Esileht Hobinurk Spaapuhkus kahele, Saaremaal

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Spaapuhkus kahele, Saaremaal

Postitas:

Milline spa valida Saaremaal kui soovida romantilist puhkust kahele, lapsi kaasas pole. Seal on Grand Rose, Johan, Meri, Rüütli, Gospa. Millist neist eelistada kaheöiseks nädalalõpuks? Ise pole varem üheski nendest peatunud. Soovime ujuda ja saunas käia, head toitu nautida, linnas jalutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me olime rüütlis. kuna kasutasime swedbanki preemiapunkte, siis oli lisaks toale, hommikusöögile ja veekeskuse külastamisele mõlemale ka mudamassaaž hinna (69€ öö kahele) sees.
õhtusöök rootsi lauas oli vaja eraldi juurde osta, kahe peale tuli see kokku alla 30€.

kuna me käisime nn madalhooajal, siis me saime kohale jõudes endatellitud tavalise toa asemel lausa kahetoalise minisviidi (vannitoas dušš + mullivann)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teile meeldivad erinevad saunad ja hubasus, siis GrandRose. Toit ja teenindamine on seal samuti üsna hea, toad romantiliste roosidega kaetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nendes kõigis käinud, aga aastaid tagasi (GOSPAs näiteks 6 aastat tagasi) ning arvatavasti on vahepeal siin-seal tube renoveeritud või spaaosa ümberehitus ette võetud. Aga üldiselt soovitaksin samuti nii kvaliteedi kui asukoha poolest Grand Rosed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 11:55; 09.01 22:24; 11.01 08:19; 13.01 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime just äsja Grand Roses, aga lastega. Nüüd vist koolivaheaeg läbi ja vast vene turiste ka vähem, siis oli maja täis kahjuks 🙂 Kui rahvast palju pole, siis on hubane ja mõnus. Saunu oli mingi 6-7 tk äkki. Basseine on 1, see oli suht igav.Siis 1 kuumaveebassein ja 1 mullivann. Meie jaoks oli seda vähe 🙂
Muidu hotellipersonal oli meeldiv ja probleeme meil polnud. Meie toas dušinurk oli suht kitsas, vaata et pikem inimene sisse minnes pead ära ei löö ja turskem mees seal väga palju liigutama ei mahu 🙂 Tuba küsige kah pigem linnavaatega, meil miski müür oli.
Restoran oli aga mõnus ja söök ka oli väga hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 12:19; 10.01 09:58; 11.01 11:57; 14.01 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grand Rose spa osa on hubane, väike, samas palju saunasid. Väga puhas. Hommikusöök selline keskmine, restoran on maja keldris – mulle see ei meeldinud, et hommikusööki peab poolpimedas madalate lagedega ruumis sööma. Parklat neil pole ja auto jaoks tuli ümbruses kohta otsida jupp aega.
GOSpa on hotellina parem, voodi parem, rõdu, lisaks siis hommikusöök ilmselt parim mida Eestis proovinud olen (no Pärnu Hedonis oli sama hea). Toad kaasaegsemad. Suur bassein, aga saunade valik väiksem.
Ebameeldiv oli, et neil oli mittehingav madratsikate lina alla peidetud, esimesel ööl higistasime ja vaevlesime, aru ka ei saanud, et mis jama on. Teiseks ööks võtsime selle “kile” ära lina alt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel, et minu arvates on nii GoSpa kui Rüütli mõlemad samuti väga head hotellid, lihtsalt asuvad linnaservas. Ei ole küll tegelikult pikk maa kesklinna, aga turistid sageli sõidavad seda vahet taksoga. Ise olen ka sõitnud, kui ei ole viitsinud jalutada.
Meri ja Johan SPA on nagu tavalised hotellid, ajavad asja ära, aga ei midagi erilist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 11:55; 09.01 22:24; 11.01 08:19; 13.01 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grand Rose spa osa on hubane, väike, samas palju saunasid. Väga puhas. Hommikusöök selline keskmine, restoran on maja keldris – mulle see ei meeldinud, et hommikusööki peab poolpimedas madalate lagedega ruumis sööma. Parklat neil pole ja auto jaoks tuli ümbruses kohta otsida jupp aega.

GOSpa on hotellina parem, voodi parem, rõdu, lisaks siis hommikusöök ilmselt parim mida Eestis proovinud olen (no Pärnu Hedonis oli sama hea). Toad kaasaegsemad. Suur bassein, aga saunade valik väiksem.

Ebameeldiv oli, et neil oli mittehingav madratsikate lina alla peidetud, esimesel ööl higistasime ja vaevlesime, aru ka ei saanud, et mis jama on. Teiseks ööks võtsime selle “kile” ära lina alt.

GoSpal on kohe maja kõrval tõkkepuuga parkla ka. See pole küll eriti suur, vist mingi 8-10 kohta. Järgmine parkimisvõimalus oli kohe üle tee miski ööklubi ees ja selle vastas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 12:19; 10.01 09:58; 11.01 11:57; 14.01 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

GoSpal on kohe maja kõrval tõkkepuuga parkla ka. See pole küll eriti suur, vist mingi 8-10 kohta. Järgmine parkimisvõimalus oli kohe üle tee miski ööklubi ees ja selle vastas.

See käib ikka Grand Rose´i kohta.
GoSpa juures ei ole ööklubi ja parkimiseks on ruumi maailm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 11:55; 09.01 22:24; 11.01 08:19; 13.01 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

GoSpal on kohe maja kõrval tõkkepuuga parkla ka. See pole küll eriti suur, vist mingi 8-10 kohta. Järgmine parkimisvõimalus oli kohe üle tee miski ööklubi ees ja selle vastas.

See käib ikka Grand Rose´i kohta.

GoSpa juures ei ole ööklubi ja parkimiseks on ruumi maailm.

Vabandust! Just, ikka Grand Rose Spa kohta see parkla jutt. Aju mõtles üht ja näpud teist kirjutasid. Tänan parandamast 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 12:19; 10.01 09:58; 11.01 11:57; 14.01 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime just äsja Grand Roses, aga lastega. Nüüd vist koolivaheaeg läbi ja vast vene turiste ka vähem, siis oli maja täis kahjuks ???? Kui rahvast palju pole, siis on hubane ja mõnus. Saunu oli mingi 6-7 tk äkki. Basseine on 1, see oli suht igav.Siis 1 kuumaveebassein ja 1 mullivann. Meie jaoks oli seda vähe ????

Muidu hotellipersonal oli meeldiv ja probleeme meil polnud. Meie toas dušinurk oli suht kitsas, vaata et pikem inimene sisse minnes pead ära ei löö ja turskem mees seal väga palju liigutama ei mahu ???? Tuba küsige kah pigem linnavaatega, meil miski müür oli.

Restoran oli aga mõnus ja söök ka oli väga hea.

Mina näiteks ei saa aru, mis vene turistidest jutt on? Olen palju käinud Saaremaal ja sealsetes erinevates spaades aga mitte kunagi pole kohanud vene turiste!

Spaadest soovitaksin Grand rose või Gospad, teised on alla igasugust arvestust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei saa aru, mis vene turistidest jutt on?

Neid käib ikka. Samuti võivad Lätist pärit venelased vene keeles rääkida.
Viimane kord oli mul Kuressaares selline haruldane kogemus, et läksin poodi ja peale minu ning kassapidaja rääkisid kõik vene (või ukraina) keeles. Mitu seltskonda kas turiste või võõrtöölisi (neid on ka ametlikult Saaremaal mitusada juba) oli korraga poes. Tänaval slaavi keelte kuulmine ei ole Kuressaares midagi haruldast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 11:55; 09.01 22:24; 11.01 08:19; 13.01 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime just äsja Grand Roses, aga lastega. Nüüd vist koolivaheaeg läbi ja vast vene turiste ka vähem, siis oli maja täis kahjuks ???? Kui rahvast palju pole, siis on hubane ja mõnus. Saunu oli mingi 6-7 tk äkki. Basseine on 1, see oli suht igav.Siis 1 kuumaveebassein ja 1 mullivann. Meie jaoks oli seda vähe ????

Muidu hotellipersonal oli meeldiv ja probleeme meil polnud. Meie toas dušinurk oli suht kitsas, vaata et pikem inimene sisse minnes pead ära ei löö ja turskem mees seal väga palju liigutama ei mahu ???? Tuba küsige kah pigem linnavaatega, meil miski müür oli.

Restoran oli aga mõnus ja söök ka oli väga hea.

Mina näiteks ei saa aru, mis vene turistidest jutt on? Olen palju käinud Saaremaal ja sealsetes erinevates spaades aga mitte kunagi pole kohanud vene turiste!

Spaadest soovitaksin Grand rose või Gospad, teised on alla igasugust arvestust.

No mina ei tea mis needus meil peal on, aga me pidevalt nende otsa satume 😀 Aga eks osa süüst sellel, et käime tihti jaanuari esimesel nädalal ja siis neil ju pikk puhkus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 12:19; 10.01 09:58; 11.01 11:57; 14.01 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

GOspa oleks parim valik. Ok on ka Grandrose ja Johan, kuid Meri ja Rüütli on väga igavad, vananenud ja mõttetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GOspa oleks parim valik. Ok on ka Grandrose ja Johan, kuid Meri ja Rüütli on väga igavad, vananenud ja mõttetud.

Johan jääb siiski nende “odavate” nimistusse, ei ole söök kiita, ei teenindus ega puhtus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Spaapuhkus kahele, Saaremaal