemisega on kuidas kunagi, kas toas v basseini duširuumis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar asja veel: spas ei lärmata. Väga tihti on see, et just tahaks omi asju mõelda ja lõõgastuda, aga mingi kanakari lõugab ja irvitab. Kas on raske poolel häälel kõnelda? Viisakas oleks.

Ja enne basseine tuleb end ka pesta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem vaid hästiteenivatele kodanikele kättesaadavad teenused on lõpuks ka lihtrahvani jõudnud….ja nad lihtsalt ei oska käituda.

Kas see oli filmis Titanic, kus DiCaprio tegelasele korraldati enne kerge koolitus, kui ta oma tavapärastest trümmidest üles laeva restosse sööma lasti?

Neid miinuseid võib ju laduda, aga kahjuks on selle kommentaari kirjutajal õigus…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Spa hotelli etikett