Esileht Hobinurk Spad ja muu tegevus linnades

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Spad ja muu tegevus linnades

Postitas:

Rakvere spa on järgmiseks nädalaks välja broneeritud. Arusaadav, seal on lastega külastamiseks ka  linnus ja Politseimuuseum.

Nüüd on valikus Pärnu, Paide ja Tartu. Tahaks nii, et ühe päeva saaks linnas sisustada. Pärnus pole vist 10+ lastele suurt midagi. Paides on ajakeskus mida võiks külastada, kas midagi veel? Tartu on natuke liiga kaugel ja AHHAA keskust hiljuti külastasime. Jagage palun mõtteid, kuhu võiks veel minna.

+3
-37
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 20:29; 28.12 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+28
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Olge kodus ja ärge levitage koroonat. Kui neid nakatanute arve näed, siis  peaks kaine mõistus koju sundima.

+41
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 20:37; 26.12 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Sa päriselt ei ole varem spades käinud? Ja seda ka üldse ei tea, mida Sulle ja Sinu perele teha meeldiks ja kus käia? Sitt lugu siis. Võta Google lahti, tutvu Eesti linnade ja sealsete huviväärtustega ja leia sobiv enda jaoks. Kui raske see saab olla?! Ise tulime Pärnu Hedonist just. Meie lemmikkoht ja lemmiklinn, kus puhata. Kolmapäeval lähen sõbrannadega  Tartusse. Mis Sa teed selle teadmisega? Sa ju ei tea, mis minu jaoks on mõnus ja ei tunne mina Sind ega Sinu perekonda. Aeg oleks veits iseseisvust ja oma arvamust omama hakata. Ja veits kasvõi seiklushimu. Uue aasta lubadusena kasvõi.

+4
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi Peterburi ennast sokutatada. Seal on vaatamist ja spaatamist kindlasti kordades rohkem kui siin konmatiigis.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 21:06; 27.12 01:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere spa on järgmiseks nädalaks välja broneeritud.

ja täna just lugesin postimehest, et neil on ikka nii-nii raske!?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 21:25; 27.12 13:25; 27.12 13:46; 27.12 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan mõelda Rapla peale, see on hea lähedal sõita.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on provokatsioon või tõesti inimesed on nii lollid ja isekad?!

+21
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see ei kuulu hobinurka nagu muud hotellide teemad?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist väljendit nagu “välja broneeritud” pole olemas. Võib öelda: välja müüdud. Või täis broneeritud.

Soovitan praegusel ajal kodus püsida. Kas oled kuulnud, et üks koroona-nimeline viirus on liikvel? Või mine lastega metsa matkama. Otsi koht, kus on lõkkeplats, võtke kaasa vorstikesi, küpsetage neid orgi otsas.

+19
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 22:29; 27.12 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei tuleks mõttessegi selline asi praegust olukorda arvestades. Ma ei julgeks kui aus olla. Ma olen endal kõik mõtted, plaanid edasi lükanud teadmata ajaks. Isegi kevadel jäi lapse sünnipäev pidamata ja nn vahele. Kui lastele oled juba lubanud, lükka edasi.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna jalutasin Laulasmaa spa-st mööda ja see oli ikka vaatepilt, võetakse viimast, enne kui lukku pannakse. Parkla autodest pungil ja tuli aina juurde, ujula rahvast täis jne.  Ja nii on olnud koguaeg, nii kui kevadel peale koroonat avati.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Metsa võiksid minna sellise jutuga. Või äkki leiad mõne Leedu veepargi. Mine laku seal poe uksepidemeid. Ka.
Kõrval teemas arstid räägivad kuidas nad enam ei jaksa, perh enam koroonapatsiente vastu ei suuda võtta. Ja sinul on vaja spaasse

+20
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epideemia tõttu soovitaks reisi edasi lükata. Aga lihtsalt edaspidiseks: kui on soov Rakvere spaasse minna, aga see on broneeritud, siis saab võtta Rakveres näiteks kodumajutuse või muu hotelli ja minna spaasse lihtsalt päevapiletiga. Peab see hotell just veekeskuse küljes olema?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõna otseses mõttes, pidu katku ajal…

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki reisite Londoni või Rootsi, toote selle uue koroona tüve ka kaasa.

+14
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 20:37; 26.12 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus peale Terviseparadiisi veekeskuse ka Pernova loodusmaja, äkki sobiks lapsele.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 23:09; 27.12 14:00; 27.12 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki reisite Londoni või Rootsi, toote selle uue koroona tüve ka kaasa.

Pigem võiksid nad sinna Rootsi või Londonisse koos selle uue koroonatüvega ka jääda. Nautigu seda seal.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus peale Terviseparadiisi veekeskuse ka Pernova loodusmaja, äkki sobiks lapsele.

Pole selliseid Pärnusse küll vaja. Loodusmaja koolivaheajal õnneks kinni. Võiks SPAd ka kinni panna. Covidioodid istuks siis kodus mitte ei tassiks oma viirust laiali. Kui jube see kodu olema peab, et seal olla ei suudeta? Pärnus pole lund ka …ainult pori.

+17
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 00:49; 28.12 11:44; 28.12 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus peale Terviseparadiisi veekeskuse ka Pernova loodusmaja, äkki sobiks lapsele.

Pole selliseid Pärnusse küll vaja. Loodusmaja koolivaheajal õnneks kinni. Võiks SPAd ka kinni panna. Covidioodid istuks siis kodus mitte ei tassiks oma viirust laiali. Kui jube see kodu olema peab, et seal olla ei suudeta? Pärnus pole lund ka …ainult pori.

Noo vaata osadel võibolla ei olegi peale kevadist pauku kodu ja eks nad siis lootsidki, et nädala sees saab töö juures või külast külla käies öö mööda saata ja nädalavahetusel siis spaatada. Kui nüüd kõik kinni üannakse peavad võibolla autos ööbima hakkama või tänaval.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 21:06; 27.12 01:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere spa on järgmiseks nädalaks välja broneeritud. Arusaadav, seal on lastega külastamiseks ka linnus ja Politseimuuseum.

Nüüd on valikus Pärnu, Paide ja Tartu. Tahaks nii, et ühe päeva saaks linnas sisustada. Pärnus pole vist 10+ lastele suurt midagi. Paides on ajakeskus mida võiks külastada, kas midagi veel? Tartu on natuke liiga kaugel ja AHHAA keskust hiljuti külastasime. Jagage palun mõtteid, kuhu võiks veel minna.

arusaadavalt ei jaga keegi sulle neid mõtteid hetkel, aga mis puutub poiltseimuuseumisse, siis minu arust on see kogu aeg kinni, kui vähegi püha või puhkepäev on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere spa on järgmiseks nädalaks välja broneeritud.

ja täna just lugesin postimehest, et neil on ikka nii-nii raske!?

SPAd võivad võtta majja vaid 50% lubatud külastajate arvust. Seega ilmselt lähebki märksa kehvemin kui kulud on tavapärased aga käivet vaid pool.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 08:23; 27.12 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SPAd võivad võtta majja vaid 50% lubatud külastajate arvust. Seega ilmselt lähebki märksa kehvemin kui kulud on tavapärased aga käivet vaid pool.

jah? minu teada ei ole majutusasutustele mingeid täituvuspiiranguid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 21:25; 27.12 13:25; 27.12 13:46; 27.12 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SPAd võivad võtta majja vaid 50% lubatud külastajate arvust. Seega ilmselt lähebki märksa kehvemin kui kulud on tavapärased aga käivet vaid pool.

jah? minu teada ei ole majutusasutustele mingeid täituvuspiiranguid.

Spa Estonia lehelt:

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele peab spaa- ja saunakeskus piirama külastajate arvu 50% võrra.

Eelmisest nädalast V-spast sama kogemus.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 08:23; 27.12 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Praegu on teatud mõttes veel hullem seis. Tallinn ja Ida-Virumaa mõtlevad, et asi see siis naabermaakonda sõita ja ülejäänud maakonnad mõtlevad,  et neid see kõik ei puuduta, sest neid pole ju nö kinni pandud.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 13:39; 27.12 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SPAd võivad võtta majja vaid 50% lubatud külastajate arvust. Seega ilmselt lähebki märksa kehvemin kui kulud on tavapärased aga käivet vaid pool.

jah? minu teada ei ole majutusasutustele mingeid täituvuspiiranguid.

Spa Estonia lehelt:

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele peab spaa- ja saunakeskus piirama külastajate arvu 50% võrra.

Eelmisest nädalast V-spast sama kogemus.

jah, spa ruumides on piirang, aga see ei takista ju ööbimist müüa. nagunii ei tule kõik külastajad korraga samal ajal ujuma. ning kui on valida, kas müüa vähem tube või võimaldada spasse pääs ainult hotellikülastajatele, siis majanduslikult mõeldes on ju otsustamine väga lihtne.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 21:25; 27.12 13:25; 27.12 13:46; 27.12 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus peale Terviseparadiisi veekeskuse ka Pernova loodusmaja, äkki sobiks lapsele.

Pole selliseid Pärnusse küll vaja. Loodusmaja koolivaheajal õnneks kinni. Võiks SPAd ka kinni panna. Covidioodid istuks siis kodus mitte ei tassiks oma viirust laiali. Kui jube see kodu olema peab, et seal olla ei suudeta? Pärnus pole lund ka …ainult pori.

Mul koduleht näitab, et loodusmaja ikka lahti homsest. 1.01 on kinni. Veekeskuses on 50% piirang. Praegu kerge lumi Pärnus. Õiged jalanõud ja riided ja saab ka lihtsalt jalutada rannas laudteel või jõe ääres.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 23:09; 27.12 14:00; 27.12 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Sa päriselt ei ole varem spades käinud?

Mina näiteks ei ole. Ei taha hunniku võõraste inimestega ühes basseinis mulistada, oht veel, et keegi kargab kuskilt hüppetorust pähe. Ühissaunad pole samuti mu lemmikud. Aga ma ratsutan, mul on piloodipaberid ja ma käin langevarjuhüppeid tegemas, mul on üks maailma kallemaid kassitõuge kodus ja ma olen üks nelikutest. Siiski ma ei küsi, et aga kas sina polegi siis seda kõike teinud/kogenud?
Ei maksa nii iseenesestmõistetavalt asjadesse suhtuda.

Teemasse: loodetavasti on see provokatsioon.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.12 14:30; 27.12 18:41; 27.12 18:43; 28.12 05:09; 28.12 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on avatud, siis võib käia, olenemata kust maakonnast külastaja tuleb. Kui te seal Rakveres või Pärnus nii hirmul olete, siis sulgege oma spad ja hotellid ennetavalt.
Väga paljud tallinnlased käivad juba vähemalt kuu aega muudes maakondades teatris/ spaas/ üritustel. Pole ju midagi hullu juhtunud. Ja kuni on avatud, käiakse edasi.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Pärnus ei ole hirmul. Olete teretulnud. Käin ka ise tihti Tallinnas ja plaan ka Haapsalu spaasse minna.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 23:09; 27.12 14:00; 27.12 17:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Hobinurk Spad ja muu tegevus linnades