Esileht Hobinurk Spa saunafännile

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Spa saunafännile

Postitas:

Tere!

Soovitage hotell spad kus on hea saunakompleks. Mehel juubel tulemas ja mõtlesin kinkida spa puhkuse. Hoolitsustest ja mudimistest mees huvitatud pole, küll aga armastab ta väga sauna niiet just saunad on tema jaoks spa kõige olulisem osa 🙂

Vspas oleme korduvalt käinud ja välistaks Harjumaa, Ida-virumaa ja saared 🙂

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 22:19; 12.10 03:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et Harjumaa välistatud on, meile meeldib just Laulasmaa saunakompleks väga 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värska sanatoorium.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 22:57; 14.10 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et Harjumaa välistatud on, meile meeldib just Laulasmaa saunakompleks väga ????

Palun ütle mis seal meeldivat on? Sa ei ole mujal käinud?

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnu Terviseparadiis ja Rakvere pakuks

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harjumaa oli küll välistatud, muidu Tallinnas Elamusspaas on minu meelest kõige rohkem saunu, eriti kui võtta 21 pluss ala ka. Aga see pole ööbimisega koht, lihtsalt päevakülastuseks.

Ööbides on Rakvere mõnus, saunade arv pole küll hiiglaslik, aga need on korralikud, on ka hea kõrge temperatuuriga leilisaun, mis meestele sageli meeldib.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tallinnas on reval spordis ja kalevis korralik saunakompleks, ma eitea, kas seal ka saunarituaale tehakse nagu vspas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: right;”>

Tere!

Soovitage hotell spad kus on hea saunakompleks. Mehel juubel tulemas ja mõtlesin kinkida spa puhkuse. Hoolitsustest ja mudimistest mees huvitatud pole, küll aga armastab ta väga sauna niiet just saunad on tema jaoks spa kõige olulisem osa ????

Vspas oleme korduvalt käinud ja välistaks Harjumaa, Ida-virumaa ja saared ????

Sa vaene emakeel ????

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Estonia Resort spaa Pärnus on parim.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hedon on minu vaieldamatu lemmik, eriti see vaikne spaa, kuna sinna peab eraldi aja broneerima ja seega pole seal palju rahvast korraga ja lisaks ei tohi sinna minna väiksed lapsed. Lisaks ilusad toad ja väga hea hommikusöök.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elamus spa on just saunafännidele. mulle saun ei meeldi aga meelitati mingile saunarituaalile ja see oli tõesti nii hästi läbi viidud, et võttis otseses ja kaudses mõttes õhku ahmima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees ka saunafänn ja väga kiitis Wagenkülli spaad. Seal veel see pluss, et tüütuid lapsi pole, kuna basseinides puuduvad tegevused lastele. Pigem ongi rahulik ja vähem rahvast. Restoran ka super!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta naudib sauna või meeste seltskonnaga saunas käimist?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 14:21; 11.10 17:22; 11.10 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida need saunarituaalid tähendavad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida need saunarituaalid tähendavad?

Need tähendavad selliseid nõmedusi nagu näiteks ilmub sauna koos sinuga mingi šamaan, viskab kõigile leili, taob trummi, üürgab, loitsib ja vihtleb sind.
Olen suur saunafänn ja eelistan ilma rituaalideta sauna. Vihelda soovin ennast ise, leili visata ka.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 17:03; 11.10 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida need saunarituaalid tähendavad?

Need tähendavad selliseid nõmedusi nagu näiteks ilmub sauna koos sinuga mingi šamaan, viskab kõigile leili, taob trummi, üürgab, loitsib ja vihtleb sind.

Olen suur saunafänn ja eelistan ilma rituaalideta sauna. Vihelda soovin ennast ise, leili visata ka.

Appi. See kõlab küll jubedalt.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need tähendavad selliseid nõmedusi nagu näiteks ilmub sauna koos sinuga mingi šamaan, viskab kõigile leili, taob trummi, üürgab, loitsib ja vihtleb sind. Olen suur saunafänn ja eelistan ilma rituaalideta sauna. Vihelda soovin ennast ise, leili visata ka.

Olen Elamus Spaas selle algust näinud. Temperatuur tõusis liiga kõrgeks minu jaoks, kuigi laskusin aina madamale. Kas ta vihtlema hakkab lõpupoole? Minul jäi see nägemata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 14:21; 11.10 17:22; 11.10 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hedon on minu vaieldamatu lemmik, eriti see vaikne spaa, kuna sinna peab eraldi aja broneerima ja seega pole seal palju rahvast korraga ja lisaks ei tohi sinna minna väiksed lapsed. Lisaks ilusad toad ja väga hea hommikusöök.

Minu arust ikka väga lahjake on see koht, spaaosa on väga väike. Erilist ilu või ülihead hommikusööki ka ei kiidaks. Ülehinnatud koht.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need tähendavad selliseid nõmedusi nagu näiteks ilmub sauna koos sinuga mingi šamaan, viskab kõigile leili, taob trummi, üürgab, loitsib ja vihtleb sind. Olen suur saunafänn ja eelistan ilma rituaalideta sauna. Vihelda soovin ennast ise, leili visata ka.

Olen Elamus Spaas selle algust näinud. Temperatuur tõusis liiga kõrgeks minu jaoks, kuigi laskusin aina madamale. Kas ta vihtlema hakkab lõpupoole? Minul jäi see nägemata.

Mina olen näinud läbi klaasukse ise teises saunas olles. Vabatahtlikult ühelegi rituaalile ise ei roni.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 17:03; 11.10 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam ammu ei ole seal küll käinud, mõnus ja soe (kogu ruum oli soe!) koht oli kunagi  https://spahotellavendel.ee/sauna-ja-loogastuskeskus/

 

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 14:21; 11.10 17:22; 11.10 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu saunafännist mehele on ka meeldinud kõige rohkem Elamus spa. Ööbimisega spadest on talle kõige rohkem Rakvere meeldinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka Rakverest, eriti meeldib kadakasaun, nii mõnus on seal lebotada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem on Noorus, kiidan ka Wagenkülli ja Kubijat. Enamuses normaalsetes spaades väljaspool Tallinnat vist käinud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 20:39; 14.10 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hedon on minu vaieldamatu lemmik, eriti see vaikne spaa, kuna sinna peab eraldi aja broneerima ja seega pole seal palju rahvast korraga ja lisaks ei tohi sinna minna väiksed lapsed. Lisaks ilusad toad ja väga hea hommikusöök.

Hedonit saunafännist meesterahvale ei soovita. Seal ei ole ühtegi sellist suurema temperatuuriga (leili)sauna. Pigem on Hedoni saunad sellised, kus istud ja mõnuled pikemat aega. Hedon on nn butiikspaa, kus saad oma kotikese kaasa ja siis käid ja mökerdad ennast ja jood vahepeal soovi korral teed. Minu tutvusringkonnas meeldib see pigem naistele.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitäh! Lähme Rakverre 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 22:19; 12.10 03:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida need saunarituaalid tähendavad?

V-Spas polnud mingit šamaani, aga viisakas neiu, kes rääkis sauna/leilitamise ajaloost, andis soovitusi ja viskas leili. Isiklikku ruumi keegi ei tungi (kindlasti mitte mingit vihtlemist!) ja igaüks on vaba lahkuma, kui liiga kuumaks läheb. Iseenesest kestab rituaal lühidalt (10 minutit äkki?) ja ma küll soovitaks ühe korra vähemalt põnevuse poolest ära käia

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Estonia Resort spaa Pärnus on parim.

Maitseasi. Minu topis on see viimane-depressiivne ja igav. Tubade disain ka jube.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 20:39; 14.10 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest naabrimehe saun on alati tasemel. Seal on nii rituaali kui vabadust ise laval tegutseda, üksinda või naabriga koos või oma elukaaslasega. Alati võib ju ka võõraid külla kutsuda, kui teravaid elamusi otsida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 22:57; 14.10 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks soovitanid V-spad, mis siis et korra käidud. Me käinud neli korda ja juba viiendaks korraks bronn. Hedon üks igavamaid, SPA’d pole ollagi. Suvel on asukoht plussiks, muidu pole sedagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka plaanis lähikuul Wagenkülli külastada. Loodetavasti piiranguid ei kehtestata…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Hobinurk Spa saunafännile