Esileht Hobinurk Spa tavad

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Spa tavad

Postitas:
Kägu

Polegi näinud, et kuskil spaas oleks korraga 10 inimest laval.

Nalja teed või? Tihti ei mahu saunagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus oli, et mis vahet seal on, kas need plätud on siin või seal? Kellelegi jalus võivad need teoreetiliselt ju igal pool olla.

Ukse taga ei ole ju sõna otseses mõttes ukse taga, vaid ukse kõrval seina ääres. On ikka vahe küll, kas pead üle hüppama või ei pea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh ega spaades jah ei soovi suvakatega mullivannis olla.

Enamustes spaades on sauna uksetaga võimalus võtta istumise alla paberlina. Aga matsirahvas seda ei kasuta

Paberlina, mis vettib saunas hetkega läbi, kui mitte sauna niiskusest, siis märja trikoo tõttu. Matsirahvas äkki enne tegemist ka mõtleb, mis selle liigutuse mõte peaks olema?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

selle peale ei tule, et äkki on tava, komme, et plätudes saunalavale ei ronita nagu ka ei lähe plätudega vette või ujumisriiete väel restorani (see keeld on rannahotellide restoranides). Tegelikult ei ole soovitav klooriste riietega kuuna kätte minna st. enne sauna tuleb pesemas käia, aga tänapäeval ei pesta ka enne basseini minekut. Korralikes spades hakkab automaatselt vette rohkem kloori lisanduma, kui vesi mustaks läheb. Eks siis kui pesemata või saunas higised basseini kargavad, siis kloori lisatakse automaatselt juurde.

Keegi pole ju lavale ronimisest rääkinud. Küsimus oli, et mis vahet seal on, kas need plätud on siin või seal? Kellelegi jalus võivad need teoreetiliselt ju igal pool olla. Täiesti väljaimetud “probleem” tegelikult.

Ja see oleks muidugi tegelikult põnev, kui inimesed läheksid avatud spaa-alal ujumisriieteta sauna.

Saksamaal on see tavaline. Aga soovitus oli enne sauna minekut duši alt läbi käia, et kloorivee ära uhuks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul komme need plätud kuhugi lava alla või nurka suure kaarega lükata ja siis kõvasti leili!

Täitsa napakas. Ja ise veel uhke ka oma juhmuse üle.

On jah – oluline et asi käiks ikka suure kaarega ja kõigile arusaadavalt!

Mõned ikka ei saa irooniast aru 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh ega spaades jah ei soovi suvakatega mullivannis olla.

Enamustes spaades on sauna uksetaga võimalus võtta istumise alla paberlina. Aga matsirahvas seda ei kasuta

Paberlina, mis vettib saunas hetkega läbi, kui mitte sauna niiskusest, siis märja trikoo tõttu. Matsirahvas äkki enne tegemist ka mõtleb, mis selle liigutuse mõte peaks olema?

Ei vetti midagi, need on veekindlad paberlinad – kas just keskkonnasäästlik lahendus, pigem ei. Kuigi – ka kohanud ühekordseks kasutuseks (võtad puhtad, viskad kasutatusse) rätikuid kui istmematte.

Aga minu arust need, kes suvakatega mullivannis ei taha olla ei peakski spasse minema. Otseloomikult pole mullivann ühe inimese, paari või sõpruskonna kasutuseks vaid – nagu ei ole seda ei ükski bassein, ega saun. Osades spaapdes on ka ca 10+ inimese mullivannid – pole ilmselt mõistlik, et seda vaid üks inimene korraga võiks kasutada. Privaatses kasutuseks tuleb ikka ka privaatne tuba ja mullivann võtta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saksamaal on see tavaline.

Austrias samuti. Seal on mehed naised paljalt saunas läbisegi. Plätud jäetakse sauna ukse taha. Ma olen kümneid kordi sealseid spaasid külastanud. Eestis olen harv külaline spaas, sest mulle ei meeldi kooristes ujumisriietes laval olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saksamaal on see tavaline

Lihtsalt imestan. Alles hiljuti oli perekoolis teema, kus valdav osa seltskonnast ütles, et ei pese end duširuumis, kuna häbenevad oma alasti keha. Ja jutt käis naiste duširuumist.

Nüüd aga loed, nagu oleks maailma kõige tavalisem meestel ja naistel läbisegi olla koos alasti saunas.

Saa siis aru!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei juhtu ka mitte midagi, kui need plätud jäetakse lava ette.

Eks see ole eelistuse küsimus. Mina eelistan, et 10 inimese plätud oleks ukse taga, mitte lava ees hunnikus. Visuaalselt ka niimoodi meeldivam saunas käia.

ma olen näinud 10+ inimest saunas, aga kunagi pole näinud 10 paari plätusid samal ajal kuskil eraldi vedelemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olen näinud 10+ inimest saunas, aga kunagi pole näinud 10 paari plätusid samal ajal kuskil eraldi vedelemas

Mina ka ei ole. Plätud panen ju sinna kohta lava ette, kus ma ise olen, ega sinna mulle otsa enam istuda ei saa, seega ei jää ka need plätud kellelegi ette.

Visuaalsest kaunidusest, et plätud on ilusamad ukse taga kui lava ees, ei saa aru. Plätud ei häiri visuaalselt mind mitte kuskil vähimalgi määral, inimeste välimuse kohta seda ei saa öelda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei ole. Plätud panen ju sinna kohta lava ette, kus ma ise olen, ega sinna mulle otsa enam istuda ei saa, seega ei jää ka need plätud kellelegi ette.

Mitte otsa, aga madalamale astmele küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olen näinud 10+ inimest saunas, aga kunagi pole näinud 10 paari plätusid samal ajal kuskil eraldi vedelemas

Mina ka ei ole. Plätud panen ju sinna kohta lava ette, kus ma ise olen, ega sinna mulle otsa enam istuda ei saa, seega ei jää ka need plätud kellelegi ette.

Visuaalsest kaunidusest, et plätud on ilusamad ukse taga kui lava ees, ei saa aru. Plätud ei häiri visuaalselt mind mitte kuskil vähimalgi määral, inimeste välimuse kohta seda ei saa öelda.

Täpselt sama arvamus. Kuidas saavad lava ette jäetud plätud kedagi segada? Need plätud jätan ma ju enda ette. Ja seal, kus mina juba istun, sinna ei saa ju rohkem keegi istuda. Ega neid plätusid siis kuhugile pilla-palla sauna põrandale laiali jäeta, vaid ikka enda ette.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te käite kuskil madalates ühe astme/pingiga saunades? Spaades on tavaliselt vähemalt kahe astmega aunad, sageli peab edasi liikuma juba jalgadega esimesel astmel olles.
Isegi kui otse üles minna, siis plätude põrandale jättes ei ole nad jäetud “enda ette”

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te käite kuskil madalates ühe astme/pingiga saunades? Spaades on tavaliselt vähemalt kahe astmega aunad, sageli peab edasi liikuma juba jalgadega esimesel astmel olles.

On küll mitu astet, aga mina pole küll näinud, et ühed lähevad ülemisele astmele ja keegi istub allapoole astmele, sinna, kus on teise inimese jalad. Kui ta soovib madalamale istuda, siis ta istub ikka natuke kuskile kõrvale, mitte teise inimese jalgade juurde.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll mitu astet, aga mina pole küll näinud, et ühed lähevad ülemisele astmele ja keegi istub allapoole astmele, sinna, kus on teise inimese jalad. Kui ta soovib madalamale istuda, siis ta istub ikka natuke kuskile kõrvale, mitte teise inimese jalgade juurde.

Sa vist ei käi nädalavahetustel spaas, kui need on puupüsti täis.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plätudehunnikut olen näinud ainult basseini ääres, need lendavad mõnel jalast poolel teel vette ja sinna nad jäävad, igaüks nihutab seda hunnikut omakorda ja pärast raske oma plätusid leida

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist ei käi nädalavahetustel spaas, kui need on puupüsti täis.

Millised puupüsti täis on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised puupüsti täis on?

Kõik normaalsed spad. Ma 21 erinevas käinud viimasel paaril aastal.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )


Esileht Hobinurk Spa tavad