Esileht Hobinurk Spaapakett

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Spaapakett

Postitas:

Palun soovitage spaapakett.21-22 detsember. 2 täiskasvanut ja 10 aastane laps. Võiks olla sees ka massaažid. Kus nt ise olete käinud ja rahule jäänud.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis tõega arvad, et jõulueelse nädalavahetuse spa`d on kõik veel välja müümata?

Selle asemel, et esimene ettejuhtuv, mis veel vaba on, ära võtta?

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 06:33; 10.12 07:58; 10.12 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine hotelliveebi lehele ja vali, on saada küll. Seal ka klientide tagasiside.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis tõega arvad, et jõulueelse nädalavahetuse spa`d on kõik veel välja müümata?

Selle asemel, et esimene ettejuhtuv, mis veel vaba on, ära võtta?

Mis see sulle maksnud oleks kui sa viisakalt vastanud oleks?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see sulle maksnud oleks kui sa viisakalt vastanud oleks?

Aga sulle, et sa ei oleks oma nina võõrasse teemasse toppinud ja võõra probleemiga (oma “kiireloomuline” hinnapäring) tegelenud?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 06:33; 10.12 07:58; 10.12 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka hotelliveebi, paned ajavahemiku, soovijate arvu jne. Perekoolis ei hakka keegi ju uurima, kas Meresuus või GoSpas sinule sobivaid aegu on.
Aga – kardan, et oled hiljaks jäänud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis ei hakka keegi ju uurima

Vaatsin, paar kohta isegi pakuvad, et vabad, Noorus Spa, Pühajärve, Tallink ja Kurgo.
Aga noh, ilmselt peaks kohe tegutsema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 06:33; 10.12 07:58; 10.12 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun soovitage spaapakett.21-22 detsember. 2 täiskasvanut ja 10 aastane laps. Võiks olla sees ka massaažid. Kus nt ise olete käinud ja rahule jäänud.

Kas spaade kodulehed on kinni pandud?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tavaliselt olen küsijate vastu sõbralik ning valmis nõu andma ka siis, kui küsimus rumal tundub. Ei küsi, kas teemaalgatajal on ainult perekooli pakett või miks ta ise ei googelda. Aga antud juhul mind küll see teemaalgataja hämmastab.

Ma käin kord-paar aastas sõpradega spaas. Sobiva paketi leidmine ja otsustamine on mitme tunni töö kohe kindlasti. Pead leidma kõigile sobiva aja, siis otsima, kus spaas mis pakette seks ajaks pakutakse jne. Teemaalgataja eeldab, et mina või mõni teine kägu hakkaks hotelliveebist ja spaade kodulehtedelt (hotelliveebis ei ole sugugi kõik paketid väljas) otsima masaazi sisaldavaid pakette ning siis otsima, kas seda paketti teemaalgatajale sobivale ajale ka broneerida saab. Päriselt? Ma vastaksin meeleldi, kui teemaalgataja teeks ise eeltöö ära, ütleks, et tema valikus need 3-4 spaad koos nende pakettidega, kiitke laitke. No et siis otsustada. Aga niimoodi eeldada, et me teeme kogu eeltöö?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käime spaas sageli, aga kunagi ei võta paketti, minu jaoks on see väga piirav. Broneerime hotellitoa ja eraldi juurde need hoolitsused, mida just soovime. Ma ei ole arvutanud, kas maksame niimoodi rohkem, aga maksta teenuse eest, mis ei oleks mu esimene valik, tundub veel otstarbetum. Enamasti on paketi sees mingid odavamad lühikesed hoolitsused, pigem võtan ühe ja korraliku, mida just vajan ja mis sobib minu nahatüübiga (massaaž, näohoolitsus vm), mitte nii et 20 minutit parafiinivanni ja 20 minutit kätemassaaži.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi viitsiks vaadata kus kauplusketis praegu Borjomi vesi soodustusega on?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 10:33; 11.12 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi viitsiks vaadata kus kauplusketis praegu Borjomi vesi soodustusega on?

Jah, kõik viitsivad.
Kampaania periood: 05.12.2019 – 15.12.2019

Hind: 1.35€ ja Pood: Comarket
Borjomi mineraalvesi 1 L

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi viitsiks vaadata kus kauplusketis praegu Borjomi vesi soodustusega on?

Jah, kõik viitsivad.

Kampaania periood: 05.12.2019 – 15.12.2019

Hind: 1.35€ ja Pood: Comarket

Borjomi mineraalvesi 1 L

aga ilma naljata see on ju jube kallis
rimis oli 5.99 vist olnud

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 10:33; 11.12 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tavaliselt olen küsijate vastu sõbralik ning valmis nõu andma ka siis, kui küsimus rumal tundub. Ei küsi, kas teemaalgatajal on ainult perekooli pakett või miks ta ise ei googelda. Aga antud juhul mind küll see teemaalgataja hämmastab.

Ma käin kord-paar aastas sõpradega spaas. Sobiva paketi leidmine ja otsustamine on mitme tunni töö kohe kindlasti. Pead leidma kõigile sobiva aja, siis otsima, kus spaas mis pakette seks ajaks pakutakse jne. Teemaalgataja eeldab, et mina või mõni teine kägu hakkaks hotelliveebist ja spaade kodulehtedelt (hotelliveebis ei ole sugugi kõik paketid väljas) otsima masaazi sisaldavaid pakette ning siis otsima, kas seda paketti teemaalgatajale sobivale ajale ka broneerida saab. Päriselt? Ma vastaksin meeleldi, kui teemaalgataja teeks ise eeltöö ära, ütleks, et tema valikus need 3-4 spaad koos nende pakettidega, kiitke laitke. No et siis otsustada. Aga niimoodi eeldada, et me teeme kogu eeltöö?

Logisin sisse, et Sinu vastust kiita. Vastaksin ise samamoodi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis tõega arvad, et jõulueelse nädalavahetuse spa`d on kõik veel välja müümata?

Selle asemel, et esimene ettejuhtuv, mis veel vaba on, ära võtta?

No just. Me ka vaadanud, et ei saagi enam eksprompt spaasse minna. Nädal ka vähe planeerimiseks, vähemalt kuu peab ette ära broneerima vist juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Spaapakett