Esileht Hobinurk Spaad Haapsalus

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Spaad Haapsalus

Postitas:
Kägu

Palun jagage kogemusi, kumba spaad eelistate, kas Hestia või Fra Mare?

Oluline on veekeskus ja saunad. Torusid ja eriti hulle atraktsioone ei pea olema, kuid võiks olla erinevad basseinid, mullivann ja erinevad saunad.  Samuti on oluline hea hommikusöök.

Hoolitsused ei huvita.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hestias pole käinud, aga Fra Mare oli kunagi rohkem nagu selline vanadekoduga sarnane. Ja hommikusöök oli erakordselt halb.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hestias pole käinud, aga Fra Mare oli kunagi rohkem nagu selline vanadekoduga sarnane. Ja hommikusöök oli erakordselt halb.

Täpselt sama tähelepanek Fra mares!

Hestias käisin Laine ajal ja üsna sama kogemus aga siiski toit oli hea. Nüüd on uuenduskuuri läbi teinud ja arvatavasti parem valik kui Fra mare vanadekodu.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan Hestia-t🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin laupäeval Hestias. Ilus spaaosa, aga natuke liiga pime. Tuba kostis jõhkralt läbi-kõrvaltoa vestlus ja õues mööduvad inimesed(olime teisel korrusel Superior toas) oli sõna-sõnalt kuulda. Hommikusöök mitmekesine, aga soe toit oli kahjuks külm ning jäi seetõttu söömata. Toad väga väiksed, 15-17 m2. Kokkuvõtes ei oskagi öelda, kas ma veel läheks. Käin muidu ööbimisega spaades iga teine nädalavahetus aastaringselt.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin laupäeval Hestias. Ilus spaaosa, aga natuke liiga pime. Tuba kostis jõhkralt läbi-kõrvaltoa vestlus ja õues mööduvad inimesed(olime teisel korrusel Superior toas) oli sõna-sõnalt kuulda. Hommikusöök mitmekesine, aga soe toit oli kahjuks külm ning jäi seetõttu söömata. Toad väga väiksed, 15-17 m2. Kokkuvõtes ei oskagi öelda, kas ma veel läheks. Käin muidu ööbimisega spaades iga teine nädalavahetus aastaringselt.

Millist spaad veel kiidaksid?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kiidan väga Rakvere Aqva Spa’d. Mõnus veekeskus, kus vesi ja ôhk on soe, saunade valik on korralil. Üli hea valikuga ja väga maitsev hommikusöök. Lastele suur mängutuba. Erinevad spa hoolitsused.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

fra marel peaks ka uuenduskuur läbitud olema nüüdseks

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen TA. Ma olen Hestias hiljuti käinud, ja mulle meeldis. Lihtsalt lootsin siit teemast võrdlust Fra Marega, kus ma ei ole käinud. Olen koguaeg jälginud seda kohta, aga tagasiside on kuidagi nõrk. Järelikult ei tasu minna?

Ma olen käinud ka Pärnu Tervise Paradiisis (mitu korda), Wiikingus ja Hedonis. Samuti ka Noorus Spas, Pühajärve Spas ja Rakvere Aqvas.

Praegune top on Rakvere Aqva – täiesti kõige kindlasti parim hommikusöök. Ja veekeskus on hea. Selle järel tuleb kohe Tervise paradiis. Hedoni osas on suur küsimärk. Miks seda kiidetakse? Aga ju on asi hoolitustes, mida ma kunagi ei võta.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi kui on uuenduskuuri läbinud siis klientuur on ikkagi sama ja rulaatorid seina ääres ootamas. Kahjuks või õnneks ei ole see noorte koht.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi kui on uuenduskuuri läbinud siis klientuur on ikkagi sama ja rulaatorid seina ääres ootamas. Kahjuks või õnneks ei ole see noorte koht.

aa, siin otsitakse ainult noorte spaad,…..ma pole muidugi seal seina ääres seisvaid rulaatoreid näinud (siis pole ka klienete, kui rulaaotird ootamas), aga ma olen ka üliharva seal käinud ja ainult aastavahetusel

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin umbes paar kuud tagasi Fra Mares. Vanureid ja rulaatoreid ei näinud. Tõsi aga on, et hoonete kompleks tekitab natuke sanatooriumi tunde.

Kuna ma ei ole Hestias käinud ning olen üldse vähene spaahotellide külastaja, siis võrdlust väga ei oska tuua. Spaa osas saunade valik oli ok (soome saun, aurusaun, soolasaun (tundus natuke jahe), infrapuna saun, sanaarium ning võib olla midagi veel, aga enam ei mäleta). Ehk siis üsna tavaline valik. Sisebassein tundus natuke väike ja liiga ülerahvastatus, sama ka ainsa mullivanniga. Välibassein oli hea (seal keegi niikuinii kaua ei passi) ning ka lebola oli mõnus. Kokkuvõtteks – ei midagi erilist, aga ei olnud ka halb.

Hommikusöögiga olin rahul. Õhtusöögibuffee oli aga üsna kesine. Seega seda ei soovitaks. Samas on hotell kesklinnast natuke kaugel ning õhtusöögiks linna jalutada oleks veidi ebamugav. Oli ka A la carte restoran, kuid selle kohta ei oska midagi öelda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aa, siin otsitakse ainult noorte spaad,…..ma pole muidugi seal seina ääres seisvaid rulaatoreid näinud (siis pole ka klienete, kui rulaaotird ootamas), aga ma olen ka üliharva seal käinud ja ainult aastavahetusel

Ega need rulaatori ja ratastooliga vanurid vist aastavahetusel tõesti sinna pidu pidama ei tule.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega need rulaatori ja ratastooliga vanurid vist aastavahetusel tõesti sinna pidu pidama ei tule.

no seda a räägingi, aga seisvaid rulaatoreid ka polnud mite kuskil

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kindlasti Hestia. Fra Mare on ikka vägagi kehva. Me võtsime Hookusbookusest Hestiasse õhtusöökidega paketi ja no söögid väga kohe meeldisid. A la carte menüüst sai 3 köigulise õhtusäägi valida,mitte buffee õhtusöögiga, Käisime nov. alguses,ka spraegu ka see pakkumises ei oska öelda

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

no seda a räägingi, aga seisvaid rulaatoreid ka polnud mite kuskil

No ehk oli aru peas need aastavahetuse peo ajaks kuskile mujale paigutada.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me ei ole suured spaades käijad. Mõned aastad tagasi sai mees töö juurest kingiks Fra Mare kinkekaardi ja võrdlus (Soome) vanadekoduga on väga hea! Kui seal midagi kardinaalselt muutunud pole, siis oma raha eest ma sinna kindlasti ei läheks.

Olen käinud Rakvere Aquas ja jäin rahule. Selle veekeskuse osaga jäin kohe väga rahule. Mulle on oluline, et oleks ka muud teha ja seal oli meil suurepärane jalutuskäik Vallimäel ja seal uues vabaõhukeskuses, Rakvere pisikeses  vanalinna osas ja omamoodi keskväljaku vaatasime ka üle. Just selline tore pooleteisetunnine jalutuskäik.

Teemaalgatajale ma soovitan Narva-Jõesuu Meresuu spaad. Seal on vist Eesti kõige suurem spaakompleks – vaielge vastu, ma pole mitmetes kiidetud spaades käinud. Mulle avaldas igatahes muljet. Saunu suur hulk, mullivanne mitu. Pluss mohjitobaar, mis oli superluks. Õues oli ka kuuma veega tünn. Hommikusöök oli külluslik. Teenindajad olid toredad ja rääkisid püüdlikku eesti keelt. Me käisime ajal, kui rannaaeg oli juba läbi, aga oligi ilus tühjas rannas jalutada. Narvas tegime ka väikese ringi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me ei ole suured spaades käijad. Mõned aastad tagasi sai mees töö juurest kingiks Fra Mare kinkekaardi ja võrdlus (Soome) vanadekoduga on väga hea! Kui seal midagi kardinaalselt muutunud pole, siis oma raha eest ma sinna kindlasti ei läheks.

Olen käinud Rakvere Aquas ja jäin rahule. Selle veekeskuse osaga jäin kohe väga rahule. Mulle on oluline, et oleks ka muud teha ja seal oli meil suurepärane jalutuskäik Vallimäel ja seal uues vabaõhukeskuses, Rakvere pisikeses vanalinna osas ja omamoodi keskväljaku vaatasime ka üle. Just selline tore pooleteisetunnine jalutuskäik.

Teemaalgatajale ma soovitan Narva-Jõesuu Meresuu spaad. Seal on vist Eesti kõige suurem spaakompleks – vaielge vastu, ma pole mitmetes kiidetud spaades käinud. Mulle avaldas igatahes muljet. Saunu suur hulk, mullivanne mitu. Pluss mohjitobaar, mis oli superluks. Õues oli ka kuuma veega tünn. Hommikusöök oli külluslik. Teenindajad olid toredad ja rääkisid püüdlikku eesti keelt. Me käisime ajal, kui rannaaeg oli juba läbi, aga oligi ilus tühjas rannas jalutada. Narvas tegime ka väikese ringi.

oo, pole seal käinud, aga mul juba suveks bronn olemas, kuna tahtsin sinnakanti minna

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lemmik on Noorus spa.

Teiseks paigutaks Taagepera Lossi

Kolmandaks LaSpa.

Aqva ei meeldi, kuna saunadesse minnes tekib külmakoridor. Samas toad kaunid ja hommikusöök luksuslik.

Pärnu Tervis Spa on väga hubane ja armas

Wasa on viisakas, aga liiga igav ja väike.

Tervise Paradiis okei(muidugi laps liiga palju), aga viimane kord võtsime sviidi, see natuke tasakaalustas.

Viiking saunad head, aga lapsi jälle liiga palju ning pole väga luksuslik.

Meresuu ei meeldinud üldse, igav kandiline.

Meeldiv avastus oli vastavatud Vihula mõisaspa.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

oo, pole seal käinud, aga mul juba suveks bronn olemas, kuna tahtsin sinnakanti minna

Kui pidasid silmas Narva-Jõesuusse minemist ja varem ei ole seal käinud, siis see kant on tõesti päris põnev. Vähemalt suvisel ajal. Täitsa teistmoodi linnake. Ma isegi imestasin, et see on linn. Arvasin, et pigem alevik. Ja ole ettevaatlik, linnakeses sees on igal pool tasuline parkimine. Napilt oleksin trahvi saanud, sest kes seda enne on kuulnud, et “väikealevis” on tasuline parkimine. Aga võimalik, et see on tasuline vaid suve- ehk siis rannahooajal.

Meresuu spaa kohta ei oska midagi öelda. Aga Noorus Spa oli täitsa ok, kuigi mitte lemmik võrreldes nendega, kus oleme käinud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA olen. Natukene teemast välja küsimus, kuid siiski Haapsalut puudutav.

Kas soovitate ka linnust külastada? Viimati, kui Haapsalus käisime, tegime lossivaremeis mitu tiiru, kuid sisse ei läinud. Mõtlesin, et kas seal on selle hinna eest midagi vaadata. Hind oli tõesti krõbe.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aqva ei meeldi, kuna saunadesse minnes tekib külmakoridor.

Mis asi? Ma olen sada korda seal käinud, pole mingit koridori tähele pannud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asi? Ma olen sada korda seal käinud, pole mingit koridori tähele pannud?

Külm on. Veealalt üles jõudes ning enne saunu on väga külm. Kui tuled kuumast saunast, jahtub maha juba enne vette jõudmist. Väga ebameeldiv.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lemmik on Noorus spa.

Teiseks paigutaks Taagepera Lossi

Kolmandaks LaSpa.

Aqva ei meeldi, kuna saunadesse minnes tekib külmakoridor. Samas toad kaunid ja hommikusöök luksuslik.

Pärnu Tervis Spa on väga hubane ja armas

Wasa on viisakas, aga liiga igav ja väike.

Tervise Paradiis okei(muidugi laps liiga palju), aga viimane kord võtsime sviidi, see natuke tasakaalustas.

Viiking saunad head, aga lapsi jälle liiga palju ning pole väga luksuslik.

Meresuu ei meeldinud üldse, igav kandiline.

Meeldiv avastus oli vastavatud Vihula mõisaspa.

Kuidas Vihula mõisaspa on vastavatud? Olen vist midagi maha maganud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas Vihula mõisaspa on vastavatud? Olen vist midagi maha maganud

No pean seda vastavatuks, kui ainult aasta vana.

0
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Hobinurk Spaad Haapsalus