Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta ja covid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 315 )

Teema: Sparta ja covid

Postitas:
Kägu

Hei

 

kas keegi oskab öelda, et kui soovib liikmelisuse Sparta spordiklubis lõpetada, kuna ei soovi seal seoses nende mitte tõendikontrolliga käimist jätkata, kas saan lepingu lõpetada ennetähtaegselt, sest ei tunne end turvaliselt ja valin parem teise klubi?

+18
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsi neilt, ega meie tea. Loogiliselt võttes peaksid saama – ja kui nad heaga ei luba, siis kohtus võidad nagunii, kuigi kesse viitsiks nendega kembelda.

Terviseametist võid ka uurida, saata järelpärimise. See annab neile märku, et vaja on selgemalt sõnastada asju.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah jess, jälle saab tühistada kedagi või midagi!

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt alustasin juba neile kirjutamisest, lisaks ka Terviseseametile ja Tarbijakaitseametisse. Lihtsalt pole seni veel vastust saanud ja mõtlesin, et ehk keegi on seda juba teha üritanud 🙂

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah jess, jälle saab tühistada kedagi või midagi!

Saad sa sellest sõnast ükskord üle ka juba? Mis puutub siia tühistamine, kui inimene ei soovi käia trennis kohas, kus käib rohkem kontrollimata terviseseisundiga inimesi kui konkureerivates spordiklubides? Saad ikka aru, et Sparta puhul pole isegi mitte testi kehtimises küsimus, vaid selles, et nad üldse, täielikult keelduvad sportijatelt mingit koroonakohast infot küsimast?

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt alustasin juba neile kirjutamisest, lisaks ka Terviseseametile ja Tarbijakaitseametisse. Lihtsalt pole seni veel vastust saanud ja mõtlesin, et ehk keegi on seda juba teha üritanud ????

Muidugi sa kirjutasid. Enne ikka tegid Perekooli teema.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah jess, jälle saab tühistada kedagi või midagi!

Saad sa sellest sõnast ükskord üle ka juba? Mis puutub siia tühistamine, kui inimene ei soovi käia trennis kohas, kus käib rohkem kontrollimata terviseseisundiga inimesi kui konkureerivates spordiklubides? Saad ikka aru, et Sparta puhul pole isegi mitte testi kehtimises küsimus, vaid selles, et nad üldse, täielikult keelduvad sportijatelt mingit koroonakohast infot küsimast?

Ikka jah. Aga miks seda seisukohta siis niimoodi kaitsma või põhjendama peab?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks seda seisukohta siis niimoodi kaitsma või põhjendama peab?

Millist seisukohta? Mida põhjendama? Krt, nagu pooletoobisega räägiks. Palun väljenda end arusaadavalt.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks seda seisukohta siis niimoodi kaitsma või põhjendama peab?

Millist seisukohta? Mida põhjendama? Krt, nagu pooletoobisega räägiks. Palun väljenda end arusaadavalt.

Mulle tundub, et sa oled ise pooletoobine, et aru ei saanud.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah jess, jälle saab tühistada kedagi või midagi!

See on kapitalism, inimesed saavadki rahakotiga otsustada, kui neile miski ei meeldi. Täpselt sama moodi boikoteerivad vaktsiinivastased teatud kohti ja keelduvad sealt isegi kaasa tellimast. Tühistamine oleks see, kui teemaalgataja kutsuks teisi üles sama tegema.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks seda seisukohta siis niimoodi kaitsma või põhjendama peab?

Millist seisukohta? Mida põhjendama? Krt, nagu pooletoobisega räägiks. Palun väljenda end arusaadavalt.

Probleem on sinul, mitte temal. Teised saavad temast aru, aga sina ei saa.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovid lõpetada liikmelisust? Aga selle peale ei oska tulla, et võtad NENDEGA ühendust?
Vahel ma mõtlen kuidas mõned inimesed saavad nii saamatud olla.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovid lõpetada liikmelisust? Aga selle peale ei oska tulla, et võtad NENDEGA ühendust?

Vahel ma mõtlen kuidas mõned inimesed saavad nii saamatud olla.

Ta juba küsis, aga pole saanud veel vastust. Ta on lihtsalt niiiiii kärsitu.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et sa oled ise pooletoobine, et aru ei saanud.

Probleem on sinul, mitte temal. Teised saavad temast aru, aga sina ei saa.

No aga valgustage siis mind, pooletoobist? Mis seisukohast ja mille põhjendamisest te räägite?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Annan siis märku, et lõpuks sain oma kirjale vastuse ning sain selle kuu lõpuga lepingu lõpetada. Aitäh kaasamõtlejatele, ehk on abiks teistele, kes sama asja mõelnud on 🙂

+14
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et sa oled ise pooletoobine, et aru ei saanud.

Probleem on sinul, mitte temal. Teised saavad temast aru, aga sina ei saa.

No aga valgustage siis mind, pooletoobist? Mis seisukohast ja mille põhjendamisest te räägite?

Ei saa nemad rohkem aru kui sina, ainult teevad näo, nagu saaksid. Et sind omakorda tühistada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tühistamine oleks see, kui teemaalgataja kutsuks teisi üles sama tegema.

Sellise teema algatamisega kusagil foorumis ta sisuliselt seda ka teeb.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii popp teema, et isegi delfi ja postimees räägivad sellest. 😉 😉 😉

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sparta on saanud jah linna peal tuntuks kui vaktsiinivastaste ja koroonaeitajate spordiklubi. Nad põhimõtteliselt mingit tõendist (isegi mitte negatiivset testi) ei küsi. Ise ka samal põhjusel sinna minna ei tahakski.

+10
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tühistamine oleks see, kui teemaalgataja kutsuks teisi üles sama tegema.

Sellise teema algatamisega kusagil foorumis ta sisuliselt seda ka teeb.

Esiteks on see tunduvalt vähem üleskutse kui Varro igapäevased “ärge siia kohta minge” postitused. Ja teiseks mõjub see täpselt sama moodi – iga kord, kui Varro nii ütleb, on tõesti hulk inimesi, kes tõesti sealt enam kaasagi ei osta. Ja sama moodi hulk inimesi, kes tema kiuste just sinna lähevad. Sellega on ju sama moodi, osad inimesed võivad otsustada mitte enam oma raha Spartasse viia, aga kindlasti on ka terve hulk inimesi, kes hea meelega nüüd just seal käivad, sest mujale enam ei lasta. Kuigi mulle on jäänud mulje, et suht mitte üheski spordiklubis ei kontrollita eriti neid passe.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sparta on saanud jah linna peal tuntuks kui vaktsiinivastaste ja koroonaeitajate spordiklubi. Nad põhimõtteliselt mingit tõendist (isegi mitte negatiivset testi) ei küsi. Ise ka samal põhjusel sinna minna ei tahakski.

Ega nad ainukesed pole.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi mulle on jäänud mulje, et suht mitte üheski spordiklubis ei kontrollita eriti neid passe.

Kontrollitakse küll – näiteks Fitness 24/7 pead tõendi üles laadima, et ligipääsu saada ning Gym! samamoodi. Sparta on ilmselt liiga ülbeks läinud.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontrollitakse küll – näiteks Fitness 24/7 pead tõendi üles laadima, et ligipääsu saada ning Gym! samamoodi. Sparta on ilmselt liiga ülbeks läinud.

Gym!is ma küll midagi üles laadima ei pidanud ning ka ilma tõendit skännimata sin sisse. Mina olen vaktsineeritud, aga mingit kindlust see süsteem seal mulle küll ei anna.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ebapuhtate inimestega küll ühes ruumis trenni ei taha teha. Kui on must, näita ust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gym!is ma küll midagi üles laadima ei pidanud ning ka ilma tõendit skännimata sin sisse. Mina olen vaktsineeritud, aga mingit kindlust see süsteem seal mulle küll ei anna.

Ei oska kommenteerida, kodulehel on neil igal juhul nii kirjas https://www.gymeesti.ee/kkk

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi mulle on jäänud mulje, et suht mitte üheski spordiklubis ei kontrollita eriti neid passe.

Kontrollitakse küll – näiteks Fitness 24/7 pead tõendi üles laadima, et ligipääsu saada ning Gym! samamoodi. Sparta on ilmselt liiga ülbeks läinud.

Seda arvad sina.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sparta on saanud jah linna peal tuntuks kui vaktsiinivastaste ja koroonaeitajate spordiklubi. Nad põhimõtteliselt mingit tõendist (isegi mitte negatiivset testi) ei küsi. Ise ka samal põhjusel sinna minna ei tahakski.

Sparta võiks teistesse linnadesse ka klubid teha.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi mulle on jäänud mulje, et suht mitte üheski spordiklubis ei kontrollita eriti neid passe.

Kontrollitakse küll – näiteks Fitness 24/7 pead tõendi üles laadima, et ligipääsu saada ning Gym! samamoodi. Sparta on ilmselt liiga ülbeks läinud.

See on näiline. Vähemalt seal spordiklubis kus sina käid. Minu kaks vaktsineerimata sõpra käisid seal koguaeg. Said ilma passita ilusti sisse. Ainsad kes jälgivad korda on Myfitness, Kalev SPA ja Revalsport.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

kas keegi oskab öelda, et kui soovib liikmelisuse Sparta spordiklubis lõpetada, kuna ei soovi seal seoses nende mitte tõendikontrolliga käimist jätkata, kas saan lepingu lõpetada ennetähtaegselt, sest ei tunne end turvaliselt ja valin parem teise klubi?

Oh sa vaesekene. Hea, et kõiki neid, kes eilsest trenni minna ei tohi, toetab riik nende tühja läinud kuumaksetega.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on näiline. Vähemalt seal spordiklubis kus sina käid. Minu kaks vaktsineerimata sõpra käisid seal koguaeg. Said ilma passita ilusti sisse. Ainsad kes jälgivad korda on Myfitness, Kalev SPA ja Revalsport.

Selgeltnägijate tuleprooviks harjutad? Või niisama õpid demagoogitsemist?

Ma tõesti ei tea, kas on võimalik mingil moel sissesaamissüsteeme petta, aga tead, see on sinu probleem, kui sul on uhke tunne teatada, et sul mitu sõpra kuskil pettusega käivad. Ju nad ehk ei tasu trenniaja eest ka, on ka selleks mingid nipid leidnud. Vinged sõpsid sul. Ma ei kadesta.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 315 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta ja covid