Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta ja covid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 315 )

Teema: Sparta ja covid

Postitas:
Kägu

See on näiline. Vähemalt seal spordiklubis kus sina käid. Minu kaks vaktsineerimata sõpra käisid seal koguaeg. Said ilma passita ilusti sisse. Ainsad kes jälgivad korda on Myfitness, Kalev SPA ja Revalsport.

Selgeltnägijate tuleprooviks harjutad? Või niisama õpid demagoogitsemist?

Ma tõesti ei tea, kas on võimalik mingil moel sissesaamissüsteeme petta, aga tead, see on sinu probleem, kui sul on uhke tunne teatada, et sul mitu sõpra kuskil pettusega käivad. Ju nad ehk ei tasu trenniaja eest ka, on ka selleks mingid nipid leidnud. Vinged sõpsid sul. Ma ei kadesta.

Miks nad ei peaks oma kuukaardi eest tasuma(selgeltnägemist katsud siin sina proovida)? See et sina oled ainus, kes ei teanud, et tegelikult ilma passi näitamata saab ka sisse, on sinu enda asi. Täpselt samamoodi saadi sisse, nagu eelnev kirjutaja Gim! -i kohta kirjutas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on näiline. Vähemalt seal spordiklubis kus sina käid. Minu kaks vaktsineerimata sõpra käisid seal koguaeg. Said ilma passita ilusti sisse. Ainsad kes jälgivad korda on Myfitness, Kalev SPA ja Revalsport.

Selgeltnägijate tuleprooviks harjutad? Või niisama õpid demagoogitsemist?

Ma tõesti ei tea, kas on võimalik mingil moel sissesaamissüsteeme petta, aga tead, see on sinu probleem, kui sul on uhke tunne teatada, et sul mitu sõpra kuskil pettusega käivad. Ju nad ehk ei tasu trenniaja eest ka, on ka selleks mingid nipid leidnud. Vinged sõpsid sul. Ma ei kadesta.

Kas sa päriselt ka ei teadnud seda või mängid lihtsalt lolli?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et kõiki neid, kes eilsest trenni minna ei tohi, toetab riik nende tühja läinud kuumaksetega.

Ma usun küll, et neil on võimalik on liikmelisus peatada/lõpetada.
Vähemalt mulle teatas teater küll, et võin pileti tagastada, kui ei saa uusi nõudmisi täita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nad ei peaks oma kuukaardi eest tasuma(selgeltnägemist katsud siin sina proovida)? See et sina oled ainus, kes ei teanud, et tegelikult ilma passi näitamata saab ka sisse, on sinu enda asi. Täpselt samamoodi saadi sisse, nagu eelnev kirjutaja Gim! -i kohta kirjutas.

Lepingut sõlmides kohustusid nad üles laadima oma tõendi. Kuna ma pole pätt ja ei tunne pätte, siis tõesti ei tea, kas saab seda nõuet ka ignoreerida või võltsitud tõendeid üles laadida. Nagu ütlesin – palju õnne kelmidest sõprade puhul! Veider, et teie arust nõude ignoreerija on õige mees ja spordiklubi asi on teid politseiga läbi otsida, kas ikka on õige tõend ja kas ikka on kõik tehtud, mis vaja.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nad ei peaks oma kuukaardi eest tasuma(selgeltnägemist katsud siin sina proovida)? See et sina oled ainus, kes ei teanud, et tegelikult ilma passi näitamata saab ka sisse, on sinu enda asi. Täpselt samamoodi saadi sisse, nagu eelnev kirjutaja Gim! -i kohta kirjutas.

Lepingut sõlmides kohustusid nad üles laadima oma tõendi. Kuna ma pole pätt ja ei tunne pätte, siis tõesti ei tea, kas saab seda nõuet ka ignoreerida või võltsitud tõendeid üles laadida. Nagu ütlesin – palju õnne kelmidest sõprade puhul! Veider, et teie arust nõude ignoreerija on õige mees ja spordiklubi asi on teid politseiga läbi otsida, kas ikka on õige tõend ja kas ikka on kõik tehtud, mis vaja.

No sa pakud pisut üle sellega, et nimetad neid pättideks. Aga see on sinu arvamus.
Ma ei tulnud seda sulle flexima, vaid sind maa peale tooma. Sina väitsid, et ilma sisse ei saa ja ma ütlesin sulle, et saab küll.
Sõpradeks ma neid otseset ei pea, pigem tuttavad. Ja ma kordagi ei öelnud sulle, et nad on õiged mehed.
Spordiklubi KOHUS on tagada see, et ilma passita sisse ei saaks.
Ja mind ei pea läbi otsima, ma ei käi üldse teie spordiklubis ja mul on ka tõend.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tulnud seda sulle flexima, vaid sind maa peale tooma. Sina väitsid, et ilma sisse ei saa ja ma ütlesin sulle, et saab küll.

Ok. Võib olla saab, aga see pole vähemalt legaalne ja spordiklubi enda poolt lubatud – ja see on oluline antud teemas. Võib loota, et selliseid petiseid (jah, petised nad on) on siiski vähe.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok. Võib olla saab, aga see pole vähemalt legaalne ja spordiklubi enda poolt lubatud – ja see on oluline antud teemas. Võib loota, et selliseid petiseid (jah, petised nad on) on siiski vähe.

Ma olen vastupidi kindel, et seda kasutavad paljud. Formaalselt on kõik korras, tõendit kontrollitakse, aga tehniline teostus seda ei toeta. Seda sissepääsuks vajalikku QR-koodi ei tohiks enne üldse genereerida saadagi kuni tõend pole üles laetud. Või siis ei tohiks masin seda QR-koodi enne lugeda kui tõendi kood pole skaneeritud. Ainult siis muidugi peab olema ka võimalus seda tõendi koodi inimesega seostada. Et ei oleks võimalik ühe inimese tõendiga teisi sisse lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tulnud seda sulle flexima, vaid sind maa peale tooma. Sina väitsid, et ilma sisse ei saa ja ma ütlesin sulle, et saab küll.

Ok. Võib olla saab, aga see pole vähemalt legaalne ja spordiklubi enda poolt lubatud – ja see on oluline antud teemas. Võib loota, et selliseid petiseid (jah, petised nad on) on siiski vähe.

Neid on ilmselt päris paju, sest seda infot on levitatud päris palju. Mingu arust oli seda levitati isegi FB grupis(passivaba tallinn?).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid on ilmselt päris paju, sest seda infot on levitatud päris palju. Mingu arust oli seda levitati isegi FB grupis(passivaba tallinn?).

Ja sa arvad, et ma olen selle grupi liige? 😀 😀 No tõesti …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Kelleks sa mind õige pead???”

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid on ilmselt päris paju, sest seda infot on levitatud päris palju. Mingu arust oli seda levitati isegi FB grupis(passivaba tallinn?).

Ja sa arvad, et ma olen selle grupi liige? ???? ???? No tõesti …

Mis asja sa ajad? Ma pole seda arvanud ega ka öelnud. Ma lihtsalt infoks ütlesin.
Sa oled ikka peast veidi soe.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tulnud seda sulle flexima, vaid sind maa peale tooma. Sina väitsid, et ilma sisse ei saa ja ma ütlesin sulle, et saab küll.

Ok. Võib olla saab, aga see pole vähemalt legaalne ja spordiklubi enda poolt lubatud – ja see on oluline antud teemas. Võib loota, et selliseid petiseid (jah, petised nad on) on siiski vähe.

Sa oled ehtne naiivitar. Sa oled ikka täiskasvanud inimene?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid on ilmselt päris paju, sest seda infot on levitatud päris palju. Mingu arust oli seda levitati isegi FB grupis(passivaba tallinn?).

Ja sa arvad, et ma olen selle grupi liige? ???? ???? No tõesti …

Mis asja sa ajad? Ma pole seda arvanud ega ka öelnud. Ma lihtsalt infoks ütlesin.

Sa oled ikka peast veidi soe.

No te ju imestasite, et kuidas ma küll kuulnud ei ole – ja siis tasakesi selgub, kust ma seda kuulma oleks pidanud – FB grupist, kus tõendipettusi mahitatakse. Ei, ma ei ole soe.

Sa oled ehtne naiivitar. Sa oled ikka täiskasvanud inimene?

Ja naiivne ka ei ole. Olen heauskne ning ei otsi võimalusi petmiseks. Petiseid nimetan õige nimega – petised nad ju on, kui kasutavad ära mingi klubi tehnilist praaki või suutmatust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

petised nad ju on, kui kasutavad ära mingi klubi tehnilist praaki või suutmatust.

Arvad, et klubi ise ei teadnud sellest?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi mulle on jäänud mulje, et suht mitte üheski spordiklubis ei kontrollita eriti neid passe.

Nalja teed või? Alates august lõpust kontrollitakse iga kord.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi mulle on jäänud mulje, et suht mitte üheski spordiklubis ei kontrollita eriti neid passe.

Nalja teed või? Alates august lõpust kontrollitakse iga kord.

Kui paljudes erinevates spordiklubides te käite???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sparta võiks teistesse linnadesse ka klubid teha.

Hahhaa, jah. Nagu neid ära tõusnud ülbareid ja uhhuusid veel vähe on. Ilmselt läheb Tallinna klubi kinni.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi mulle on jäänud mulje, et suht mitte üheski spordiklubis ei kontrollita eriti neid passe.

Nalja teed või? Alates august lõpust kontrollitakse iga kord.

Kui paljudes erinevates spordiklubides te käite???

Neljas erinevas myfitnessis. Igal pool 8ga kord võrreldakse kaarti ja passi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et kõiki neid, kes eilsest trenni minna ei tohi, toetab riik nende tühja läinud kuumaksetega.

Ma usun küll, et neil on võimalik on liikmelisus peatada/lõpetada.

Vähemalt mulle teatas teater küll, et võin pileti tagastada, kui ei saa uusi nõudmisi täita.

Jah, aga mitte kolm päeva ette teatades nagu valitsus seda tegi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et kõiki neid, kes eilsest trenni minna ei tohi, toetab riik nende tühja läinud kuumaksetega.

Ma usun küll, et neil on võimalik on liikmelisus peatada/lõpetada.

Vähemalt mulle teatas teater küll, et võin pileti tagastada, kui ei saa uusi nõudmisi täita.

Jah, aga mitte kolm päeva ette teatades nagu valitsus seda tegi.

Miks mitte? Erandlikud olukorrad, erandlikud meetmed, erandlikud lahendused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et kõiki neid, kes eilsest trenni minna ei tohi, toetab riik nende tühja läinud kuumaksetega.

Ma usun küll, et neil on võimalik on liikmelisus peatada/lõpetada.

Vähemalt mulle teatas teater küll, et võin pileti tagastada, kui ei saa uusi nõudmisi täita.

Jah, aga mitte kolm päeva ette teatades nagu valitsus seda tegi.

Minu tütar loobus just piletist kolm tundi enne etendust kui otsustas, et hommikul alanud ninasügelusest on siiski ikka nohu saamas. Helistas teatrisse ja kohe osteti pilet tagasi, midagi ei pidanud seletamagi eriti. On erilised ajad, kõik mõistavad ja tulevad vastu üksteisele. Peale mõnede, muidugi, keda ogavalk on juba väga ära kiiritanud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Minu arust Sparta võiks nüüd kõigile külastajatele teste teha, siis oleks Terviseametil raske seda kinni panna, sest nad tegelikult ei ohusta kellegi tervist ja see turvalisem kui natsipass.

+4
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu arust Sparta võiks nüüd kõigile külastajatele teste teha, siis oleks Terviseametil raske seda kinni panna, sest nad tegelikult ei ohusta kellegi tervist ja see turvalisem kui natsipass.

Pole tema otsustada, mida teha, ekreiit.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui luba on käes , julgelt võib käia igal pool!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui luba on käes , julgelt võib käia igal pool!

nagu natsionaalsotsialistlikul saksamaal 🙂

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et kõiki neid, kes eilsest trenni minna ei tohi, toetab riik nende tühja läinud kuumaksetega.

Ma usun küll, et neil on võimalik on liikmelisus peatada/lõpetada.

Vähemalt mulle teatas teater küll, et võin pileti tagastada, kui ei saa uusi nõudmisi täita.

Jah, aga mitte kolm päeva ette teatades nagu valitsus seda tegi.

Minu tütar loobus just piletist kolm tundi enne etendust kui otsustas, et hommikul alanud ninasügelusest on siiski ikka nohu saamas. Helistas teatrisse ja kohe osteti pilet tagasi, midagi ei pidanud seletamagi eriti. On erilised ajad, kõik mõistavad ja tulevad vastu üksteisele. Peale mõnede, muidugi, keda ogavalk on juba väga ära kiiritanud.

Teatripilet vs spordiklubi leping. Päris tuhmid olete või? Ma maksan ka selle lepingu peatamise eest rohkem kui mingi teatripilet. Üleöö lõpetamise võimalusest rääkimata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et kõiki neid, kes eilsest trenni minna ei tohi, toetab riik nende tühja läinud kuumaksetega.

Ma usun küll, et neil on võimalik on liikmelisus peatada/lõpetada.

Vähemalt mulle teatas teater küll, et võin pileti tagastada, kui ei saa uusi nõudmisi täita.

Jah, aga mitte kolm päeva ette teatades nagu valitsus seda tegi.

Minu tütar loobus just piletist kolm tundi enne etendust kui otsustas, et hommikul alanud ninasügelusest on siiski ikka nohu saamas. Helistas teatrisse ja kohe osteti pilet tagasi, midagi ei pidanud seletamagi eriti. On erilised ajad, kõik mõistavad ja tulevad vastu üksteisele. Peale mõnede, muidugi, keda ogavalk on juba väga ära kiiritanud.

Teatripilet vs spordiklubi leping. Päris tuhmid olete või? Ma maksan ka selle lepingu peatamise eest rohkem kui mingi teatripilet. Üleöö lõpetamise võimalusest rääkimata.

Mis seal erinevat on? Omanik otsustab, kuidas ja mis raha küsida. Ehk Sparta omanikud ajavad viimast senti taga, samas teater saab inimestest aru.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatripilet vs spordiklubi leping. Päris tuhmid olete või? Ma maksan ka selle lepingu peatamise eest rohkem kui mingi teatripilet. Üleöö lõpetamise võimalusest rääkimata.

Võta siis treeningpuhkus. Järgmisest maist vast saavad kõik juba külastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatripilet vs spordiklubi leping. Päris tuhmid olete või? Ma maksan ka selle lepingu peatamise eest rohkem kui mingi teatripilet. Üleöö lõpetamise võimalusest rääkimata.

Mingit vahet ei ole ju põhimõttes. Summade suurused võivad erineda, kuid see ei puutu asjasse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatripilet vs spordiklubi leping. Päris tuhmid olete või? Ma maksan ka selle lepingu peatamise eest rohkem kui mingi teatripilet. Üleöö lõpetamise võimalusest rääkimata.

Maksad lepingu peatamise eest? Huvitav, siiamaani ei ole normaalsed klubid küll koroonaajal lepingu peatamise eest mingeid ulmesummasid küsinud. Sparta võtab siis kui palju? Arvestades, kuidas nad oma kliente hoiavad ja nende vabaduse eest seisavad, siis ei tohiks nad küll sentigi võtta…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 315 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta ja covid