Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta ja covid

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 315 )

Teema: Sparta ja covid

Postitas:
Kägu

Enam jaolt kõik on vanurid – loomulik kadu.

Kui küüniline või kui loll peab olema, et midagi sellist kirjutada? 50+ on kõik vanurid? Sa ilmselt lastekodust, sul ema-isa ei ole (rääkimata empaatiast võõraste vanainimeste vastu), et kõbusate, kuid koroonasse nakatunud vanemate inimeste enneaegne surm sinu jaoks “loomulik kadu” tundub?

Surevad kes? Täiesti terved inimesed? Ei! Surevad eelnevalt haiged. Seega loomulik kadu – tugevam jääb ellu.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise ei ole selle sparta fänn, aga tekkis küsimus, et mitu haiget sealt siis ka tuli? Oli see sanktsioon siis õigustatud? Kui keegi teab kedagi, kes seal käib/käis ja haigeks jäi, oleks huvitav teada. Miinustage, palju tahate, aga mul on lihtsalt inimlik huvi.

Miks sealt haigeid peab tulema? Kui nii peab, siis peab. Ei ole nii, et mõni arvab, et tal on konkurentidest suuremad õigused. Ju läheb pankrotti ka.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surevad kes? Täiesti terved inimesed? Ei! Surevad eelnevalt haiged. Seega loomulik kadu – tugevam jääb ellu.

Põhimõtteliselt, kui sarimõrvar tapab eelnevalt haigeid inimesi, siis on ka loomulik kadu? Nagunii olid ju haiged ja tugevam jääb ellu!

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surevad kes? Täiesti terved inimesed? Ei! Surevad eelnevalt haiged. Seega loomulik kadu – tugevam jääb ellu.

Põhimõtteliselt, kui sarimõrvar tapab eelnevalt haigeid inimesi, siis on ka loomulik kadu? Nagunii olid ju haiged ja tugevam jääb ellu!

Kui haigeid inimesi sarimõrvaritega kõrvutama hakkad, siis kiiresti tuletagem meelde, et vaktsineeritud võivad ka vägagi pahaaimamatult teisi nakatada. See, et sa ise usud, et 3 päeva nakkusohtlikkust on parem kui 5 – ei tee sind mitte süüdimatuks… Vaid ekstra õelaks inimeseks – sest sa eitad mingeid fakte, mis teeb sinust samuti ohtliku agendi liikuluses.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surevad kes? Täiesti terved inimesed? Ei! Surevad eelnevalt haiged. Seega loomulik kadu – tugevam jääb ellu.

Põhimõtteliselt, kui sarimõrvar tapab eelnevalt haigeid inimesi, siis on ka loomulik kadu? Nagunii olid ju haiged ja tugevam jääb ellu!

Mis näide. ????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polnud ju mingit muud varianti. Kui on piirangud, siis on piirangud üldistel alustel. Mitte nii, et mõni firma otsustab, et meil küll ei ole.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polnud ju mingit muud varianti. Kui on piirangud, siis on piirangud üldistel alustel. Mitte nii, et mõni firma otsustab, et meil küll ei ole.

Otsustas ja teadis väga hästi, mida see maksma võib minna.

Printsiibid ja vaprus ei ole midagi, mida mõõdad tulemustest, vaid sammudest, millega lõpuni jõutakse.

Varemgi inimesi olnud, kes ei tagane sellest, mida nad õigeks peavad – nad on selle nimel valmis surema, pankrotistuma, staatust kaotama jne.

Aga eks sellest ei pruugigi igaüks aru saada.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise ei ole selle sparta fänn, aga tekkis küsimus, et mitu haiget sealt siis ka tuli? Oli see sanktsioon siis õigustatud? Kui keegi teab kedagi, kes seal käib/käis ja haigeks jäi, oleks huvitav teada. Miinustage, palju tahate, aga mul on lihtsalt inimlik huvi.

Haige küsimus. Kõigepealt – kuidas sa teed kindlaks, kust su saadud nakkus pärit on? Ainult oletada saad, teada ei saa kunagi. Teiseks – mis puutub siia see, kui palju sinna nakkust juhtus või ei juhtunud? On aja küsimus, mil igale poole see viirus juhtub, selle juhtumise tõkestamiseks reeglid ongi ette nähtud. See, et seni pole juhtunud pole mingi alus väita, et reegel on asjatu. No lihtsalt kõrini on neist, kelle arust ükski neist reeglitest, mis teda puudutavad, ei ole põhjendatud, aga valitsus peab kuidagi siiski tagama, et viirus ei leviks, jobud, kui ei suuda.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surevad kes? Täiesti terved inimesed? Ei! Surevad eelnevalt haiged. Seega loomulik kadu – tugevam jääb ellu.

Kas vanus on sinu arust ka haigus? Väga ebameeldiv tüüp oled.

Printsiibid ja vaprus ei ole midagi, mida mõõdad tulemustest, vaid sammudest, millega lõpuni jõutakse.

Jajaa, mõnigi nõukaaja pätt väitis ka, et tal olid põhimõtted, miks ta muudkui kinni istus ja muudkui miilitsa eest ära jooksis. Leidub ka kergeusklikke, kes tõesti sellist jama usuvad.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3898917: Surevad kes? Täiesti terved inimesed? Ei! Surevad eelnevalt haiged. Seega loomulik kadu – tugevam jääb ellu. Kas vanus on sinu arust ka haigus? Väga ebameeldiv tüüp oled.

Minu vanaema põdes covidit ja ta on 91. Ning tead mis sai? Midagi – terveks sai. Seega, ära aja mulle seda vanuse jura.
Sinu meelest kõik vanurid surevad? Ei sure? Ega minu vanaema ainus ei olnud, kes elama jäi – neid on veel.
Covidisse surevad üldiselt nõrgad ja haiged inimesed.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsustas ja teadis väga hästi, mida see maksma võib minna. Printsiibid ja vaprus ei ole midagi, mida mõõdad tulemustest, vaid sammudest, millega lõpuni jõutakse. Varemgi inimesi olnud, kes ei tagane sellest, mida nad õigeks peavad – nad on selle nimel valmis surema, pankrotistuma, staatust kaotama jne. Aga eks sellest ei pruugigi igaüks aru saada.

90-ndatel said kõvasti vastu peakolu?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vanaema põdes covidit ja ta on 91. Ning tead mis sai? Midagi – terveks sai. Seega, ära aja mulle seda vanuse jura.

Aga minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi, igast külast, igast linnast veeti mune kokku sinna …

Kahju, et sul nii vähe empaatiat on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vanaema põdes covidit ja ta on 91. Ning tead mis sai? Midagi – terveks sai. Seega, ära aja mulle seda vanuse jura.

Aga minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi, igast külast, igast linnast veeti mune kokku sinna …

Kahju, et sul nii vähe empaatiat on.

Oma vanaisa jutuga aura ära.

Mul on korralikult empaatiat,  aga igaühe pärast ma ei muretse. Seda enam, et enamus, kes surevad on vaktsineerimata haiged. Seega – nad ise tegid KÕIK selleks, et minna.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega – nad ise tegid KÕIK selleks, et minna.

See on tõsi. Sama, kui joosta punasega üle tee-võib jopata või siis mitte. Inimene, kes ei vaktsineeri, mängib vene ruletti.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega – nad ise tegid KÕIK selleks, et minna.

See on tõsi. Sama, kui joosta punasega üle tee-võib jopata või siis mitte. Inimene, kes ei vaktsineeri, mängib vene ruletti.

Nagu ka see, vaktsineerib.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surevad kes? Täiesti terved inimesed? Ei! Surevad eelnevalt haiged. Seega loomulik kadu – tugevam jääb ellu.

Kas vanus on sinu arust ka haigus? Väga ebameeldiv tüüp oled.

Printsiibid ja vaprus ei ole midagi, mida mõõdad tulemustest, vaid sammudest, millega lõpuni jõutakse.

Jajaa, mõnigi nõukaaja pätt väitis ka, et tal olid põhimõtted, miks ta muudkui kinni istus ja muudkui miilitsa eest ära jooksis. Leidub ka kergeusklikke, kes tõesti sellist jama usuvad.

Mida need pätid siia puutuvad.

Su meelest on Sparta pätid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega – nad ise tegid KÕIK selleks, et minna.

See on tõsi. Sama, kui joosta punasega üle tee-võib jopata või siis mitte. Inimene, kes ei vaktsineeri, mängib vene ruletti.

Nagu ka see, vaktsineerib.

Mängib vaktsiiniga ja siis võib viiruse ka ikkagi saada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ka see, vaktsineerib.

Kuidas vaktsineerija ruletti mängib?

Ära ainult hakka mingit jaburat kõrvaltoimete juttu rääkima.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida need pätid siia puutuvad. Su meelest on Sparta pätid?

Kui sa ei käitu seaduslikult, siis oled loomulikult pätt.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida need pätid siia puutuvad. Su meelest on Sparta pätid?

Kui sa ei käitu seaduslikult, siis oled loomulikult pätt.

Mis seadus 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ka see, vaktsineerib.

Kuidas vaktsineerija ruletti mängib?

Ära ainult hakka mingit jaburat kõrvaltoimete juttu rääkima.

Siis mängi terviseks. Ära teisi sellega tüüta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seadus ????

Järgmisena on kriminaalmenetlus, nii et ära haugu.

Sul nii palju raha pole, et mujal trennis käia?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis mängi terviseks. Ära teisi sellega tüüta.

Täiesti napakas uhhuu.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, et karma kätte ei maksa. Varsti sinu lapsed pannakse ka luku taha kui sa ei lase neid süstida 2-3x aastas. Või on see ka sinu õnn? Süstida lapsi?

Minu lapsed on loomulikult süstitud.

Loomulikult on, keegi ei kahtlekski sinusuguse jutu puhul selles.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on, keegi ei kahtlekski sinusuguse jutu puhul selles.

Õnneks sirgusid neist haritud ja edukad inimesed, kes teevad õigeid otsuseid. Mitte lollifoorumite jüngrite lapsed.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on, keegi ei kahtlekski sinusuguse jutu puhul selles.

Õnneks sirgusid neist haritud ja edukad inimesed, kes teevad õigeid otsuseid. Mitte lollifoorumite jüngrite lapsed.

Vaktsineerimine tagab su lastele hea elu? ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimine tagab su lastele hea elu? ????

Hea elu oli neil enne juba. Sinivereliste värk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on, keegi ei kahtlekski sinusuguse jutu puhul selles.

Õnneks sirgusid neist haritud ja edukad inimesed, kes teevad õigeid otsuseid. Mitte lollifoorumite jüngrite lapsed.

Enamus täiskasvanud on vaktsineeritud, aga ma ei ütleks, et see edukaks teeb. Eks ikka see va aju on selles süüdi.
Aga kohe kindlasti ei saa öelda, et kõik kes ennast vaktsineerinud ei ole, on idikad ja harimatud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on, keegi ei kahtlekski sinusuguse jutu puhul selles.

Õnneks sirgusid neist haritud ja edukad inimesed, kes teevad õigeid otsuseid. Mitte lollifoorumite jüngrite lapsed.

Räägid oma keskealistest järglastest või? Teevad iseseisvalt terviseotsuseid? Tublid siis!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimine tagab su lastele hea elu? ????

Hea elu oli neil enne juba. Sinivereliste värk.

Aa ise ei pidanudki väga pingutama. Kurb värk. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 315 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta ja covid