Esileht Hobinurk Spad ja muu tegevus linnades

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Spad ja muu tegevus linnades

Postitas:

ja ma olen üks nelikutest

Eestis on teadaolevalt sündinud läbi aegade ühed nelikud ja seda aastal 2017. Päris palju oled jõudnud oma 3 eluaasta kohta.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 17:44; 28.12 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja ma olen üks nelikutest

Eestis on teadaolevalt sündinud läbi aegade ühed nelikud ja seda aastal 2017. Päris palju oled jõudnud oma 3 eluaasta kohta.

mõtlesin ka toda postitust lugedes, et kas need polnud mitte eesti esimesed nelikud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 21:25; 27.12 13:25; 27.12 13:46; 27.12 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mina ühte peret tean Pärnus, kelle Tallinnast tulnud külaline isolatsiooni saatis.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 13:39; 27.12 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru nendest inimestest kelle elu mõte on teiste inimestega kuskil spas vedeleda. Saun ja mull mull ja elu kui lill.

 

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljud tallinnlased käivad juba vähemalt kuu aega muudes maakondades teatris/ spaas/ üritustel. Pole ju midagi hullu juhtunud.

Siiani oli meie maakond (Järvamaa) üks kõige väiksema nakatumisega maakond. Septembris kirjutas isegi Ilta-Sanomat, et Põhja-Euroopa rekord – sept. kuus null nakatumist Paide linnas. Enam see nii kahjuks ei ole.
Kordan – viirus levib reisides. Vahet ei ole, kes kuhu liigub, viirus liigub kaasa. Pealinlase inimõigus on ju spaas ja teatris käia, loomulikult.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.12 14:30; 27.12 18:41; 27.12 18:43; 28.12 05:09; 28.12 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja ma olen üks nelikutest

Eestis on teadaolevalt sündinud läbi aegade ühed nelikud ja seda aastal 2017. Päris palju oled jõudnud oma 3 eluaasta kohta.

Ma ei ole oma sünnikohta ju maininud, ega? Sinu statistika on õige (avalikud andmed), paraku detektiivitöö pole sinu jaoks.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.12 14:30; 27.12 18:41; 27.12 18:43; 28.12 05:09; 28.12 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lääne-Virumaal elav sõbranna just rääkis jõulude ajal, et tema oma lastega enam ei julge Rakvere Aqua spaasse minna, kuna see pidi olema Ida-Virumaalt tulnuid täis, sest neil seal on ju kõik meelelahutuskohad kinni. Tulevad sealt koos koroonaga siis Rakverre spaasse.

Nii mõeldes, siis valitsuse poolt oli lühinägelik panna kinni üksikute maakondade meelelahutus. Eestis on vahemaad nii väikesed, asi see siis idavirumaalasel sõita spaasse või restorani Rakverre või kasvõi Tartusse, pealinlasel Haapsallu või Pärnusse. Koos oma koroonaga. Nii levitatakse viirust suurema tõenäosusega ka sinna, kus seda veel nii palju polnud.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 22:29; 27.12 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan mõelda Rapla peale, see on hea lähedal sõita.

Meil siin Raplas ei ole spaad. Ujulat ka mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime reisiplaanid tehtud, aga sellest teemast abi väga palju ei olnud. Sain teada, et osad on lõpetanud vabatahtlikult koroona pärast üldse elamise ära. Paras ülereageerimine, aga eks igaühe enda valik.

+3
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 20:29; 28.12 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse Rakvere spast:

Rahvast on, maja pidi täis olema (ei usu, et 50%). Vastuvõtus oli järts ja koridoris on inimesi istumas ja jalutamas ning liftis on inimesi sõitmas. Fuajees istus ca 8 tüüpi. Maske on 80%, 2+2 ei toimi.  Üks koristaja käis spreypudeliga ringi. Ise arvasime, et spasse ei lähe aga meie saabumise hetkel oli seal üksikud inimesed ja saime privaatbasseini, – sauna. Paari tunni jooksul hakkas tulema päris palju inimesi ja me lahkusime.

Õues lasershowl oli palju rahvast. Seisid üksteisel suht seljas, ei maske ega 2+2. Sealt lahkusime.

Näis kuidas hommikusöök. Hajutatud pooletunniste vahedega tubade kaupa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 01:38; 28.12 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime reisiplaanid tehtud, aga sellest teemast abi väga palju ei olnud. Sain teada, et osad on lõpetanud vabatahtlikult koroona pärast üldse elamise ära. Paras ülereageerimine, aga eks igaühe enda valik.

Küsid nõu ja siis hakkad ülbitsema?
Päris nõme inimene!
Käitud kah nagu oleksid juba vaktsineerutud.
Mis seal ikka – kerget põdemist ja meeldivat tulevast kodusistumist!

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.12 14:30; 27.12 18:41; 27.12 18:43; 28.12 05:09; 28.12 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja ma olen üks nelikutest

Eestis on teadaolevalt sündinud läbi aegade ühed nelikud ja seda aastal 2017. Päris palju oled jõudnud oma 3 eluaasta kohta.

Ma ei ole oma sünnikohta ju maininud, ega? Sinu statistika on õige (avalikud andmed), paraku detektiivitöö pole sinu jaoks.

Hale ????. Oled ilmselgelt samapalju piloot kui nelik.

 

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 17:44; 28.12 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkuks:Rakvere spa hommikusöök oli nagu laulupidu. Kõik lauad täis – 4 ja 8 seltskonnad. Kõik seisavad järjekorras, et võileibu ja kohvi teha. Toit oli üldse üsna kitsal alal. Maskid vaid teenindajatel. Uskumatu kuidas selline asi on lubatud…

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 01:38; 28.12 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkuks:Rakvere spa hommikusöök oli nagu laulupidu. Kõik lauad täis – 4 ja 8 seltskonnad. Kõik seisavad järjekorras, et võileibu ja kohvi teha. Toit oli üldse üsna kitsal alal. Maskid vaid teenindajatel. Uskumatu kuidas selline asi on lubatud…

aga ise sa sinna ju ronisid. kas sulle peab alati ette ütlema mida on mõistlik teha ja mida mitte?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja ma olen üks nelikutest

Eestis on teadaolevalt sündinud läbi aegade ühed nelikud ja seda aastal 2017. Päris palju oled jõudnud oma 3 eluaasta kohta.

Ma ei ole oma sünnikohta ju maininud, ega? Sinu statistika on õige (avalikud andmed), paraku detektiivitöö pole sinu jaoks.

Hale ????. Oled ilmselgelt samapalju piloot kui nelik.

Ära usu kui ei taha, mul absoluutselt ükskõik.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.12 14:30; 27.12 18:41; 27.12 18:43; 28.12 05:09; 28.12 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime reisiplaanid tehtud, aga sellest teemast abi väga palju ei olnud. Sain teada, et osad on lõpetanud vabatahtlikult koroona pärast üldse elamise ära. Paras ülereageerimine, aga eks igaühe enda valik.

Tore, et oma ajuraasuke veel pisut funktsioneerib. Kasulik oleks seda sagedamini kasutada.

Kui haigeks jääd ära meie meditsiini koorma. Saa ise hakkama.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 00:49; 28.12 11:44; 28.12 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain teada, et osad on lõpetanud vabatahtlikult koroona pärast üldse elamise ära.

Mitte vabatahtlikult, aga ülejäänud on paraku tõesti tõsi. Sa ei teadnud enne oma Perekooli teemat, et koroona tõttu on inimesi surnud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkuks:Rakvere spa hommikusöök oli nagu laulupidu. Kõik lauad täis – 4 ja 8 seltskonnad. Kõik seisavad järjekorras, et võileibu ja kohvi teha. Toit oli üldse üsna kitsal alal. Maskid vaid teenindajatel. Uskumatu kuidas selline asi on lubatud…

Pivaatbasseini juba saite. Privaathommikusöögi oleksite pidanud ikka tuppa tellima.

Ja üldse kõik teised oleks võinud koju jääda. Ega neil ei ole nii elulised põhjused spas olekuks kui teie perel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja ma olen üks nelikutest

Eestis on teadaolevalt sündinud läbi aegade ühed nelikud ja seda aastal 2017. Päris palju oled jõudnud oma 3 eluaasta kohta.

Ma ei ole oma sünnikohta ju maininud, ega? Sinu statistika on õige (avalikud andmed), paraku detektiivitöö pole sinu jaoks.

Mina sain kätte info, et Eestis on ka 1930 ja 1958 sündinud nelikud. 1958a. nelikutest sündis üks surnuna ja seega ametlikult läksid lapsed kirja kolmikutena.

Ja kindlasti võib olla ka peresid, kes omal ajal mujal elanud ja peale laste (nelikute) sündi Eestisse tagasi pöördunud.

Igatahes minu arust on see vahva – olla nelik ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 00:49; 28.12 11:44; 28.12 12:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Hobinurk Spad ja muu tegevus linnades